ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).


психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте сегодня.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Хочу выйти из этого состояния
Доброго дня! Пошук особистоє значимості в інших людях часто закінчується розчаруванням. Рано чи пізно кожен повен дійти до розуміння що він сам є важливим для себе. Це не означає що інші не потрібні, але це означачає що зустрічі з ними будуть позбавлені очікувань що хтось додасть щось що не вистарчає. Отже це процес який довидеться пройти, шляхом вивчення літератури, або в індивідуальній роботі. Це завжди не просто але необхідно.

Отношения
Можливо ображається, або не хоче писати, потребує часу щоб охолонути, а можливо переключає увагу. 100 варіантів.

Нет уверенности в себе, хочется спрятаться от проблем
Ви не знали свого батька, отже тут виникає тривога, бо відсутній досвід. Тим більше бажання щоб чоловік дав можливість відпочити і підтримку. В подальшому ця тема сама себе не вичерпає, над нею варто попрацювати.

Бесплатная рассылка интересностей!

Нет уверенности в себе, хочется спрятаться от проблем
Доброго дня! Впевненість в собі через іншого (в даному випадку чоловіка), як вам здається чому саме такий спосіб повернути впевненість?

Отношения
Доброго дня! В чому ваше запитання? В кожної людини є властиві їй способи комунікації.

Мысли о смерти, желание покончить жизнь самоубийством очень
Доброго вечора!
«Но тогда, разве лень доводит до желания покончить с собой?»;
Скоріш за все не ліні справа, так як ви описали що активні, а справа в втомі від активності як процесі компенсації почуття яке ви подавляєте. Проще кажучи ваші переживання (самоусунення як кінець вас) мають заряд на рівні переживань, але ваша свідома частина особистості намагається виходити з цього переживання, але так часто стається що сили закінчуються а конфлікт не вирішується. Можливо зараз час щоб ззнайти можливість для пропрацьовування, оскільки компенсація виснажує а від неї і лінь як спроба позбавити себе від марних справ.

Муж бегает ко мне
Доброго вечора! Він вас скоріш за все використовує як і ви його, як і свою коханку. Кожен в цій історії щось відігрує, про любов тут не йде мова взагалі. Слово звичка напевно найкраще описує те що відбувається. Що вам робити ваша справа, якщо хочите розплати в помсті, ваша справа.

Как помириться с парнем?
Доброго дня! Можливо ваш страх бути обманутою штовхає вас на контролюючі дії. Відповідно тема довіри, і страх яки напевно має місце в вашій біографії. Але форма якою ви намагаєтесь втримати відносини, то контроль то сожаління, це предмет впливу на нього. Можливо вам доведеться жити з тим що вам здається вам хочуть відімстити. Бо може виявитись що хтось продовжив жити далі поки ви намагаєтесь через образи звязувати ці відносини які можливо завершені. В будь якому випадку можна про це розмовляти, як з хлопцет так і з спеціалістом, бо можливо таний тип відносин може повторитись і не раз.

Муж тиран
Яка ваша вигода від цих стосунків? Чому саме такий чоловік з вами? Можливо ви не рішаєтесь і такий стись вам підходить коли вас контролюють, але на цей раз занадто. Про те ваші родичі знов викликають у вас почуття невпевненості в якоми ви імовірно перебуваєте і перебували.

Трудности в общении
Доброго дня! Судячи з описаного, ви підсвідомо очікуєте що вас помітять і цим ви будете відчувати себе важливою і прийнятою. Тільки у вас невиникає бажання дружити або вам незрозумілі ваші бажання. Порад не прозвучить, оскільки описане вами це прояви (повершневе, те що видиме). Тут важливо розбиратись з вашим станом індивідуально.

порой не понимаю себя
Ваше невдоволення має причини навіть якщо вам вони не зрозумілі. Ну щоб зрозуміти їх, можете звернутись на кансультацію. Нагадали мені анекдот.... Домахався вовк до зайця.. бац по голові "чо без шапки". Медвідь насварив вовка, сказав як побачить що без причини чіпляється то ухх... бачить вовк зайця в шапці, і про ведмедя памятає, але шосьь так неймецтся і бац зайця по голові, "чо в шапці".)

Что делать с тревожностью внутри ?
Добрий день! Зверніться спочатку до сімейного лікаря нехай направить вас можливо до невролога, також можете звернутись на до психолога щоб провести діагностику стану для встановлення можливих причин.

порой не понимаю себя
Доброго дня! Висказування це прояв ваших почуттів та думок. Не всім довподоби чути про невдоволення когось по відношенню до них (хоч можливо ви просто абстрактно невдоволені без адреса). Можливо вам бракує розуміння зі сторони, або щось відбувається що ви дійсьно не помічаєте що саме.

Не справляюсь с эмоциями
Доброго дня! Тут важливо спочатку зрозуміти що з вами, побачити вас і ваші стани, і трішки більше дізнатись про вас, а для цього треба провести діагностику, а далі дивись що саме буде кращим рішенням для вас у вашому випадку.

Депрессивное состояние
Доброго дня! Вік має значення в ньому є свої особливості, а от щобо почуттів які ви описуєте то ці переживання потребують зясування їх виникнення. Для початка можете звернутись до посихолога для первинної діагностики. Важливий живий контакт, з переписки це не буде так ефективно. Якщо дійсьно вам хочеться поговорити, то це може бути показником пошуку контакту який можливо не знаходите в сімї, а в дійсьності потребуєте такого контакту.

Дополнительно

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ в Viber, Skype, Telegram

Приглашаю на индивидуальное и семейное психологическое консультирование, психотерапию. Помогаю преодолеть трудности связанные с тяжелыми состояниями (апатия, самооценка, потеря смысла), и проблемами в отношениях (зависимость, конфликты, обесценение, контроль, доверие).

Контакты: Предварительная запись по тел.+38-097-900-65-40, или по почте [email protected]

Оплата:

500 UAH / 30 USD / 1400 RUB

Предварительная оплата консультации на карту Приват Банка - 500 грн/ 50 мин. Жителям других стран через систему WesterUnion, MoneyGram - 30 USD/час.
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 2.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr