Психологиня Ирина Константиновна Зубиашвили Київ


- Тбилисский педагогический институт им. А.С. Пушкина ("Педагогика и психология");
- ЦИППО АПН Украины ("Психология");
- Институт психотерапии и медицинской психологии им. Д.Б. Карвасарского ("Когнитивно-поведенческая терапия").
Работала практическим психологом в школе (консультирование детей, родителей, учителей).
Психолог в организации (консультирование персонала и администрации).
Частная психологическая практика.
спеціалізація, зона професійних інтересів
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 3. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Відповіді 1563
Желательно, конечно, с Вами побеседовать.
Из написанного Вами становится понятным, что у Вас тревожное расстройство личности и все, что с Вами происходит после возвращения отчима - это попытка сбросить эмоциональное напряжение.
Но не зная подробностей ваших отношений в семье, очень сложно что-либо рекомендовать.
И еще вопрос. Как к вашим отношениям с отчимом относится мама.
После пробуждения человек испытывает тревогу, страх, усиленную потливость. .
Причин появления таких сновидений много.
Желательно Вашу проблему обсудить с психологом, чтобы выяснить не только причину, но и острую реакцию на увиденное во сне.
Что Вы увидели во сне, что появился страх выходить из дома? Возможно Вы не совсем правильно интерпретировали сон.
Для того, чтобы успокоиться, попробуйте расслабиться, включите медитацию с приятной музыкой. Все это Вы найдете в Интернете.
З вашою проблемою потрібно розбиратися і не за листуванням.
Із того, що ви написали, можна зробити висновок, що у вас тривожний розлад особистості.
А нав'язливі думки та прагнення до самоушкодження - це прояв тривожного розладу.
Вам обов'язково потрібна допомога психолога чи психотерапевта.
Вам однозначно нужна психологическая помощь независимо от того, интроверт Вы или экстраверт.
Если кратко, бесчувственность – это неспособность испытывать сострадание, человек становится как бы индифферентным ко всему происходящему вокруг.
Бесчувственность – это защитная реакция. Обратитесь к психологу, чтобы это не стало причиной депрессии и других психических расстройств, может привести к жестокости.
Дело в том, что для родителей Вы все еще ребенок и они, конечно, хотят Вам всего самого лучшего. Делают они это так, как понимают, как их воспитывали.
Но возникает вопрос, почему Вы так остро воспринимаете их критику. Вы не пишите содержание их замечаний.
Но, чем сильнее реакция на критику, тем большее значение имеет для Вас тема, которая затрагивается. Задевает нас больше всего то, что находит в душе отклик. Упреки и обвинения в том, что к нам не имеет отношения, остаются незамеченными. Зато фразы, попадающие в цель, больно ранят, вызывая возмущение и обиды.
Вы взрослый человек, а у взрослых людей есть свои преимущества — они принимают критику как справедливое замечание либо игнорируют ее как безосновательную. Как воспринимать критику - это Ваш выбор.
А все детали общения с родителями Вы можете обсудить с психологом, выработать стратегию поведения.
Коллеги правы, Вам нужна помощь психолога.
Тревожное расстройство всегда связано с особенностями личности и событиями в ее жизни.
Психолог будет работать .с проблемами Вашей личности, так как страх болезней - это симптом.
Его можно убрать,. но на смену ему придет другой симптом, если не докопаться до истинной причины тревожного расстройства.
Треба дати собі час засмучуватися, щоб потім згадувати тільки хороше. Згодом гострі емоції стануть слабшими.
Любити свою маму Ви не перестанете ніколи, зараз потрібно пережити її відхід. Дайте волю своїм емоціям, не намагайтеся триматися щосили, зображуючи супермена.
Можна скористатися в такий спосіб - поставте у центр кімнати стілець, сядьте на нього і відведіть душу. Плачте стільки, на скільки вистачить сил. У якийсь момент нервова система скаже «стоп», і з цього моменту почнеться її перезавантаження — Ви сприйматиме усе більш адекватно і спокійно.
Пам'ятайте, що згодом будь-які емоції слабшають. Біль не здаватиметься таким гострим і всепоглинаючим. Час справді лікує – це не порожні слова. Пам'ять про рідну людину завжди буде з Вами, адже справжнє кохання не минає.
Найкращий спосіб відчути себе краще після смерті близької людини — вдатися до приємних спогадів. Згадайте моменти, коли ви сміялися разом, весело проводили час або інші приємні ситуації, які ви пережили з мамою. Також згодом можете переглядати альбом, щоб не забувати про те, скільки чудових моментів ви пережили разом із мамою.
На згадку про маму запалюйте свічки.
Зверніться до психолога, він допоможе Вам прожити емоції
Відредаговано автором 16-01-2024 02:31:03
Чинників, які впливають на впевненість у собі, досить багато. Це і особливості сімейного виховання, і культура, в якій дитина зростала, і стосунки з партнером, довкілля та стан психічного здоров'я.
Робота з психологом допоможе Вам подолати невпевненість. Вона ґрунтуватиметься на стратегії, розробленій з урахуванням особливостей Вашого виховання в дитинстві, наявності травматичного досвіду; середовища, в якому Ви зараз.
Але є рекомендаціі, які будуть корисні.
Невпевнені у собі люди дуже залежать від думки оточуючих. Парадокс у тому, що мало хто з нас знає, що оточуючі думають про нас насправді.
Ще одна складова невпевненості — сором'язливість та страх у спілкуванні з людьми. Спробуйте перетворити страх на інтерес.
Коли спілкуватиметеся з людьми, задайте собі питання про те, чому ця людина Вам цікава, чим вона Вам подобається і чим незрозуміла. Такий підхід допоможе нейтралізувати страх, підтримати розмову та подолати невпевненість.
Відредаговано автором 15-01-2024 14:45:00
Переключіть свої переживання на підготовку розмови з керівником.
Підготуйтеся та відрепетируйте свою промову.
Почніть з подяки за все та повідомте про своє рішення. Обов'язково скажіть, що залишаєтеся на зв'язку і готові спочатку допомагати наступнику, введете його в курс справи.
А якщо роботодавець запитає, чому ви вирішили звільнитися, поясніть, що справа не в ньому, а у вас - захотілося змінити умови роботи.
Зрозуміло. що у вас страх нового. Прийміть цей страх. Варто чесно зізнатися: «Я боюся, що в мене не вийде».
Переконайтеся, що це необхідно. Подумайте, що ви робите і для чого.
Дивіться із оптимізмом. У будь-якій справі — і в змінах тим паче — важливий настрій.
В первую очередь, попробуйте проанализировать, что могло спровоцировать Вас есть больше? Вспомните, когда это началось.
Чаще всего проблемы, которые приводят к перееданию, — это стресс и однообразие жизни. Возможно. есть какие-то трудности дома, в школе и Вы находит утешение в еде.
Главное — не унижайте себя. Ваша задача — сместить акцент с «похудеть» на «вести здоровый образ жизни».
Для того чтобы правильно питаться и регулярно заниматься спортом, нужно любить себя, как бы банально это ни звучало. Ведь тому, кого ты любишь, даешь лучшее.
Если хочется чего-то вредного, позвольте себе это. В небольшом количестве и редко. Жесткие ограничения не работают. Они приводят к срывам, поэтому лучше действовать мягко и с любовью к себе.
Все это желательно обсудить с психологом.
Быть в ресурсе — значит чувствовать себя хорошо физически и психологически.
Причины Вашего состояния могут быть разные - и физиологические (переутомление, авитаминоз), и психологические (нерешенные психологические проблемы, адаптация к жизненным переменам, любой стресс).
Со всем этим надо разбираться и лучше с психологом.
У каждого человека свой способ восполнения энергии, но есть общие рекомендации, которые помогут оставаться в ресурсе. Это могут быть дыхательные практики, мышечная релаксация, медитации, прогулки.
Для того, чтобы быстро войти в ресурсное состояние, можно использовать экспресс- метод "Ресурсное место".
Он не сложный. (Вспомните ситуацию, в которой вы чувствовали себя наполненной. Представьте в деталях, кто и что вас окружает, о чем вы думаете, что чувствуете, как ощущаете состояние в теле)
Відредаговано автором 14-01-2024 21:51:40
На жаль, Ваш чоловік не пройшов випробування кризою та показав, що він психологічно незріла особистість, не вміє співчувати, не має критичного мислення. Він живе в ілюзії, що тільки він має рацію, іншої думки немає.
Звичайно, кожна людина має право на свою думку, але вона має розуміти біль, образу, емоції іншої людини, а тим більше коханої жінки. Агресія взагалі неприпустима.
Шукайте вирішення проблеми: «Ми – сім'я, як ми можемо вирішити це питання?». Можна сказати так: "Я розумію, що ти маєш право на свої переконання, але я не готова їх прийняти"
Доводити кожному свою правоту марно. Проблема в іншому - кризова ситуація показала, що є проблема у ваших стосунках, яку ви раніше не помічали.
Навіть у найближчих стосунках іноді буває складно поспівчувати іншому, зрозуміти його.
Хорошого виходу, який би влаштував усіх, немає. Але є обхідні шляхи, які можуть зберегти сім'ю.
Придивіться до чоловіка, постарайтеся зрозуміти, що це за людина, а не сприймайте його виключно як носія цінностей, що не збігаються з вашими власними.
Є такі стосунки, в яких люди живуть разом, незважаючи на різні політичні переконання. Хоча вони займають різні позиції, вони можуть навчитися жити з протиріччями та знайти якусь спільну територію, де значення має лише кохання.
Намагайтеся уявити розлуку. Ви зможете її перенести? Якщо ви вирішили не розлучатися, то маєте перестати звинувачувати один одного. Це схоже на те, що відбувається після зради. Або ми не готові пробачити, і тоді треба розлучитися. Або ми прощаємо – і залишаємо тоді зраду минулому, не повертаємось до неї, не обговорюємо її.
Те саме можна сказати і про політичні розбіжності. Якщо пара не хоче розлучатися, то це питання потрібно залишити осторонь і жити, так би мовити, в обхід. Це працює, але суперечить нашому уявленню про романтичне кохання.
Партнери можуть загнати один одного в прірву, постійно наполягаючи на своїй точці зору. З іншого боку, якщо один відмовляється від того, щоб постійно захищати свою правоту, то інший може піти на поступки.
Конфлікти можуть бути, але завжди будьте готовими до примирення
Завдяки прагненню до примирення мі можемо зміцнити наш зв'язок.
Відредаговано автором 12-01-2024 20:01:50
При переїданні диєти не працюють.
Потрібно визначити проблеми, які Ви намагаєтеся вирішити за допомогою їжі.
Складність у тому, що негативні наслідки переїдання (порушення обміну речовин, зайва вага, проблеми зі здоров'ям) виникають через якийсь час, а позитивні (заспокоєння, приємний смак їжі, викид дофаміну) відчуваються негайно.
Дуже важливо зрозуміти, чого Вам не вистачає і чого Ви хочете від життя.
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.