У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 89 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Семейные проблемы
Доброго дня, nik3ed.
«но увы свекровь постоянно вмешивается в мои отношения с мужем.»;
Розкажіть, будь ласка, детальніше.

«И вот Всё это было до того что муж от меня отвернулся, возненавидел меня и стал совершенно другим человеком. Грубым , нахальным, раньше был очень нежен и внимателен.»;
А що Вас першопочатково привабило у Вашому чоловікові, адже Ви вирішили розбудовувати з ним стосунки?

«Я хотела наладить отношения позвала его поговорила...В течение всего времени что мы были в браке не было ни дня чтобы я не сожалела о том что выбрала именно его.»;
Якщо Ви постійно жалкували про це то чому намагалися поговорити із ним та відновити стосунки? Через що за них варто боротися?

«Не знаю что она с ним сделала ( она частенько ходит к магам) »;
Ми - психологи і оперуємо наукою, а такого поняття як "магія" в науці не існує. Запам'ятайте - ми не здатні вплинути на почуття, поведінку, ставлення іншої людини без її бажання, а лише на власні. Ваш чоловк має деструктивний симбіоз із мамаою, проте лише він обрав перебування у ньому і лише він обрав в пріоритет маму.

«он сказал что я должна извиниться перед его мамой за всё»;
Зв "все" - це за що?
Созависимые отношения
Доброго дня, Zoloro.
А що особисто Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Дуже багато про чоловіка, але мало про Вас.

«Есть ли шанс исправить наши отношения и оствть вместе?»;
Шанс завжди є - головне, щоб Ви працювли над стосунками разом. Ви не розглядали варіант індивідуального звернення до психолога або спільного звернення до сімейного психолога?

« но я немного не пойму его намерений »;
Яких саме його намірів Ви не розумієте?

Ответ отредактирован автором 15-10-2020 13:05:44

Діти... Любов... Батьки...
Доброго дня, Julia.
Скажіть, будь ласка, а які у Вас були стосунки із мамою та татом в дитинстві? Чи були у Вас брати-сестри? Чи допомагає Вам чоловік у вихованні дітей? Синочок був неочікуваною дитиною? Як проходить Ваш звичний день, чи є у Вас час на себе? Які у Вас стосунки із чоловіком?

Ответ отредактирован автором 15-10-2020 12:59:09

Бесплатная рассылка интересностей!

Я жертва
Доброго дня, nik45a.
«Как научиться жить как хочу, а не как жертва?»;
На жаль, Ви жили із цією стратегією поведінки досить довго і щоб її змінити, необхідно працювати із цим на довготривалій психотерапії із психологом-психотерапевтом. Крім цього, варто зазначити, що окрім психологічної Жертви, Ви ще і реальна жертва, адже Ваш чоловік абьюзер. Особливість абьюзера в тому, що він створює у жертви відчуття "набутої безпорадності", коли жертва починає зневажати і звнувачувти у всьому себе (стратегія мніпуляції).

«Я хочу наладить с мужем отношения»;
Але чи хоче він? Судячи із Вашої розповіді, його все влаштовує, а ми не здатні вплинути на почуття, поведінку, ставлення інших людей, а лише на власні. Якщо гворити про людей із залежностями, то це важка хвороба, яка втягує всіх членів родини у систему залежного: фрустрація - випив (і знецінення інших) - ненависть до себе за такий вчинок - розкаяння - знову фрустрація. І цей процес циклічний. Для того, щоб від неї позбутися необхідна співпраця із психіатром + психологом + зміна звичного оточення + Клуб Анонімних Алкоголіків + бажання самої людини. Ви говорите, що зараз він "не бухає", проте існує таке поняття як побутовий алкоголізм, психологія алкоголіка (психологічні ігри алкоголіка) + він перенаправив свою залежність в іншу сферу - кредитування.

Зараз Ваша позиція Жертви полягає у тому, що Ви хочете "врятувати чоловіка", хоча він цього і не бажає і залишитися у цих безперспективних стосунках, підкріплюючи свою безпомічність. Вам це потрібно? Припускаю, що несвідомо Вам це щось дає і необхідно проаналізувати детальніше, що саме + Вам необхідна зовнішня підтримка, щоб вийти із кола абьюзу.

Ответ отредактирован автором 15-10-2020 12:55:04

Что это?
Доброго дня, Ник.
Погоджуся і доповню колег, що у Вашому випадку Ви мали негативний досвід стосунків, який Вас травмував і Ви не перепрожили ті емоції, тому зараз, в певні моменти, деякі тригери відтягують Вас у досвід минулого. Важливо детальніше проаналізувати, що це за тригери, хто був ініціатором розлучення в перших стосунках і яка причина, саму динаміку тих стосунків. Крім цього, важливо зрозуміти, що Вам дають теперішні стосунки, а чого у них не вистачає.

«Представьте, что мужчина возвращается в школьное состояние, когда он соперничает с мальчиками и его злит всё и ему тяжело сказать сразу всё в лицо и решить конфликт ( какбы ментально , на ступеньку вниз спустился).»;
А ось тут я б зупинилася і розглянула детальніше: кому і що Вам важко "сказати все в обличчя", що саме Вас "злить" ?
Сексуальное воспитание детей
Доброго дня, nikef0.
Зараз у доньки саме той вік, коли вона починає досліджувати своє тіло і її поведінка є цілком зрозумілою (гра в медиків тощо). Вона може розглядати себе, проте, необхідно пояснити, що показувати свої інтимні частини тіла іншим людям є неправильно. Ні в якому разі не сваріть доньку за її цікавість тому, що це може її травмувати.

Я б Вам рекомендувала розповісти доньці про сексуальність за допомогою спеціально призначеної літератури: наприклад, "Відверта розмова про це" (Пере Фонт Кабре).

Ответ отредактирован автором 15-10-2020 12:32:29

Неможу згадати
Доброго дня, Lena.
Перш за все, що особисто Вам дасть відповідь на це запитання? По друге, як відреагував Ваш чоловік на таку заяву цього хлопця? По третє, які у Вас стосунки із цим хлопцем і як розмова дійшла до цього моменту "пригадування"?
Познакомился с девушкой ( на спорт мероприятии) начали общаться и видиться каждый день (по нескольку раз в день) но как оказалось она видит во мне только друга
«Возможно я не совсем верно объяснил, до этого в жизни все было хорошо. Но когда встретил этого человека, стало все супер. »;
Тоді пропоную прислухатися до вищезазначених рекомендацій і відкрито поговорити із дівчиною. Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!
подросток 16 лет практически не разговаривает с родителями
Доброго дня, nik6de.
Дуже співчуваю Вам і розумію Ваше занепокоєння як матері - Ви молодець, що звернулися сюди на форум.

«где-то класса с 5-го начал замыкаться в себе, меньше общаться и в семье и в школе.. »;
А що могло трапитися в 5 класі? Можливо у Вашій сім'ї у цей період були якісь стресові події чи кардинальні зміни? Вчителі чи шкільний психолог щось казали про випадки булінгу в школі і т. д.? Що Вас спонукало звернутися сюди саме зараз? Які у хлопчика стосунки із батьком? Через що, зазвичай, Ви "підвищуєте на нього голос"?

Найкращий варіант - це звернення із сином індивідуально до психолога.

Ответ отредактирован автором 14-10-2020 15:26:37

Познакомился с девушкой ( на спорт мероприятии) начали общаться и видиться каждый день (по нескольку раз в день) но как оказалось она видит во мне только друга
«В данный момент нет, потому что хочу быть рядом. До этого год не встречался не с кем.»;
Поясню, чому я Вас про це запитую: якщо Ви не відчуваєте себе спокійно і радісно без цієї людини (і так було до зустрічі із нею), то це може говорити про те, що Ви компенсуєте через ці стосунки якісь свої дефіцити (созалежність). Якщо говорити про те, що Ви не відчуваєте себе радісним після того, як зустріли її і не можете бути разом у партнерських стосунках, то це вже інша справа - тоді тут справа лише у відкритому обговоренні своїх почуттів та уточненні інформації.

Загалом, помітно, що Ваша професія наклала відбиток на Вашу взаємодію у стосунках, проте добре, що Ви це усвідомили і тепер можете це прослідковувати. Також хотілося б зазначити, що у ситуації, коли люди приходять до Вас зі своїм негативом, а Ви не хочете це слухати, то просто прямо говоріть про це - це відстоювання своїх особистіних меж. А якщо Ви відчуваєте якийсь негатив, пов'язаний з певною людиною, то не тримайте його у собі, анструктивно заявляйте про свій гнів чи сум та попросіть про зміну поведінки щодо Вас. Рекомендую Вам почитати в інтернеті про техніку асертивної взаємодії.
Познакомился с девушкой ( на спорт мероприятии) начали общаться и видиться каждый день (по нескольку раз в день) но как оказалось она видит во мне только друга
«когда она рядом, я счастлив ) то самое душевное спокойствие и радость )»;
А без неї Ви не відчуваєте себе радісно та спокійно?

«ПРивык что в жизни достаточно легко справляюсь с трудностями ( не обращаю внимание на плохие ситуации, просто делаю анализ, выводы и вперед)»;
Насправді, необхідно давати собі час на сум та гнів тому, що, якщо Ви будете все раціоналізувати, то невиражені переживання "вилазитимуть" в інших сферах: наприклад, зараз Вас емоційно "накрила" ситуація із дівчиною і замість того, щоб конструктивно пережити і прислухатися до свої почуттів, Ви знову все раціоналізуєте.

« в работе и спорте это приносит результат, а тут этого делать нельзя, но в голове только эти додумывания и анализ »;
Тепер Ви зрозуміли, що ця стратегія неконструктивна у стосунках і можете відслідковувати та конфронтувати її.
Объявилась первая любовь, боюсь натворить глупостей
« Поэтому и думаю, может стоило довести общение до того этапа, когда я бы полностью в нем разочаровалась, и спокойно отпустила.»;
Подумайте, як це вплине на Ваші стосунки із чоловіком і на Ваше самопочуття + Ви дасте колишньому надію, де її немає, зробивши боляче йому і собі.

«Я очень боюсь, что это затянется... Я сейчас вообще из жизни выпала, ничем заниматься не могу... Мне надо срочно в норму приходить, а я не знаю как. »;
Уявіть, що у Вас зараз в грудній клітці рана і замість того, щоб дати час їй загоїтися, Ви намагаєтеся її компульсивно заливати перекисом водню, що лише призводить до болю. Якщо Ви бачите, що Вам важко конструктивно погорювати, то зверніться до спеціаліста де, через обговорення, Ви нарешті звільнитися від накопичених почуттів та приймете втрату. Крім цього, це дозволить Вам так само пожаліти маленьку дівчинку всередині Вас, яка звикла пов'язувати свою самоцінність із визнанням інших.
Что делать, если у партнёра притупились чувства?
Доброго дня, Dark.
Стосунки - це процес, який має свої етапи. На початку мозок закоханої людини схожий на мозок наркомана за нейромедіаторами (згрубше) - велика кількість дофаміну. Далі, із часом, цей "гормональний вибух" притухає і з ними, відповідно, і емоційний заряд стосунків, а на заміну приходить відчуття прив'язаності та безпеки (передня поясна кора).

Якщо говорити про етапи стосунків, то виокремлюють наступні:
- симбіотична (Ми, закоханість, медовий місяць),
- диференціації (Я і Ми; поступове відділення від партнера, більше помічає відмінності, розчарування в романтичних ілюзіях, конфлікти; активно працюють, щоб згладити протиріччя у поглядах і т. д.),
- практики (Я, Ти - ще більше відділення, кожен прагне до автономії та індивідуації, велика увага своїм особистим інтересам, "Я хочу", недостача емоц. зв'язку),
- взаємозалежності (Я. Ти, Ми: у обох партнерів добре рзвинене почуття власної ідентичності, стають більш емоційно прив'язаними один до одного, можливість для особистісного розвитку, переосмислення стосунків як ваємозбагачуючих відносин);
- синергії (Я+Ти=Ми; стимулюються відмінності, які стають більше джерелом креативності, ніж джерелом конфліктів, розширення меж - залучення інших сфер в сферу стосунків).

Кожна з цих стадій має ще підстадії, але це не так важливо. Крім цього, існує трикомпонентна теорія любові, яка говорить, що грамонійні стосунки - це поєднання трьох компонентів: пристрасть, близькість та зобов'язання. Зараз таке відчуття, що Ви розглядаєте любов лише з точки зору пристрасті, що призводить до "викривленої форми любові".

Головна думка наступна: зараз, коли емоції притухли (і це нормально), Ви почнаєте бачити не лише один одного як єдине ціле, а як і окрему особистість, що вирішили бути у цих стосунках, тому обдумування і рефлексування - це хороший знак, адже це означає, що хлопцеві важливі Ваші відносини + він поділився своїми переживаннями із Вами. Так само добре було б, якби Ви поділилися своїм хвилюванням із ним і попросили у нього підтримку.
Познакомился с девушкой ( на спорт мероприятии) начали общаться и видиться каждый день (по нескольку раз в день) но как оказалось она видит во мне только друга
«Волнует немного то, что я могу воспринимать вещи которые для нее обычное явление, как то не так ( я про отношения).»;
Як написала колега вище, це цілком нормально, що Ви можете сприймати речі по-іншому ніж вона і найголовніше, що Ви не маєте "додумувати за неї", "намагатися побачити світ її очима", а прямо запитувати у неї "як вона його бачить".

«Когда ей хорошо, то получаю удовлетворение. естественно она меня поддерживает всегда ( жизненные ситуации, спорт). »;
А що ще є, окрім підтримки (бо, зі свого боку, Ви описали дуже багато)?

«С ней чувствую себя другим. »;
Іншим - це яким?
Познакомился с девушкой ( на спорт мероприятии) начали общаться и видиться каждый день (по нескольку раз в день) но как оказалось она видит во мне только друга
« она начала говорить говорить что хочет любить ( в принципе, не меня касался диалог) но боится что ей сделают больно еще..И не раз ей пытался доказать и говорили об этом много, что любовь это прекрасно. »;
Тут справа не в когніції чи доведенні, а в тому, що у жінки існує психологічна травма, з якою лише їй необхідно працювати. Ми не затні вплинути на почуття, бажання, поведінку інших людей, а лише на власні.

« От меня она получается практически все, заботу, поддержку, понимание, веселье и т.д. »;
А що ж отримуєте Ви у цих стосунках? Таке враження, що Ви багато віддаєте, проте нічого не отримуєте в замін. Можливо у Вас було так само і у попередніх стосунках?
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr