ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Тернопіль » Юрій Юрійович Змієнко

психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

 • С мужем не можем решиться на очередной переезд от родителей
  Добрий день! Назбирати на квартиру і використавши допомогу родичів які нехочуть допомагати (їх незручно з вами), один такий момент що ви хочите квартиру і це нормально, але по факту за чий рахунок!? Можливо що життя з близькими принесе більше проблем ні конфліктів ніж життя окремо! Зважте всі за і проти! Можете описати ваші думки тут щоб вас зрозуміти або вирішіть це в сімї!

 • Унижение в семье
  Ви одній пропозиції кажете "Я отличник" а в іншому "Отцу говорила" як це розуміти чоловічий жіночи рід?

 • Унижение в семье
  Добрий день! Важко таке чути про вас( Ви достатньо дорслі щоб бачити різницю між вашою сімєю та іншими, і бачите свою потребу в підтримці і це важливо. Часто так є що батьки переживають трудності зі своїм життям і коли не справляються з ними то часто переносять невдоволення на зовні та на інших, зрозумійте що ви на це не повпливаєте а рухатись далі треба! Ви можете знайти підтриму ззовні сімї? Можливо друзі, інші дорослі які б вас направили та побачили ваші сильні сторони? Також розкажіть як функціонує ваша сімя крім мами, щоб краще зрозуміти вас та вашу ситуацію!

 • Бесплатная рассылка интересностей!

 • Я ' ошибка' природы
  Вибиріть для роботи психотерппевта який як вам здається зможе вам допомогти в змінах. Напишіть або зателефонуйте і обговоріть умови і запит для початтку.

 • Нормально, что парень хочет других девушек?
  Ну ваші почуття нормальні, а про впевненість що вам не зраджують то це ілюзія, ніхто навіть одруженні не можуть точно бути в цьому впевнені. А про самоповагу то це не справа в вас, вас порівняли і сказали прямо що вас недостатньо, отже це удар по вашій самооцінці.

 • Нормально, что парень хочет других девушек?
  Добрий день! Те що чоловік хоче сексу це нормально а от що він з цим робить це вже про зрілість, та відповідальність! Якщо МЧ каже що бачит інших як мясо то тре задуматись про те що людина може і вас так бачити (чому так кажу, бо людина всеж цілісна і якщо є тенденції до одного то скоріш це загальна тенденція) Отож відповідь чи це нормально, те що вам обідно це нормальна реація майбутньої мами яка народить дитину і буде потребувати стабільності в сімї а от чи при такій тенденції це можливо самі думайте! Чи можливо щось з цим зробити? Відповім так це шлях вибору та усвідомлення, і розвитку як стосунків так і себе як чоловіка який вибиразє захищати а не руйнувати.

 • Я ' ошибка' природы
  Використайте свою чоловічу частину і візміть себе в руки, дойдіть до психотерапевта і почніть працювати, що толку страждати і час тратити якщо цей час можна присвятити майбутньому!

 • Я ' ошибка' природы
  В кожної людини формується уявлення про чол. чи жін. Від близьких, і ви самі розумієте що немає відчуття як це бути жінкою, нажаль мама вам не показала, але здібність до у вас є, просто тепер треба самій відбудовувати себе. Зверніться до терапевта жінки і попрацюйте з нею!

 • Крик души
  Доброго дня! Ви можете звернутись на психотерапію, це спосіб праці з психотерапевтом який може допомогти вам почати розуміти себе та відчувати себе, бо любов до когось неможлива якщо немає нормальної любові до себе а любов до себе береться від дитинства (допускаю що там її було мало або була поверхнева) тому спробуйте цей шлях! Він не простий але це можливість почати жити з відчуттями і бажаннями!

 • Мой парень бисексуал
  Добрий вечір! А що би ви хотіли тут почути? Так як запитання ви не поставили!

 • Я ' ошибка' природы
  Доброго дня! Найкраще булоб для вас звернутись індивідуально до психотерапевта! У вас своя історія в житті індивідуальна (те що з нами відбувалось робить нас тими ким ми є тепер) тому важливо детально опрацювати і подивитись на всі аспекти вашого життя і тільки тоді у вас будуть альтернативи!

 • Как перестать злиться и бить ребенка
  Добрий день! Треба зрозуміти на що саме ви злитесь на дитину (чим це нагадує вас самих і ваше життя)! Теж що у вас відбувається в парі? Фокусів роботи декілька, найкраще зверніться до фахівця і попрацюйте з ним!

 • Истерика без причины
  Можливо у вас оточення вимогливе і очікує від вас чогось чого ви не зочите і таким чином захищажте своє право на бажання, але для вас як і для більшості людей іннші важливі і тому почуття вини (це почуття здорової особистості). По можливості зверніться до психолога, психотерапевта і подивіться що і чому у вас такі реакції!

 • Истерика без причины
  Значить ви не контролюєте стан але коли заспокоюєтесь то відчуваєте почуття провини перед ними?

 • Скандалы супруги
  Добрий день! Однозначно треба звертись до спеціалістів і там розбиратись з вашою сімейною системою, а далі окремо що з вами та вашою дружиною відбувається!

Дополнительно
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr