У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 90 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Отношения
Доброго дня, Julianna.
А особисто Ви б хотіли краще пізнати цього хлопця?
Що може найгірше трапитися, якщо Ви заговорите до нього?
Как избавиться от токсичной продуктивности и научиться ценить свои достижения?
«Просто после работы в Харькове и Пекине довольно неприятно оказаться намного ниже, чем ты была. И еще моя проблема в том, что я не хочу начинать сейчас какую-либо серьезную работу в Украине, потому что как только появится возможность, я сразу вернусь в Китай. »;
Безумовно велику роль зараз відіграє і реадаптація (це додатковий стрес). Для того, щоб впоратися зі стресом Ви маєте дозволити собі бути "не ідеальною" для того, щоб відновитися. Я не зовсім Вас зрозуміла: Ви ж казали, що працювали в сфері маркетингу в Пекіні і Ви просто ненавидете цю роботу. Чи Ви працювали із дітьми і Вам це подобалося?

«Тут речь скорей об одном человеке, моей лучшей подруге. Она ответила, но сделала это для галочки, не особо вникая в проблему. Последнее время мне не хочется с ней делиться.»;
ОК, однак я зрозуміла, що у Вас є інші люди, які могли Вас підтримати зараз? Наприклад, Ви б могли з ними домовитися про зустріч, відпочити день у їхньому місті - це пішло б Вам на користь.

«Внимания и заботы, которую они могут проявить хотя бы в заинтересованности моей жизнью и тем, что я пишу в твиттер, который читают ТОЛЬКО мои друзья. »;
В чому ще має проявлятися їхня турбота, увага (окрім відписування у твітері)?

«Только не предлагайте гулять на улице одной, мне скучно, я не могу найти для себя в этом развлечение, я пыталась. В итоге я возвращаюсь домой еще более грустной.»;
ОК, давайте подумаємо разом, яким видом активності Ви б могли ще займатися поза межами дому? Що є цікавого у Вашому місті (наприклад, бібліотеки, музеї; якісь події, які Ви можете прослідкувати через фейсбук (вечори поезії) тощо - подивіться в інтернеті). Можливо Ви б спробували малювати крокуси (швидкі замальовки), вибираючи локації; робили любительські фото; створювали на ходу хокку; купили повітряного змія або взяли підробітку із вигулювання собак, годували безпритульних котів тощо. Так само, Ви можете читати книги не вдома, а на вулиці - це вже зміна звичного середовища. Або взяти щось смачненьке і з'їсти це надворі десь в парку. Так само, Ви можете сидіти не вдома із ноутом, шукаючи роботу, а десь в кафе, де є Wi-Fi. Ви навіть можете зустріти нових знайомих!

«Даже в Еву кассиром не взяли, и продавцом в магазинах нижнего белья и спортивных товаров, и техникой дважды не брали (но справедливости ради в технике я не очень разбираюсь). »;
А як вони аргументували свою відмову? Ви в них запитували?

«Сейчас я зависла на вакансии админа инсты в магазине женской одежды, но им скорей модель нужна. Жду собеседования с их главной.»;
Вітаю Вас - це ж супер! Особисто Вас приваблює ця робота? На скільки я зрозуміла, вона буде віддаленою?

« На самом деле возможностей удаленно работать правда много, но я иногда сомневаюсь в своих навыках....В Пекине я работа с совсем маленькими детьми (2-4 года), в моем городе спроса на такую работу нет.»;
Я правильно Вас зрозуміла: віддалена робота є + по тому, що Вам подобається (викладання англійської). Аспект віддаленості Вас вже менш хвилює (адже Ви пішли на співбесіду щодо адміністратора в інсті). Зараз Ви відчуваєте себе некомпетентною, щоб викладати англійську в Україні, хоча робили це в Пекіні (де нагрузка подвійна)? Крім цього, Ви можете працювати віддалено по тому, що Вам подобається, не прив'язуючись до Вашого міста. Проблему із перебуванням вдома можна вирішити, виняйнявши, наприклад, окремий офіс чи перебуваючи в кав'ярні.

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 21:53:50

Как избавиться от токсичной продуктивности и научиться ценить свои достижения?
«Какая я сильная, целеустремленная, умная, красивая.»;
«Вот я на самом деле позиционирую себя как сильную и независимую, и я действительно не дам себя обидеть, но иногда так хочется чтобы хоть кто-то позаботился. »;
«Нет, она ничего мне не говорит за мои деньги.»;
Ви продовжуєте підтримувати несвідому установку взяту від батьків. Саме тому Вам так некомфортно просити про допомогу, саме тому Ви так паргнете одразу великого заробітку (і не обов'язково, щоб мама Вам про це казала). Ви боїтеся бути слабкою, неідеальною, хоча саме постійне підтримання ілюзії сили не дає Вам бути сильною (як це не парадоксально).

«Я просто считаю, что если вы друзья, то игнорировать такие сообщения не станете. »;
Я павильно Вас розумію: Ви написали нещодавно Вашим друзям, як Вам важко, проте вони навіть нічого Вам не відписали?

«Это все проблемы моих ожиданий.»;
Так чого ж Ви від них очікуєте?

«И я не считаю, что строю из себя жертву.»;
Ніхто не казав, що Ви "строїте із себе Жертву". Мова йшла про психологічну роль, у якій Ви зараз застряли. Ви не шукаєте зовнішніх ресурсів, щоб покращити Ваш стан, а намагаєтеся підтвердити, що ситуація безвихідна. Звернення сюди на форум - це Ваш перший крок для того, щоб вийти із цього стану, Ви велика молодець (це Ваш перший зовнішній ресурс)! Тепер важливо, щоб Ви побачили разом із спеціалістами, які конкретні зовнішні ресурси Ви можете підключити, щоб із цим впоратися І скористатися ними (тому я розпитую про друзів, говорю про соц. служби і т. д.) + ми намагаємося Вам дати максимум, що можемо в режимі переписки (інший погляд на певні речі: наприклад, планування Вашого дня, усвідомлення негативних батьківських установок, що зараз Вам заважають, усунення деяких стресуючих факторів тощо). Зараз Ви боїтеся відчути і визнати свою вразливість (через установку "Будь сильною", що Вам потрібні ще зовнішні ресурси) і тому топчитеся на місці.

Я правильно Вас зрозуміла: Ви не хочете працювати віддалено через те, що Ви не витримуєте перебування вдома з батьками (і тоді необхідно продумати момент із житлом чи кабвінетом), водночас в роботі на місці Вас не влаштовує низька оплата (і тут вже спрацьовує несвідома установка "Будь сильною та ідеальною" - заробляй гідну зарплату) + вмішується Ваше емоційне, психологічне виснаження і можливо Ви несвідомо саботуєте вихід на роботу через прагнення відпочинку (але, знову ж таки, Ваші установки не дозволяють Вам реально відпочити). Тому ось основні три напрямки роботи.

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 20:08:31

Бесплатная рассылка интересностей!

Как избавиться от токсичной продуктивности и научиться ценить свои достижения?
«Вся забота со стороны моих друзей сводится к словам. Но могу ли я требовать большего?»;
А чого "більшого" Ви б від них хотіли?

«Да, у меня есть друзья в Харькове, но так уж случилось, что я даже к ним поехать развеятся не могу. Многие тоже живут с родителями, а кто-то с мужем/женой, так что я даже когда туда приезжаю живу на съемной квартире. Видеозвонки это, наверное, хорошая идея, но я последнее время ощущаю себя, будто никому не нужна и не хочу навязываться. Даже в твиттер не пишу, хотя там только мои друзья и читают меня. Я не чувствую от них поддержки. Некоторые подруги настолько заняты своей жизнью, что у них и на сообщения нет времени, не то что на звонки.»;
Для того, щоб нас помітили, ми маємо заявляти про себе. Так, звісно, у подруг вже своє життя, проте це не означає, що вони не зможуть Вам допомогти чи пітримати Вас. На жаль, люди не вміють "читати думок" і про свої бажання варто заявляти прямо - це не нав'язування. Нав'язування - це коли Вам сказали "ні, а Ви і надалі продовжуєте наполягати. Лише Вам вирішувати, чи Ви і надалі будете залишатися у позиції "Жертви".

«Я понимаю и я правда хочу проработать это со специалистом, но единственная бесплатная помощь, что есть у нас в городе это знакомая моей мамы. Я уж не могу обсуждать с ней отношения с родителями и говорить всю правду. Врачебная тайна это конечно хорошо, но ведь все равно тут будет место для субъективности. Когда у меня будут деньги, я планирую обратиться за помощью.»;
Я Вас розумію. Зазвичай у центрі працює не один психолог, а декілька і Ви б могли звернутися не до цієї жінки. Є й інший варіант: зараз існує багато безкоштовних соціальних психологічних проектів, де психологи працюють безкоштовно через скайп. Можливо Ви б пошукали в інтернеті і звернулися туди (це буде для Вас тимчасовим плацдармом, поки Ви не звернетеся індивідуально на довготривалу терапію).

«Вот я на самом деле позиционирую себя как сильную и независимую, и я действительно не дам себя обидеть, но иногда так хочется чтобы хоть кто-то позаботился. »;
Ваше бажання є цілком природнім. Кожна людина потребує любові та прийняття і Ви не є винятком.

«К слову, меня еще и в школе травили, это конечно тоже надо прорабатывать. »;
Дуже співчуваю, що Вам довелося пережити булінг - це сильно травмує. Мені здається, що зараз Ваше прагнення продуктивності також пов'язане із тим, що Ви намагаєтеся довести іншим (кривдникам, батькам і т. д.), що Ви варті того, щоб Вас любили. Це дуже сумно.

«Она меня и хвалила, конечно, но только в своей системе ценностей -- за грамоты какие-то, оценки, все что можно было измерить. Мои вкусы и интересы позитивных оценок не получали. »;
А зараз, скоріш за все, оцінки перейшли у сумму грошей (і тут спостерігається установка, що Ви не хочете працювати за середню суму, хоча робота Вам може бути по душі) .

«Сейчас она даже говорит, что восхищается мной.»;
А чим саме вона "восхищаєтся"?

«Я не читаю только потому, что полезно, мне правда нравится. Но я будто нахожусь в постоянном напряжении.»;
Ви знаходитеся в напруженні тому, що перетворюєте прочитання книги на роботу - виписуєте і намагаєтеся запам'ятати якомога більше корисної інформації (вижати на всі 100 %), замість того, щоб просто насолоджуватися прочитанням. Вам необхідно розвивати "культуру відпочинку" (наприклад, щодня прогулянка на дворі, пергляд цікавого фільму, хоча б раз на тиждень - відвідування виставок, музеїв у Вашому місті, прослуховування музики і т. д.).

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 17:50:13

Что будет дальше?
«С темерешным пока еще близости не было »;
Ви ще психологічно не готові? Чогось боїтеся? Таке відчуття, що Ви боїтеся сексуальних стосунків із теперішнім через надію, що стосунки із колишнім відновляться. У Вас ще не було сексуальних стосунків із теперішнім хлопцем, проте Ви вже переконані, що вони не будуть такими, як з колишнім. В будь-якому разі, помітно, що Ви досі психологічно не відпустили попередні стосунки і з цим запитом краще звернутися на індивідуальну терапію (щоб Вас "не тягнуло знову у болото").

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 15:26:58

Что будет дальше?
«Есть нюанс, у нас физическая связь была сильная. То есть, в постели всегда все было отлично.»;
А з теперішнім хлопцем сексуальні стосунки не доставляють Вам задоволення? Чого у них не вистачає того, що було у попередніх? Стосунки - це не лише пристрасть, але і психологічна близькість, якої у Вас не було. Скоріш за все, Вас лякає психологічна близькість і, можливо, Ви і починаєте обдумувати минулі стосунки тому, що там Ви її могли уникати. Помітно, що колишній партнер наче замінив Вам батьківську фігуру (хоче Вам фінансово допомагати без Вашого запиту).

Ви так і не відповіли: до того, як колишній відновив із Вами контакт, Ви були щасливою із теперішнім?

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 15:13:19

Как избавиться от токсичной продуктивности и научиться ценить свои достижения?
«но мне кажется я и без этого себя сравниваю с другими, например с друзьями. Не знаю как это выключить.»;
В дитинстві Вас хтось порівнював із іншими? Для того, щоб порівняння із іншими не приносило Вам такий великий біль, необхідно підвищувати Вашу самоцінність.

«В то же время хотелось бы найти время для английского, чтения книг, но не могу себе позволить это делать, а в конце дня у меня уже нет для этого сил. У меня много интересов, но я ни на что не могу найти время, в телефоне куча книг в списке "почитать позже". Только вечером что-то смотрю или читаю. »;
Для того, щоб Ви була продуктивною, важливо, щоб Ви чергували відпочинок і роботу. Водночас, помітно, що Ви цього не робите, хоча час і є (Ви його просто не бачите).

«Я просыпаюсь, делаю все свои рутины чтобы привести себя в порядок, завтракаю и сажусь искать работу, ничего не нахожу, расстраиваюсь и иду обедать, потом снова ищу.»;
По перше, Ви не знаходите роботу тому, що у Вас немає чітких критеріїв того, що Ви хочете. По друге, ось тут і можна "викроїти" час на відпочинок, наприклад, до обіду моніторити пропозиції роботи, скласти список того, чого б Ви хотіли від роботи і т. д. Водночас, після обіду вже виокремлювати час на хоббі. Як Ви думаєте, для чого людям даються відпустки, вихідні, переви на обід та 8-годинний робочий день?

«Например, я начинаю читать какую-то полезную книгу и у меня сразу в голове одержимость сохранить все полезное, что я там найду и не потерять, иначе зачем все это. Хоть перфекицонизмом я страдаю давно, такая странная одержимость сохранением у меня появилась недавно.»;
Важливо, щоб Ви читали не тому, що книга "корисна", а тому, що вона Вам подобається (це як складова відпочинку). Водночас, Ви перетворюєте прочитання книг знову на роботу, а не на відпочинок. Замкнене коло.

«Терпеть не могу эту квартиру, всегда они из меня энергию высасывала.»;
Помітно, що перебування на одній території з батьками, постійне відстоювання своїх меж також додатково позбавляє Вас ресурсу (який Ви ще і не відновлюєте). Ви написали, що можливості переїхати немає. А як щодо друзів в іншому місті?

«С друзьями я общаюсь только через переписки»;
А чи не могли б Ви з ними спілкуватися через відеодзвінки?

«В какой-то момент для меня стало откровением то, как сильно и часто она мной манипулировала, особенно на чувстве вины и долга. Сейчас мне с ней проще, потому что я выстроила границы и не позволяю ей их нарушать, но жить с ней мне конечно все еще не хочется. А в отцом так вообще, я открыто говорила ему что ненавижу его и считаю, что он заслужил эту ненависть. Он очень токсичный человек и ничего кроме упреков и яда в свой адрес я от него не получаю. Короче, сложно мне тут конечно, но мне негде больше жить.»;
Дуже співчуваю, що Ви недоотримали в дитинстві тої уваги, любові і прийняття, на які заслуговували. Ви маєте поаво сумувати за втраченим дитинством і гніватися на батьків, водночас, головне - щоб ці переживання не зруйнували Вас. Ви написали, що самостійно пропрацювали свої стосунки із мамою - це варте поваги, однак зараз помітно, що Ваші батьківські інтроекти, травматичий досвід заважають Вам у дорослому житті, спричиняючи дискомфорт. На жаль, такі речі можливо пропрацювати лише чере терапевтичні відносини. Будь-які рекомендації в режимі переписки - це як перша допомога при відкритому переломі - дає лише тимчасовий ефект, адже необхідно накласти шину. Психологічне здоров'я так само важливе, як і фізичне. Ви б також займалися самолікуванням, якби у Вас був перелом ноги і не йшли до травматолога? Якщо у Вас справді такі значні фінансові труднощі, то зверніться за безкоштовною психологічною допомогою в соц. служби Вашого міста.

«До сих пор помню, как я получила десятки, а мама говорила, что я могла получить ЕЩЕ ВЫШЕ. короче ей никогда не было достаточно. Я то сейчас пытаюсь так не думать, но может где-то глубоко еще осталось. Не знаю что можно с этим сделать.»;
В Транзакційному аналізі (один із психотерапевтичних підходів) побутує думка, що структура нашої особистості складається із Его-станів (Родитель, Дорослий, Дитина). Ви інтегрували у Вашу структуру особистості установки Ваших батьків і їхні заборони (Родитель і Дитина). Той "бич", що постійно Вас підганяє і не дає Вам відпочити, щоб стати продуктивною - Ваш Внутрішній Критик - голос Ваших батьків. Так само, Ви не знаєте, чого Ви хочете через те, що Ви несвідомо засвої установки від батьків "Не будь важливою", "Не відчувай" і т. д. Відповідно, щоб він зменшився, необхідні глибинні структурні зміни Вашої особистості. І тут проявляється роль терапевтичних відносин: Ви інтегруєте позитивну Батьківську фігуру терапевта, що зменшить голос попереднього негативного Критика. Для того, щоб вивчити досконало мову, Ви маєте практикуватися хоча б кожного тижня, поки це не виробиться у автоматизм (те саме стосується і глибинних змін). Самого усвідомлення, на жаль, недостатньо.
Что будет дальше?
« Просто единственное я вижу что он не такой образованный как бывший. »;
Вас це засмучує? Ви б хотіли спілкуватися із теперішнім хлопцем більше про філософію, психологію і т. д.? Ви казали йому про цю потребу? Ви відчували себе щасливою поряд із ним (допоки не з'явився колишній)?

Ви так і не відповіли про ситуацію із грошима (чи ви їх прийняли) та скільки вже пройшло часу після вашого розлучення. Дуже дивно, що колишній переконаний, що Ви без нього нічого не зможете (якась дитячо-батьківська модель стосунків). Він знає, що Ви перебуваєте у нових стосунках?

« но видимо я так привыкла к токсичным отношениям, что нормальное отношение забота для меня скука. »;
Те, що Ви описуєте схоже на созалежну модель стосунків (корінь якої зазвичай лежить у дитячо-батьківських стосунках). Недаремно Ви ж так довго перебували у цих стосунках. Крім цього, якщо говорити про колишнього, то, скоріш за все, це може бути "крючок", щоб повернути Вас у стосунки, які не мають майбутнього. Хапати його чи ні - вирішувати лише Вам. Водночас, було б добое пропрацювати цей момент зі спеціалістом.

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 14:31:24

Как стать эмоционально открытым человеком
Доброго дня, Анна.
«Я пробовала измениться, борьба с собою продолжается уже 3 года, но всё безрезультатно.»;
А як саме Ви пробували пропрацювати це в собі? Ви зверталися індивідуально до психолога? Чому вирішили звернутися на форум саме зараз?

«Я боюсь людей, я боюсь проявлять свои желания, я не знаю чего я хочу от жизни, кем и где хочу работать.»;
Скажіть, будь ласка, а що Вас найбільше лякає у спілкуванні (страх відторгнення, неприйняття тощо)? Як давно Ви помітили це у собі (з дитинства чи більше з підліткового віку)? Які у Вас були стосунки із однокласниками? Які у Вас стосунки із батьком? Ви сама обрали спеціалізацію, чи за Вас це зробили батьки? У Ваших батьків були прояви гіперопіки?

«Если и проявляют, то какие-то зажатые и слишком скромные, такие как и я. Может я притягиваю к себе таких же самых по поведению как и я?»;
А яких хлопців Ви б хотіли бачити поряд із собою?

«'Чего ты такая скучная, не знаешь чего хочешь, только и делаешь что учишься и учишься'. Я потерялась и ничего не сказала. »;
Саме після цієї ситуації Ви почали "прропрацьовувати себе"?

Скажіть, будь ласка, а чим зараз Ви займаєтеся? Десь навчаєтеся чи працюєте? У Вас є друзі, хоббі?

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 14:10:46

Что будет дальше?
Доброго дня, Каріна.
«Я рассталась с парнем бывшим не так давно . И вроде пыталась его забыть. »;
Скажіть, будь ласка, скільки пройшло часу після Вашого розлучення? Хто був ініціатором розтавання?

«Мы расстались потому что я хотела отношения с будущим после 2 лет, а он хотел общаться временно. Он на меня плохо влиял так как наши отношения чередовались эмоц качелями, что часто выводили меня из себя. »;
Можете детальніше описати ці "емоційні качелі"?

« Сейчас я общ с другим парнем, я вижу что будущее с ним будет такое как я хочу. »;
Що Вам дають теперішні стосунки, а чого Вам у них не вистачає? Що Ви вкладаєте у поняття "стосунки"?

«Но появился бывший неделю назад с благородной помощью помочь деньгами, и ситуация повторилось. »;
Як він дізнався, що Вам потрібна допомога з грошима? Ви прийняли його допомогу? Ваш теперішній хлопець знає про візит колишнього?

«Я так хочу избавится от любви к бывшему. »;
Ви думаєте, що це любов? Припускаю, що це, скоріш за все, прив'язаність, адже для любові потрібні двоє осіб + любов це ще і зобов'язання один перед одним.

«Хотя если сравнивать без него жить намного спокойная. Я думаю что он манипулятор и таким образом пытается манипулировать мной. »;
Ви і раніше бачили ці прояви маніпуляції? В чому вони проявляються?

«Единственное что меня страшит, что таких отношений как с бывшим не будет. Потому что я радовала его вседа хорошим настроением, он меня защитой, поддержкой, мотивацией »;
А теперішній хлопець не дає Вам захист, підтримку, мотивацію? Щодо того, що Ви "радували колишнього хорошим настроєм": Ваш партнер має приймати весь спектр Ваших емоцій, а не лише радість. Ви попередньо писали про "емоційні качелі" у стосунках. Можливо причиною їхнього виникнення і було те, що Ваш колишній не приймав Вас такою, якою Ви є + Ви не відчували безпеку у тих стосунках (адже він заявив, що хоче спілкуватися із Вами лише тимчасово. І тут можна прослідкувати парадокс - Ви пишите, що колишній давав Вам захист, однак як він міг існувати, якщо хлопець вже наперед не розглядав вас разом).

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 14:02:12

Как избавиться от токсичной продуктивности и научиться ценить свои достижения?
Доброго дня, Катерина.
«Для 'взрослых' людей это может показаться глупым, ведь мне всего 25, но перестать себя сравнивать с другими людьми, в эпоху интернета, просто невозможно. Там уже тысячи и миллионы людей, которые моложе, умнее, быстрее и они не лежат на диване в слезах, как я. »;
Ви часто сидите у соц. мережах? Вчені довели, що існує "мережевна депресія": постійне порівняння себе із іншими людьми у великій кількості (массовість) сприяє тому, що Ви почниєте бути незадоволеною своїм життям. Рекомендую вам відписатися від різних блогерів і зменшити час проведення в соц. мережах.

Скажіть, будь ласка, як зараз проходить Ваш звичний день? Що Вас цікавить? Чи спілкуєте Ви з друзями? Ви зараз проживаєте з батьками? Які у Вас з ними стосунки?

« иначе я не успею прибежать к какой-то абстрактной цели, потому что конкретных целей у меня и нет вовсе. »;
А Ви знаєте, яку роботу Ви б хотіли (перечисліть критерії і спеціалізацію)? Мені здається, що зараз у Вас говорять якісь батьківські установки (Ваша самоцінність пов'язана із Вашою продуктивністю) і це Вам заважає насолоджуватися життям. Знаєте, у мене таке відчуття, що Ви просто втомилися від постійної "погоні" і хочете відпочинку. Водночас, Ваш Внутрішній Критик забороняє Вам відпочити і, як наслідок, зараз Ви ні відпочиваєте, ні працюєте (адже у Вас немає внутрішнього ресурсу, Ви виснажилися).

Скажіть, будь ласка, що б Ви хотіли отримати тут від психологів?

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 13:49:55

проблеми в стосунках
«Я намагалась відпускати його, але в мене не виходило, як би я не відволікалась я не можу викинути його з голови, я не зможу ще когось так підпустити до себе, нехай це звучить по дурному, вле в мене такий принцип. Я попри всю біль досі люблю його...»;
Безумовно, ніхто не каже, що Ви одразу зможете відпустити ці стосунки і розпочати нові - на це потрібен час. Ви маєте право гніватися на хлопця, сумувати. Чим скоріше і повніше Ви звільните свою "внутрішню вазу", тим швидше Вам стане психологічно легше.

«Я хочу показати зміни, бо насамперед хочу сама змінитись, але він не підпускає.»;
Ви не зможете змусити людину "підпустити" Вас, якщо вона цього не бажає. Єдине рішення - прийняти ситуацію і погорювати.

Ответ отредактирован автором 23-07-2020 12:55:51

Моя проблема
Доброго дня, Samsara.
«Проблема заключается в том,что при любой ,даже самой незначительной ссоре,я расстаюсь с ним ,собираю чемоданы,он каждый раз меня останавливает ,проходит час,два и я не понимаю как я могла вообще хотеть расстаться.»;
Якою, зазвичай, є причина таких сварок? Чи спостерігали Ви у когось схожу модель поведінки у конфліктній ситуації (батьки, родичі тощо)?

«потом 3 года не общались и вот снова сошлись»;
Якою була причина припинення спілкування? Хто був ініціатором припинення стосунків? Хто був ініціатором відновлення стосунків?

«Но в тот момент, мне ничего не нужно,я не вижу с ним никакого будущего,вообще видеть его не хочу.»;
У Вас були схожі переживання у стосунках із іншими людьми?

Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає?
проблеми в стосунках
«я просто не можу втратити його, я відчуваю, що це соя людина, так сасо як і він...Я хочу все назад. Я хочу бути з ним... »;
На жаль, лише Вашого бажання недостатньо, а вплинути на почуття, дії іншої людини без її бажання ми не можемо.

«За ниття мені подруги сказали прямо мені, бо вони намагаються розрадити мене, а я все ще більше плачу і жалію себе. »;
Ваш сум є цілком природнім, адже зараз Ви горюєте. Дозвольте собі сумувати, таким чином, Ви швидше відпустите ці стосунки.

«Я нікого ще так близько не підпускала до себе. Я помалу відкривалась йому, розповіла що сталось зі мною за весь цей період... В мене з хлопцем є секрети про які знаємо лише ми...Мене лякає те що я залишусь без нього, з своїми спогадами сам на сам... »;
Безумовно, у ваших стосунках були і чудові моменти. Ні Ви, ні він їх не забуде. Зараз Вам важко його відпустити ще і тому, що Ви замінили ним все своє життя, що, насправді, негативно впливає на будь-які стосунки. Вам варто зробити висновки, щоб надалі, Ви не повторювали ту саму помилку. До зустрічі із ним Ви навіть і не підозрювали, що зустрінете таку людину, то чрму Ви не впенені, що не знайдете в майбутнього хлопця, з яким побудуєте ще кращі стосунки?
Ревную мужа
«Возможно проектирую свои внутренние потребности на него. Я тоже думала об этом. Но даже осознание этого не решает проблему.»;
Ви цілком вірно зазначаєте, що лише усвідомлення проблеми її не вирішує і тоді вже потрібне пропрацювання на терапії (афективний компонент).

«Но когда то бабушка мне рассказывала что застукали своего мужа (дедушку) на горячем...История с бабушкой неприятно удивила. Остался неприятный осадок. »;
Якщо Ви пам'ятаєте цю ситуацію то, безумовно, вона внесла свій вклад у Ваше теперішнє уявлення про стосунки. Мені здається, що проблема може лежати і глибше: недостача уваги в дитинстві від батька, якісь несвідомі установки від значних осіб, попередній негативний досвід розтавання у стосунках тощо. В будь-якому разі, я б Вам рекомендувала пропрацювати цю проблему індивідуально із психологом-психотерапевтом.
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr