ВНЗ:
- Бакалавр: філолог, викладач англійської мови і літератури, німецької мови, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
- Спеціаліст: філолог, англійська мова і література, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
- Бакалавр: 053 Психологія, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
Курси:
- УСТА, ТА-101 (вводний курс в транзактний аналіз)
- Safety & Stabilization Using Somatic Trauma Therapy (Безпека та стабільність з використанням Соматичної терапії травми), від Complex Trauma Institute
Подальша психологічна освіта:
Проходжу навчання в методі транзактного аналізу (ТА) на базі УСТА
Вебінари: - "V міжнародний онлайн форум сімейної психології: виклики для української родини під час війни" від організації Перспектива
- "Чуйний психотерапевт" від КІГіП
- "Особливості надання допомоги постраждалим від сексуального насильства повʼязаного з конфліктом" від
ГО "Ресурсний центр "Лісова Поляна"
- Глінді Нікерсон "Соматична робота з панічними атаками" від волонтерського проекту "Somatic Experiencing Support for Ukraine" (SESU)
Досвід психологічної практики
Практичний психолог з 2024 року.
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
На сеансі я гарантую Вам розуміння, емпатію та прийняття. Ми разом з Вами розберемо Ваш внутрішній конфлікт, знайдемо причину складнощів у стосунках з іншими та прокладемо шлях до психологічного комфорту.
Працюю із темами:
-Міжособистісні стосунки (романтичні, родинні, дружні, робочі, соціальні)
-Особистісні питання (самооцінка, внутрішні конфлікти, прийняття себе, саморозвиток і т.п.)
Працюю онлайн.
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Вітаю вас.
Саморозвиток це завжди правильний вибір, особливо в тій сфері, яка вам припадає до душі. Якщо ви маєте сумнів чи доцільно це саме зараз, то підійдіть до цього питання з прагматичної точки зору. Виділіть всі статті витрат, зробіть орієнтовні підрахунки, визначте джерела матеріального ресурсу - і після всіх підрахунків вирішуйте чи можете ви собі дозволити навчання саме зараз. Не страшно пропустити рік чи два, дати собі час на роздуми та підготовку.
Якщо ж ви маєте сумнів чи підійде вам професія масажиста, складіть список із "за" та "проти". Поки буде складати список, ви глибше порефлексуєте та більше зрозумієте для себе, більше відчуєте чи відгукується вам внутрішньо ця професія.
Вітаю вас.
Залежність від азартних ігор називають лудоманією.
Я згодна з колегою в тому, що вам варто пропрацювати цю тему з психотерапевтом аби ніколи більше не повертатись в стан залежності від гемблінгу.
Чи є вас екологічне хобі, яким ви із захопленням займаєтесь (спорт, книги, колекціонування...)?
Вітаю вас.
Дуже співчуваю вашому станові, вам дійсно дуже психологічно складно, зважаючи на ваш опис.
Вам необхідна повноцінна терапія з психотерапевтом, оскільки є багато речей, які вам треба буде пропрацювати. Але в цей момент вам також не завадить консультація психіатра (не бійтесь цього слова, це такий самий лікар як і кардіолог, стоматолог і т.д.), мені здається у вас складний кризовий стан і лікар зможе діагностувати, що саме робить ваше самопочуття таким нестерпним, призначить лікування. І вже після стабілізації ви зможете розпочати психотерапію.
Вітаю, Каріно.
Вам необхідні регулярні сеанси з психологом (онлайн теж підійде). Він допоможе вам справлятись зі стресом та контролювати РХП. Але, оскільки вам ще немає 18 вам знадобиться дозвіл одного з бітьків / опікунів, щоб психолог мав право з вами працювати. Якщо компульсивне переїдання вийде з-під контролю необхідно буде звернутись до психіатра (україно-, російськомовні спеціалісти в Німеччині також є).
Вітаю вас.
Ви можете також спробувати ігнорувати, коли вас кличуть "дєвочка". Нагадайте тій пані як до вас звертатись і відгукуйтесь лише на цю форму.
У якій формі це зробити (більш суворій чи жартівливій) краще знати вам, враховуючи ваш статус, особливості характеру вашого та завідуючої.
В будь-якому разі ви не маєте терпіти таке відношення до себе. Такий окрик принижує вашу гідність, знецінює професіоналізм та навіть позбавляє вас особистості в тій середі, де ви працюєте.
Здравствуйте, Дима.
Сопереживаю вашему состоянию, вы испытываете очень сложный комплекс психических и физических переживаний.
Описанные вами симптомы - однозначно профиль психиатра. И к нему стоит обратиться как можно скорее, чтобы не усугублять ситуацию. Ваше лечение скорее всего будет включать также медикаменты, но этого не стоит бояться - будете строго выполнять предписания врача и ваше состояние уже скоро улучшится.
В нашем обществе профессия психиатр окутана жуткими мифами и страшилками, но на деле это такой же врач как и офтальмолог, кардиолог и т.д. и работает он на благо пациента, делает все возможное для выздоровления человека.
У вас есть близкий человек, которые вам поможет найти специалиста и посетить его? Для описания вашего состояния вы можете использовать уже это написанное вами письмо.
Вітаю, Софі.
Кожен має право на помилки і ви не могли напевно знати як воно складеться з котом.
Будьте відповідальною перш за все у своїх очах. Інші завжди можуть знайти якісь недоліки у людині, якщо того захочуть. (Це вам також на майбутнє - зважайте перш за все на свої відчуття, а не на думку інших)
Впевнені, що поспішили з котом? Тоді знайдіть йому "добрі руки" і зробіть ДЛЯ СЕБЕ висновки з цієї ситуації.
Вітаю.
Ще порекомендую читати літературу, яку рекомендують вам на предметах різного психологічного спрямування. Важливо мати якісну академічну базу перш ніж у майбутньому розпочинати навчання у психологічному напрямку, який ви оберете.
Доброго вечора.
Співчуваю вам. Ваша історія дуже болісна як для мами.
Ваш колишній чоловік та його нова жінка поводять себе абсолютно неадекватно, вони своїми вчинками травмують психіку дитини і це може мати наслідки у майбутньому.
Я б рекомендувала вам з психологічної точки зору поводити дитину до психолога. Спеціаліст визначить стан дитини, можливі нав'язані ідеї, переконання; донесе до дівчинки хто з батьків поводить себе правильно по відношенню до неї, а хто не зовсім.
З юридичної точки зору можна зібрати докази приниження батьком дитини її матері, маніпуляції, вплив на ще незміцнілу психіку дитини. Подати апеляцію щодо рішення суду. Можливо також підключи соціальні служби.
Здравствуйте, София.
Действительно ваша, если можно так сказать, проблема в том что вас привлекают холодные недоступные молодые люди.
Вы говорите, что отец хороший, но достаточно ли он уделял и уделяет внимания лично вам? Если ли между вам теплая связь отца и дочери (разговоры по душам, телесные проявления чувств)?
Если вас притягивает емоционально холодный недоступный тип мужчин, значит у вас заложена такая модель значимой мужской фигуры как идеал, безопасный близкий образ (это может быть также дедушка, дядя, учитель - значимая мужская фигура в вашей жизни).
Если вам откликнулись мои слова, то вам стоит проработать этот момент с психологом.
Доброї ночі.
Якщо ви дійсно криками та доріканнями доносите чоловіку свої потреби, то це абсолютно неефективно. У чоловіка вмикається захист і налагодити конструктивний діалог вже неможливо. Доносіть свою думку спокійним тоном Я-повідомленнями: замість "ти не кажеш мені компліментів" , можна сказати "я хотіла б чути від тебе більше приємних слів про себе, це мені важливо аби почувати себе більш привабливою та бажаною".
Однак, мені здається, що проблема набагато глибше і почалась вона задовго до появи вашого теперішнього чоловіка. Вас називав непривабливою хтось із батьків? У вас були токсичні попередні стосунки, де чоловік нехтував вами?
Чи вважаєте ви самі себе привабливою жінкою?
Було б корисно звернутись із цим запитом до психолога, або навіть до психотерапевта.
Доброго вечора.
Співчуваю вашій родині.
Не варто казати сестрі "все буде добро", бо наразі для неї це не так і ви насправді не знаєте як воно буде.
Найкращій варіант зараз просто бути поряд з нею, просто балакати про що вона хоче (не треба намагатись її переключити на якийсь позитив, вона переживає горе і має його пережити для свого психічного здоров'я), дати їй виплакатись поряд з вами, якщо їй хочеться. Людське тепло і сестринська підтримка допоможуть їй пройти цей складний шлях.
Якщо ваша сестра емоційно не справлятиметься, запропонуйте їй звернутись до психолога.
Також не забувайте турбуватись про себе, підтримуючи сестру. Підтримувати людину в горі емоційно складно і ресурсо затратно. Не віддавайте від себе більше ніж можете.
Бажаю вам та вашій сестрі сил впоратись із цією трагічною ситуацією, яка спіткала вашу родину.
Доброго вечора.
Вас щось сильно тригерить саме в цьому останньому проєкті, який викликає у вас настільки негативну емоційну реакцію. Проаналізуйте всі аспекти цієї діяльності (завдання, локації, люди, темпо-ритм...) і прислухайтесь до себе, що саме у вас викликає найбільший супротив. Можливо щось стосується вас особисто, якийсь ваш досвід, який би хотіли не згадувати і більше ніколи не переживати.
Експерти експертами, а працювати на роботі, яка забирає у вас весь ресурс, а викликає лише негатив - така собі ідея. Слухайте в першу чергу свої відчуття і потреби, а вже до них прикладайте експертну думку.
Якщо ваш стан не покращить саморефлексія, краще звернутись до психолога. Якщо маєте намір вирішити саме це ситуативне питання, 3-5 сесій вам цілком вистачить.
Во первых, ва сами пишите "нравиЛСЯ", "ПЫТАЛАСЬ с ним быть" - вы говорите о своих чувствах в прошлом времени и только о попытке отношений, а не о полноценных отношениях.
Вы акцентируете, что парень вам нравится из-за внешности. Но разве с внешностью вам строить отношения? А как человек он относится к вам весьма пренебрежительно, не ценит вас.
Вы правы, ваши отношения похожи на созависимые и ничего хорошего они вам не принесут.
Судя по вашим сообщениям, вашему самораскрытию, я бы рекомендовала вам консультации у психолога. Вам стоит проработать тему самооценки, тревожности, межличностных отношений.
Вам 17 и работать психолог с вами может только с письменного согласия одного из родителей. Или же подождите пока вам исполнится 18.
Не стоит больше углубляться в розмышлении о себе здесь в открытых вопросах. Ваши сообщения уже больше похожи на индивидуальную консультацию, которая должна быть только между вами и психологом ::smile::
Что вы сами чувствуете по поводу всего этого? Хотите ли продолжать эти отношения, учитывая все факторы?
Ведь, смотрите, вы уже расставались, не общались полгода, потом сошлись и вы снова, спустя небольшой отрезок времени, в точке выбора расставаться или нет.
Ответьте для себя, что вас держит в этих отношениях? Что именно вы чувствуете к парню? И честны ли вы с собой, называя эти чувства.
Вам всего 17 лет, сейчас начнется яркая студенческая жизнь, новые знакомства, новые эмоции... По сути, новый жизненный етап и только вам решать на какой ноте вступать в него.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно
зареєструватися або увійти як користувач.