ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Тернопіль » Юрій Юрійович Змієнко

психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

 • Я медленно умираю
  Ваш чоловік проявляє птср поведінку там почуття блокуються психікою. Всяке надмірне втручаннятпризводить то ретравматизації. Якщо ви любите цю людину то намагайтесь зрозуміти причини змін. Так ви теж важливі! Але рівень в повноті проявляти почуття є тільки у вас, у нього трудність. Потрібен час і робота з чоловіком.

 • Я медленно умираю
  Щоб зрозуміти чоловіка вам варто знайти контакти волонтерів які займаються реабілітацієб військових. Якщо коротко то це типово для людей які були в ато такі зміни тому всякі вимоги від них ще більше їх віддаляють. Щоб зрозуміти як бути вам треба знати нюанси які змінили чоловіка.! Можу порадити знайому волонтерку психолога що займається військовими. Напишіть мені особисто відповім.

 • Споры в Интернете
  Тут є дві дороги, перша це тратити сили щоб отримати ззовні підтвердження що ви маєте право бути, а друга це випрацювати в собі це відчуття!

 • Бесплатная рассылка интересностей!

 • Споры в Интернете
  В даній ситуації ви намагались довести те що ви нормальні, і те що ви отримали це вкотре говориь про те що іншим все одно яка ви, їм важливо які вони! Беріть приклад з того що не варто доказувати іншим і очікувати прийняття точки зору - себе, а розуміти що ваша потреба у визнвнні не може бути сповнена комось хто має свою позицію.

 • Как откажаться от встречи и не спортить отношения
  Спробуйте ставити границю чітко, вони теж мають поважати вас і ваші способи почуватись ок! Конфлікт вказує не те що щось не так, а це не так не з вами! Не доказуйте це їм а усвідомте для себе!

 • Как откажаться от встречи и не спортить отношения
  «я хочу что б меня не ставили перед.фактом»;
  вот ось це вам треба пояснити, якщо вони хочуть адекватної компанії то будьласка повідомте наперед.... це ваш комфорт і норма взаємовідносин

 • Как откажаться от встречи и не спортить отношения
  Вас не чують, у вас є потреба в дозованих відносинах, не всі люди одинакові! Є люди для яких думка інших є важливою а є ті які маю своє бачення! Спробуйте зрозуміти чітко що ви хочите і вибудовуйте границю , тобто не робити того чого вам не хочиться коли іншим хочиться, тобто не їхнє діло шо ви там їсте, а якщо хтось скаже що його, то придумайтевиставте тоді зворотні вимоги до них (жартома щоб побачили що вони лізуть не в своє діло) тобто скажіть я в 5 ранку прийдуподзвоню вам щоб ви попили зі мною чаю бо мені неспиться))) це так щоб розрядити ситуацію)))

 • Как понять свои чувства?
  З того про що ви пишете то більше йдеться про те як досягнути свого... способи поведінки тобто це маніпуляція! А про само розвиток це скоріше про те хто ви, які таланти маєте, які особисті цілі (не повязані з кимось) теж духовні цінності, тобто розвинути самодостатність і тоді можливо ви зустрінете того з ким буде цікаво і здорово будувати відносини. Є така притча, якщо хочиш втримати то втратиш а якщо відпустиш то є можливість вибрати залишитись.

 • предательство
  Що ви маєте на увазі, коли запитуєте що вам робити? Вам про що йдеться? Про свій внутрішній стан, чи про якісь юридичні питання, чи про етичні чи про що?....

 • Как мне быть с ним?
  Добрий день! Інколи чоловіку треба час щоб вляглось, це ж вам нестерпно більше і ви спішете розрулити ситуацію! У нього все по іншому відбувається, йому теж може бути нестерпно з цим просто він це так болісно сприймає що страшно показати свою слабкість перед вами, так мені здається.

 • Как понять свои чувства?
  Скоріш за все у вас з ним не складеться, ви сильно навязуєтесь, і так і так, і цим ви себе знецінюєте. А кому цікаві люди які транслюють навязливість. Краще не тратьте час, а присвятіть його саморозвитку!

 • Споры в Интернете
  Ваша відповідь цілком нормальна і адекватна! Те що люди мають переконання і не хочуть міняти власної думки то вони і не приймають, не тому що ви не праві а тому що їм так зручно! Тому реакція інших це їхнє право, залишайтесь вірні собі та своїм баченням!

 • Как откажаться от встречи и не спортить отношения
  Те що думають інші і як бачать ситуацію не завжди збігається з дійсністю, а щоб збіглось то треба сказати як ви це бачите!

 • Как откажаться от встречи и не спортить отношения
  Ні, це означає всього навсього що ви не погоджуєтесь на конкретну дію, тобто на прогулянку! Ні, це відповідь на одне запитання тобто на якусь дію а не на відносини! Ви ж кажете що не бажаєте проводити час разом, це ваше право, але якщо про це не говорити то стосунки будуть портитись автоматично, оскільки ваш внутрішній стан так чи інакше транслює ваше ні, тільки не прямим способом!

 • Я как малолетняя проститутка
  Щоб пережити свій досвід, треба зрозуміти чого ви хотіли, чому зробили такий вибір, що сталось (наслідки)? Пробачити себе найперше! Вам булоб добре зрозуміти чому саме це ви обирали, чого насправді хотіли, і чому відчуваєте вину! самостійно буде важко розібратись, тут або шукати інформацію самостійно і розбиратись (стид і вина) або звернутись до психолога і разом розібратись!

Дополнительно

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ в Viber, Skype

Помогаю разобраться в вашей жизненной ситуации, и создаю условия где вы сможете найти собственные жизненные силы, и переосмыслить собственный путь в жизненны.

Контакты: Предварительная запись по тел.097-900-65-40, или по почте zyyura@gmail.com

Оплата:

300 UAH / 20 USD

Предварительная оплата консультации на карту Приват Банка - 300 грн/час. Жителям других стран через систему MoneyGram - 20 USD/час.
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr