Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Добрий день! Така метафора зявилась "Поставити не на ту лошадку". Ви розраховуєте на що? З опису він брехливий, жадний, егоцентричний, холодний, незрілий. Він ще не дозрів до серйозних відносин, а чи дозріє і коли це буде? Поки ви чекаєте на нього, дитина росте, і ви втрачаєте час на фантазії про зміни.
Добрий день! «Как мне сделать так, что б он это полюбил ?»; як можливо кого змусити щось полюбити? А якщо ваш мущина звернувся з подібним запитанням, "Як зробити так щоб моя не любила цілуватись?" Відчуйте характер запитання! У нього як ви сказали є якась історія життєва де щось відбувалось, і завдяки цьому він такий. Тим більше ви кажете що все добре крім цього. Поцілунок це досить інтимна дія, яку не варто вимагати а хочаб намагатись зрозуміти що для нього не цілувати, або як від відноситься до людей які цілуються і тд...
Поговоріть про це з батьками. 3 місяці це час карантинний, тому подібне в багатьох тепер. Варто старатись більше рухатись, спілкуватись, гуляти, і можете теж почати малювати все що вам хочиться (з середини на зовні, на папір).
Добрий день. Типова ситуація. Ви стали мамою для нього. Сам вийти не може (чи не хоче) то і вам не дає. В таких стосунках наразі немає здорового партнерства, лише відігрування та проектування внутрішнього невдоволення. Грубо кажучи 24/7 вам просто не вистачить повітря на двох (це метафора)
Вибір у вас між батьками і МЧ. Вирішуйте чи залишитись в башні заточения, чи бути визволеним принсом в його замку! Якщо ви не дозріли до самостійного життя то да, залишайтесь з батьками.
Добрий день! Чоловіки часто не звертають увагу на жіночі речі. Банально на автоматі сприйняти туфлі як ваші. Туфлі тай туфлі. Самі подумайте навіщо вони йому? Хіба сам красується коли вас дома немає перед дзеркалом))) Влючайте логіку, а не почуття. Скажіть що знайшли не свої туфлі, і не розумієте звідки вони тут. Отримаєте відповідь.
Уви але це ваше і буде з вами. Позбавитись страждання це як бути безаказаним. Процес який би краще підійшов це "покута" поправити заподіяне наскільки це можливо. Чимось навіть відстраждати свій вибір. Прийняти його наслідки.
Добрий день! Найперше діти вчаться в батьків, якщо в батьків цілі немає або ціль це шоб дитина розвивалась, то тоді її неможливо досягнути і не варто досягати. Скука це спонукання до пошуку, саме тому що все є тому і немає сенсу шукати і розвиватись. Ціль дитини це радість цікавість, причасність. Сказати дитині займись чимось це як ізолювати її від контакту який для неї важливий і в якому вона вчиться. Дитину треба зацікавити а не так щоб вона сама знайшла якийсь сенс. Проведіть більше часу з дитиною, відвідайте якісь місця, розширте світ. Цікавість зявляється від емоцій які дитина бачить в оточуючих.
Добрий день. Багато причин може ховатись за вашими страхами. Краще зверніться індивідуально, і проконсультуйтесь, роздивитись що саме і чому. Гадати можна і фантазувати багато, але чи це змінить ваш стан?
Доброго дня! Зверніться на психотерапію з цим. Відношення до себе відбувається в голові (відображається станом, емоціями, думками), іншими словами це як самовизначення, яке не цілком обєктивне.
Раз хочите то йдіть, але повідомте про вагітність, може начальниці не підійдуть такі умови, відповідно переживання спадуть бо все стане ясно. Невизначеність виснажує більше ніж важкий вибір.
Перше що спадає на розум, напишіть табличку на дверях "провітрити після душа". Інакше я не розумію що ви хочите почути. Діти і в 16 ще діти, вони часто самі собі на розумі в своїх думках і такі "дрібнични" як ваші порядки їм не суть важливі.