– Чернівецький Національний університет ім. Ю. Федьковича, реабілітолог;
- GLE International - Освітня програма екзистенційного аналізу та логотерапії
- Базовий курс "Основи логотерапії В. Франкла"
- Навчально-практичний курс „Giocare in Corsia” – основи психологічного супроводу дітей в умовах госпіталізації;
- Курс "Теорія та практика арт-терапії"
- Пропедевтика та психіатрія
- Базовий курс "Основи травмотерапії"
- Використання метафоричних асоціативних карт (МАК) в психологічному консультуванні дорослих та дітей
- Розлади харчової поведінки дорослих та підлітків (УЦП)
Досвід психологічної практики
- On-line консультирование (Skype)
- Психолог-волонтер в центрі кризової психологічної підтримки;
- Групові логотерапевтичні сесії;
- Індивідуальна приватна практика з 2020 року.
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
Основні теми з якими працюю:
- Розлади та порушення харчової поведінки у підлітків та дорослих
- Складнощі з емоційними переживаннями - Висока дратівливість, агресивність, постійна або різка зміна емоцій, знижена чутливість до емоцій, емоційна сплощеність.
- пригнічений настрій, відсутність задоволення від справ, труднощі у переживанні позитивних емоцій, смуток, меланхолія.
- проблеми із самоцінністю, самооцінкою, самоідентифікацією.
- Почуття невизначеності, втрати себе, розмиття кордонів Я, самості. Прийняття себе, розуміння себе, вміння відстоювати себе та свої рішення.
- Нав'язливе почуття провини стосовно інших чи себе.
- токсичні відчуття сорому та складності у соціальних взаємодіях.
- проблеми у відносинах, конфлікти, втрати
- Конфлікти та складності у батьківсько-дитячих відносинах, сепарація, сиблінгові конфлікти.
- Тривожні стани, страхи, фобії
- робота зі втратою, горем, розставанням, самотністю.
- Проблеми з тілесністю, стійкістю, внутрішніми ресурсами.
- теми - опори, відповідальності, довіри, свободи, справедливості, зради, сенсу та безглуздості.
У своїй роботі дуже бережно відношусь до особистості кожного клієнта, персональний підхід та безпечний простір. Не "виправляю" нікого, бо практично єдине, що потребує зміни - проживання не свого життя і не буття собою.
Відкрита до питань у мессенджерах.
Оплата здійснюється після зустрчі протягом того ж чи наступного дня.
Оплата може проходити на карту , плтажіні системи PayPal чи інші, залежно від регіонального розташування клієнта.
Здравствуйте) Хочу сразу подметить, что колеги выше написал очень правильные вопросы аспекты на которые нужно обратить внимание, начиная от определения "самореализации" и до необходимости ее оправдать перед другими.
Особенно важно, хочу тут подметить, Ваши слова про "оправдать перед собой вроде получается" - и это опора от которой нужно двигаться. Подтверждения от других, будь то в профессии или бизнесе или умениям никогда не будет достаточным, если Вы на самом деле не переживаете удовлетворении от реализации собственных желаний и стремлений. Если Вам их не достаточно, этого не будет достаточно никогда.
Ведь самореализация это процесс, процесс всей жизни, нельзя просто "реализоваться" и на этом закончить.
А если то, чему Вы хотите посвятить время и силы, оправдано только внешним фактором и не приносит удовольствие Вам, приведет только к напряжению, усталости и выгоранию.
Поэтому ключевым, на что рекомендую обратить внимание - а что Вам правда интересно и нравиться? А найти ответ на это можно только продолжая пробовать разные вещи, искать и находить для себя что-то. Так что Ваши предыдущие попытки и занятия, так же не стоит обесценивать. Все это - движение к исполненной реализацией жизни.
Здравствуйте) Потеря мотивации и желания может иметь много причин, от усталости и перенасыщения, до глубоких страхов и тривоги, которые даже косвенно связаны.
На самом деле, конечно эффективней прояснить все эти моменты с психологом, но хотя бы для себя Вы можете подумать: в какой период мотивация пропала? ЧТо передовало этому? Как долго длиться это нежелания?
Так же можно обратить внимание на то, а что Вас притягивало в театральном образовании? Что именно нравилось? Возможно, Вы столкнулись в какой-то момент с противоречием между представлением и тем что может быть на самом деле. Для начала разобраться хотя-бы тут
Здравствуйте. Мне очень жаль, что Вам приходиться переживать такие тяжелые и болезненные события. И конечно, особенно тяжело, когда повлиять на ситуацию возможности пока что нет, но очень важно позаботься о себе в этом случае.
Очень хорошо, что Вы нашли в себе силы написать здесь, но в таком формате дать и получить поддержку или полезные рекомендации довольно сложно. И лучшим выбором будет поддержка и помощь терапевта, ведь справиться с этим грузом в одиночку тяжело.
Вітаю. Стан який Ви описує дійсно дуже виснажує та заважє комфортному життю. Але ця невпевненість і сперечання із собою, можуть бути обумовлені не тільки внутрішніми Вашими страхами неправильного рішення, але і хибними раціональними уставновками з приводу "правильності" як такої.
Час для чого Ви боїтесь втратити? Що трапиться, якщо щось піде не так? Яким Ви будете тоді?
Ваші думки, і тут важливо зрозуміти, вони більше про тривогу і опасливість чи про образ себе та необхідніст "правильності і впевненості"?
Здравствуйте. Ни один из методов сам по себе будет эффективным только в рамках одной, узкой и конкретной проблемы. Если же Вы хотите психотерапию, как длительное и глубокое исследование личности - про кратковременность и эффективность вопрос не ставят.
Доброго дня. Я дуже співчуваю Вам, в тому стані який Ви описуєте. Це неймовірно важко розриватись між власними почуттями до дитини. Але хочу завірити Вас, таке буде часто і досить нормативно у багатьох мам, тим паче, коли це перша дитина. Звісно, удари дитини це погано, але це форма вираження вашого стану і її можна виправити.
Хочеться тільки підкреслити, що бути втомленою, злитись на дитину - це нормально. Ви не перестаєте її любити, новіть якщо іноді так здається.
Тільки тут, важлио розуміти особливості Вашого стану:
Як давно він такий? Як ще проявляється? Якою Вам взагалі видається взаємодія з дитиною коли син спокійний?
Ви кажете, що Вам допомагають, і сподіваюсь на це, але чи достатньо Вам на справді цієї допомоги? Як у Вас з відпочинком? З власним життям?
Це багато питань, і ще багато можна додати, але хочу запевнити Вас, що цей стан можна збалансувати та полегшити
Здравствуйте. Не могу сказать однозначно, но по Вашим словам про сон возожно Вы истощены не только морально.
Что происходит в Ваших днях, что они кажутся одинаковыми?
Важно понимать, как именно Вы худеете. Часто жесткие диеты и нагрузки оказываются мучительны не только для тела а и для душевного состояния. Это пренебрежение собой и состоянием своим. И мне очень жаль, что Вы в таком изнеможённом состоянии. Выходом можем быть смена Вашего метода похудения, который так изнуряет.
Вітаю, Анно. Уявляю, як непросто Вам справлятись останній рік, та переживати цей складний стан.
Важливо тут розуміти, що і Ваша пригніченість і страхи і самотність, тсно пов*язані і важливо шукати причину Ваших переживань.
Чого ВИ боїтесь від великої кількості людей? Якої реакції чекаєте, коли не наважуєтесь висловити свою думку на роботі? І т.д.
Також хочу зауважити, що особливо сумно, що маючи ряд таких переживань, Ви стикаєтесь із "ненавистю до себе" через відсутність партнера. Дуже дорстоко по ідношенню до себе. Чому це викликає у Вас таке ставлення до себе?
Здравствуйте. Очень жаль, что Вам пришлось так долго переживать такое грубое, ранящее и унизительное отношение. Это очень не просто, забыть бывает так же трудно. Все такие период жизни довольно большой.
Когда говорите о депрессии, что именно накатывает на Вас? Какие чувства состояния?
Как часто возвращаетесь мыслями к той руководительнице? Что за ощущения у Вас возникают? Что бы хотелось сделать? Или сказать?
Кроме самого жестокого обращения, важны моментом может быть и то, насколько Вы соотносились с этими словами? Принимали их? Верили? Возможно, у Вас есть много сожалений о том времени? Что Вы так долго терпели? Что с Вами так несправедливо обошлись?
Возвращение к этому этапу может быть связано з разными моментами, не только с самим проэктом.
Краще так, як відчуваєте. Чи закінчувати стосунки зараз вирішувати Вам, але краще щоб це було виважене ріщення, співвднесене з собою, щоб Ви були готові до того, як це буде.
З приводу роботи з психологом - формат може бути будь-який, як ви це уявляєте, як Вам дозволяють можливості та бажання. Ефективність від цього не залежить. Але сама робота стане для Вас першим кроком в налагоджені стосунків із собою і тим, які Ви стосунки хочете побудувати з життям взагалі.
Успіху Вам в кожному з починань)
Рада, що була корисна Вам хоча б трохи. І співчуваю, що Вам доводиться переживати такі стани, вони дійсно складні, тим паче коли перебуваєте на самоті. Але той, хто може з цим впоратись саме, і так чи інакше, Ви з цим справлялись, тими способами які були доступні. Але враховуючи Ваше останнє повідомлення, ресурси які Вам так потрібні, закінчуються і тому допомога і підтримка необхідні. Але саме для того, щоб сформувати нові способи справляння з самотністю, перебування на одинці з собою, і покращення стану загалом. І тому робота з психологом може стати для Вас тим місцем, де сили відновляться, стати опорою і можливістю для покращення та пошуку нових шляхів. Рекомендувала б Вам, подумати та потурбуватись про себе саме таким чином
Дякую, бачу Ваші переживання. Також мушу сказати, що починаючи і підтримуючи стосунки раціональною користю від них - Ви невідмовно стикатиметесь із незадоволенням і надалі.
Іноді, те що Ви переживаєте буває в наслідок спокійних та стабільних взаємовідносин, що видаються нудними і тому з*являється тяга та емоційний і сексуальний голод. Особливо, якщо попередні стосунки були дуже яскравими або проблемними.
В даному випадку, допомогти Вам якось впоратись із ставленням до хлопця - неможливо. Можливо почуття і з*являться, але викликати їх неможна.
Тому Вам важливо в першу чергу для себе і з поваги до друга, вирішити - чи можна так далі продовжувати? Як Вам обмежувати себе несправжніми стосунками і як буде йому, адже коли тебе не люблять - це важко ігнорувати.
Також рекомендую Вам звернути увагу на тему самотності. Ви сказали що боїтесь знову алишитись самою.
В чому тут страх який у Вас виникає? Наскільки самою боїтесь залишитись? Без кого? І як Ви переживали такий досвід раніше?
Ви маєте насправді декілька варіантів дії, більше ніж видається, просто важливо їх відкрити для себе та прийняти рішення. Визначити, що цінне в кожному із варіантів Ви отримуєте а від чого доведеться відмовитись
Як відчувається симпатія до інших хлопців, про яку Ви говорите? Як переживається?
"Не відчуваю фізичного задоволення" - це про що саме? Секс, тактильні контакти, збудження чи щось інше? Можливе все одразу?
І що стало керівним у Вашому рішенні ці стосунки прийняти?
Якщо Ви точно вловлюєте, що почуття тільки дружні - це важливий привід задуматись навіщо тоді Вам стосунки?
"Боюсь що пожалію" - в чому саме буде жаль? За чим саме?
Ответ важен, но он не должен быть важнее для Вас, нежели для собеседника. Что бы быть в диалоге и быть интересной, нужно проявлять себя, давать другим себя увидеть. усилия важны с обеих сторон.
Но, на что все таки хочу обратить внимание, в мыслях как ответить и из-за большого напряжения, Ваше внимание уходит на ответ и отворачивается от речи другого человека. Вы думаете о себе, о том как будете выглядеть Вы во время ответа. Если попробовать, держать это в скобках, позади, и именно что просто слушать, внутри у Вас так или иначе будет реакция и слова сформируются. Нужно учиться к этому прислушиваться.
И как Вы считаете, Вы интересный человек? Сами себе? Как много себе уделяете внимания? Как часто поддерживаете себя? Если отношения с собой не настроены, труднее проявлять себя, говорить и делать что-то что бы другие замечали Вас. Это сложно, но подумайте что Вам важнее - казаться и показываться "как-то",лишь бы привлечь чужой взгляд или быть и являться собой, что уже точно не будет проигнорировано, хотя бы Вами?
Здравствуйте. Навыки общения, это тоже умение, которое можно развивать, сродни любому другому. Важно только понять, что в вас Вам мешает? С чем связано напряжение? Почему ответ так важен для Вас? Желаете ли Вы правда быть в диалоге с другими, или же обеспокоены только собственной презентацией?