У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Сьогодні онлайн
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1100 грн., он-лайн - 900 грн.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 820
Стоит ли первой звонить мужчине после ссоры ?
"Но нужно ли мне первой позвонить и помириться?"
Он уже позвонил первый. Вы не ответили.
А стоит ли мириться, лучше решить самостоятельно. Это же Ваша жизнь.
Стоит ли первой звонить мужчине после ссоры ?
"Он говорит: ну давай тогда ты будешь работать, а я буду сидеть дома."
Если у Вас на самом деле много свободного времени, может стоит его заполнить другими занятиями? Что в Вашей жизни еще есть интересного и важного, кроме общения с мужчиной?

Если будете чаще переключаться на свои дела, которые Вам в удовольствие, или общение с другими людьми, может и Вам не нужны будут ежедневные свидания. А мужчина снова начнёт проявлять инициативу вместо того, чтобы оправдываться, почему он не может так часто с Вами встречаться.

Ответ отредактирован автором 08-02-2020 04:34:13

Мобінг на роботі, дійшло вже до того що сіпається око. роботу покинути неможу тому що потрібьно.
Татьяна, добрый день!

Сочувствую, что Вам приходится переживать такое отношение к себе на работе.
А как Вы себя ведете в ситуациях, когда на Вас кричат или по-другому унижают?
Обесценивают только Вас?

Бесплатная рассылка интересностей!

Отношения мамы и мужа
"каждый раз когда я общаюсь с ними по скайпу, муж даже не здоровается.Для меня это проявление неуважения к ним, а значит и ко мне"
Татьяна, добрый день. А чем именно Вас так задевает эта ситуация? Были ли другие случаи, когда Вы чувствовали, что муж Вас не уважает?
Как начать свой путь
Анастасия, добрый вечер! Клиентов можно принимать в кабинете психолога, которые сдаются в том числе с почасовой оплатой. На этом сайте есть такие объявления.
Не могу избавиться от детской обиды.
Доброе утро! К сожалению, нет средства, которое поможет быстро избавиться от боли, появившейся из-за отношений с агрессивным отцом. Но в терапии можно исследовать Ваши чувства, постепенно снимая напряжение. Внутреннее состояние может меняться, но для этого нужно научиться проживать свою боль в безопасных и поддерживающих отношениях, например, со специалистом.
Интерес
"Я бездарная мама"
"Я только присматриваю за дочкой, стараюсь с ней поиграть"
"я ничего такого не делаю чтобы переутомиться"
Вы обесцениваете себя и свой вклад в семью. В 2 года дочка не может сама себя кормить несколько раз в день, одевать, выводить на прогулки, усаживать на горшок или менять памперсы, купать, укладывать спать и т.д. Работа мамой очень даже утомительна, если нет возможности время от времени переключаться на свои интересы, делать то, что хотелось бы Вам лично. Чтобы отдавать энергию ребенку в виде игры, нужно иметь для этого свои внутренние ресурсы. И если их недостаточно, пополнять периодически, чтобы была энергия для творчества в виде игры. Важно делать то, что хочется лично Вам.
Интерес
Валя, добрый день! Вы пишете, что не делаете ничего такого, чтобы переутомиться, и в то же время, что у Вас нет даже сил, чтобы поесть. Вы выполняете только минимум обязанностей по дому и уходу за ребенком, у Вас есть помощники в лице мужа, мамы, няни, домработницы? Хотелось бы понимать, чем занимаетесь в течение дня, какой возраст ребенка? С ребенком изначально не хотели играть или постепенно пропал интерес?
Послеродовая депрессия
Анастасия, добрый вечер! При послеродовой депрессии стоит обратиться к психиатру или психотерапевту, который сможет выписать препараты при необходимости.

Если же дело только в сильной усталости и истощении, нужно подумать, кто сможет взять на себя часть Ваших обязанностей, чтобы у Вас появилось время на отдых и свои дела. Например, мама знает о Вашем состоянии? Есть возможность нанять няню хотя бы на 3-4 часа в день?

Расширенная семья, сепарация и воспитание
Александр, добрый вечер!
Стоит подумать, как Вы можете изменить ситуацию. Вы написали, что жена не хочет съезжать в том числе из-за того, что тёща помогает ей с ребёнком. Возможно, ей будет проще решиться на переезд, если вы с ней обсудите, какие обязанности тёщи Вы возьмёте на себя после переезда. И в целом важно, чтобы она чувствовала Вашу поддержку, тогда ей будет проще решиться на такой шаг как отделение от мамы.
Публикації психолога 10
Відео психолога 10
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr