У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3428
Чому не виходить спілкуваться у соцмережі, чому хейт?
Невизначене майбутнє, зараз, певне, у всіх людей, отже не Ви одна від цього потерпаєте.

А зі сном по 20 годин і вічною прокрастинацією справ варто звернутися до психіатра (для діагностики можливих проблем зі здоров'ям) і до ендокринолога (треба перевірити щитовидку і гормони в цілому, бо в середньому віці вони можуть почати збоїти). Сімейний лікар теж не завадить, бо зара зима і нестачу вітамінів ніхто не відміняв.

З усім іншим - до психолога. бо Ви дуже багато берете на себе провини за всілякі дрібниці, і потім тікаєте від життя, яке Вас не вдовольняє. Це вже не формат форуму.
Чому не виходить спілкуваться у соцмережі, чому хейт?
«При тому, що в реалі багато чого не влаштовує.»;
Певне, тому і залежність. Треба розбиратися з тим, що у Вас в реалі коїться, що Ви тікаєте від проблем у соцмережі.
Чому не виходить спілкуваться у соцмережі, чому хейт?
Будь-яка людина, яка що-небудь постила в Інтернет, рано чи пізно стикалася з хейтом. Не тому, що перебування в інтернеті - це призов до хейту, а тому, що хейтити - людська природа. Доказ тому - відомі блогерки, які скаржаться на те, що гості блогу критикують зовнішній вигляд їх котика або песика. Навіть щось миле, типу котика або песика, може викликати хейт в анонімів. Не кажучи вже про чуже особисте життя чи морально суперечливі теми.

В інтернеті люди анонімні, тому їм простіше аргесувати одне на одного. Зустрінься Ви з ними на вулиці, навряд чи вони б стали з Вами сваритися. Тому раджу терапію, щоб не задавати собі питання "За що?", а опрацювати надмірну залежність від думки людей.

Бесплатная рассылка интересностей!

Чому не виходить спілкуваться у соцмережі, чому хейт?
Доброго дня, Джуліє.

Я не буду радити Вам взагалі відмовлятися від соцмереж. Все-таки, це інструмент спілкування в сучасному світі.
Проте, пропоную проаналізувати, звідки у Вас такий страх, що про Вас подумають люди?

Ви - доросла людина, і самі керуєте своїм життям, самі вирішуєте, що для Вас правильно, а що - ні. Цілком природньо в 47 років жити окремо від батьків і давати своїм дорослим дітям самостійно будувати своє життя. Це не означає, що Ви кидаєте родичів. Треба звернутись до психолога, щоб опрацювати комплекс провини і залежність від думки оточення, тоді і тривога з приводу соцмереж зникне.
Бесит собственный ребенок
Иногда, у meня создаётся впечатление, что провоkaционные запросы на форум пишет один и тот же человек, и доkазательство этому - странные буkовки в тексте.

Потому, что не может писать в день на форум по 15 шизофреников. Больных шизофренией в мире 1 процент, не зависимо от страны, в которой они проживают. И не может быть так, чтобы они все одновременно столпились в одном месте.

Нарциссичных родителей очень много, но не все они, увы, обращаются за помощью. Я лично сталкивалась и с нарциссичными, и с психопатичными людьми в работе. Обычно они обращаются с личными вопросами, чтобы понять свои эмоции (у многих из них алекситимия, а у меня её нет), и понять, как им выгоднее жить (я не осуждаю, у людей просто мозг так работает).
Это очень редкий случай, когда родитель с расспройством такого плана приходит к психологу. А если и приходит, то со словами "мой ребёнок барахлит, почините". Поэтому, таких массовых вопросов на форуме тоже быть не может. Если их много, то что-то тут нечисто.

Ну, и вопросы в таkом стиле выглядят очень наигранно и как будто выстроены специально, чтобы вызвать у нейротипичного народа массовое осуждение и кринж. Если хочется манипулировать людьми - не палите kонтору.
Як не повторити помилки?
Парна терапія. Проблеми в парі (якщо обидва налаштовані на їх вирішення) вирішуються лише парою, і краще за все, з неупередженим посередником у вигляді психотерапевта.

Не звалюйте на себе всю відповідальність за стосунки. До мене часто звертаються клієнти, які хочуть налагодити стосунки (частіше за все, це жінки), які відчувають, що вся відповідальність за партнерство або шлюб - на них, і вони просто недостатньо стараються. Проте, такі пари, частіше за все, розпадаються, бо неможливо жити щасливо, весь час відіграючи роль рятівниці. І якщо чоловік вже один раз пішов - це його особиста динаміка, яка потребує терапії, як і Ваше бажання рятувати шлюб.
Волнующие мысли, навязчивого характера
Здравствуйте, Анастасия!

Хорошо, что ОКР у Вас нет, это облегчает жизнь Вам и работу Вашему психотерапевту.

Относительно тревоги и стресса. Хорошо, что Вам дали техники КПТ, надеюсь, они Вам помогают, либо же помогут в долгосрочной перспективе. Так как чтобы они помогли, их нужно делать регулярно.
Также важно осознавать, что стресс - это естественная часть нашей жизни, её никуда не денешь. Мы все живые люди и будем из-за чего-нибудь нервничать. Важно лишь то, как обходиться с собственными чувствами и как с тревогой справляться.

Предлагаю кроме внешних проявлений тревоги, обратить внимание ещё и на её глубинные причины. Такие, как моральные конфликты "А правильно ли я поступаю?" Можно позадавать себе наводящие вопросы "Что такое правильно? Почему для меня важно правильно поступить? Как бы на моём месте поступил значимый для меня человек или любимый персонаж, на которого я равняюсь?"
Если конфликт между двумя равноценными вариантами, то взвесить все "за" и "против" каждого варианта, и выбрать тот, который откликается Вам больше: логически, интуитивно и эмоционально. Если осуждаете себя за какое-то "неправильное" решение, важно понимать, что мы все люди и иногда делаем ошибки. Но иногда чувство вины бывает навязано извне, и тогда нужно провести с психотерапевтом работу над проработкой зон ответственности: что Ваше, а что нет.

Відредаговано автором 26-01-2024 10:01:32

Бесит собственный ребенок
Я ничего не имею против матерей, которые не любят своих детей, потому что это распространённое явление, и у него всегда есть свои причины. Начиная с послеродовой депрессии или типа личности матери, заканчивая банальными жизненными обстоятельствами, которые не дают ресурса на любовь к ребёнку.
Так что тут соглашусь с психологами Романенко и Артеменко - на индивидуальную психотерапию такой маме не помешает, а то и поможет.

И против Басанского тоже ничего против не имею. Человек экстравагантный. Не всегда согласна с тем, что он пишет, но всегда интересно это читать. Плюс, клиническая подготовка психолога - только плюс.

И сдаётся мне, что на форуме уже не первый раз психологов пытаются вывести на эмоции и сделать им антирекламу. Вначале писали, что я слишком подлизываю клиентам и сочувствую им. Что меня удивило, так как я аутистка и имею сниженную от природы эмпатию. Просто могу и люблю в вежливое общение.
А теперь пишут, что не пошли бы к психологу, который жёстко троллит. Моё мнение - на вкус и цвет все психологи разные. Кто-то любит полюбезничать, кто-то - потроллить, и на каждого найдётся свой клиент. Хватит поднимать конфликтные темы на форуме чисто ради хайпа.

Відредаговано автором 25-01-2024 23:47:30

Как понять нужна ли мне она
Здравствуйте!

Вам хочется общаться с девушкой, вопрос для чего? Какая цель общения, чего хотите от связи с противоположным полом? Да, в 17 лет вполне естественно обращать внимание на девушек, но ко всему нужно подходить со здравым рассудком.

Потом, Вы говорите, что девушка "вроде нравится, вроде не нравится", "не нравится, потому что полная", и т.д. То есть, чёткой симпатии не прослеживается. Не могу понять, она Вам не нравится вообще, или нравится, но Вы смущены тем, что она не вписывается в Ваш идеал красоты? Тут стоит подумать и разобраться.

Насчёт "использовать её как-то не хочется". Действительно, идея не очень. То есть, Вы по сути думаете, закрутить ли что-то с дальней родственницей, телосложение которой Вам не нравится, чисто чтобы иметь какой-то опыт. Но такой опыт не принесёт пользы и удовольствия ни Вам, ни ей. Выводы делайте сами.
Що таке кохання?
Доброго вечора, Натко!

Дякую за таке важливе питання. Як Ви самі розумієте кохання? Що у Вашому розумінні - любити людину, і як Ви зрозуміли, що хочете вийти заміж саме за цього хлопця?

Зрозуміти, чи це "той самий" можете лише Ви. Проте, є декілька способів.

Перший - це сумісне планування майбутнього, яке починається з уявлення про те, яким Ви бачите майбутньє з чоловіком, чи збігаються у Вас цілі, цінності, чи зможете Ви бути щасливою з ним, якщо його ставлення буде таким, як зараз, через 5, 10 чи 15 років? І як Ви будете себе поводити, якщо Ваші стосунки зміняться в майбутньому чи переживуть якусь кризу?

Друге - це рефлексія своїх емоцій і почуттів поруч з людиною. Чи комфортно мені з хлопцем? Чи хочу я ділитися своїми переживаннями з ним? Чи можу я розраховувати на його допомогу, якщо у мене є якісь проблеми? Чи почуваюся я в безпеці з ним? Чи вміємо ми разом долати труднощі і конструктивно вирішувати конфлікти, не замовчуючи, що нам щось не подобається?
Якщо відповіді на всі питання позитивні - імовірно, і шлюб з людиною буде вдалим. Якщо ні - то слід зважити всі за і проти і, за бажанням, звернутися на парну терапію.

Третє - це індивідуальна психотерапія для опрацювання з психологом запиту "Чого я взагалі хочу від життя?"
Як знайти рішення
Доброго вечора!

Цілком резонно відокремити власне розпис від вечері з батьками нареченого, і, якщо Вам не хочеться, не обов'язково влаштовувати пишне свято з купою гостей. Ви маєте таке ж право в прийнятті цього рішення, що і Ваш чоловік, і Ви вже запропонували йому непоганий компроміс.

"Не вибачать до кінця життя" це про упередженість батьків нареченого і проблеми в його стосунках з батьками, які, схоже, тягнуться ще з дитинства. Через це він не може відстояти особисті кордони і нормально сказати батькам, що Ви не хочете святкувати весілля і це Ваш особистий вибір, який теж треба поважати. І його стосунки з батьками - не Ваша відповідальність, тому не раджу поступатися своїм комфортом заради того, щоб догодити іншим, інакше в майбутньому доведеться поступатися все більше.

Відредаговано автором 25-01-2024 17:46:16

Вопрос о купании в ванной)
Тогда наверное, дело в том, что родители заставляли ходить в душ перед школой, и получилась отрицательная ассоциативная связь между купанием, принуждением что-то делать и Вашими детско-родительскими отношениями. Возможно, стоит проработать с психологом именно свои отношения с родителями и отделить навязанные ими установки от Ваших собственных, чтобы мочь нормально заботиться о себе. Тогда и неприязнь к мытью, возможно, пройдёт.

Касаемо мытья утром. Если оно Вам не нравится, можно попробовать мыться вечером, перед сном. Есть исследования, что мытьё на ночь улучшает качество сна.
И в дни, когда вообще не в моготу лезть под воду, можно использовать влажные салфетки и сухой шампунь. Это не замена душу, но лучше так,чем никак.
Чувствую апатию и грусть, убеждаю себя что все хорошо, боюсь с кем-то поделиться этим
Здравствуйте, Алиса!

Похоже, у Вас депрессия. Вам нужно к психотерапевту и психиатру, чтобы получить помощь. И желательно не делать вид, что всё в порядке, потому что это отжирает ментальный ресурс. Молодому человеку можно так и сказать "У меня сейчас депрессия, поэтому я не всегда могу внятно объяснить тебе свои эмоции и потребности. Но если мне что-то будет нужно, я к тебе обращусь." (Или другими формулировками, которые более естественны для Вас и понятны парню.)
Вопрос о купании в ванной)
Здравствуйте, Дарина!

У Вас нет признаков депрессии? При ней человеку может быть лень мыться, тогда надо обратиться к психиатру за помощью, чтобы появился ресурс преодолевать себя и соблюдать гигиену.

По поводу холодной и горячей воды и ощущения мокрости - это может быть повышенная сенсорная чувствительность к температурам. Тут только регулировать температуру воды, чтобы она была для Вас оптимальной, и придумывать какие-то приятные ритуалы, связанные с мытьём (например, принять ванну с пенкой или что-то вкусное съесть после душа), чтобы не так влом было.
Большой Страх перед взрослой жизни.
Здравствуйте.

Что конкретно Вас пугает во взрослой жизни?

Я так поняла, что Вы боитесь нищеты, и боитесь делать выбор: уехать в Польшу или остаться в Украине, поэтому появляются суицидальные мысли. Но конкретно здесь и сейчас повода для тревоги нет, Вы находитесь в Украине, живы и не умираете от голода. Вся Ваша тревога сейчас о будущем, которое ещё не наступило, и не факт, что будет таким мрачным, как Вы ожидаете.

Вам обязательно уезжать в Польшу, чтобы начинать работать? Какую работу Вы бы хотели найти?
Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr