У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 91 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Смотрит без меня видео 18+
«тяжелее перенес ребенок. который винит меня в в утрате "полноценной "семьи. »;
Дуже сумно, що дитина так відреагувала. А скільки років дитині? Як він (вона) аргументувала своє небажання? Якщо говорити про сім'ї, де один із членів родини залежний, то це ціла система (у кожного є власна роль), у яку втягуються всі члени родини і тому з неї важко вийти. Можливо зараз дитина відчуває себе покинутою і їй боляче, сумно, страшно, вона гнівається, що Ви її "проміняли" на іншого чоловіка, сім'ю (адже Ви зважилися на розлучення лише зараз), або вона несвідомо не хоче визнавати, що батько залежний (попередження руйнації ідеалізованої батьківської фігури та заперечення негараздів) і, таким чином, приписує Вам всі проблеми в сім'ї - ми можемо лише припускати. Проте зрозуміло одне - хоча дитина і може казати Вам "що не хоче Вас бачити", проте підтримка їй однозначно потрібна, а проживання із абьюзером та алкозалежним - це не лише небезпечно у психологічному, але і фізичному плані (той гнів, що чоловік виміщував на Вас, тепер він може виміщувати на дитину).

«Что я находила? Спокойствие, тепло, ласку.»;
Що Ви вкладаєте у поняття "тепло і ласка"? Теперішній партнер не зловживає алкоголем чи іншими психактивними речовинами? Із Вашого теперішнього опису можна сказати, що партнеру байдуже на Ваші потреби і почуття, а Ви дозволяєте таке ставлення до себе. Таке враження, що Ви не цінуєте себе і не вірите, що заслуговуєте на краще. Ви молодчинка, що пішли від чоловіка-тирана - це варте поваги, проте Ви не повинні "задовільнятися найменшими проявами уваги, які зручні лише одному партнеру".

«да мы хотим вместе зарегистрировать наш брак.»;
Зараз партнер також хоче шлюбу із Вами? Ви бачите цей шлюб за умови, що партнер не змінить свою поведінку?
Как быть?
Доброго дня, Інна.
Дуже Вам спічуваю і хочу Вас підтримати. Погоджуюся із всім вищезазначеним колегами і хочу додати: Ви велика молодчинка, що відділилися від власних батьків - це варте поваги. Ви не прийшли у цей світ, щоб радувати інших, а щоб жити власним життям. Безумовно, Ви вдячні батькам за те, що вони Вас виростили, проте це не означає, що Ви маєте присвятити все своє життя їм. Батьки не беруть відповідальності за власне життя, а перекладають її на Вас (крім цього, припускаю, що у них є й інші психологічні травми з дитинства, але це ніяк не виправдовує їхньої поведінки), а сестра включена у цю систему і підтримує їх (можливо через страх вийти із неї і це виключно її вибір + вона гнівається, що Ви змогли це зробити, а вона - ні). Вам це потрібно? Крім цього, вони ще і використовують почуття провини, щоб маніпулювати Вами (насправді, це вони відчувають провину, проте, щоб її позбутися, "перекидають" її на Вас).

«Я из-за постоянного напряга начала болеть, и из-за этого постоянные перепады настроения и апатия. »;
Зараз я б рекомендувала, перш за все, потурбувати про себе (фізичне та психічне здоров'я). Скажіть, будь ласка, чи є люди, які могли б Вас зараз підтримати? Крім цього, рекомендую Вам індивідуальну співпрацю із психологом (щоб Ви змогли перервати цей деструктивний симбіоз + навчилися відстоювати свої особистісні межі).

Пам'ятайте - Ви маєте право на власне життя, шлях, інтереси, бажання, почуття, вибір, помилки та погляди. Ви цінна тому тому, будь ласка, потурбуйтеся про себе.

Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 15:16:20

Смотрит без меня видео 18+
« Да, но тогда мы и встречались только в основном раз в неделю я ушла от мужа к этому мужчине. »;
А от з цього моменту хотілося б детальніше. Що Вам не вистачало у попередніх стосунках із чоловіком, а що давали Вам ці стосунки? Як відбувалося розлучення, як Ви його пережили? Що Ви очікуєте від відносин із теперішнім партнером (Ви плануєте сім'ю і т. д.)? Теперішній партнер знав, що Ви одружена і хто запропонував переїзд?

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 15:07:33

Бесплатная рассылка интересностей!

Смотрит без меня видео 18+
«Я говорила что одного раза мне недостаточно, на что мне ответили иди в душ и сама дорогая. »;
І як Вам з цим? Помітно, що партнеру байдуже і він не цінує ці стосунки, не хоче співпрацювати.

«Страха у меня нет, просто я вижу перемены в партнере , на стадии встреч раз в неделю все было в порядке, но когда я переехала к нему жить для меня были поставлены условия: секс раз в неделю; утром секса не будет.»;
Тобто до переїзду Вас секс влаштовував? На скільки я зрозуміла, він також був раз в неділю.

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 14:59:44

Дитина не хоче маму!!!
Доброго дня, Кіра.
«І коли ми разом втрьох,то теж їй мами не потрібно 😭 »;
Із цієї цитати можна зробити висновок, що ця проблема вже існувала давно, проте найбільш інтенсивно Ви її відчули, коли чоловік поїхав.

Можливо тому, що:
«оскільки я боюся залишатися вдома сама. »;
Зараз Ви відчуваєте себе самотньою гостріше.

«Мені дуже боляче, а сьогодні була вже остання крапка ,я зірвала ,сльози течуть рікою .»;
Скажіть, будь ласка, а які у Вас були стосунки із батьками в дитинстві? Чи є у Вас брати-сестри? Були випадки, коли Вас залишали самою надовго, або втати важливих осіб (адже звідкись у Вас з'яввився страх самотності)? Ви відчували себе самотньою в дитинстві, або, навпаки, були гіперопіка?

Чи були випадки, коли Вам доводилося залишати доньку на довго? Яким був перебіг вагітності? Яким був Ваш післяродовий стан і стосунки із донькою? Поки що таке враження, що у доньки до Вас уникаючий тип прив'язаності, але це потрібно аналізувати детальніше (можливо Ви настільки любите свою доньку, що ненавмисне порушуєте її особистісні кордони, а це її спосіб їх відстоювання і т. д.). Крім цього, у психології побутує думка, що зі своїми дітьми ми знову переживаємо власні стадії особистісного розвитку і, відповідно, можемо несвідомо пропрацьовувати конфлікти, які не могли розв'язати раніше (а це впливає на теперішні дитячо-батьківські стосунки).

Таким чином, існує дуже багато додаткових запитань та ще багато інформації, яку необхідно розібрати + важливо поглянути на Вашу доньку особисто та розібрати сімейну структуру, тому найкраще - це спільне очне звернення із донькою до дитячого психолога.

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 14:46:55

Смотрит без меня видео 18+
«совета как вести себя в данной ситуации. »;
На жаль, ми не даємо порад. Ми допомагаємо Вам краще зрозуміти Ваші почуття та бажання, конструктивно їх виразити та, відповідно до цього, лише Ви приймаєте остаточне рішення.

Ви так і не відповіли: Що особисто Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає?

Якщо поведінка хлопця не зміниться, Ви готові продовжувати ці стосунки?

Ваш максимум - це відкрито сказати хлопцю про свої почуття, переживання та бажання (чітко описати що Вам подобається у сексі, а що ні; чого б Ви хотіли: повільніший темп і т. д.), заключити із ним усний контракт + нагадати йому про це, коли прийде час інтиму. Якщо ж Ви знову обговорили цей момент, а хлопець не змінив свою поведінку, то сказати йому про це (+ запитати, чому він не дотримується контракту). Якщо ця ситуація повторюється, то запитайте себе: навіщо Вам взагалі ці стосунки? Що для Вас у них цінного? Чи співпрацює із Вами партнер?

Секс - це не лише фізіологія, але і психологічна близькість, де задоволення мають отримувати двоє. Проблеми у стосунках зазвичай відображатися і у сексуальній сфері пари (конфлікти, недовіра і т. д.). Із Вашої розповіді складається враження, що у Вас існує страх відкрито говорити із партнером про свої бажання та переживання.

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 14:26:10

Мне очень нужна помощь проффесионала
Доброго дня, Дмитрій.
Погоджуюся з колегами, що стосунки і кохання - це дві людини. Ми неспроможні вплинути на почуття, ставлення, поведінку іншої людини, а лише на власні.

Зараз хотілося б запитати у Вас наступне: хто був ініціатром розлучення і як ініціатор обгрунтував причину? Що у Вашому житті є окрім дівчини?

« потому что у меня очень сильно тревожит душевные терзания»;
Опишіть, будь ласка, їх детальніше. Розлучення - це втрата і як будь-яка втрата, Ви будете переживати ряд стадій: шок, заперечення, гнів, торги, сум, прийняття. Насправді, пройшло досить небагато часу, щоб відпустити втрату (крім цього, Ви бачитеся із дівчиною кожного дня і це ускладнює ситуацію). Зараз Ви знаходитеся на стадії "заперечення" і "торгів", проте не даєте собі посумувати і погніватися - можливо у цьому труднощі. Дайте собі час та виразіть конструктивно власні переживання (найкраще це зробити під керівництвом спеціаліста).

«скорее всего это произошло потому что я очень часто упрекал её в чем-то не давалось должного внимания и контролировал то есть был Абьюзер»;
Зараз Ви почали усвідомлювати ті сфери власної омсобистості, над якими необхідно працювати (щоб схожа ситуація не повторилася у інших стосунках). Ви отримали досвід - цінуйте це. Найкраще - це індивідуальна психотерапія із психологом-психотерапевтом. Якщо дівчина і погодиться відновити стосунки, то необхідно ліквідувати причину розлучення. Повертати стосунки, коли Ви не пропрацьовуєте головну проблему - безсенсовно і навіть може призвести до ще більшого погіршення стосунків.
Смотрит без меня видео 18+
«Я много раз говорила что мне не хватает ласки, но дальше разговоров никуда ничего не менялось. »;
Ви говорили йому конкретніше, яких змін в сексі хотіли б? Що Вам дають стосунки, де партнер не чує та не поважає Ваших бажань?
« вот именно меня это и беспокоит, человек сам себя настроил на сексуальный лад и сам сбросил напряжение. »;
І які у Вас виникають думки і почутя у зв'язку із цією ситуацією?

Скажіть, будь ласка, що Ви б хотіли отримати тут від психологів?

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 14:01:07

Что за состояние нереальности и уйдёт ли оно?
Доброго дня, Mishasem.
У Вашому випадку необхідно звернутися не до невролога, а до психіатра - це його компетенція. Зараз Ви говорите про дереалізацію, але проблема лежить значно глибше (панічні атаки, депресія, хронічний стрес, страх, тривожність тощо) - необхідна детальніше діагностика. Крім цього, можливо пстихіатр також скаже, що Ви маєте працювати індивідуально із психологом із певним психотерапевтичним напрямом.

Ви цінний тому, будь ласка, потурбуйтеся про себе.

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 13:57:35

Смотрит без меня видео 18+
Доброго дня, Елена.
«мало проявляет инициативу, секс стал однообразный и быстрый.»;
Ви казали про це партнеру? Який секс Ви б хотіли? Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає?

«Заметила что начал смотреть порно, я спросила все ли у нас в порядке.
Сказал что да, все хорошо.
Вот уже сама не знаю все ли хорошо. »;
Що особисто для Вас означає перегляд порно? Про що Ви думаєте у цей момент і що почуваєте? Зазвичай чоловіки, таким чином, знімають напруження і це ніяк не говорить про "незадоволеність" у сексуальному плані (крім цього, чоловік сказав Вам що для нього все ОК). У цій ситуації я більше орієнтувалася б не на бажання Вашого хлопця, а на Ваші.

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 13:16:55

Порезала себя, а маме все равно
«Мне постоянно кажется, что все люди не искренние, и обманывают меня. Мой отец занят своими делами, у него другая семья, и практически не интересуется моей жизнью. Мои друзья постоянно меня предают ради других.»;
Дуже сумно це читати. Зараз у Вас говорить біль та рани, нанесені Вашим попереднім негативним досвідом спілкування. Я впевнена, що у світі існують люди, які приймуть Вас безумовно, просто, перш за все, вони мають Вас побачити, а для цього Ви маєте відкритися. Зараз Ви боїтеся відкритися тому, що боїтеся повторення болю (Ви не перепрожили цей досвід) і тому це як замкнене коло. Розірвати його можливо, звернувшись до спеціалістів, а вибір за Вами.

«В моей жизни практически ничего нет, кроме учебы.»;
Або Ви загнали себе у ці рамки через страх.

« но у меня есть хобби и я хочу превратить его в работу.»;
У Вас чудова мрія! Орієнтуйтеся на неї!

«Я сказала ей про раны, но она ответила, что я сумасшедшая и ей не нужна такая дочь, и ушла закрыв дверь. »;
Дуже сумно це читати. Таке відчуття, що Ваша мама сама має травму і тому вона немає ресурсу, щоб Вам допомогти, однак це ніяк її не виправдовує.

«сколько не пыталась поговорить с отцом - все бесполезно. Все мои чувства он воспринимает как ничего не значащий бред... »;
А батько фінансово підтримує Вас?

«Спасибо вам за ответы на мой вопрос. Сейчас мне стало легче, даже после онлайн-диалога »;
Ви отримали позитивний досвід, коли Вас приймають і це дуже цінно. Ви не сама і є люди, які про Вас хвилюються. Так само, є люди, які чекають на зустріч із Вами - пам'ятайте це. Зараз важливо, щоб Ви і надалі попіклувалися про себе і звернулися до спеціалістів (психіатр і психолог). Ви вже повнолітня і Вам не потрібен дозвіл опікунів на їхнє відвідування.
Неудачи в личном
«По сути всегда держу все в себе »;
В стосунках з партнерами так само?
Почему снится употребление наркотика
«Нет в моей семье не было наркоманов, вы уже не делайте из меня наркоманку, странные у вас вопросы пошли. »;
А де Ви побачили у моєму зверненні, що я назвала Вас "наркоманкою"? Крім цього, залежності бувають й інших різновидів (ігрові, алколольні, созалежність тощо) і можуть стосуватися не лише батьківської сім'ї, але й інших далеких членів родини або важливих фігур у Вашому житті (наставники, друзі і т. д.). Відчувається гнів. Як думаєте, про що це?

«Оксана, наркотики, хотя бы раз в жизни, пробовал каждый второй и я не вижу в этом такой глобальности.»;
Де Ви взяли таку статистику? Припускаю, що Ви базуєтеся на досвіді свого соціального оточення.

«И вопрос мой не состоял в этом. »;
А в чому власне він полягав? Цитую: "Чому сниться вживання наркотику", "Я просто не понимаю почему моё подсознание на протяжении этого времени транслирует во сне одни и те же, не очень приятные и желанные мне действия". Зараз уточнюючі запитання - це спосіб зрозуміти, проте коли ми аналізуємо, у Вас піднімається гнів і небажання це робити.

« Я даже указала, что пробовала раз 6 или 7 в один и тот же период, после чего благополучно прекратила, а не, как вы выразились «почала вживати», что подразумевает по собой системность.»;
По перше, Ви вважаєте, що 6-7 разів - це мало? По друге, цікаво, що Ви включаєте у поняття "системність"? По третє, Ви внесли в мої слова свою інтерпретацію і це також про щось свідчить. По четверте, "почати вживати" - це означає, що щось Вас спонукало це зробити, хоча Ви не хочете це аналізувати детальніше ("меня ничто особо не сподвигло на это, я просто знала об этом клубном наркотике и решила понять для себя его эффект"). Ви спробували не один раз, а 7 разів і це вже не "спроба".

«Мы с ним посещали вместе вечеринки, пляжи, рестораны и тд. Это неплохой человек, нам было о чём поговорить, потому мы и общались...А по поводу друга, я не могу сказать, что это был прямо таки друг.»;
А що тоді для Вас "друг"? Чи є у Вас друзі? Одне можна сказати точно - ця фігура відіграла якусь важливу роль у Вашому житті і тому недаремно він Вам сниться.


«Вы как-то слишком заостряете конкретно на этом всём внимание»;
Я б сказала, що Ви дуже гостро реагуєте і не хочете йти у цьому напрямку (відчувається якийсь страх та опір), хоча це звичайна уточнююча процедура опитування.

Скажіть, будь ласка, а що взагалі Ви б хотіли отримати тут від психологів?

Ответ отредактирован автором 08-10-2020 12:55:44

Порезала себя, а маме все равно
Доброго вечора, Niki.
Дуже співчуваю Вам, хочеться Вас підтримати. Скажіть, будь ласка, Ви казали мамі про свої самопошкодження? Вона їх бачила?

«У меня небольшие проблемы со здоровьем, а ей на них плевать. Хочу, чтобы она хоть немного была заинтересована в лечении.»;
Як мама аргументвала відмову у лікуванні?

«Устала уже от одиночества и всего, что окружает. Общение с мамой для меня как отдушина, но когда она так поступает все теряет смысл »;
Таке відчуття, що Ви самі закрилися від людей і боїтеся пускати їх у своє життя, щоб уникнути можливого болю (можливо на основі травматичного досвіду минулого (батько), або несвідомих засвоєних батьківських установок "Всі люди погані, лише мама тебе любить, не довіряй нікому"), а мама зараз є для Вас "центром Всесвіту" тому, що Ви задовільняєте через неї всі свої потреби у спілкуванні. Що у Вашому житті є окрім мами?

Скажіть, будь ласка, Ви зараз фінансово залежна від мами? Чи є у Вас можливість звернутися індивідуально до психолога (якщо немає, то Ви можете звернутися у психологічну службу при Вашому навчальному закладі)?

Ваш селфхарм - це крик про відчай і допомогу, однак, при цьому, Ви заганяєте себе у ще більше коло самоненависті. Важливо вивільнити свої почуття конструктивно, пережити їх і найкраще це зробити під керівництвом спеціаліста.

Ответ отредактирован автором 07-10-2020 22:22:38

как перестать представлять
Добрий вечір, nik7e5.
У Вашому випадку найкраще - це індивідуальна робота із психологом-психотерапевтом + можливо психіатром (можливий варіант депресії або неврозу). Ви писали, що в підлітковому віці думали про самогубство і важливо детальніше проаналізувати той період Вашого життя. Припускаю, що могла бути травматизація, а зараз "рана" дає про себе знати (у Вас відкриті "психологічні аварійні люки"). Крім цього, важливо проаналізувати саму динаміку появи цих думок та картинок, Ваше теперішнє життя.

Загалом, можу сказати, що чим більше Ви намагаєтеся "не думати про щось", то тим більше Ви на цьому концентруєтеся та думаєте, як не парадоксально (Якщо я зараз скажу не думати про "білого ведмедя", то Ви маєте спершу уявити про що "не думати"). Важливо виявити причину цих думок, проаналізувати їх, а не "подавлювати", а коли Ви знайдете зі спеціалістом причину і пропрацюєте її, то і думки зникнуть.

Ви цінна тому, будь ласка, потурбуйтеся про себе і зверніться до спеціаліста.

Ответ отредактирован автором 07-10-2020 22:10:39

Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr