У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 132 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 15
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій професійний досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1200 грн., он-лайн - 1000 грн.

Веду сторінку в Інстаграм: @tetiana.shtapova. Також маю youtube канал: @TetianaShtapova.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.
1000 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
   Сертификат о завершении курса по интерперсональной психотерапии согласно обучающих стандартов АПУ и

Відповіді 930
Відношення до друзів дружини і сімейні взаємостосунки
«Так, знає наскільки мені неприємно. При чому я вже погодився на те, щоб просто декілька разів пройтись з ним і скажемо так роззнайомитись, після цього мене можливо відпустило б і я не звертав уваги на її прогулянки. Але все знов повернулось до сварки...»;
Ви намагались раціонально підійти до вирішення цього питання, але почуття часто виявляються сильніші за будь-який конструктивний план.
Відношення до друзів дружини і сімейні взаємостосунки
«При обговоренні питань стосунків завжди чув відповідь "втомилась, не хочеться, ти мені не допомагаєш і так далі"»;

«Весь цей час вона не працювала, максимум були якісь підробітки, я працював всі роки.»;
Від чого вона втомилась, якщо майже не працювала? Можливо, доглядала за дітьми, хворими батьками? Чи вона погано себе почуває і не має енергії для домашніх справ?

«з приводу спілкування з другом реакція в мене була нервова, але я намагався поговорити все ж спокійно і прийти до якогось рішення, яке буде зручним обом, але у відповідь чув тільки те, що я її заганяю у кут і у всьому обмежую.»;
Вона знає, наскільки для Вас неприємний той формат її спілкування з другом, який є? У чому ще Ви її обмежуєте?

«З приводу останнього справа саме в тому що я не хочу ще більше сваритись, бо якщо поставлю умову буде сварка і обвинувачення в тому, що я її обмежую, не даю спілкуватись з друзями і так далі.»;
Люди всеодно відчувають настрій і ставлення один до одного. Ви намагаєтесь уникнути ще більшого конфлікту, але позбавитись від незадоволення поведінкою дружини, від образи на неї не зможете, якщо не розберетесь, що між вами відбувається. Вона буде відчувати Вашу приховану злість і злитись у відповідь. Зазвичай "третій зайвий" з'являється на горизонті, якщо у пари вже є проблеми у відносинах. Вам вдвох варто звернутись до сімейного психолога, якщо хочете зберегти стосунки і відчуваєте, що самостійно не можете з'ясувати, що їх руйнує.
Відношення до друзів дружини і сімейні взаємостосунки
«чи нормальне таке спілкування з другом, якщо є доволі тривалі стосунки і чи варто намагатись це виправити і продовжити жити разом?»;
Alesko, доброго дня. Кожен сам вирішує, що для нього є нормою, враховуючи своє відношення до тієї чи іншої ситуації. Що для Вас означає таке спілкування дружини з її другом?

« Через кілька років я відчув що щось не те, інтиму в стосунках стало набагато меньше (з її боку), про себе я чув тільки погане, ніякої похвали за те що зробив і так далі. »;
Мала бути причина, із-за якої дружина почала говорити про Вас тільки погане, із-за якої у неї знизилась потреба в інтимних стосунках з Вами. Ви обговорювали ці питання?

«він неоднократно проявляв до неї знаки уваги і мені було неприємно це, але вона запевнює що він так спілкується з усіма дівчатами). »;
Що з Вами відбувалось в ці моменти? Як Ви реагували на знаки уваги друга до Вашої дружини, які були Вам неприємні?

«Цей друг після того, як вона запитала про похід саме разом поставив умову що або тільки вона або ніяк, і додав що стосунки окремо а друзі окремо. Я попросив щоб може умовила або ще щось і сказала мені завчасно»;
Чому друг має право ставити свої умови, а Ви тільки просите дружину, щоб вона його про щось умовляла?

Бесплатная рассылка интересностей!

Хочу зрозуміти чи хочу я залишатися в стосунках
Доброго ранку. Щоб Вам відповісти, потрібно більше деталей. Після яких саме дій виникла недовіра? Чому Ви маєте змінюватись?

Напевно, в ваших стосунках багато напруження, яке Вам складно витримувати. Але чи є в них щось цінне для Вас? Що буде відбуватись, якщо Ви не будете змінюватись, як того хоче чоловік?
Переживаю за жизнь своего сына
«С детства он всегда был довольно скромный мальчик и предпочитал проводить время дома. У него никогда не было подружки, а круг общения ограничивается буквально 1-2 людьми на данный момент. Также он постоянно сидит дома и не хочет никуда выбираться. »;
Olena, добрый вечер. Видимо, у Вашего сына с детства был страх контактировать с другими людьми. За все эти годы он адаптировался, как мог. Продолжает жить с этим страхом, ему проще избегать социальных контактов, чем выдерживать их непредсказуемость. Чего именно он так сильно боится, никто не знает, кроме него.

К социофобии приводит определенная обстановка в семье, когда ребенок не чувствует себя в безопасности, не доверяет взрослым. Для него сейчас внешний мир выглядит таким, какой был мир в рамках семьи в детстве. И выходить в этот мир небезопасно.

«Также он не видит в этом ничего плохого и считает свой образ жизни нормальным.»;
У него пока нет желания признаваться, возможно и самому себе, что его жизнь далека от полноценной.

«Возможно подсознательно я боюсь его потерять, потому что останусь совсем одна. Но опять же, если это произойдет - то я смирюсь с этим. И ведь несмотря на свой потенцильных страх - я все равно пыталась его познакомить, но он отказывал. »;
Видимо, на бессознательном уровне Вы пытаетесь удержать его возле себя, даже если на сознательном предпринимаете определенные шаги, чтобы сын сепарировался. Возможно, Вы боитесь создавать новые отношения с мужчиной. Сын Вам частично его заменяет, а Вы ему жену и детей. Вам обоим так безопасно, но при этом вы оба многим обделены, сын в большей степени, так как у него не было того опыта, который получают его ровесники.

«Возможно он сам боится оставить меня и обречь на одиночество глубоко в душе?»;
Вполне возможно. Люди, которые не прошли сепарацию, часто испытывают вину перед родителями, что нанесут им вред, если создадут свою семью.

У меня есть видео о психологической сепарации, может Вам будет полезно его посмотреть.
https://upsihologa.com.ua/audio-video-1580
Страхи и обиды
«Как перебороть это и начать спокойно реагировать? »;
Добрый день. Бороться с собой нет смысла, но можно разобраться, в каких условиях формировалась Ваша психика, из-за чего Вы выбрали именно такой способ реагировать на то, что не совпадает с Вашими желаниями (слезы, крик), чтобы затем постепенно осваивать новые способы взаимодействия с людьми. Для этого нужно по-другому себя чувствовать.

«Он говорит что у меня проблеы с семьей, Что я не умею разговаривать по душам с мамой, у меня родители живут не вместе, я в детсве если шло что то не так плакала. »;
Возможно, Вас в детстве не научили справляться со своими эмоциями. Многое зависит от того, какая атмосфера была в семье, как к Вам относились родители, как реагировали на Ваши слезы, получали ли Вы поддержку и т.д.

В любом случае, Вы уже осознали, что имеете проблемы. Это первый шаг для их решения, Вы его уже сделали. Дальше есть смысл обратиться за помощью к психологу, чтобы постепенно начались изменения в Вашей жизни.
Как не потерять желание жить?
«А от чего кстати, вообще возникает желание жить, от желания наслаждаться жизнью? Почему одни, например, живут даже если трудно и худо-бедно справляются, а другие могут из окна выброситься?»;
Галина, доброе утро. Желание получать удовольствие от жизни появляется еще в раннем детстве. Если ребенка кормят, когда он голоден, если он постоянно чувствует тепло мамы, ее присутствие, он наслаждается жизнью в эти моменты. Затем он получает удовольствие, когда учится ползать, ходить и т.д. Если это все происходит с поддержкой и любовью родителей, он чувствует себя в безопасности, постоянно пробует что-то новое и радуется, когда получается сделать то, что раньше не мог. Затем он начинает постепенно отделяться от родителей, у него появляется свое мнение, он отстаивает свои интересы. Если родители устанавливают свои правила, но при этом дают ребенку свободу в рамкках этих правил, у него тоже есть возможность радоваться жизни.

Но если в семье напряженная атмосфера, если ребенку запрещают проявлять себя, если в ответ на свои желания он встречает всплески агрессии со стороны родителей, боится им слово против сказать, или же если его часто игнорируют, родители живут своей жизнью, у такого ребенка будет меньше возможностей, чтобы получать удовольствие. На сознательном уровне такой человек может стремиться к более легкой и счастливой жизни, но на бессознательном будет много страхов и ограничений, не будет уверенности в том, что для него это реально.

Чтобы разобраться, что с Вами происходит и как постпенно научиться воспринимать жизнь и себя по-новому, лучше обратитесь к психологу.

«Сейчас у меня очень тяжёлый период в жизни. Не скажу, что я нахожусь в жутком депрессивном состоянии, но тяжело. Как не смотря ни на что продолжать держаться, не терять желание жить и веру в то, что я справлюсь и будет лучше?»;
Попробуйте делать то, что Вам на самом деле нравится. Пусть это будут маленькие радости, но регулярные. Также важно окружать себя людьми, которые могут Вас поддерждать. Не стоит сравнивать себя с теми, кто находится в более ресурсном состоянии. Вы можете найти свои внутренние опоры, с психологом это будет легче сделать.
Проблеми з дисципліною, важко досягати цілей
«Я хочу поміняти рід діяльності і для цього мені треба дещо вивчити нове, воно мені подобається, але таке враження, що в мене немає на це сили, хочеться постійно нічого не робити, я заміжня, тривалий час не працюю, ніби вже мала б навідпочиватись, а я не можу себе зібрати до купи. Дуже хочу розвинути в собі дисципліну, але незнаю, як це зробити, з чого почати? Та що робити з моїм станом?»;
Юля, доброго дня. Ви ще живете під впливом того сильного стресу, який у Вас був на початку повномасштабного вторгнення. Те, що Ви зараз фізично знаходитесь в більш безпечному місці, пройшли групову терапію і мали одиночні консультації у психолога, не означає, що Ви вже зцілились від тієї психологічної травми, яку отримали. Можливо, Вам стало краще, але не настільки, щоб бути в такому ж стані, в якому Ви були до повномасштабного вторгнення.

Почати можна з прийняття себе, що Ви зараз інша. Ви можете хотіти нових досягнень, активного спілкування, але зараз ресурси у Вашого організму обмежені. Напевно, Вам би допомогла більш тривала психотерапія, щоб Ви навчились розслаблятись і менше вимагати від себе, але в той же час отримували більше задоволення від життя.

Про прокрастинацію я знімала відео. Можливо, Вам буде корисно його подивитись.
https://upsihologa.com.ua/audio-video-1596
Как разлюбить человека
«появляются мысли о суициде и это очень сильно пугает, я очень запуталась»;
Добрый вечер. Мысли о суициде после расставания обычно появляются у человека, который находился в слиянии с партнером. Потерю отношений большинство людей тяжело переживает. Но если Вы будто бы потеряли часть себя, и это Вас разрушает, лучше обратитесь к психологу.

Когда боль невозможно выдерживать, есть смысл поискать поддержку, возможность выговориться и отгоревать потерю в безопасном пространстве, чтобы затем найти новые смыслы и со временем начать получать удовольствие от жизни вместо страданий. На самом деле это временный период, но лучше переживать его не в одиночестве.

Відредаговано автором 26-09-2024 23:40:18

Желание быть хорошей
«У меня проблема что все время с детства хочу быть воспринятой как хорошая или лучшая. Мама была очень требующей, закатывала истерики. »;
Добрый вечер. Когда ребенок выростает, мама уже так сильно не влияет на его жизнь. Но образ матери становится внутренней фигурой уже взрослой дочери. Сейчас Вы будто бы сама для себя требовательная мать, и других людей видите как требовательных, поэтому стараетесь им угодить. Даже если людям это не нужно.

«Во взрослой жизни я боюсь ошибок и критики, провала, ублажаю людей чтоб добится признания. Не понимаю за чем это делаю и не умею избавиться. Это очень мучительно.»;
Ваша травмированная часть пытается добиться признания у разных людей. Маму было тяжело ублажить, но есть надежда, что сейчас кого-то сможете. Вы других людей в какой-то степени воспринимаете как требовательную маму. Чтобы отделить их от мамы, и научиться по-другому выстраивать отношения с окружающими, и главное, по-другому себя чувствовать, Вам стоит обратиться к психологу.

Возможно, Вам будет полезно посмотреть мое видео о том, как мама влияет на судьбу своего ребенка и в каком направлении можно двигаться, чтобы снизить это влияние.
https://upsihologa.com.ua/audio-video-1566

Відредаговано автором 26-09-2024 00:04:55

Залишити одну чи бути разом
«ми коли розійшлись я за неї бігав так сказати, писав з різних аккаунтів, квіти присилав, але наче об стіну голову, а потім написав що все, більше цього робити не буду. І через день вона мені сама написала , що їй без мене важко. Пройшов певний час і я зрозумів що в її відносинах до мене нічого не змінилося. Навіщо вона написала мені тоді?»;
В ваших стосунках багато залежності один від одного, так як вони не є здоровими, на жаль. Це коли і в стосунках багато проблем, які не вирішуються, і без них важко. Напевно, вона не хоче Вас втрачати, тому що страшно залишитись одною, але і не готова докладати зусиль, щоб ваші відносини розвивались. Можливо, тримається ще за Вас, поки не зустріла іншого. Це припущення, а що насправді з дівчиною відбувається, знає тільки вона.
Прошу поради стосовно проблем в особистому житті
«Але з ким не зустрічаюсь …. Я нікому не цікава
Або чоловіки мовчуни або, навпаки, трапляються . Але розмова лише про них
Або взагалі розмови підтримувати не хочуть»;
Анно, доброго дня. Враховуючи, що у Вас холодний батько, Ви могли страждати в дитинстві із-за того, що він мало Вами цікавився. Але в той же час Ви його любили. Тому зараз Ви страждаєте із-за того, що чоловіки Вами не цікавляться: мало розмовляють, не запитують про Ваші справи або говорять тільки про себе.

І справа не стільки в реальних чоловіках, з якими Ви спілкуєтесь, скільки в Вашому образі чоловіка. Це внутрішня фігура, яка впливає на Ваш вибір чоловіків. Свідомо Ви хочете знайти турботливого чоловіка, який буде Вами цікавитись. А на несвідомому рівні Вам цікаві або насправді холодні чоловіки, або ж Ви їх так сприймаєте.

Наприклад, мовчун може бути сором'язливим, невпевненим у собі, йому потрібен час, щоб звикнути до нової людини, отримати підтвердження, що він подобається, і потім чоловік вже почне відкриватись, більш активно спілкуватись. Тобто це може бути людина, у якої є бажання турбуватись і дізнаватись щось про Вас, але він не може побороти свою сором'язливість, наприклад. А Ви можете сприймати його як байдужого.

«Хочу піти в терапію але не знаю який напрямок обрати»;
Почитайте про різні напрямки психотерапії, щоб зрозуміти, який Вам більше підійде. Наприклад, якщо Ви хочете отримувати інструкції, робити завдання між зустрічами з психологом, шукайте психолога, який працює в напрямку КПТ. Якщо Вам цікаво аналізувати своє життя, досліджувати свій внутрішній світ і більш самостійно, але з підтримкою спеціаліста працювати на досить глибокому рівні, зверніть увагу на психоаналітичний напрямок.

Можливо, Вам буже корисна ця стаття.
https://upsihologa.com.ua/osoblivosti-psihoanalitichnoyi-terapiyi-07-09shtapova.html

Відредаговано автором 24-09-2024 11:18:52

Залишити одну чи бути разом
«Та не влаштовує звісно, але така надія наче "а може все повернеться"»;
Це надія на те, що Ви не будете докладати зусиль і виходити із зони комфорту, але станеться диво і дівчина знову Вас покохає. Звичайно, може бути все що завгодно.

Але враховуючи, що дівчині зараз і без Вас добре, живете ви з нею в різних країнах, вірогідність не дуже висока, що все складеться так, як Ви хочете, саме по собі. Вам варто шукати новий підхід до дівчини, запропонувати те, що їй потрібно, щоб отримати більше шансів на продовження стосунків, а не бути для неї зручним.

Відредаговано автором 24-09-2024 00:23:16

Залишити одну чи бути разом
«По їх словам, зараз їй просто зручно зі мною, може попросити допомоги, виговоритися, або коли їй скучно.»;
І Вас це влаштовує, бути для неї людиною, з якою зручно?
Залишити одну чи бути разом
«А зараз їй там без мене добре, бо в нас були складні відносини за останній рік.»;
Вадим, доброго ранку. А Вам як зараз? Що відчуваєте до дівчини? Ви б хотіли продовжувати відносини?

«Чи бути разом з нею і допомогати в складний час?»;
Їй потрібно, щоб Ви допомогали і були разом?
Публикації психолога 11
Відео психолога 12
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr