ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).


психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как перестать чувствовать себя одинокой ?
Доброго дня! Ви раз за разом описуєте події що від вас відвертаються, можливо справа не в людях, а втому яки ви себе ведете? В вашому випадку ніхто не спішить зайняти по відношенню до вас позицію помічника, бо невідомо чому від вас відвертаються. Тому Важливо працювати у рамках психотерапії, оплачуючи роботу спеціаліста. В цьому проявиться ваша зацікавленість в змінах щодо власного життя! Пригадався вислів "хто хоче шукає можливості, а хто не хоче той шукає причини". Звісно всіх подробиць вашого життя не знаю, травма має місце теж. Зрештою ваш опис створює відчуття що ви здатні з нею жити, тому вірю що витримаєте подібні коментарі.

Как вернуть девушку ?
А чи можливо мати відносини з тим хто їх уникає? Напевно відповім сам, там можливо але які вони тоді? Напевно що односторонні.

Чувство жалости
Доброго вечора! так це нормально навіть добре що проявляється почуття емпатії до інших. Питання чого ви встривожились? Характер дитини вбирає в себе з оточення і таким чином формується, тому нормально що проявляє почуття.

Бесплатная рассылка интересностей!

Такое ощущение, что я везде проиграл.
Добрий вечір! Ваш опис досить поетичний, читаю про ваші страждання як книжку якогось роману. Багато не, не, і не шось там. Дійсьно багато самозвинувачення. Вам не в смерітельну рубашку а в якусь красиву, нарядну, і до спеціаліста психолога!

Ответ отредактирован автором 07-12-2020 17:16:36

Що зі мною не так?
Доброго вечора! У вашому тексті звучить все на раз, так ніби водоворот. Що значить полюбила алкоголь? Те що ви описуєте граничить з відчуттям реальності, а більше якісь фантазії, а алкоголь якраз добре розмиває границю з реальністю. Спробуйте поскладати, що саме вас турбує? Бо що з вами не так це питання на особисте знайомтво інкаше ви даєте повід фантазувати про вас.

Почему друг говорит ты ещё маленькая?
Доброго вечора! А хто його знає чому він так каже, може і "по приколу"!

О любви
Є особа і її поведінка яка витікає з її особливостей. Якщо ви в терапії то чому питаєте тут? Що ви хочите про себе зрозуміти?

Навязчивое желание выщипывать волосы на теле.
Доброго дня! Схоже що ви відігруєте проти себе агресію яку отримували в дитинстві. Оскільки такий прояв мами як 3 години погрожувати і проецировати на вас образ негативної дитини, можна кваліфікувати як травмуючий досвід психологічного насилля. Якщо усвідомлюєте проблему то варто звернутись до психотерапевта.

Проблеми з хлопцем
Доброго дня! Якщо не можете відпустити один одного то чого переживаєте що розійдетесь? Ваші відносини під час сварок як стакан з робовтаною водою в якій з часом осідає осад, можливо таким чином ви відфільтровуєте ваші відносини.

Парень регулярно смотрит порно
«К тому же,мне пришлось от достаточно многого ради него отказаться,поэтому и не хочу мириться с его недостатками.
К примеру он запретил общаться мне с лучшим другом»;
Тобто він вас зробив удобною для себе, раз ви на таке пішли то тепер очікуєте що він стане удобним для вас? А чи не забагато ви берете на себе, так і до функції мами дойдете для нього. "Мене все влаштовує" ваш отказ від друга, ваш втрачений вільний час, ваше дозволяння на порно і траву, при чому сексом різноманітним теж забезпечуєте. Класно так жити, може ви ще щось забезпечуєте його чимось? Наша задача трішки похитнути вашу впевненість що включити критичне мислення, і трішки власного егоїзму!

Парень регулярно смотрит порно
«Юрий,что вы имели в виду под подозрением что для меня имеет значение другое?»;
Якщо людина хоче одне а обирає інше, то це говорить про скриті мотиви (треба розбиратись в їх важливості індивідуально бо в кожного свої). Вам подобається саме цей партнер, бо відповідає якимись глибоким потребам, але це емоційно, а логічно вам не хочиться подивитись хто він насправді і уявити як вам з ним буде потім. Хоча мені теж не докіньця зрозуміло про нього і вас як пару. Але з опису скаладається таке враження. В таких ситуаціях типово закінчується фразою "я для тебе страралась, а ти ... " Можна скільки завгодно вірити в чудо але якщо ви закриваєте очі на реальність то це призведе до накопичення внутрішнього невдоволення, а далі нервове виснаження, втрата самоповаги, діти в стані невизначеності, ітд... Вирішувати вам, і керуйтесь власними критеріями а не рекомендаціями, так ви проживете власне життя а чуже.
«Я все время пытаюсь его понять в вопросах обоих зависимостей,но мне это очень сложно даётся как человеку ни от чего не зависимому.»; Ну чому, ваша залежність це залежний партнер, а скоріше це співзалежність.

Парень регулярно смотрит порно
Доброго дня! Ви вибрали залежного партнера, тобто ваш фільтр розпізнав в ньому "ідеал", а тепер вас не влаштовує, але при цьому ви рухаєтесь до спільного життя! Як на мене то звучить тема вашого очікування якогось укладу життя, це може переплітатись з вашим досвідом сімї. Саме цікаве що при наявності негативного відношення у вас звучить "ідеальні" що наводить на думку про ваше бажання закривати очі щоб не втратити близкість. Самі подумайте мас це не влаштовує, хоча це його справа бо ви ще не сімя, і його справою і залишеться навіть якщо ви наю станете. Що якщо потім нічого не зміниься? По причині що йому так комфортно. Як тоді буде вам коли наростатиме невдоволення ваше? Можливо тоді секс для вас буде через силу (огиди) а отже насильство над собою.
Щож робити. Визначіть хто ви і що для вас прийнятно а що ні, і далі погодьтеся на таке життя або не погодьтесь. Прийдіть на серйозну розмову і покажіть що для вас комфортне а що ні, а він хай покаже що його комфортне а що ні. Конструктивний діалог.
Але підозрюю що для вас значення має інше.

О любви
Доброго дня! Коротко, полюбити вас напевно можливо. Інше питання як ви до себе відноситесь? Раз ви натякнули про батьків то можливо здогадуєтесь про природну даного відношення у стосунках з собою та з чоловіками (взрослый полноценный мужчина). Такі теми краще проходити в терапевтичному процесі, травми, очікування, і тд.

как справится с стрессом на работе
Добрий день! В вашій темі фігурує скарга на роботу, а по факту страждання від відносин (не помічають). Постає багато запитань про вас як людину, з чим може бути повязана така ситуація і ваша реакція на неї.

Упадок сил и невроз, депрессия , агрессия по отношению к детям
Доброго дня! Недовольство собою може провокувати недовольство оточенням. В таких випадках добре може допомогти психотерапія. Там ви зможите зрозуміти що з вами і знайти спосіб справлятись в житті. Тому працюйте індивідуально, якщо маєте потребуі таку можливість.

Дополнительно
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 2.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr