ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Тернопіль » Юрій Юрійович Змієнко

психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Просто депрессия или конец отношений?
Доброго вечора! А може і не дипресія і не кінець відносинам? Крапку у відносинах ставите ви особисто.

конфликт
Добрий день! В таких випадках важливо розділяти дружбу і роботу, але розумію що ваша подруга-колега більше піддається імпульсам і зливає все в кучу. ТОму я б шукав позицію яка б розмежувала одне та інше. Наприклад чи є ще хтось в ерархії хто може стати арбітром в плані обєктивності (щоб ззовні побачити де в робочий процес вклинюється особисті упередження)

Низкая самооценка. Нелюбовь к себе
Доброго дня! Якщо коротко то схоже що ви такою поведінкою (угодить другому) намагаєтесь отримати від інших реакцію яка б показала вам протилежне (щоб хтось вам сказав що ви хороші). ТОму якщо ви самі не можете себе любити, то чекаєте це від інших піклуючись про них. В такому випадку спробуйте розпочати індивідуальну психотерапію, оскільки це потребує часу щоб глибше побачити причини.

Бесплатная рассылка интересностей!

Секс свинг ??
Добрий вечір! Ні про яку довіру і "востановление" сімї не йдеться в даній ситуації з його сторони. Тягнути чоловіка на експеременти може, але якщо він з вами то має думати про наслідки! Свінг це обмін партнерами, іншими словами законна зрада, тобто я тобі зраджую і ти мені ми квити. Як жінку вас таке влаштовувати не мало б, тут треба розділяти між нам разом зручно і ми звикли, і справжнім люблю (оскільки любов це не тільки почуття а рішення, повага , відношення, бажання добра тому кого любиш і багато іншого) а ваш чоловік має бажання і втягує вас в свої фантазії, і я так зрозумів тут звучить ультиматум, або ви з ним йдете на це або розходитесь.
Це не порада, а моя інтерпретація ситуації, приймати рішення вам, але думайте про дітей, бо вони все бачать і розуміють як би ви не приховували.

Не могу простить себе свою ошибку. Постоянно возвращаюсь к тому случаю и переживаю тот негатив(((
Може мати місце помста як з боку колишнього так і його теперішньої (маніпуляції соромом. та спроби вас відмовити вийти заміж в минулому). Звісно це припущення і я можу помилятись. Тим більше ситуація не розгорнута достатньо, щоб розуміти де ваше а де не ваше.

Не могу простить себе свою ошибку. Постоянно возвращаюсь к тому случаю и переживаю тот негатив(((
Добрий вечір! Якщо коротко то що з того що ви написали людині що вона вам сниться? Навіть якщо бивший чи будь хто, у вісні може не бути прямого звязку з почуттями за які вам може бути соромно! Якщо ви навіть хотіли повернутись то між бажанням і рішенням ще багато місця. Люлина може хотіти сексу з іншими жінками чи чоловіками але при цьому не робити цього. Сама ситуація маніпулятивна і направлення на помсту.

Как простить измену
Доброго дня! А чи була довіра взагалі до нього? Перше враження з опису це те що ви його бачили якось по свойому! Теж кидається в перший погляд якась відсутність комунікації. Зрештою варто б було розібратись дитально в якому стані ваші відносини, що ви пропускаєте і до чого це веде!

Я медленно умираю
Ваш чоловік проявляє птср поведінку там почуття блокуються психікою. Всяке надмірне втручаннятпризводить то ретравматизації. Якщо ви любите цю людину то намагайтесь зрозуміти причини змін. Так ви теж важливі! Але рівень в повноті проявляти почуття є тільки у вас, у нього трудність. Потрібен час і робота з чоловіком.

Я медленно умираю
Щоб зрозуміти чоловіка вам варто знайти контакти волонтерів які займаються реабілітацієб військових. Якщо коротко то це типово для людей які були в ато такі зміни тому всякі вимоги від них ще більше їх віддаляють. Щоб зрозуміти як бути вам треба знати нюанси які змінили чоловіка.! Можу порадити знайому волонтерку психолога що займається військовими. Напишіть мені особисто відповім.

Споры в Интернете
Тут є дві дороги, перша це тратити сили щоб отримати ззовні підтвердження що ви маєте право бути, а друга це випрацювати в собі це відчуття!

Споры в Интернете
В даній ситуації ви намагались довести те що ви нормальні, і те що ви отримали це вкотре говориь про те що іншим все одно яка ви, їм важливо які вони! Беріть приклад з того що не варто доказувати іншим і очікувати прийняття точки зору - себе, а розуміти що ваша потреба у визнвнні не може бути сповнена комось хто має свою позицію.

Как откажаться от встречи и не спортить отношения
Спробуйте ставити границю чітко, вони теж мають поважати вас і ваші способи почуватись ок! Конфлікт вказує не те що щось не так, а це не так не з вами! Не доказуйте це їм а усвідомте для себе!

Как откажаться от встречи и не спортить отношения
«я хочу что б меня не ставили перед.фактом»;
вот ось це вам треба пояснити, якщо вони хочуть адекватної компанії то будьласка повідомте наперед.... це ваш комфорт і норма взаємовідносин

Как откажаться от встречи и не спортить отношения
Вас не чують, у вас є потреба в дозованих відносинах, не всі люди одинакові! Є люди для яких думка інших є важливою а є ті які маю своє бачення! Спробуйте зрозуміти чітко що ви хочите і вибудовуйте границю , тобто не робити того чого вам не хочиться коли іншим хочиться, тобто не їхнє діло шо ви там їсте, а якщо хтось скаже що його, то придумайтевиставте тоді зворотні вимоги до них (жартома щоб побачили що вони лізуть не в своє діло) тобто скажіть я в 5 ранку прийдуподзвоню вам щоб ви попили зі мною чаю бо мені неспиться))) це так щоб розрядити ситуацію)))

Как понять свои чувства?
З того про що ви пишете то більше йдеться про те як досягнути свого... способи поведінки тобто це маніпуляція! А про само розвиток це скоріше про те хто ви, які таланти маєте, які особисті цілі (не повязані з кимось) теж духовні цінності, тобто розвинути самодостатність і тоді можливо ви зустрінете того з ким буде цікаво і здорово будувати відносини. Є така притча, якщо хочиш втримати то втратиш а якщо відпустиш то є можливість вибрати залишитись.

Дополнительно

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ в Viber, Skype

Помогаю разобраться в вашей жизненной ситуации, и создаю условия где вы сможете найти собственные жизненные силы, и переосмыслить собственный путь в жизненны.

Контакты: Предварительная запись по тел.097-900-65-40, или по почте zyyura@gmail.com

Оплата:

300 UAH / 20 USD

Предварительная оплата консультации на карту Приват Банка - 300 грн/час. Жителям других стран через систему MoneyGram - 20 USD/час.
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr