ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Тернопіль » Юрій Юрійович Змієнко

психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Як співіснувати з тривожними родичами
Доброго дня! Все що ви описали (дуже добре описано і чітко) говорить про те що дійсьно свекруха не розуміє границь, а отже постійно їх порушує. Любі доводи будуть даремні. Від вас залежить ваше самопочуття, яке ви описали як інстинкт самозбереження, що говорить про втрату відчуття самообладанія. Іншими словами це насильство над психікою. В таких випадах варто виходити з "монологу" свекрухи. Важливо максимально відновити свій простір, будь які поступки призведуть до порушення границь. З такими людьми дійсьно складно, тому спілкування з ними не можливе. Важливо не втратити себе і свою позицію.

Отношения с молодым человеком
Доброго дня! Якщо хочите зайняти місце його мами, то продовжуйте, старайтесь, і якщо його воля то він вам дозволить бути поруч з ним. Бо не всі достойні бути поруч. Як ви вважаєте? Чого ви вципились за ці відносини, яку реальність ви ігноруєте?

Муж не уважает, обзывает, помогите
Вам вирішувати, я не маю права казати вам що робити. Статистично такі випадки закінчуються погано. Мама в стресі, відповідно дитина буде травмована психологічно через відсутність відчуття безпеки. Найкраще діє це сепарація до часу поки щось не буде змінено задля сімї. Обіцянки які не виконуються викликають недовіру і неопредельонность якої ви і так боїтесь. То чи так чи так, буде не легко.

Бесплатная рассылка интересностей!

Проблемы с приемами пищи
Спробуйте їсти повільно, смакуючи їжу. Почуття ситості приходить приблизно через 15 хв. Також смакуйте їжу. Перетворіть споживання в ретуал, тобто як їсте то зосередьтесь і не відволікайтесь. За якийсь час можливо ви навчитесь управляти цим.

Муж не уважает, обзывает, помогите
Доброго дня! З описаного вами, розумію що ваш чоловік не здатний до партнерських відносин. Якщо залишитись поруч то ні дитині ні вам від цього легше не буде. Люди не змінюються, значить предпосилки були і раніше просто ви не помітили (це вже ваша історія). Чудо не станеться як би ви цього не хотіли і як би хто не обіцяв. Люди змінюються тоді коли прикладають зусилля і волю, і вибирають той напрямок який вартий щоб навіть в чомусь потерпіти. А терпіння я не помітив з описаного.

Пропал интерес
Доброго дня! А що продовжувати? Він хоче взяти паузу. Які у вас дуки про це?

Как избавиться от сильного страха перед смертью родителей и перед новой жизнью?
Основне запитаня це чого вам хочиться, а далі як це зробити що було так як хочиться. Наразі багато не прожитого у вас що буде повертати вас у звичне.

Как избавиться от сильного страха перед смертью родителей и перед новой жизнью?
Доброго дня! Все описане вами склалось в замкнуте коло. Хочу в соціум, яле боюсь, боюсь і закриваюсь, мама все моє життя - тобто смерть мами означає і вашу? Так сталось що ви вибрали привязаність до близьких, тому ви злились з ними, тобто вас без них немає (десь в середині справжня ви пише ці рядки на сайті). Так як ви вибрали колись жити так як досі живете, то відповідно можете вибрати інший шлях. Метафора така що чим дальше ви зайшли в ліс тим довше вам вертатись. Отже якщо наважитесь то вам доведеться добряче "пройтись" але тут допомогою стане психотерапія. Оскільки лише тривалі відносини з терапевтом зможуть повернути вам можливість вибудовувати те майбутнє на яке вам так важко наважитись.

Начали беспокоить постоянные тревоги
Доброго дня! Попробуйте логічно підійти до питання, яка вірогідність того що те що вам здається може відбутиссь? Приділіть час і дайте собі чітку відповідь, яке підгруннтя і основа вашого страху? Тривога наростає там де втрачається умовний контроль над подіями, а отже важливо його відновити тими способами які доступні вам.

Необьяснимость чувств
Каріна, ви передаєте в текстас тривогу стосовно себе, не так про хлопця як про влані почуття. В людини на то і є почуття і розум, щоб одне врівноважувало інше. Можливо ви не зовсім розумієте власні почуття раз робите висновки які вас лякають. В такому випадку наскільки ваші стосунки з хлопцем "тверезі" тобто не ідеалізовані (що в свою чергу означає "надумані").

Необьяснимость чувств
"Все що не відбувається то на краще" все в житті змінне. Прийміть даність що він служить. Підтримуйте такі стосунки які можливі в таких умовах. Часто розлука збільшуе пристрасть, але буває всяке від цього ніхто не застрахований. Якщо відчуваєте трудності з прийняттям то спробуйте звернутись до психолога очно.

Эмоциональная близость
Все може бути. Головне не зациклюватись, і не боятись змін.

Эмоциональная близость
В такому випадку прийміть таку правду... все що статичне (тобто незмінне) воно мертве, а те що змінюється воно живе. Отже так як було вже не буде, але це не означає що не може бути краще.

Необьяснимость чувств
«Это наверное зависимость»; якщо ви так відчуваєте то подумайте про це. Звикли шо все ось так, а тепер думки що все міняється викликають у вас подібне.

Необьяснимость чувств
Можливо ви просто злитесь на те що його небуде?

Дополнительно
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr