У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Київ
Років досвіду психологом Років досвіду: 15
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій професійний досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1200 грн., он-лайн - 1000 грн.

Веду сторінку в Інстаграм: @tetiana.shtapova. Також маю youtube канал: @TetianaShtapova.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.
Розцінки приховані, тому що Тетяна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
   Сертификат о завершении курса по интерперсональной психотерапии согласно обучающих стандартов АПУ и

Відповіді 930
Життя з батьками
«Нa жaль poзmoвa з бaтьkamи не булa тaka яk я cnoдівaлacя, нa жaль я зoвcіm не cтpеcocтійka, яk тільkи ckaзaлa, щo cлуxaйте дaвaйте poзділиmocь, щo nевний npomіжok чacу ви у нac, a noтіm у бpaтa, і тak будеmo зmінювaтиcь, і вcіm буде ok, тo бaтьkи cтpaшнo oбpaзилиcь»;
Доброго дня. А Вам насправді було б ок, якби батьки жили в вашому будинку і у брата 50/50? Чи хоче брат, щоб батьки час від часу жили у нього? Він їх запрошує до себе?

Ви не витримуєте образ батків, так як запускається почуття провини в ситуаціях, коли Ви хочете жити своїм життям, а батьки проти. Це свідчить про незавершену сепарацію, адже Ви маєте бажання відділитись від батьків на даний момент фізично, але не можете довести цю справу до кінця. Як тільки батьки починають ображатись, Ви губитесь. Якби Ви відчували себе впевнено, батьки б більше враховували Вашу думку.

«Мені дуже вaжнo з циm вnopaтиcь, не знaю яk cебе дaлі noвеcти в цій cитуaції, чи npocтo нa paзі дaти їm чac oxoлoнути, чи нa дaлі npoдoвжувaти poзmoви, a нaвіть яk npoдoвжувaти тo яk. »;
Звичайно важко. Напевно, у Вас з батьками ще не було такого досвіду, щоб у Вас були протилежні точки зору щодо ваших відносин, які б були настільки заряджені емоційно. Досвіду, коли Ви могли відстояти свою позицію і залишитись після цього в близьких відносинах. Вперше це страшно робити. Але Вам вирішувати, продовжувати захищати свої кордони чи жити за правилами батьків.

Ви не знаєте, як говорити з батьками, якщо вони проти, тому що недостатньо ще опори на себе. Її потрібно зміцнювати, вчитись говорити "Ні", коли порушують Ваіш кордони, навіть якщо це батьки.
Моє життя не ''працює'', як себе витримати і реалізувати
«Врешті я отримала досвід і усвідомлення що мені не ок зраджувати, мені не ок мати секс без стосунків. Я думаю що отримала хороший урок. Але я досі не розлучилася з чоловіком. Про свою зраду не сказала.»;
Доброго вечора. Яке у Вас питання до психологів форуму? Заради чого Ви продовжуєте відносини з чоловіком? Хочете їх налагодити чи наважитись на розлучення?
Вопрос об отношении к окружающему миру
«Не все наивные люди могут быть добрыми? Почему-то все говорят, что они добрее остальных.»;
Наверное в большинстве случаев наивный человек будет добрее, чем подозрительный. Так как он ждет, что мир будет оправдывать его ожидания. Вопрос только, как долго он будет оставаться наивным. В реальной жизни происходят разные ситуации. Чем больше у человека идеализация чего-либо вначале, тем сильнее со временем разочарование.

«Получается, по сути, все эгоисты?»;
Одни более эгоистичны, других можно назвать людьми, которые заботятся в первую очередь о себе. Есть еще люди, которые жертвуют собой ради других и ожидают, что другие будут вести себя аналогично. А когда это не происходит, обижаются.

Бесплатная рассылка интересностей!

Вопрос об отношении к окружающему миру
«Нaивнocть и дoвеpивocть - этo не тoльko o дoбpoте, нo и oб oгpaниченнocти, koгдa челoвеk не xoчет видеть тo, c чеm еmу неkomфopтнo иmеть делo.
Извините, но я не поняла, о чём вы говорили?»;
Наивность - это неготовность видеть мир со всем тем, что в нем есть. Это желание замечать только то, что нравится. В результате наивный человек все равно сталкивается и с неприятными для него сторонами жизни, страдает из-за того, что реальный мир отличается от того, который есть в его фантазиях.

«А инстинкт самосохранения - это эгоизм от природы?»;
Инстинкт самосохранения - это желание выжить, приспособиться к жизни. Эгоизм - чрезмерная забота о собственной выгоде, когда человек постоянно ставит свои интересы выше интересов других людей.
Как изменить ситуацию с меньшим риском для себя
«с другой стороны,этот разговор,его постоянные упреки или упоминание, что одно я не смогу,другое мне не подходит,что внешность не модельная, хотя я стройная,но конечно есть небольшие недостатки.менять какие-то свои привычки он не готов,очень замкнутый и тяжёлый он для меня.зачем дети ещё, неясно,он то и с дочкой не так много времени проводит.говорит,что скоро стану старой,сейчас мне 34, и ни на что не годная.да,очень многое пережили,но если бы не переезды по странам, уже б давно развелась.»;
Светлана, добрый вечер. Вы сейчас снова планируете переезжать в новую страну, не адаптировались еще или что Вас удерживает от развода? Есть ли что-то, кроме привычки жить с мужем и общего ребенка, из-за чего Вам есть смысл продолжать эти отношения?

«кавалер внимателен и совсем другой по натуре и ближе мне по духу,но женат. Или закончить эти все истории и найти подходящего человека и свободного?»;
Вы рассматриваете вариант какое-то время пожить без мужа и кавалеров? Как думаете, почему Вы вышли замуж за человека со сложным характером?

Ссоры с отцом
«я живу вместе с отцом, я его очень люблю, дорожу им и он действительно это заслуживает. »;
Вы тоже заслуживаете, чтобы Вами дорожили.

«Однако, когда речь доходит до ссор, его будто переклинивает, такое бывает со всеми, но я их очень тяжело переношу.»;
Ваш отец позволяет себе выплескивать свои эмоции на окружающих вместо того, чтобы научиться справляться с ними. Для него это наиболее легкий вариант. Вы тяжело переносите его эмоциональные всплески и проявления гнева, так как являетесь его ребенком. Одна из задач отца - обеспечить безопасное пространство для своей дочери. Но он же сам для Вас в любой момент может стать источником опасности.

«Такие ссоры стали не такими частыми как в детстве, точно не чаще чем раз в месяц, я повзрослела, поэтому меньше создаётся поводов, когда я его «бешу», он тоже созрел, я начала лучше себя контролировать, не поднимаю темы из-за которых может начаться ссора, больше его знаю, стараюсь перенести тематику разговора, если вижу, что что-то не так и тд.»;
Вы изо всех сил стараетесь адаптироваться к непредсказуемости отца, его вспышкам гнева, которые Вас разрушают. На это уходит очень много Вашей энергии.

«Мне не нужно его менять, я бы хотела просто саморегулироваться в этом. »;
Конечно, Вы его не измените, это не в Ваших силах. Вы хотите узнать, как еще лучше адаптироваться к агрессивному отцу? Но Вы уже и так сделали максимум из того, что может сделать ребенок, хоть и взрослый. Как не чувствовать боль и страх? Вы в любом случае будете их чувствовать, так как являетесь живым человеком.

Что Вы можете сделать, так это заняться поиском способов, как защитить себя от нездорового поведения отца. Но, видимо, Вам пока сложно признать, что это с ним что-то не так и Вы не обязаны такое терпеть.
Вопрос об отношении к окружающему миру
«Но я хотела бы услышать ответ в вопросах: «Правда ли, что все наивные и доверчивые - это добрые люди, а те, кто никому не верит - тот не очень хороший?» »;
Дарина, доброе утро. Человек не может быть всегда только добрым и хорошим или плохим и злым. Желание разделить мир на черное и белое понятно, так было бы проще в нем ориентироваться, но на самом деле в нем намного больше красок и оттенков.

Наивность и доверивость - это не только о доброте, но и об ограниченности, когда человек не хочет видеть то, с чем ему некомфортно иметь дело. Люди, которые никому не верят, обычно чаще проявляют злость, так как нападают сами, чтобы предотвратить нападение на себя. Но это могут быть не только люди, которые причиняют вред другим, но и социофобы, например, которые боятся вступать в отношения с другими и предпочитают одиночество.

«И почему все люди думают только о себе, даже когда добрые, рады помочь?»;
У человека есть инстинкт самосохранения, который влияет на поведение людей не только в случаях, когда нужно защитить себя от опасности. Это еще и о сохранении своего ресурса, заботе о себе. Человек думает в первую очередь о себе, потому что он несет ответственность за свою жизнь, здоровье, состояние своей психики. Как правило, он дает что-то другому, когда это не в ущерб себе.

Кстати, что Вам дадут ответы на эти вопросы? Почему они Вас волнуют?
Отношения
«С родителями отношений близких не было никогда.»;
Добрый вечер. Это причина, из-за которой Вы выбрали отношения, в которых тоже нет близости.

«Да не слова. А как бы его отфутболиванре. Что со мной ничего не будет и точка»;
Когда у ребенка нет уверенности, что родители его любят и принимают, во взрослом возрасте он вступает в отношения, в которых чувствует себя аналогично. Человеку плохо с холодным партнером, но для его психики это привычно. Сценарий детства переносится во взрослую жизнь.

Вам стоит обратиться к психологу, чтобы избавиться от любовной зависимости и страданий, которые с ней связаны. Вы пытаетесь получить от этого мужчины то, что он не готов Вам дать.
Чоловік занадто активно себе веде
«Чи його поведінка є нормальною, бо я читала, що таке формування- червоний прапорець, ознака того, що чоловік буде тираном вподальшому.»;
У кожного своя норма. Але очевидно, що чоловік поводить себе так, як вважає за потрібне, не зважаючи на те, що Ви йому казали. Він не обов'язково буде тираном, але у нього є схильність домінувати та контролювати. І Вам вирішувати, чи готові Ви до відносин з таким чоловіком, вважаючи, що вже на початку відносин він порушує Ваші кордони, не чує Вас чи робить вигляд, що не чує.

«Він навіть не спита де я працюю, а вже хоче зі мною їхати в гори чи ще кудись.»;
А що Ви хочете від стосунків з ним?

«Може я занадто прискіплива, але таке формування мене лякає і відштовхує.»;
Але ж напевно щось і приваблює, враховуючи, що Ви продовжуєте спілкуватись з цим чоловіком?
Чоловік занадто активно себе веде
Катя, доброго вечора. А яке питання у Вас до психологів?
не пройшло і три роки ...
«Та скоріше за все я мала запит чому так поводяться так чоловіки ?»;
Жінки можуть поводити себе аналогічно. Можливо, у нього раніше були відносини, які нещодавно закінчились, і він знаходиться в активному пошуку. Можливо, йому потрібна зараз дівчина для сексу. Але це все припущення. Справжню причину знає тільки він сам. Сам факт, що він припинив з Вами спілкуватись, потім дав зрозуміти, що Ви йому не цікаві, а через 2 роки з'явився начебто нічого не сталось, наводить на думку, що ситуація може повторитись, навіть якщо зараз він буде ініціатором зближення.
чому мене вважають байдужою людиною?
«максимально серйозно, на початку з не довірою,через невдалий досвід з минулими друзями»;
Можливо у Вас серйозний вираз обличчя, так як Ви себе відчуваєте аналогічно. Із-за недовіри до малознайомих людей тримаєте дистанцію, вони можуть це сприймати за зверхність. Якщо у Вас багато внутрішнього напруження, шукайте способи, які Вам допоможуть розслаблятись. Також на користь пішла б робота з психологом, щоб краще усвідомити, чому саме так Вас сприймають оточуючі.

«вчора добив друг, сказав це мені, знайомі з вересня, максимально добре ставилась. це не була дружба заради вигоди або щось в тому роді»;
Напевно, були певні ситуації, після яких друг сказав Вам це. Ви можете прояснити, чому у нього склалось таке враження, якщо хотіли б з'ясувати, що між вами відбувається.
чому мене вважають байдужою людиною?
«в людей складається думка, що я дивлюсь з висока, що мені хтось щось винен, через активну міміку і серйозне лице»;
Доброго дня. А як Ви насправді ставитесь до людей? Чого від них очікуєте в цілому?
Отношение между парнем и девушкой
«Вечером говорит что ему не понравилось поведение мое, хотя я вела себя так какая я есть. »;
Добрый вечер. Парень дает оценку Вашему поведению после 2-х встреч. Это о нарушении границ.

«Я очень хочу с ним быть. Но теперь думаю надо менятся или нет. Хотя я понимаю, в некоторых моментов что вела не так»;
Вы повели себя таким образом, как считали нужным в тот момент.
Кстати, а парень ведет себя так, когда рассказывает чуть ли не сразу после знакомства, как Вы должны себя вести?
Вам все понравилось в его поведении?
не пройшло і три роки ...
«Чесно. Якщо ще раз з'явиться, я готова обговорити . Щоб розставити всі точки над ' і '»;
Не факт, що після розмови чи переписки Ви раз і назавжди зрозумієте, що відбувається між Вами і цим чоловіком. Ви можете вийти на наступний рівень гри в приближення-відштовхування, яку він веде. Він може з'являтись, коли йому це буде потрібно, і зникати, коли захоче.

Чи готові Ви до такого розвитку подій?
Публикації психолога 11
Відео психолога 12
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr