У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Яна Дмитрівна Кузик Чернівці лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Яна Дмитрівна Кузик
17-08-2019 Яна Дмитрівна Кузик додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 4
Освіта
– Чернівецький Національний університет ім. Ю. Федьковича, реабілітолог;
- GLE International - Освітня програма екзистенційного аналізу та логотерапії
- Базовий курс "Основи логотерапії В. Франкла"
- Навчально-практичний курс „Giocare in Corsia” – основи психологічного супроводу дітей в умовах госпіталізації;
- Курс "Теорія та практика арт-терапії"
- Пропедевтика та психіатрія
- Базовий курс "Основи травмотерапії"
- Використання метафоричних асоціативних карт (МАК) в психологічному консультуванні дорослих та дітей
Досвід психологічної практики
- On-line консультирование (Skype)
- Психолог-волонтер в центрі кризової психологічної підтримки;
- Групові логотерапевтичні сесії;
- Індивідуальна приватна практика з 2020 року.
Працюю з запитами
Основні теми з якими працюю:
- Складнощі з емоційними переживаннями - Висока дратівливість, агресивність, постійна або різка зміна емоцій, знижена чутливість до емоцій, емоційна сплощеність.
- пригнічений настрій, відсутність задоволення від справ, труднощі у переживанні позитивних емоцій, смуток, меланхолія.
- проблеми із самоцінністю, самооцінкою, самоідентифікацією.
- Почуття невизначеності, втрати себе, розмиття кордонів Я, самості. Прийняття себе, розуміння себе, вміння відстоювати себе та свої рішення.
- Нав'язливе почуття провини стосовно інших чи себе.
- токсичні відчуття сорому та складності у соціальних взаємодіях.
- проблеми у відносинах, конфлікти, втрати
- Конфлікти та складності у батьківсько-дитячих відносинах, сепарація, сиблінгові конфлікти.
- Тривожні стани, страхи, фобії
- робота зі втратою, горем, розставанням, самотністю.
- Проблеми з тілесністю, стійкістю, внутрішніми ресурсами.
- теми - опори, відповідальності, довіри, свободи, справедливості, зради, сенсу та безглуздості.
Використовую підходи та техніки
Арт терапія
Логотерапія
Екзистенційна психотерапія

Персональний Екзистенційний Аналіз(ПЕА), Аналіз фунтаментальних мотивацій. Метафоричні асоціативні карти(МАК)


Основне
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ Skype, Telegram, Zoom

У своїй роботі дуже бережно відношусь до особистості кожного клієнта, персональний підхід та безпечний простір. Не "виправляю" нікого, бо практично єдине, що потребує зміни - проживання не свого життя і не буття собою. Відкрита до питань у мессенджерах.

Оплата:

600 UAH

- Оплата на карту - МоноБанк - платіжні системи Здійснюється після зустрчі протягом того ж чи наступного дня.
диплом перевірено
Сертифікати про додаткову освіту
Giocare in Corsia
Ассоциация детских и семейных психологов Буковины "Территория семьи"
місяців: 12
УСП із підтримкою GLE Internationale
місяців: 46 годин: 496 Сенс життя
Екзистенційна психотерапія
GLE International
місяців: 45 годин: 516 Сенс життя
Екзистенційна психотерапія
Міжнародний інститут післядипломної освіти
годин: 28 Травми
Травматерапія

Відповіді 294
Не знаю що зі мною
Доброго вечора.

Ви власне самі і відповіли на своє питання - якщо загально, то Ви виснажена, на піку емоційного і фізичного вигорання, вимушені справлятись із великим стресом, що сказується на різних сферах життя, в тому числі на снів, емоціях, їжі, відпочинку, контактах з людьми.

«предмети мені виглядають інакше меньше більше другого кольору, а всі інші люди говорять що то виглядає как завжди що нічого не змінилося.»; - придивіться ще до цього стану, тому що, знову ж таки попреденьо, але це може бути дереалізація - що виникає в наслідок перевтоми та стресу. Чи буває відчуття що змінюються форми, розміри, відстані, гучність чи яскравість? Відчуття себе та кордонів свого тіла?
Не лякайтесь, таке явище трапляється але важливо відмітити частоту.

Чи могли б Ви додати у свій графік більше якісного відпочинку? Морального в першу чергу. Важливо знизити рівень стресу та підтримувати ресурси організму.
Також важливо звернути увагу на емоційний рівень - що приносить задоволення? Що могло б компенсувати проблеми з роботи? Чому Ви залишаєтесь на ній? Чи подобається те чим займаєтесь?
Цінним у цьому випадку буде комплексна робота з психологом, але для початку важливо потурбуватись про себе і бодай фізично організувати собі більше відпочинку та простору. Буде корисно для врегулювання стану практикувати релаксації чи медитації. Техніки саморегуляції від стресу. Ви можете знайти їх у вільному доступі чи написати психологу.
Чому так?
Це напевне, дуже ускладнює стосунки для Вас із партнером, особливо з наявністю почуттів. Але тут потрібно розбиратись з чим це пов*язано.
Ваше "не подобалось" - це що за емоції? Відраза? Огида? Злість? СТрах? Ще щось чи їх сукупність? Які думки виникають при поцілунках чи думках про них? Якісь чіткі слова, можливо?

А як з іншими людьми? Обіцями, поцілунки в щоку, торкання? Ви вказували, що з попереднім хлопцем проблем не було, чи відбувалось якесь потрясіння, особисте, у Вашому житті в період між стосунками?
Чому так?
Доброго дня.

А як Вам відчуваються інші контакти тактильні з чоловіком? Така реакція тільки на поцілунки, чи на будь-які доторки?
Всі три роки на поцілунки така реакція? Як Ви справлялись раніше?
Якщо ні, то коли і можливо після якої подіїї поцілунки стали неприємними?

Важливо зрозуміти, які переживання стоять за цією реакцією, тому що однозначного "вгадування" чому це так не буває

Бесплатная рассылка интересностей!

Як зрозуміти себе та свої стосунки до чоловіка?
Головне, що у Вас є бажання покращити свій стан та життя. Якщо воно ще актуальне, то знайти терапевта по вартості доступній Вам - можливо. Принаймні, можу запросити Вас в роботу і обговорити, чи є вартість яка буде комфортна для обох. Як можливість, якою Ви можете скористатись)
Чому у мене немає друзів?
Шкода, що Вас оточують такі люди, які не здатні стати для Вас гарними друзями. Але можливо, варто пошукати в інших осередках?
Взагалі, можна було б заглиблюватись далі і знайти спосіб краще розуміти себе і людей навколо Вас, не йти на ці довбані компроміси, особливо там, де їх не оцінюють, тому що робити надто багато для інших - шкідливо для Вас самих.
Тут скоріш за, важливою темою є те, як Ви виглядаєте для інших, і можливо, несвідомо, але страх, що друзі використають, що проігнорують чи що Ви нав*язуєтесь - помітний у спілкуванні з Вами, більше, ніж Ви гадаєте, і це відштовхує якихось людей. Це варто пропрацьовувати із психологом, але нажаль, оскільки Ви ще не повнолітня, я не можу запропонувати Вам спільну роботу чи глибше продовжувати її тут - без дозволу батьків.
Подумайте, чи хотіли б Ви інакше з цим всім обходитесь і попросіть батьків про терапевтичну роботу, із психологом, що буде Вам до душі.
Згасання почуттів.
Хмм, дійсно цікаво, але щоб точніше розібратись в причинах та тому, як на це вплинути, потрібно проясняти більше деталей. Досліджувати різні стосунки, уявлення і досвід. Можливо, це наслідок не готовності в стосунки вступати, попри свідоме бажання, або якісь із варіантів вище.

Якщо практично, як варіант, можна спробувати стежити за своїми почуттями і не виходити якийсь час із стосунків. Дивитись як Вам чути подальші слова кохання, подумати, які речі, дії чи слова партнера могли б сколихнути Вас. Слідкувати, чи не стає і як стає нудно, чи байдуже. Також ефективним може бути спроба розпитати більше у своєї половинки про те, що він до Вас відчуває, що подобається, і слідкувати що з Вами відбувається.

Точно не варто намагатись демонструвати почуття, яких немає, реагуйте так, як це відчуваєте.
Такий феномен "згасання" часто проявляється коли стосунки тривають довго, в входять в так звану "сімейну фазу" або, коли людина переходить із не здорових, емоційно залежних стосунків, тоді звичайні - не викликають таких почуттів.

Також, можете письмово відмітити собі, що так особливо Вам подобається до моменту зізнання. Дії, слова, речі, торкання - і з Вашого боку і з боку партнера. Чи може бути так, що Вам подобається так званий процес "завоювання", щоб почуття до Вас виникли, бо це основна ціль, насправді, а не стосунки.

Ви можете досліджувати це самостійно або с психологом, але однозначно важливо дивитись на Ваш ти прив*язаності, досвід близькості, почуття самоцінності та ролі, яку Ви займаєте коли закохуєте у себе когось. І звичайно, приділити увагу тому, чому Ваші почуття до пори такі сильні, чи не для того, щоб надати стосункам романтизму та інтенсивніше впливати на партнера? Теж тема для пропрацювання.
Згасання почуттів.
Дякую, за відповідь. А чи відрізняються Ваші думки про людину до цього згасання та після? Як вони виглядають?

Це завжди так було у Вас? Якщо ні, то як давно почали помічати це?
Згасання почуттів.
Доброго дня.

Тут важливо прояснювати, що саме з Вами відбувається.
Можливо, згасання Ваших почуттів - це захисна реакція, блокування перед серйозним зближенням і тими ж тривалими стосунками, почуттями інших людей. А можливо, згасають не тільки почуття але інтерес, бо ціллю заведення романтичних відносин є саме "романтичний букетний період", а далі вони втрачають свою цінність для Вас.
Є різні причини та сценарії розвитку, але важливо розуміти як це проходить саме у Вас.

« кожен раз коли я отримую взаємність на мої почуття»; - як саме це відбувається? Ви вже в стосунках чи тільки на етапі входження? Це про залицяння і симпатію, чи зізнання в коханні в уже якихось стосунках?
Як Ви б могли описати свої почуття до цього моменту згасання? Скільки часу зазвичай проходить з людиною, перш ніж вона стає Вам байдужою?

Якщо не проти, було б цінно прояснити ці моменти для початку.
Як вийти з депресії
Доброго дня.

Це нормально, не справлятись із депресивними тенденціями самотужки. Це неймовірно складно. Тому Вам важливо потурбуватись і допомогти собі, звернувшись до психіатра для визначення діагнозу та до терапевта, для супроводжуючої терапії. З якісною роботою і медикаментозним супроводом з часом Вам стане краще. Головне не відкладайте надовго, тому що чим затяжніші депресивні стани, тим складніше з ними вправлятись і глибша прірва депресії.
Успіху Вам в цьому.
Як зрозуміти себе та свої стосунки до чоловіка?
«раніше ще переймалася,що не зможу забезпечити дитину сама,потім не хотіла,щоб дитина росла без батька, і плюс звичка до нього,що він є в моєму житті»; - Ваші тривоги зрозумілі, і звісно, мають вагу. Проте, чи задумувались Ви, що знаходитесь в стосунках заради мотивів "не погіршення", але не з задоволення і отримання благополуччя. Тобто є страхи про те як буде без, бо зараз звично, але нічого поки про те, що щоб щось отримувати і радіти вже зараз.
Також, звісно Ваші хвилювання про дитину важливі, але варто розуміти, що принесе більше шкоди - відсутність повного складу сім*ї чи сім*я де кожен не дуже щасливий.

Чи думали пропрацювати своїх переживання з психологом? "Звичку до людини" замість почуттів, свої страхи та тривоги. Те що вони об*єктивні, не означає, що вони корисні. І можливо, впорашивсь та прояснивши своїх можливості і звільнившись від страху - Ви зможете побачити більше можливостей для себе, внести більше радості і спокою як у своє життя, так і в життя дитини.
придумала собі розлад?
Доброго дня.

Не обов*язково мати діагноз в карті, щоб вімічати, що почуваєтесь не добре, щось йде не так, як хотілось і якісь місця і цінності у Вашому житті - не правильно розташовані. А Ви пройшли складний, дуже складний шлях із власним тілом. Це саме по собі має значення, навіть без діагнозів.

Звісно, я не можу ставити Вам діагноз, але це однозначне РХП, а якого типу - це вже деталізація, залежно від компенсуючої поведінки. Якщо Вам важливо розуміти саме наявність, а тип РХП можна знову продіагностувати. Проте, чи то розлад чи то порушення харчової поведінки - це важкий, і дуже потребуючий уваги та турботи стан. Роботи з психіатром чи терапевтом, в ідеалі з двома. Але Ви це і так знаєте.
Дуже свідомим, розумним та виваженим видається Ваше ставлення до РХП, питань мами та свого стану, це дуже багато коштує, насправді. І Ви можете цінувати і хвалити себе за це.

«але згадую як була щаслива коли психіатр сказала мені про булімію. може, це попросту бажання бути 'не такою, як всі'?»; - а Ви відчували тоді, що раді бути не такою як всі чи те, що розумієте і маєти утвердження, що "не придумали собі труднощів на рівному місці"??
Доволі часто, люди які страждають і самостійно справляються із розладами різного спектру, але які не є діагностованими - стикаються іхз сумнівами, стигматизацією, критикою, що це просто перебільшення і т.д. Або страхом що не розуміють свого стану. І тоді діагноз - стає полегшенням та проясненням.

«а ще, є думка про те, що це могло передатися від батьків. мама постійно худне, тато переїдає.»; - Ви можете мати рацію, адже часто порушення харчової поведінки є наслідком особливого обходження з їжею вдома, наділення чи зняття з неї символічних значень, обміну, цінності, і т.д. В кожного по різному.

Чи проходите наразі підтримуючу терапію? Чи відчуваєте потребу в ній?


Поцілувала чоловіка на 2 побаченні , тепер жалкую
« а я себе повела як мужик, почала цілувати його, ну я була ще під дією алкоголя»; - Ви проявили своє бажання, і в цьому немає нічого поганого, якщо Ви не шкодуєте саме про поцілунок, а не його наслідки. Ви не знаєте, як Ви все було б, не зроби цього, і це не дає гарантії, що стосунки б продовжились.

Ви підігрували на його бажання, а чого Ви хотіли? Попри все?

«Ні, більше не писала я йому .»; - чому не розглядаєте такого варіанту?

Чи триматись за стосунки
Можу тільки уявити, який тиск Ви відчуваєте у зв*язку з цим усім.

«він витратив на мене роки життя, в які міг би мати родину з дитиною.»; - як і Ви, бо могли так само мати стосунки, які не були б зараз під загрозою, через неочікувані невиправдані вимоги.

І дуже прикро, що уявляючи поруч з цим чоловіком певні варіанти майбутнього - Вас це лякає. Це дуже важливий критерій. Тому що на місці страху, має бути впевненість, що поряд з людиною - буде легше.

У Вас є почуття до людини, є вдачність і повага, і це дуже багато каже про Вас та те якими були стосунки ці два роки. Але, нажаль, все піддається змінам, і це також. Далі вони не будуть попередніми, враховуючи який зараз на Вас склали вплив.
І залишається обирати, на що витрачати себе і сили - утримання старого чи будування нового. Що для Вас буде добрим.
З Ваших слів, Ви видаєтесь виваженою, розумною і ясною в баченні можливостей жінкою, тому в кількость Ваших вмінь і сил сумніватись не доводиться. Ваші слова і питання, можуть йти в розріз з почуттями до чоловіка, але направленні на Ваше благополуччя, тому у прийнятті рішень - довіряйте собі і своїм відчуттям. Особливо негативним, тому що Вони перший критерій того, де нам бути не добре.
Що зі мною не так?
Доброго дня.

Це дуже цінна риса, допомагати іншим, і це тільки характеризує Вас як добру та чутливу людину. Але важливо, щоб ця допомога не була в шкоду собі.
Скажіть, а як часто Ви отримуєте допомогу, підтримку? Отримували раніше? Є люди, на яких Ви можете опертись в складний час?

Тут дійсно, проглядається наче Ви здатні відчувати свою цінність та бути собою, коли потрібні комусь, коли відчуваєте включенність і силу, допомогти. Що з Вами тоді? Яка Ви тоді? Як гадаєте, як виглядаєте для інших тоді?
Чи був у Вас досвід, коли іншій людині нічого від Вас не хотілось? Не треба було?
І чи знайомий Вам досвід - коли людині потрібна допомога, але Ви не можете нічого для неї зробити?

Перепрошую, якщо завалила Вас питаннями, просто робити висновки з короткого опису складно і не правильно. Якщо у Вас буде бажання відповісти на них, то можемо прояснити трішки Вашу необхідність допомагати, якщо ж ні - спробуйте відповісти бодай для себе, і можливо відкриється щось нове.
Как справиться с тревогой
Здравствуйте.

Тревоги что Вы описываете, настолько разные, громоздкие и даже сквозь текст в них сквозит напряженность. Должно быть непросто постоянно с ними быть и справляться.

А как давно эти страхи и тревоги начали беспокоить Вас? Сразу в такой же силе и интенсивности, или разрастались постепенно? Как это влияет на Вашу жизнь сейчас? Распорядок, сон, занятия делами, хобби?

Конечно, говорить так поверхностно неправильно, но возможно, у Вас развивается или уже развито какое-то из тревожных расстройство. Диагноз может поставить только психиатр, но советую обратить на это внимание и для собственного благополучия проверить.

Для борьбы с тревогой, есть разные способы. Техники саморегуляции, медитации, дыхательные техники - для управления чувствами тут и сейчас. Работа с психологом - лучший и эффективный способ, хотя бы для начала, что бы проработать их причины. К сожалению, для проработки тревог и страхов, нужно будет часто с ними встречаться, и это может быть не просто.
Конечно, есть книги, можете найти в общем доступе, их довольно много. Если есть желание, можете написать и я смогу отправить Вам небольшую методичку, как справляться с приступами тревоги. Профилактично и ситуативно.


Публикації психолога 3
Інтерв'ю 8
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr