У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 157 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 15
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій професійний досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1200 грн., он-лайн - 1000 грн.

Веду сторінку в Інстаграм: @tetiana.shtapova. Також маю youtube канал: @TetianaShtapova.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.
1000 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
   Сертификат о завершении курса по интерперсональной психотерапии согласно обучающих стандартов АПУ и

Відповіді 930
Зрада чоловіка
«Що робити в такій ситуації?
Як це пережити ?»;
Mishka, доброго дня. Варто розібратись, що призвело до зради, які висновки зробив Ваш чоловік, чи немає вже в ваших відносинах того, із-за чого він зрадив.

Наразі незрозуміло, чим відрізняється Ваш чоловік того періоду, коли була зрада, від Вашого чоловіка, який він є зараз? Що ним рухало, коли зраджував і коли повертався до Вас? Що змінилось за цей час в ваших відносинах?

Краще зверніться до психолога, щоб Вам допомогли знайти відповіді на ці питання, і щоб було легше витримати всі ті почуття, які зараз маєте.
Мне страшно в Харькове, но не могу уехать,я схожу с ума.
«Я почему в колебаниях, люди то живут и с детьми тоже, может со мной что-то не так? »;
Добрый вечер. Некоторые люди с детьми живут в состоянии, похожем на Ваше, некоторым все равно, что будет с их детьми, некоторые вытесняют страх, но это не значит, что при этом они становятся бессмертными. Даже если с ними ничего не случится физически, психика пострадает в любом случае, может быть ПТСР после окончания войны.

Ваша психика, вероятно, хочет Вас уберечь от самого страшного. Вы можете прислушаться к себе, а можете пытаться делать вид, что у Вас слишком болезненная реакция.

«думаю может начать с того чтоб искать более безопасный район, а там город, а там может привыкну к переменам и страну»;
Поиск жилья и адаптация на новом месте требует немало ресурса. Вам сильно поможет переезд в другой район Харькова? Это на самом деле существенно снизит риски?

«Вы скажете уехать, но я морально не готова, я не хочу,я не могу нигде больше жить, я уезжала и вернулась, я не хочу оставлять родных. »;
Если Вы с ребенком и собакой уедете в более безопасный город Украины, муж и родные смогут к вам приезжать?
Как девушке справиться с недоверием
Рустам, доброе утро,

Если справиться с зависимостью Вам нужно для того, чтобы сохранить отношения с девушкой, такие попытки будут иметь кратковременный эффект, когда нет внутренней мотивации. Если Вы сами этого хотите, обращайтесь к специалистам, которые работают с зависимостью. Переписка на форуме вряд ли поможет.

Можете почитать 12-шаговую программу, по которой работают в группах анонимных алкоголиков и наркоманов. Там 1-й шаг - принять свое бессилие перед зависимостью.

Відредаговано автором 01-09-2024 07:07:58

Бесплатная рассылка интересностей!

Відчуваю сильний дискомфорт та огиду
Дубль

Відредаговано автором 01-09-2024 06:55:43

Відчуваю сильний дискомфорт та огиду
«Я б хотіла запитати вас чому виникає саме відчуття огиди та що я можу зробити, щоб зменшити його, або не відчувати?»;
Іра, доброго ранку. Відчуття не можна вимкнути, тому що воно заважає, Ви ж не робот. Огида з'являється, коли Ваш мозок сигналізує, що відбувається щось таке, що Вам не потрібно.

Можливо, краще спробувати з'ясувати, чому саме від думки, що будете працювати з новими учнями, є відчуття огиди, навіть коли самі їх шукаєте? Чим робота з ними буде відрізнятись від роботи з вже існуючими учнями? Чи справа не в учнях, а в професії, яка Вам подобається менше, ніж професія перекладача?

Якщо так, чи готові Ви робити нові кроки, щоб в майбутньому змінити професію? В такому випадку Ви будете вкладати свій час та зусилля в те, що Вам насправді цікаво, а не викликає огиду.

«Якщо я звільнюсь, я знаю, що мама буде осуджувати, що я сиджу вдома і нічого не роблю.»;
Вам вирішувати, як довго будете жити так, щоб не стикатись з осудженням мами та що для Вас важливіше, її ставлення чи свій власний шлях. Взагалі це питання сепарації від мами. Інколи треба витримати незадоволення близької людини, щоб отримати можливість вибрати себе.

Відредаговано автором 01-09-2024 06:56:27

хлопець ігнорує
«мені людина дорога, адже він справді багато для мене робить і робив, в плані подарунків і грошей завжди балував, мені щиро боляче зараз (я йому це прямо написала він не читає) »;
Анно, доброго ранку. Напевно, Вашому хлопцю подобалось робити подарунки і т.д., а Вам їх отримувати. І коли ваші з ним інтереси співпадали, все було добре. Наразі у вас ситуація, коли кожен має свій погляд на неї, ви маєте протилежні точки зору на те, чи потрібно було Вам слухати історії про колишніх дівчат патнера.

Від того, як вона вирішиться, залежить, як далі будуть розвиватись ваші стосунки. Якщо хлопець не хоче знати про те, що Вам боляче від його слів та поведінки і очікує, що все буде тільки так, як зручно йому, Вам вирішувати, чи залишатись в таких відносинах.

«В смс йому я і пояснила що мені боляче, і пробачення попросила і розписала цілий роман що не хотіла його образити»;
За що Ви просили пробачення? Чому просили пробачення Ви, а не він?

« впринципі вцілому все було нормально, але є одне але, постійні образи, спочатку це були якісь образи на незначні речі, я їх помічала, але не реагувала і все було нормально, потім він почав виражати образи більш явно (ігнор в соц мережах) »;
Якщо людина не вміє говорити про те, що її не влаштовує, пропонувати рішення, як можна змінити ситуацію, вона ображається. В результаті у неї все більше злості, яка починає проявлятись пасивно, наприклад, у вигляді ігнору. Це задача хлопця - навчитись більш конструктивно вирішувати конфліктні ситуації. Але, можливо, він цим не буде займатись, буде бачити проблеми в інших людях, їх звинувачувати, а себе виправдовувати.
Залишатися?
«В дитинстві моя мама була мені не цікава, а в татові я не відчувала підтримки, ненавиділа його в підлітковому віці»;
В дитинстві не відчували підтримки в татові, а зараз, напевно, не відчуваєте її в людині, з якою живете. Дитинство в будь-якому випадку впливає на доросле життя, в ранньому віці формується ставлення до себе, моделі відносин з іншими людьми. Люди часто вступають в стосунки, в яких стикаються зі схожими почуттями на ті, що були в батьківській сім'ї. Психотерапія допомагає навчитись жити по-іншому, але це досить довгий процес.
Залишатися?
«Мені потрібні ці стосунки, але мучити мене я не дам. Сьогодні він розказував, як поставить шафу в моїй кімнаті, щоб я складала одяг. Для чого це розказувати, якщо хочеш, щоби я поїхала? Для чого показуватися добрим господарем помешкання, якщо гість тобі неприємний і "це не працює"? Він не відповідає на ці запитання, таке враження, що він хоче, аби його впрошували, переконували, що саме мені важливо бути тут.»;
Ви вже страждаєте, адже таке ставлення до Вас викликає сильне напруження.

«Це не я обрала партнера, який відштовхує, ми спільно домовилися про такий розвиток подій і він був зацікавлений у цьому, тільки зараз щось змінилося. »;
Так, ви домовились про спільне проживання, але він обрав Вас, а Ви його для стосунків. І коли він почав Вас відштовхувати, Ви залишились у відносинах з ним, не прийняли відразу рішення від нього поїхати. Можливо, для Вас це знайомий сценарій сімейних відносин, і тому від нього складно відмовитись. Чи переживали Ви щось схоже в дитинстві, коли Вас то відштовхував, то наближав до себе хтось із батьків? Можливо, між дорослими були схожі стосунки?
Залишатися?
«Я за кордоном, людина, яка мене запросила, зараз каже, що "це не працює" і наполягає, що мені треба поїхати. Я тільки знайшла роботу, ще не стабілізувалася, в мене більше нікого нема.»;
Доброго вечора. Ви б хотіли залишитись в цій країні і працювати на цій роботі, якщо закінчаться стосунки з людиною, яка Вас запросила?

«Зараз людина вирішила, що йому краще самому. А мені робити що? Я не бачу причини для такого рішення. »;
Як би Ви не хотіли залишити все так, як є, стосунки можуть розвиватись лише в тому випадку, коли цього хочуть обидві сторони. Якщо Ваш партнер остаточно вирішив, що не готовий продовжувати відносини, він має право з них вийти. Ви можете спробувати дізнатись, що його не влаштовує, і чому він прийняв таке рішення. Але не факт, що навіть після цього зможете щось зробити для того, щоб він змінив свою думку.

Можливо, людина взагалі не готова до близьких відносин. Або він закохався в іншу. Причина може бути яка завгодно. Але очевидно, що у Вас є залежність від партнера, і Ви не можете прийняти його відмову від продовження стосунків. Звісно, це боляче. Вам варто звернутись до психолога, щоб Вам допомогли пережити цей складний період, щоб Ви розібрались, чому Ви обрали партнера, який Вас відштовхує, і в майбутньому не опинились в схожій ситуації, щоб навчились опиратись в першу чергу на себе і цінувати себе більше, ніж стосунки.
Я ненавиджу свою роботу
«Я працюю у сфері обслуговування більше 6 років років»;
Доброго ранку. Як Ви потрапили в цю сферу? Чому саме її обрали 6 років тому?

«в іншу сферу мене не беруть»;
Ви знаєте причини відмов?

«знайомих нема, в кого спитати пораду»;
Якби були знайомі, що б Ви в них спитали? Які поради Вам потрібні?

«Я втомилася працювати на кухні або на касі, втомилася від запар, від ненормованого графіку, відсутності нормального сну, постійних алергій, постійного приниження і вимог, я просто вже не витримую»;
Ви дійсно багато чого витримуєте із-за роботи. Але варто розібратись, які моменти залежать від сфери, в якій працюєте, а які від Вас, Вашого способу вибудовувати стосунки з людьми.

Наприклад, Ви написали про приниження і вимоги. Якщо Ви не вмієте захищати себе, варто звернутись з відповідним запитом до психолога. В будь-якій сфері можна опинитись в колективі, де одні люди принижують інших. Багато чого залежить від реакціїї людини, яку намагаються принизити. Варто навчитись не дозволяти себе принижувати.

«я знаю, що у багатьох людей проблеми гірші за мої, але нічого не можу вдіяти зі своїми думками.»;
Немає сенсу порівнювати свої проблеми з проблемами інших людей. Якщо Ви страждаєте із-за роботи, Ваше право зробити все від Вас залежне, щоб змінити ситуацію. І це Ваша відповідальність, попіклуватись про себе таким чином.

«Я просто не знаю, що робити. Як мені вчинити?»;
Якщо маєте можливість, зверніться до психолога. З його підтримкою буде легше розібратись, як Вам вчинити.
Як позбутись нав\\\'язливої думки про смерть?
«Я дедалі частіше ловлю себе на думці що краще буде коли я помру. Нещодавно бачила фото потягу метро і зловила себе на думці от би він (потяг) мене переїхав.»;
Якщо Ви в даний період не витримуєте життя з тими труднощами, які маєте, це ще не значить, що вони будуть через 5 чи 25 років. З часом дитині не потрібно буде приділяти так багато часу, як зараз, Ви зможете більше відпочивати і займатись тим, що Вам подобається, зможете працювати і бути фінансово незалежною.

Але зараз Вам краще звернутись до психотерапевта чи психіатра, щоб Вам допомогли справитись з нинішнім станом.

«А в мене мала дитина 1 рік і 2 місяці»;
Вам є на кого час від часу залишати дитину і відпочивати?

«чоловік який може запивати та ще й захоплюється азартними іграми»;
Є певні причини, чому Ви обрали саме такого чоловіка. Можете почитати про співзалежність.

«Як мені бути... я божеволію?»;
Не тримати все в собі. Вам варто звертатись до спеціалістів за допомогою щодо свого стану та до близьких людей, щоб допомогли з доглядом за дитиною.
Невпевненість
«В дитинстві батьки до мене дуже добре ставилися, я відчувала їх любов, їхнє дбайливе ставлення до мене, вони старалися для мене у всьому. Вони виховували мене чемною дитиною, яка повинна вчити уроки.»;
Це чудово, що батьки так багато Вам дали. Але що б відбулось, якби Ви інколи не були чемною чи не вивчили б уроки?

«Бувало, коли потрібно було вчити уроки, я сиділа в телефоні, і батьки одразу: " вчи уроки, потім будеш бавитися" , але мені здається, всі батьки так роблять, діти ж повинні вчитися.»;
Всі батьки різні, але для багатьох дійсно важливо, щоб діти старанно вчились, їм так спокійніше.

«Навіть зараз, коли я доросла,інколи коли сиджу в телефоні при батьках, іноді буває не по собі. Ніби як повинна щось робити, а не дуркою займатися.»;
Ви все ще залежите від батьків психологічно, боїтесь проявляти ті свої частини, які можуть не сподобатись батькам. Впевнена у собі людина орієнтується в першу чергу на свої потреби, бажання. Вам варто звернутись до психолога, щоб розібрати, що з Вами відбувається і навчитись більше опиратись на себе.

Відредаговано автором 19-04-2024 22:34:07

Невпевненість
Angel, доброго вечора. Як до Вас ставились батьки в дитинстві? Чи часто Вас критикували, знецінювали? Що відбувалось, якщо Ви робили щось не так, як того очікували батьки?
Нервничаю из-за хейта в интернете
Елена, добрый вечер. Человек, который доволен своей жизнью, который занимается чем-то интересным, человек, которого любят, не будет хейтить ваши видео. Он будет жить своей жизнью, в которой есть радость, удовольствие, счастливые моменты.

У хейтеров же все наоборот. Им настолько плохо, что они пытаются уменьшить свои страдания, выплескивая их через злость на других людей. Им ненадолго становится легче, если получилось сделать больно кому-то другому.

Но когда они пытаются обесценить то, что создали Вы, они в то же время показывают, насколько они самы нездоровы. Если бы они могли выкладывать такие видео, как Вы, они бы этим занимались, а не хейтом. Но они не могут, у них нет идей, ресурса. Его хватает только для хейта.

Вам стоит научиться быть более устойчивой психологически. Но если хейт Вас травмирует, лучше обратиться к психологу, чтобы понять, что в эти моменты с Вами происходит, получить дополнительную опору и научиться защищать свою психику от нездорового влияния на нее других людей.
Хочу розібратися в собі. Зрозуміти причини такої моєї реакції...
«Я РОЗУМІЮ, ЩО ЗІ МНОЮ - НЕ ВСЕ ОК!
ПО -перше. Я не змогла її поставити на місце при перших спробах мене пристидити!
ПО-друге. Її настрій я чомусь прийняла на себе. Ніби я винна, що вона зла, бо я погано відносила нігті...»;
Tutty, доброго вечора. Ви не змогли захистити свої кордони, тому що потрапили в той сценарій, який Вам добре знайомий з дитинства, опинились в дитячій позиції із-за цього.

Хто з дорослих міг Вас пристидити, коли Ви були дитиною? Перед ким почувались винною, коли Вашими вчинками, зовнішнім виглядом чи чимось іншим були незадоволені?

«БОЖЕ, я не хочу цього!!! Я розумію, що мені треба з цим попрацювати... Попрацювати над собою. Так, це одна історія з мого життя. Але вона дуже показова... Для мене. Допоможіть! В якому напрямку рухатися.»;
Вам варто звернутись до психолога, щоб була можливість розказати про себе більше та дізнатись, в якому напрямку рухатись.

«Після таких от ситуацій щоразу собі кажу, що треба бути жорсткішою з усіма, не розпливатися, бути напоготові... А потім думка, що, а, може, треба простіше до всього ставитися...»;
У Вас не виходить проявляти свою злість в моменті, тому вона проявляється пізніше. Але в даній ситуації не на людину, яка Вас образила, Ви її розміщаєте в собі.

Простіше до всього ставитись - це робити вигляд, начебто нічого не відбулось?
Публикації психолога 11
Відео психолога 12
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr