ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).


психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте сегодня.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

 • Как мне разобратся в чувствах?
  А яку ви пораду хочите? Якщо ваші моральні устої не дають то не пишіть! А злість відреагуйте якось. Поділіться цією історією з вашим хлопцем, знайдіть в ньому підтримку. Дипресії це заборона на почуття. Отже старайтесь проживати всі почуття від негативних до позитивних, незабуваючи про безпеку власну, та оточення!

 • Как мне разобратся в чувствах?
  Я так розумію що це глибока тема для вас. Краще попрацюйте з психологом щоб розібратись в цьому, оскільки тут треба трохи часу і обов'язково вас треба спостерігати як ви реагуєте і ваш емоційний стан. Тобто вам треба підтримка щоб в подальшому такі ситуації не так сильно вибивали вас з життя.

 • Тату
  Доброго дня! Якщо у вашого батька таке відношення то скоріш за все він відреагує негативно. Щоб він прийняв вас з цим має пройти час і він сам має в собі це розрішити і прийняти. Підготуйтесь самі до цього моменту таким чином щоб спокійно показати впевненість в тому що ви думаючи людина і живете розумно. Батьки часто вважають що тіло і розум дитини це їхня відповідальність і втрачають той момент коли дитина стає особистістю здатною бути самостійною і нести за себе відповідальність.

 • Бесплатная рассылка интересностей!

 • Как простить мужа после измены и обрести душевное равновесие
  Добрий день! З вашої розповіді помітно що для вас важливо особисте благополуччя, і ви для цього хочете довести собі коханці і чоловіку що все у вас добре. Ви навіть чоловіка оправдовуєте, а він каже я був не в собі ( досить дитяче оправдання, вона перша почала, а він аж не міг зупинитись і продовжував шукати підтримки в неї 3 місяці) скоріш за все ваше помста це намагання приховати свій розпач що ви несправились в ваших стосунках.
  Постарайтеся врахувати те що привело вас до цього і уділяйте більше уваги важливому для вас з чоловіком. А комусь місити чи доводити непотрібно. Щастя це особисте.

 • Как мне разобратся в чувствах?
  Добрий день! Ви написали що він був для вас "цілим світом" а як ви пережили розрив? Як зав'язалися нові відносини?

 • Что делать
  Вам необхідна хороша розмова, ви дійшли в стосунках до звички разом бути. Найкраще вам би допоміг знайти діалог і порозуміння сімейний психолог. С стосунках бажання змін одного це лише повідомлення для іншого, але щоб таки зміни відбулись інший має брати участь в діалозі.

 • Что делать
  А як ви відчуваєте і переживаєте ваші відносини? На що вони схожі?

 • Не люблю свою свекровь
  Доброго вечора! Діло не тільки в вас! Ваш чоловік не відділився від мами що робить його всеж сином а не чоловіком. Чоловік одружуючись стає на бік жінки і покидає батьківський дім. Скоріш за все мама не відпускає емоційно свого сина. Це часта ситуація і проблема в сім'ях. Чоловік має стати мужчиною і захисником і залишити маму на іншого мущину тобто її чоловіка.

  Ответ отредактирован автором 20-01-2019 23:56:08

 • как мне быть с моими родителями
  Добрий вечір! Прикро читати це((( але в одночас хочу сказати що ви молодчинка в тому як об'єктивно оцінюєте ситуацію і розділяєте відповідальність. Ваші досягнення показують що ви змогли сформувати себе попри опір і в цьому ви одна з багатьох хто зміг попри обставини.
  Що ж вам робити! Точно це розвиватись далі і йти за своїми бажаннями. Однак у вас є багаж це ваші рідні їх вплив на вас і образи які будуть з вами. Ви маєте право на щастя і власний вибір. Ваші батьки свій зробили і тепер мають наслідки, ще й тянуть вас з собою. Вони не бачать якою ви стали бо живуть у власному світі який ви описали. Якщо відчуваєте важкість цієї теми то зверніться на консультацію, або тоді коли будете відчувати що в цьому потребу. Успіху вам!

  Ответ отредактирован автором 20-01-2019 23:45:40

 • Проблемы в отношениях
  Добрий вечір! Так цеж у нього з цим проблема, як ви хочите допомогти йому? Він повинен сам розібратись чому його саме це і саме до вам злить. Якщо хоче подолати це хай звертається по допомогу особисто.

 • Если шанс, что мужа, который пьет изменит появление ребенка?
  Ви завжди зможете звернутись по психологічну допомогу щоб підсумували досвід та переосмислити своє життя щоб прожити його добре. Пам'ятайте що те що відбувається з вами як тривога так і страхи відчує ваша дитина. Тому дбайте про своє психологічне самопочуття.

 • Если шанс, что мужа, который пьет изменит появление ребенка?
  Зрозумійте одне. Як бути вибір за вами особисто. Я як психолог консультую показуючи як виглядає чи може виглядати картина в майбутньому. Враховуючи ваш стан навіть не питаю чи маєте можливість попрацювати з терапевтом чи консультантом оскільки на це треба ресурс. Розумію що ситуація тривожна і переключитися повністю на підготовку до народження важко, але необхідно. Тому практично подбайте зараз про себе та дитину.

 • Если шанс, что мужа, который пьет изменит появление ребенка?
  Ви самі говорите про те що людина ненадійна і кидає просто так, то чого можна чекати від нього в майбутньому. Зміни це сама складна річ яка важко піддається впливу, тому говорити про зміни як щось само собою не варто. Людина формує свій характер поступово роками і очікувати щось протилежне в такому випадку важко. Як то кажуть довіри треба заслужити.

 • Что делать
  Добрий вечір! Невизначеність приносить страждання і втому, тому обов'язково варто розібратись, тобто прояснити ситуацію.

 • Если шанс, что мужа, который пьет изменит появление ребенка?
  Як ви і кажете що ситуація сидить глибше. Якщо він хоче змінитись то доведеться добряче попрацювати.
  Вам як майбутній мамі: такий стрес впливає на плід тепер, знайдій опору у рідних щоб розуміти що вам в цей час точно допоможуть.
  Стосовно майбутнього, поки ви приймаєте і вірите що він кине пити, він не кине. Бо немає мотивації до змін оскільки все поколу, прийняли - стрес- гапився- конфлікт - розкаяння - прийняли і ТД. Почитайте про Трикутник Карпмана. Жертва агресор рятівник.

Дополнительно
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr