У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 90 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
К чему это сон
Ваш сон перегукується із тим, що Ви не можете почекати до наступного тижня, щоб проаналізувати його із психотерапевтом. Ви хочете мати "владу" у самому процесі психотерапії (припускаю, що це перегукується із Вашими дитячо-батьківськими стосунками і запитом, з яким Ви прийшли), аналізувати і йти в тому напрямку в якому хочете Ви, а Вас туди "не пускають", або ж Ви не хочете йти в тому напрямку, в якому Вас веде спеціаліст через захисти.

Ответ отредактирован автором 11-10-2020 12:02:37

К чему это сон
Що саме не можете "прийняти"?
Нравится несовершеннолетняя
«Но чтобы её собрать нужно общаться... А как мне лучше это сделать? Я мог бы поговорить с ней вживую или написать в соц сети, но уже не скрываясь под маской анонимной личности?»;
Тобто Ви знаєте її, а вона Вас ні. У Вас є фото профілю, вік, ПІП?

«то это всёравно будет больше чем дружба ведь остальная сторона отношений сохранится (например - поцелуи, обнимашки, романтика и т.д.).»;
Існує ще попередня стадія стосунків без поцілунків, обіймів, де є симпатія і Ви пізнаєте один одного через розмову. Крім цього, існує такий різновид любові, як любов-дружба.

«И даже, если я и согласился бы на дружбу - она когда нибудь всеравно бы узнала о моей симпатии к ней, но тогда было бы уже, или поздно (потому что я не исключаю того что она может найти другого парня), или она подумала бы что я недостаточно смелый, чтобы напрямую рассказать ей о своих чувствах, что превратило бы меня в её глазах в милого, скромного паренька с которым интересно проводить время, но не больше.»;
А чому Ви вирішили, що не можна сказати про свою симпатію до неї як до дівчини? Це цілком ОК і навіть психологічно правильно (немає психологічних ігор). Інший момент, чи вона відповість Вам також симпатією у цьому плані, як вона бачитеме ваші стосунки.

Я б Вам рекомендувала наступне: складіть список всіх "за і проти", проаналізуйте його, а потім, на його осові приймайте рішення, взявши відповідальність за можливі наслідки.

«Но дело в другом. Стоит ли мне сразу приглашать её на свидание или переписываться с ней некоторое время? »;
А що Вам дасть відповідь на це запитання?

Бесплатная рассылка интересностей!

К чему это сон
Скажіть, будь ласка, а що Вас настільки хвилює у цьому сні, що Ви не можете почекати до наступного тижня?
К чему это сон
Доброго дня, Алена.
А чому Ви не запитаєте у свого психотерапевта? Тут, на форумі, ми не знаємо всієї історії Вашої сессії та що Вас туди привело, тому найкраще обговорити цей момент із спеціалістом. Сни - це продукт Вашої психіки (переживання, думки, емоції). Можливо дві кімнати - це якісь інсайти, які Ви здобули під час співпраці, а дві інші - це ті сфери, які для Вас ще є невідомими і які Ви ще відкриєте. Однак, це лише припущення, а повну картину бачить лише психотерапевт, який Вас веде.

Ответ отредактирован автором 11-10-2020 11:41:10

Трудно ли самостоятельно жить с маленьким ребенком
Доброго дня, nik49e.
Співчуваю, що мама так обезцінює Вас, Ви маєте право гніватися і сумувати. Безумовно, переїзд від мами - найкращий варіант, адже, таким чином, Ви психологічно сепаруєтеся від неї, не перебуватимете в психологічно нездоровому середовищі + це покращить Ваш психологічний стан і, відповідно, психологічний стан Вашої дитинки (щасливі діти - це щасливі батьки) + ніхто не порушуватиме Ваші особистісні межі.
Ви запитували, чи важко жити окремо із дитиною. Можливо і так, проте дивлячись з якої перспективи. Комфорт фінансовий, просторовий це не завжди комфорт психологічний (кількість не завжди якість). Те, що Ви написали сюди на форум може означати, що психологічний дискомфорт переважає базовий, тому Ви і дозріли до переїзду.

« а меня задевают ее слова.»;
Ви казали про це матері?

«В последнее время все чаще задумываюсь переехать с малым, но я боюсь что не справлюсь сама.»;
Скажіть, будь ласка, що Вас найбільше лякає у переїзді? Що може найгірше трапитися? Пропоную Вам скласти списки: плюси і мінуси переїзду; ресурси, які мені необхідні для переїзду, ресурси, які я маю для переїзду, ресурси, яких я не маю і де я їх можу набути. Після цього, приймайте остаточне рішення.
Крім цього, не забувайте, що Вам завжди є куди повернутися.

1. Безумовно, робити перший крок завжди страшно, поспівчувайте собі і визнайте цей страх.
2. Далі розділіть цей великий крок на підкроки (наприклад, спочатку - перегляд оголошень про оренду квартири, пошук дистанційної роботи тощо і хваліть себе за кожні зроблені підкроки).
3. Знайдіть людей, які можуть психологічно підтримати Вас у цьому (друзі, брат, психолог тощо).
4. Із Вашої розповіді відчувається, що у Вас є внутрішній ресурс для цього, тому я впевнена, що Ви зможете. Я вірю у Вас!

Ответ отредактирован автором 11-10-2020 11:30:34

Я не так поняла?
Доброго дня, Катерина.
У Вашій ситуації я б орієнтувала не на слова і можливі мотиви колеги, а на Ваші. Загалом, помітно, що вийшло непорозуміння, адже текстове повідомлення може трактуватися по-різному (Наприклад,"я вже вільна" можна сприйняти по-різному, коли людина забула, що необхідно обговорити робочі моменти Уточнення ж не було) і це нормально. Водночас, запитайте себе, що Ви відчули у цей момент непорозуміння? Ви б хотіли мати стосунки із колегою?

Ответ отредактирован автором 11-10-2020 11:10:03

Нравится несовершеннолетняя
Доброго дня, SpaceY.
«но со мной частенько такое бывало , что если начинаешь дружить с девушкой, то она добавляет тебя в свою "фрэндзону" из которой очень сложно (если вообще возможно) выбраться. »;
А можете, будь ласка, розписати детальніше про цей свій досвід. Зазвичай найкращі стосунки розквітають із дружби, проте помітно, що, у цьому випадку, варіант дружби Ви не розглядаєте (хоча, по суті, момент сексуальності до її повноліття Ви заперечуєте).

«Да, я с ней общался и даже пересекался один раз, но это была случайная встреча.»;
Ви зібрали досить мало інформації щодо цієї дівчини і однозначних висновків я б всерівно не робила. Крім цього, особисто Вас не хвилює, що дівчина приховала свій вік?
После ссоры не разговариваем с мужем
« И так живем неделю как соседи в общежитии...так и до окончательного разрыва недалеко. »;
Ми, як психологи, зробили свій максимум - дали Вам рекомендації, а вибір, що робити далі лише за Вами. На жаль, ніхто Вам не дасть поради, яка магічним чином змусить Вашого чоловіка заговорити із Вами, якщо він цього не хоче, або попередити його намір розлучення.
Астения?
«Расстались с девушкой, потом поступление на в ВУЗ, фрустрация с работой и жильем + как-то навалилось всего много ( "не красивые" поступки друзей, что-то типо правительства, абьюзерные некоторые друзья ) ну крч, объективно навалилось много.
»;
Дуже Вам співчуваю, дійсно, стресу було дуже багато. Як давно Ви розлучилися із дівчиною? Хто був ініціатором розлучення і яка причина? Вам подобається спеціальність, яку Ви обрали? У Вас є друзі не абьюзери?

«Поддержка минимальная есть, но в принципе не хочу сильно ориентироваться на других.»;
Помітно, що у Вас інує установка "Будь сильним" + негативний попередній досвід підкріплює її. Насправді, сила у визнанні своєї вразливості та пошуку ресурсів для підтримки, а надмірна орієнтація на силу робить нас слабкими. Ви не дозволяєте іншим Вам допомогти і це ще більше погіршує ситуацію.

«Как попробовать устранить деструктивные мысли?! Когда депрессивные дни и нету сил »;
Опишіть детальніше зміст цих деструктивних думок і що їм зазвичай передує.

«День проходит когда как. Биполярно как-то всё. ( один дент у меня всё ок , другой унываю долго ).»;
Скільки Ви спите, як харчуєтеся? Чи є у Вас час на себе і власні хоббі, спілкування?
Неудачи в личном
«И что мне делать? Как мне вести себя с ним? Он отделился от меня не рассказывает ничего больше »;
Повторюю ще раз - визначіться для себе, скільки Ви готові чекти, поки він "заспокоїться", а вже на основі цього приймайте рішення.
После ссоры не разговариваем с мужем
«А как совместный быт? Финансы раздельно резко стали, покупки соответственно тоже...Сейчас каждый сам по себе, он вчера даже от ужина отказался, а когда я заснула, среди ночи что-то всухомятку все-таки поел... »;
Якщо говорити про вечерю, то це виключно вибір Вашого чоловіка і лише він несе за це відповідальність. В плані фінансів - скажіть це чоловіку, не хоче йти на контакт - ОК, тепер візьміть відповідальність за власну фінансову часитину.
После ссоры не разговариваем с мужем
«я однозначно не хочу прекратить отношения. Мне они слишком дороги и важны. »;
ОК, з цим Ви визначилися - це добре. Тепер визначтеся скільки Ви готові чекати + "вдягніть кисневу маску на себе, щоб Ви потім змогли її вдягнути на іншого" (звернення до психолога).

«Просто видимо я допустила ошибку, которую мой мужчина простить не может. Я сейчас действительно не знаю как быть дальше. »;
Свою позицію Ви вже знаєте, а чоловіку, на скільки я з зрозуміла, потрібен час для обдумування власної позиції без афекту (а для себе уточніть, скільки Ви готові чекати та повідомте йому). Також Ви маєте розуміти, що Ви не здатні вплинути на те, чи він пробачить Вам, чи ні - це лише його бажання та вибір. Ми не здатні "змусити" людину співпрацювати чи покохати.

Як бути далі, Вам вже писали - орієнтуйтеся зараз на себе, як це робить зараз Ваш чоловік, бо поки що ні у Вас ні у нього немає внутрішнього ресурсу для серйозною, беземоційної розмови.
Астения?
Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а що у Вашому житті сталося за цей місяць (якісь стресові події чи кардинальні зміни)? Чи є люди, які могли б Вас зараз підтримати?

Уявіть, що у Вас зламана нога, а Ви не йдете до траматолога, а накладаєте шину самостійно. Результат - можливий сепсис, ускладнення, кістка зростеться нерівно і ходьба буде неправильна, довгий болючий процес одужання (хоча ймовірність зцілення ніхто не виключає), затягуєте час - більші ускладнення і довше лікування. Другий варіант - Ви йдете одразу до травматолога, накладаєте шину і кістка зростеться правильно та безболісно з набагато більшою ймовірністю. Психічне здоров'я так само важливе і на рівні з фізичним - не ігноруйте це. Якщо говорити про апатію, тривожність, страхи, то це може бути і депресію або неврозом, тому тут необхідно також врахувати біологічний компонент (ендокринолог, психіатр) з детальною діагностикою + не в режимі переписки + не забувайте про психологічний компонент (психолог).
Як зараз проходить Ваш звичний день? Ви десь навчаєтеся чи працюєте?

Ответ отредактирован автором 10-10-2020 18:46:20

Страх стосунків
Доброго дня, Анна.
Давайте уявмо наступну ситуацію: Ваші батьки непроти, пересудів немає, Ви не з маленького містечка. Ви б хотіли стосунків із цим чоловіком? Ви бачите його поряд із собою? Чи залишається ще якийсь страх?

«Звичайно в нас була одна тільки зустріч, та в нього серйозні наміри, а я не знаю кудди від них дітись»;
В чому саме полягає їхня "серйозність"? Як Ви це зрозуміли?

Що особисто Ви вкладаєте у поняття "стосунки"? Ви зараз матеріально і просторово незалежна від батьків?

Також важливо детальніше проаналізувати Ваші попередні стосунки (ініціатор розлучення, причина, дефіцити і т. д.) та дитинство.

Як бачите, інформації необхідно зібрати багато + існують труднощі у психологічній сепарації від батьків та самоприйнятті, самоцінності, впевненості у собі і це вже запит на індивідуальну співпрацю із психологом-психотерапевтом.

Ответ отредактирован автором 10-10-2020 18:27:26

Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr