Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Доброго дня! Три місяці, це більше про закоханість, та емоції. Варто булоб почути про ваш досвід втрати когось значимого, та про вас взагалі. З іншої сторони цей хлопець став для вас таким значимим, що втрата його може спичиняти тривогу.
Добрий день! В таких станах, як правило глибока історія подій які відбувались з вами. В таких випадках звертаються по психологічну допомогу, чому? Тому що ви самі намагались і у вас не вдається, також тому що ваше життя в такому стані як мінімум просто не йде вперед через мідсутність бажань.
«Не хватает уверенности, принятия себя такой, как я есть. Как будто не разрешаю своей жизни течь естественно, а стремлюсь подстроиться под других, что быть как они по уровню зарплаты, внешности, отношениям и всему прочему (а не получается!).»; Відповідь ви можете знайти у запитанні.
«Не понятно зачем и почему. Как это отпустить?»;
почему...Не хватает уверенности, принятия себя такой, как я есть. Как будто не разрешаю своей жизни течь естественно, а стремлюсь подстроиться под других.
Как отпустить.... разрешаю своей жизни течь естественно. Тобто знайти себе, сформувати своє бачення, і слідувати за свобою і своїми бажаннями.
В такому випадку треба зважити за і проти. Щоб просити кращі умови і розраховувати на результат треба мати аргументи. Те що вам обіцяли а ви погодились це скоріше на вашій відповідальності, що ви зробили з цим що з вами так поступили. Чи можуть вас звільнити і чи знайдеться хтось на ваше місце, думаю є така вирогідність завжди. Якщо вас не влаштовує така дійсність то можете шукати інше місце для себе. Бо кожна людина вважає що заслуговує на краще. Тому для керівництва важливо бачити що це не просто слова. Для компаній важливі результати.
Доброго дня! А що тут кримінального? Якщо є порозуміння між парнерами то чому б не зробити приємне тим способом яким приємно вам? Справа не в тому що це добре чи погане, це ваше особисте, тим більше ваш вибір, тому чи будуть вас таким чином задовільняти, це питання до майбутньої партнерки.
Доброго дня! Звязок між дитинством і теперішнім життям Є. Часково ви самі описпли закономірність між бути потрібним комусь і тим що далі відчуваєте самотність. Відповідаючи на ваше запитання. ЧИ МОЖУТЬ ТРАВМИ З ДИТИНСТВА ВПЛИВАТИ НА МОЄ СЬОГОДНІШНЄ ЖИТТЯ? Так, і навть більше, вони можуть ставати однією з основ поведінки, оскільки відпечатуються на людині.
Добрий день! Насправді відповідь не проста. Всерівно залишається багато чого незрозуміло про вас. Можливо якщо ви маєте можливість на роботу з психологом, щоб достатньо добре з вами познайомитись і зрозуміти вас іможливо тоді знайдеться ясність і буде зрозуміло що робити вам особисто.
В цьому віці чим мав би займатись батько. Якщо мало батька, то звісно інтерес до чоловічого в хлопчика буде. Роль мами, всеж приймаюча любляча, більш пасивніша в плані спрямування, бо чоловік вчиться бути чоловіком від іншого чоловіка.
@Я не хочу, чтобы мой сын был геем@ а якщо він потім захоче бути геєм? Поперше в підлітковому віці це нормально, а по друге коли ви оберете позицію наказову, то будете конфліктувати . В цьому віці формування психіки, важливо зрозуміти себе в світі, а батьки мають більше підтримувати те що формується молода людина зі своїм незаєжним "ХОЧУ".
Доброго дня! Можли справа в молодшій дитині, діти часто через це проявляють тривогу і зміну поведінки. Поведінка описана вами, може говорити про певне порушення в довірі до вас, і бажанні щоб ви зі свого поку показали що йго не відкинули через появу конкурента. Так діти на перших роках хочуть безумовної любові до себе, а тутт ця любов розділяється, і тут дитини може відчувати що щось змінилось у вас до нього. а вимоги щось подати чи принести підкреслюють що центром стала інша дитина а не він. Все що ви можете це зрозуміти його стан і додати любові і тепла. Можете додатково проконсультуватись щоб побачити у своїй поведінці якщо не розумієте як і що відбувається.
Це буде ваша спроба досягнути бажаного рівня життя через вибір. Страх невідомого це природньо, додайте цікавість і страх стає пригодою "а що з цього вийде". Люди не такі страшні як знається, інколи треба трохи часу щоб за зовнішнім побачити безпечну людину. Як кажуть "перше враження оманливе".