ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).


психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Боюсь насилия
«С другими людьми я проявляю себя робко, неуверенно, не самостоятельная, зависима от чужого мнения.»;
Можливо не вміння відстояти себе, бути самостійною чи мати власну думку і виливається в такий страх як перебільшення власного "безсилля"? Страх (фантазія) про переживання насилля яке ви і так переживаєте в стосунказ з іншими.

Не умею строить отношения
Якщо самостійно то треба багато читати і аналізувати а це довгеньо, якщо трохи швидше то вам на групову терапію там ви отримаєте більше зворотнього звязку, якщо розбиратись індивідуально з терапевтом то це буде якісніше і глибше. В першому випадку метод проб і помилок, в другомк те саме + зворотній звязом, а в третьому направлена робота на вашу особистість.

Неожиданно ушел муж
Співчуваю вам, важкі події. Поки що робити висновки важко, але однозначно він щось переживає, можливо вину або розчарування в чомусь, або диприсивний стан який може бути повязаний з подією смерті. Скоріш за все як ви описуєте що все нормально, то можливо ви це прожили легше (якщо прожили а не подавили почуття) а у нього свій процес. Смерть це не нормально, те що сталось це трагедія і цілком можливо він це сприйняв на свій ражунок. Зрештою треба розбиратись що відбувається у вас. В даному випадку слова це одне а переживання ведуть до відходу. Шкода що вам разом не вдалось це перейти.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как сохранить семейный союз ?
Доброго дня! В цьому питанні існує багато запитань. Якщо коротко то ви створили певну систему взаємовідносин в якій одному стало важко витримувати. Важливо зрозуміти яка ви людина, як ви відноситесь до відносин, бізнесу, та як все це впорядковуєте, і ше купу всього що в сумі і є тими медочами які складають ваші відносини. Можливо переосмислити важливо тільки вам? А з часом коли дружина помітить зміну то зможе піти на зустріч. В будь якому випадку між вами є щось що не вирішується порадами будь кого, а лише глибоким усвідомленням себе і пертнерки в спільному стосунку.

Мальчик не хочет общаться
Можливо у нього такий період, йому не зручно стало проявляти привязаність публічно. А стосовно собою зайнятись, то це ніколи не зайве, тим більше хлопцям подобаються дівчата які про себе вміють подбати.

Как справиться с тревожным расстройством?
Доброго дня! Тут є дві сторони, перша це конституція фізіологічна, а друге це складові досвіду та вашої особистості. Можливо варто звернутись на психотерапевтичну роботу. У вашому випадку є тривога не справитись і страх втрати контролю, можливо присутня глибока травма яку варто пропрацювати. З однієї сторони вся енергія направлена на подолання страху, тобто в контроль. Самостійно справитись це як писали колеги вище, це лише адаптація шляхом контролю спрямованого зусиллям на інше, переключення уваги.

У меня пищевая зависимость?
Ви описали пустоту і заповнення їжею, яка обострюється в період самотності, в цей момент ви втрачаєте чутливість і за допомогою їжі наповнюєте себе солодким, солоним та іншими смаками. В цьому всьому відчуваєте сором що інші побачать. Якщо подивитись в зворотню сторону то бачимо що є внутрішній стан самотності та малої чутливості до себе (не відчуваєте насичення їжею) ще й зі сторони батьків не бажання помічати вашу тривогу і прислухатись до неї. Тобто знов це повертає в стан самотності. Харчова поведінка це дійсьно спосіб додати собі любові яку не доотримується від зовнішніх стосунків, та достатньої любові до себе.

Как встать в колию, вернуть самооценку, убрать тревогу, вернуть желание заниматься психологией?
Совет: не ускладнюйте, яка ше там невротичка? Про що ви? Розумію що ви на початку дуже захоплені знаннями, але ці знання не дають щастя самі по собі. Це інструмент пізнання, а рішення що з ним робити приймає людина. Судячи з описаного можливо ви переживаєте власні конфлікти яких поки не розумієте, але намагаєтесь судячи з опису. Сам собі психолог це так до якогось рівня, тому навіть досвідчені спеціалісти не скажуть що все пропрацювали в своїй особистості навіть з допомогою власних терапевтів. У вашому випадку думаю не так мотивація потрібна як прийняття деяких дійсностей в житті.

у меня нет секса
Як вам здається, чому ви скаржетесь на відсутність сексу тут?

Боюсь насилия
Ви описуєте відчуття загрози, небезпека з якою ви не можете справитись. Тобто почуваєте себе жертвою, тому цікаво як ви проявляєтесь в стосунках з іншими людьми?

у меня нет секса
Добрий день! Секс це ж не тільки розрядка, чи задоволення, чи атрибут чогось там, тому дивно що ви совмесную жизнь ставете після сексу. Є багато факторів які унеможливлюють наявність того чи іншого, а от яка ваша історія нам не відомо.

Пустота и зацикленность
В цього кругга, є початок. Треба пошукати події які могли до цього призвести.

Как быть?
Так ви напевно справляєтесь зі стресом.

Переписка
Ви питаєте як поводитись. Якщо такі питання виникають то здається ви не розумієте себе. Що вам хочиться в цьому? Щоб вам сказали що треба терпіти, чи висказати все що ви відчуваєте, чи ще щось. Все це не дасть вам щастя, щастя це особистий продукт, який створює сама людина у своєму житті.

Переписка
Особиста переписка це як приватна розмова між людьми, бажання в неї влізти співрозмовниками може розцюнюватись як вторгнення в особистий простір. Якщо у ваших стосунках вас все влаштовує, то звідки зявляється бажання влізти в особистий простір, адже одруження не передбачає що можна заглядати в душу коли вам завгодно. Право на приватність залишається і в шлюбі, але воно регулюється приорітетом ваших стосунків. Тобто критерієм є те що крім цього все решта влаштовує.

Дополнительно
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 1.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Рекомендуют этого психолога

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr