У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 15 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 14. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3467
Что делать, чтобы забыть бывшего?
Здравствуйте.

Я вижу, что Вы совсем недавно расстались. Период после расставания нужно прожить, позволить себе испытывать все возникающие эмоции, делиться переживаниями с близкими, заботиться о себе, отдыхать как следует. Со временем состояние должно стать лучше, но если не станет - обратиться за помощью к психологу.
Что мне делать?
Здравствуйте.

Какие качества присущи этому персонажу? Что Вам дают фантазии о нём из того, чего может не хватать в реальной жизни?

Как часто Вас посещают мысли о суициде и что служит их причиной? Необходимо сказать родителям о своём состоянии, чтобы они помогли Вам обратиться за помощью к психотерапевту.
Сижу на тригане 15 лет . Хочу слезть но едет крыша . Что делать ???
Здравствуйте.

Вам нужно обратиться за помощью к врачу, психиатру-наркологу. Наркотическая зависимость - это болезнь, и без медицинской помощи с ней не справиться.
Вместе с этим, стоит поискать в своём городе группы психологической помощи для наркозависимых людей, чтобы получать ещё и психотерапевтическую поддержку на пути к преодолению проблемы.

Бесплатная рассылка интересностей!

я очень переживаю из-за свого веса
Здравствуйте.

У Вас расстройство пищевого поведения, а это - серьёзная проблема с психическим здоровьем, которую нужно обязательно решать, обратившись за помощью к врачу-психиатру.
Рекомендую рассказать родителям о своём состоянии, чтобы они помогли Вам обратиться к психиатру (в психоневрологическом диспансере Вашего региона проживания) и записаться к психотерапевту, который работает с расстройствами пищевого поведения.
Не понимаю почему я себя так веду.....как правильно поступить?
Думаю, только Вам решать, как правильно поступить в этой ситуации.

Похоже, что у парня алкогольная зависимость, которая никуда не исчезнет без помощи психиатра-нарколога и группы анонимных алкоголиков.
Если возобновлять с ним отношения, когда он не обращается за помощью к специалистам по поводу своей зависимости, есть риск попасть в созависимые отношения и навредить собственной психике.

Но если хочется ясности, то можно поговорить с парнем на предмет того, что мотивировало его написать Вам то сообщение, и дать чёткий ответ, хотите Вы с ним быть или нет.
Відносини
Доброго вечора.

«Так це йде мова про моральний абюз, я творець насильства, але ментального. Я знаю, вона не моя вдаснімть. Ми з нею мільярд раз про це говорили, і вона каже що щиро жаліє, бо не знала як себе правильно поводити в серйозних стосунках, до слова - я в неї 2, а по факту перший, нормальний, попередні стосунки - 2 місяця, і то вона казала що це було з дурості і наївності, але не про це. Мене до глибини душі порізав факт того, хоч по суті ніхто нікому не зраджував і в любові вона нікому не признавалась, але чому коли вона признавалась в коханні мені вона підтримувала контакт з людьми які до неї фліртують. »;
Ви називаєте свою поведінку в стосунках - моральним абьюзом. У чому він проявляється?
Наскільки я розумію, Ви відчуваєте образу на дівчину та ревнуєте її до інших хлопців через конфлікти, які були у Вас в минулому. Це Ваші перші стосунки? У Вас такі емоції - тільки стосовно цієї дівчини, чи у минулому були до когось ще?
Ви правильно зробили, що звернулися по допомогу до психологів, щоб краще розібратися в своїх почуттях. Ви кажете, що любите дівчину і вирішили залишитися з нею у стосунках, але не можете забути образу на неї і дорікаєте час від часу. Що викликає у Вас бажання це робити? Які "тригери" викликають образу та ревнощі?

Ви можете спробувати поговорити з дівчиною у формі "я посилань", не дорікаючи її і не намагаючись контролювати, а просто висловлюючи свої почуття щодо якихось подій. Наприклад "Я почуваюсь засмученим/роздратованим, коли ти фліртуєш з іншими хлопцями." Такі речі, як допустимість і близькість контактів з іншими людьми, краще обговорювати "з берега", коли стосунки тільки починаються. Бо у кожного з партнерів своє бачення, що являють собою стосунки і кохання.
«а вона каже шо не знала як то когось по щиро к кохати»;
Можна також обговорити тему того, що є кохання для вас обох, чого очікуєте від стосунків один з одним. Не засуджувати одне одного, а просто обмінятись очікуваннями на майбутнє і почуттями. Бо помітно, що у ваших стосунках наразі є багато невирішених конфліктів, і це провокує кризу в них.
«В мене враження що в мене ОКР. »;
Чому думаєте, що у Вас ОКР? У Вас є нав'язливі думки або нав'язливі-дії?
ОКР - це психічний розлад, який може поставити лише лікар-психіатр. У Вашій розповіді я бачу скоріше невирішений внутрішній конфлікт.

Ответ отредактирован автором 10-04-2021 22:30:06

25 лет не замужем
«Говорить об этом никто не говорит,и как ребенка можно хотеть для чего то???»;
У людей бывает разная мотивация становиться родителями.
Как Вы представляете своё будущее с мужем и ребёнком? Как хотели бы жить?
Не понимаю почему я себя так веду.....как правильно поступить?
Здравствуйте.
«очень поругались и целый год не общались и не виделись вообще»;
Почему поругались?
«Хочу с ним попробовать наладить отношения и не могу ему ответить. »;
Почему не можете ответить?
25 лет не замужем
Здравствуйте.
«25 лет,нормальная работа,доход но я до сих пор не замужем»;
То, что в 25 лет быть не замужем, - проблема - это Ваше личное убеждение, или Вам кто-то говорил об этом, и Вы теперь беспокоитесь, что подумают другие?
«очень напрягает это, очень хочу ребенка. »;
Вы хотите замуж или ребёнка? Или и то, и другое сразу?
Ещё вопрос:: для чего Вы хотите ребёнка, как Вы представляете своё будущее?
Эмоциональное выгорание
Здавствуйте.

Как давно Вы чувствуете состояние эмоционального выгорания? На каком Вы курсе? Вы обучаетесь на интересной Вам специальности, или вынужденно поступили в университет?

Состояние эмоционального выгорания проявляется в состоянии хронического стресса, слишком острой или, наоборот, слишком апатичной реакции на происходящее вокруг.
Для того, чтобы справиться, важно понять его причины (например, усталость на учёбе, нежелание учиться на конкретной специальности, какие-то внешние факторы) и определить, куда уходит Ваша энергия, научиться её восстанавливать.
Подробнее об этом феномене можно почитать в книге Эмили и Амелии Нагоски "Выгорание". Там речь идёт о том, как этот синдром проявляется у женщин, но также есть много практических рекомендаций, как с ним справиться.
Как перестать плакать по пустякам?
Здравствуйте.

Я думаю, что у Вас абсолютно нормально проявляются эмоции и хорошо, что Вы даёте им выход.
Но проблема в том, что Вы испытываете много стресса (в том числе, сталкиваетесь с непониманием Ваших проблем и критикой со стороны родителей), из-за чего Ваше состояние обостряется, и негативных эмоций становится больше, чем обычно. Поэтому и реагируете на всё острее.

Рекомендую поговорить с родителями о своём состоянии, чтобы они помогли Вам записаться к психотерапевту для индивидуальной работы.
Также стоит говорить родителям, если Вам неприятны какие-то их замечания. Может быть, для них это - привычная манера разговора и они не пробовали общаться иначе.
Расставание с парнем
То есть, парень обозвал Вас не в первый раз, и потом ещё ударил.
Нужны ли Вам такие отношения?
что делать с апатией и мыслью что все плохо?
Здравствуйте, Даша.

Вы сейчас столкнулись с большим количеством проблем (здоровье матери, отношения с парнем, долги по учёбе), а это - объективно сильный стресс, от которого Вы испытываете тревогу.
Сейчас очень важно позаботиться о себе, начиная с физических потребностей (сон, питание, режим дня), заканчивая пополнением психологического ресурса (деланье чего-то, что Вас обычно успокаивает или просто больше отдыхать + обращаться за поддержкой к близким людям).
Тяжёлые времена случаются, но они имеют свойство рано или поздно заканчиваться.

Как давно у Вас такое состояние? Вы уже обращались за помощью к специалистам раньше?
Как побороть рпп самостоятельно??
Здравствуйте.

Самостоятельно - к сожалению, никак. Нужно обязательно обратиться за помощью к врачу-психиатру в психоневрологический диспансер Вашего региона проживания. Психиатр Вас продиагностирует (если Вы ещё не продиагностированы) и даст рекомендации.
Также стоит сказать родителям о своём состоянии, чтобы они помогли Вам записаться к психотерапевту, который работает с расстройствами пищевого поведения.
Потрібно готуватися до першої зустрічі ?
Доброго часу доби, Ілля.

Бачу, що Ви відчуваєте тривогу перед важливими зустрічами у перший раз. Зокрема, це стосується побачень з дівчатами.
«Вже в дома, я починаю згадувати що мені цікаво було б дізнатися про “таке і таке”, цікаво було б поговорити на “цю тему”, а “тут” можна було так пожартувати. Після такої прогулянки можна було б запросити дівчину на обід та послухати музику... і так далі, але вже пізно я справив погане враження, зі мною не хочеться другого побачення.»;
Ви відчуваєте напруження під час розмови з дівчиною, тому що дуже хвилюєтесь, і не встигаєте задати питання та обговорити теми, що Вас цікавлять. Як варіант, можна спробувати прислухатися до своїх емоцій та потреб у процесі спілкування.
Тобто, коли дівчина з Вами говорить, спробуйте концентруватись не на тому, яке враження Ви справите, а на тому, як Ви себе почуваєте фізично і психічно (для гарного самопочуття добре банально виспатись перед зустріччю), яка атмосфера довкола (концентрація уваги на деталях оточення може допомогти трохи знизити тривогу), про що говорить дівчина. Уважно слухайте і думайте, про що Вам цікаво поговорити.
Не потрібно всі паузи у спілкуванні заповнювати розмовами: вони не означають, що Ви - не цікавий. Говоріть, про що Вам хочеться, і отримуйте задоволення від процесу.

Тривога - це цілком природнє почуття, особливо перед зустріччю з новою людиною. Але буває, що підвищена тривожність у соціальних ситуаціях заважає повноцінному життю, і тоді потрібна допомога фахівців. Рекомендую обрати психотерапевта для індивідуальної роботи з Вашою проблемою, бо її вирішення потребує часу.
Публикації психолога 15
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr