ПСИХОЛОГ Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль).


психолог Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко (Тернопіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Опыт психологической практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Работа с проблемами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

 • Как преодолеть страх боли при первом половом контакте?
  Добрий день! А чому ви вирішили що секс у вас має бути, бо це проблема?Таке враження що так як по списку, це є, і це ше треба. Можливо що ще недостатньо довіри у вас, раз кажите що боїтесь? Не спішіть! Перестаньте дивитись на це як на проблему а продовжуйте відносини і з часом дойдете до всого самі!

 • Как поступить ?
  Добрий день! А чого би ви хотіли в цій ситуації? Які можливі розвитики подій ви бачите?

 • Ревность к прошлому
  Добрий день! А чого ви хочите? Як ви бачите цю ситуацію?

 • Бесплатная рассылка интересностей!

 • как принять выбор сына?
  Добрий день! Найкраще що можуть дати батьки дитині це віру у власні сили, та вміння справлятись самому в житті! І через це часто виникає відчуття коли дитина не потребує батків, що вони дитині не потрібні, але тут відбувається вихід на новий еттап відносин дорослих людей. Ваш син щасливий а що можуть ще хотіти батьки? Зараз страждають більше від апатії дітей що їм нічого не хочиться, а у вас тре радіти і підтримувати!

 • Как проработать страх?
  Добрий вечір! Побудувати нормільн відносини можна точно не на страсі а на довірі! Довіра це процес дружніх відносин ісимпатії одини до одного, секс заспокоює пристрасть тому якщо він швидко зявляється в стосунках то це призводить до швидкого згасання інтересу і не бажання напрягатись для відносин. Ваш страх бути кинутою має мати місце у вашому досвіді! Щоб вийти на оптимальний рівень довіри до себе та партнера, необхідна психологічна робота!

 • Нет стремления
  Добрий вечір! Людина не може жити лише професією, теж важливе спілкування, дружба, відносини. Часто проблемою переїздів є починати будувати відносини з початку! Як у вас з цим?

 • мой партнер не хочет меня удовлетворять как мне это необходимо
  Добрий день! Можливо у вашого партнера є певні стереотипи сексуальної поведінки! Є психологи які займаються гармонізацією сексуального життя пари, або сімейні психотерапевти! Краще такі питання обговорювати в парі разом з спеціалістом, оскільки таким листуванням проблему не вирішити!

 • Би-гендерность - это нормально?
  Добрий вечір! Що ви розумієте під формулюванням би-гендер? Стосовно статі, то фізіологічно ви хто? Би сексуальність тобто коли подобаються і хлопці і дівчата це нормально, а от самооприділення себе це вже броблема в якій треба бути обережним.

 • Целомудрее до брака, реально ли в наши дни
  Добрий день! Поважаю ваші принсипи і вважаю їх достойним враховуючи наш час! Ви праві люди в наш час невміють берегти себе для сімї, і цим вони створюють ситуації де інстинкти основніші ніж моральні принсипи, нііж любов і посвячення! Для відносин і першого сексуального досвіду важлива атмосфера довіри і безпеки (хоча буває порізному, це про експеременти , проби, насилля, і тд.) Мода це не про це як на мене, мода це відношення до, але це не про суть! Суть тут тако що психіка та фізіологія з древніх часів проявлялись одинаково, і в багатьох кільтурах відношення до сексу було особливим, як на мене християнська культура про вірність і секс лише у подружжі, насправді скріплює сімю і обєднує! Тому найперше людина повиння сформуватись як людина і в повазі і в любові а вже тоді все інше!

 • как отпустить если нет возможности поговорить и все выяснить
  Вот тепер подібно на правду! Бажання помсти, і образа, це ваші почуття. Спробуйте їх відчувати, побудьте з ними, спробуйте прийняти те що так сталось, і ви тепер інша з цим досвідом. Не відповідайте відразу. А походіть трохи з. Цим.

 • как отпустить если нет возможности поговорить и все выяснить
  Але ж якщо з людиною покінчено, то навіщо про неї думати? Що так насправді вас тримає? Яке почуття?

 • Зависимость
  Добрий вечір! Як ви думаєте з чим це може бути повязано? В які моменти, чи після яких подій ви активно думаєте про їжу? Як було раніше?

 • Влюбился в женщину у которого есть двоя детей и муж.
  Добрий вечір! А що ще залишається? Раз вона не хоче бути з вами, залишається тільки забути про неї! Займіться своїм життям, карєрою, друзями, і можливо досить скоро зустрінете нові відносини! Часто буває що трапляються люди які нам подобаються але ім з нами не по дорозі!

 • как отпустить если нет возможности поговорить и все выяснить
  Добрий вечір! «я никогда себя так гадко не чувствовала как тогда. ему бы я хотела сказать, что мне стыдно за то, что он вообще когдато был в моей жизни.»;
  Так мені здається що ви себе не можете пробачити що непомітили як вас обманювали!

  я никогда себя так гадко не чувствовала как тогда - це і є фіксація події (тут ваші почуття)

  ему бы я хотела сказать, что мне стыдно за то, что он вообще когдато был в моей жизни. - Вам стидно, це знов про ваше почуття (ви можливо відчули що вас використали і усвідомили що беззахисні) тобто ця людина увійшла в ваше життя і завдала болю!

  То тепер скажіть, чому, і що ви хочите йому насправді сказати?

 • Мне нравится мальчик из моего класса
  Може спробуйте показати йому або сказати що він вам подобається! Часто хлопі важко вловлюють натяки а інколи і взагалі їм може важко даватись зрозуміти власні почуття, тому просто скажіть а він хай думає що далі! Я думаю що вислів "хлопець має перший казати" вже не в моді)))

Дополнительно
место приёма клиентов Тернопіль, вул. Полковника Морозенка 5а
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr