У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Яна Кіркеснер Київ лише онлайн

психолог    Яна Кіркеснер
28-07-2024 Яна Кіркеснер додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 1
психолог
Освіта
ВНЗ:
- Бакалавр: філолог, викладач англійської мови і літератури, німецької мови, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
- Спеціаліст: філолог, англійська мова і література, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
- Бакалавр: 053 Психологія, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
Курси:
- УСТА, ТА-101 (вводний курс в транзактний аналіз)
- Safety & Stabilization Using Somatic Trauma Therapy (Безпека та стабільність з використанням Соматичної терапії травми), від Complex Trauma Institute
Подальша психологічна освіта:
Проходжу навчання в методі транзактного аналізу (ТА) на базі УСТА
Вебінари: - "V міжнародний онлайн форум сімейної психології: виклики для української родини під час війни" від організації Перспектива
- "Чуйний психотерапевт" від КІГіП
- "Особливості надання допомоги постраждалим від сексуального насильства повʼязаного з конфліктом" від
ГО "Ресурсний центр "Лісова Поляна"
- Глінді Нікерсон "Соматична робота з панічними атаками" від волонтерського проекту "Somatic Experiencing Support for Ukraine" (SESU)
Досвід психологічної практики
Практичний психолог з 2024 року.
Працюю з запитами
На сеансі я гарантую Вам розуміння, емпатію та прийняття. Ми разом з Вами розберемо Ваш внутрішній конфлікт, знайдемо причину складнощів у стосунках з іншими та прокладемо шлях до психологічного комфорту.
Працюю із темами:
-Міжособистісні стосунки (романтичні, родинні, дружні, робочі, соціальні)
-Особистісні питання (самооцінка, внутрішні конфлікти, прийняття себе, саморозвиток і т.п.)
Працюю онлайн.


Основне
диплом перевірено
Перебуває в: Німеччина

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
   ТА-101
УСТА
годин: 16
Транзакційний аналіз
   Воркшоп "Повідомлення з дозволами"
JOHN R. MCNEEL, TRANSACTIONAL ANALYSIS ASSOCIATION
годин: 2
Транзакційний аналіз
   Safety & Stabilization Using Somatic Trauma Therapy
Complex Trauma Institute
годин: 12
Травматерапія

Відповіді 179
Не могу разъехаться с мамой
Добре. Тоді чому ви не докладаєте усіх зусиль аби з'їхати від мами на житло в оренду? У вашому повідомленні я побачила, що ви дуже страждаєте від проживання разом і хочете жити окремо.
Не могу разъехаться с мамой
Вітаю вас.
У вас із мамою токсичні співзалежні стосунки. Ви обидві отримуєте якісь вторинні вигоди від сумісного проживання, навіть якщо на поверхні одні мінуси; ви закриваєте у цих стосунках якісь свої невротичні потреби, тому досі не зробили рішучий крок до змін.
Перше і найважливіше рішення ви самі знаєте - переїзд.
Аби змінити стосунки з мамою (або принаймні ваше сприйняття цих стосунків) в корні варто пройти терапію у психолога / психотерапевта.
як боротися з думками про самогубство?
Доброго вечора. Вам обов'язково треба розповісти про свої думки та спроби самогубства батькам або шкільному психологу. Разом ви звернетесь до лікаря-психіатра, бо саме він займається цим питання, і знайдете рішення як покращити ваше самопочуття.
Не бійтесь відкритись рідним, ви не мусите перебувати з такими тяжкими думками наодинці.

Бесплатная рассылка интересностей!

Живемо як сусіди
Доброї ночі.
Співчуваю вам, дійсно дуже болісно, коли кохана людина стає байдужою, холодною.
Як давно триває цей період у вашому подружньому житті? Чи була якась відправна точка, коли відносити розділились на "до" та "після"? Чи робили ви спроби змінити ситуацію, покращити взаємини?
Чи друзі ми?...
Вітаю вас.
Дружба це невід'ємна частина гармонійних любовних стосунків. Це власне одна з форм любові.
У мене склалось враження, що ви з цією дівчиною дуже підходите оди н одному на духовному рівні, на рівні психіки. І вам пощастило мати один одного в такий непростий час, коли підтримка та людське тепло є особливо цінним.
Мені здається, ви обоє прагнете стати парою в романтичному сенсі (зважаючи та сказане вами), але боїтесь змін у ваших взаєминах, бо вони зараз скажімо "ідеальні". Романтичні стосунки між вами - це щось наразі невідоме, а невідомість завжди викликає тривогу, страх; страшно покидати налагоджену зону комфорту та будувати щось нове, за новими правилами.
Я изменила своему парню?
Доброго вечера, Марианна.
Что такое измена - понятие растяжимое, каждый для себя определяет критерии этого факта.
Вы правильно подметили, что вы изменились и изменилось ваше отношение к вашему прошлому поведению. Могу также допустить, что отношение з вашим молодым человеком вышли на новый уровень и вы стали его глубже ценить, уважать, дорожить всем тем, что есть между вами.
На данный момент вы переоценили свое поведение, приняли решение вести себя иначе; вместе с этим ваш парень никак не пострадал от прошлых поступков. Соответственно, есть только положительный результат.
Вам стоит принять себя со своим прошлым опытом, поблагодарить себя за него (ведь он дал вам возможность личностного роста) и двигаться дальше. А тревожные мысли по этому поводу попросту игнорируйте, пускать проезжают себе дальше как машины по автобану; чем больше вы на них концентрируетесь, тем чаще и интенсивнее они возникают.
Стрес
Вітаю, Соню.
Вам зараз напевно дуже морально дискомфортно, пригнічено. Ви вчинили всупереч своїй системі моральних цінностей, тому зараз вас мучить совість. До того ж, вам страшно, що похитнувся ваш образ абсолютно безсуперечно доброї, хорошої людини (що в абсолюті неможливо, з урахуванням різних ситуацій, факторів).
Питання, чому ви прагнете бути хорошою для всіх, адже це на практиці неможливо.
І чи дійсно ви демонструєте суспільству себе справжню, а не створений образ, маску?
Помогите
Добрый вечер, Томми.
Похоже, что у вас очень сложный период в жизни и вам непросто справляться с наплывом негативных
эмоций. В вашем окружении есть люди, которые могут вас выслушать, поддержать?
Сами по себе фантазии не опасны, но ваши мешают вашей реальной жизни и приносять вам большой эмоциональный дискомфорт. От чего вы уходите в такое глубокое у грустное фантазирование? Что в вашей жизни вас так сильно беспокоит, не устраивает, что вы представляете себе суицид?

Имеет смысл обратится к психологу на индивидуальную консультацию. Вместе со специалистом вы проанализируете причины вашего текущего состояния и найдете способы его улучшить.
Як впоратись з надмірною емоційністю?
Доброго вечора.
Така ваша емоційність це тимчасове явище чи риса вашої особистості, темпераменту?
Ця емоційна реакція проявляється з усіма людьми, з якими відбувається сварка чи розмова на високих тонах, чи з конкретними?
Яким саме чином ви б хотіли реагувати у подібних ситуаціях?
Не відчуваю ніяких емоцій по відношенню до батьків
Вітаю вас.
Ви згадали, що в дитинстві були травмовані батьками, і ваша психіка обрала такий спосіб захисту. Ви підсвідомо прийняли рішення не відчувати до батьків нічого, замість того щоб любити їх та одночасно відчувати біль, образу, злість (підставте самі негативні емоції, спричинені відношенням до вас батьків).
Те що ви відчуваєте є вашою нормою на цей момент часу, не забороняйте собі ці почуття - наша психіка розуміє, що для нас наразі є найкращим варіантом самозбереження.
Якщо ви свідомо бажаєте налагодити взаємостосунки з батьками, попрацювати над своїми почуттями, то це необхідно робити в терапії. З часом можливо й пройде емоційна холодність, але немає цьому гарантії, та й не факт, що ці почуття не трансформуються у щось більш неприємне для вас.
Допоможіть мені
Вітаю, Максе.
Зверніться до психолога за консультацією і разом з ним з'ясуйте причину тривожності та інших неприємних для вас станів. Психолог допоможе розібратись у собі та запропонує вам інструменти виходу з таких станів, підсвітить вам ваші ресурси.
Однак вам потрібен дозвіл одного з батьків аби психолог мав право працювати з вами, оскільки вам ще немає 18.
Задумаюсь о переезде
Здравствуйте, Илья.
Прежде всего это ваше жизненное решение, и принимать его стоит только вам, как и нести ответственность за ваш выбор.
В вашем сообщении я вижу, что вы не довольны проживанием в вашем поселке, не довольны перспективами на работе. Кажется, что вам уже там мало пространства, ваши амбиции переросли то, что может предложить вам текущее место проживания и работы.
Но в то же время вы боитесь перемен. И не без оснований боитесь, принимая во внимание текущую ситуацию в стране.
Ви можете проделать такое упражнение: опишите в письменном виде (можно в телефоне или на ПК) ситуацию, где вы переезжаете в Харьков (что вам придется делать, какие трудности преодолевать, что изменится в вашей жизни, какие перспективы вас ждут...). И такое же самое описание для ситуации, где вы остаетесь дома, сохраняете работу. Проанализируйте ети два сценария, прислушайтесь к себе, что больше импонирует. Возможно этот способ поможет вам определиться.
В любом случае важно принять решение самостоятельно, а не с подачи других людей.
Публічні виступи
Доброго дня.
Є багато способів боротись зі страхом публічних виступів. До прикладу:
- Напередодні перед виступом детально уявляти собі як ви виходите на сцену, робите, що маєте робити, вам всі усміхаються та аплодують і ви тріумфально покидаєте сцену
- Прорепетируйте свій виступ перед колом добре знайомих людей
- Обирати в залі декілька доброзичливих обличч та виступати ніби лише для них, при цьому уникайте дивитись на похмурі скептичні обличчя
Абьюз свекрухи
Доброго вечора, Ліно.
Між вашим коханим та його мамою не відбулась сепарація, і його мама усіма силами прагне залишати пуповину нерозірваною. Вона грубо порушує кордони свого сина, та й ваші я думаю також, адже ви не взмозі повноцінно будувати свої стосунки та життя як того бажаєте.
Можна було б піти вашому хлопцеві та його матері та сімейну терапію та налагодити здорові стосунки там, але маю великий сумнів, що мама погодиться.
Тож справа в руках вашого хлопця (особисто вам не варто приймати активну участь у боротьбі за самостійність, бо це його особиста історія) - будувати кордони, відстоювати свою самостійність та незалежність. На приклад: не беріть телефон від мами, якщо не зручно / не хочеться спілкуватися, скажіть, що будете телефонувати у зручний час та зі зручною частотою; кажіть прямо, що самі вирішите певне питання і її порада вам зараз не потрібна і т.д.
А повноцінно пройти процес сепарації та укріпіти дорослу частину особистості краще все ж таки в терапії з психологом.
мені потрібна порада хоча б
Доброго вечора.
Мені хочеться вас підтримати і передати торбинку сил та сміливості звернутись за допомогою.
Чи є хтось у вашому оточенні дорослі, кому ви довіряєте? Чи є у вашій школі психолог? Я впевнена, що є принаймні одна людина, яка вас вислухає та допоможе!
Ви не маєте залишатись одні зі своєю бідою та з такими важкими думками. Ви обов'язково отримаєте допомогу, тільки попросіть її.
Є також гарячі лінії підтримки для підлітків, куди ви можете звернутись.

Національна гаряча лінія для дітей та молоді
12:00-20:00
0 800 500 225; 116 111 Instagram: @childhotline_ua Facebook: @childhotline.ukraine Telegram: @CHL116111

7333 – національна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я Lifeline Ukraine.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr