Психологи: Киев: Залізничний вокзал

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Киев » Психолог Залізничний вокзал

Список психологов из города Киев, указавших в своих контактах Залізничний вокзал (1 человек)

психолог Олександр Юрійович Чаморсов
03-11-2020 Олександр Юрійович Чаморсов (Бориспіль) добавить психолога в избранные

комментарий
Образование
Освіта вища психологічна. Диплом магістра з відзнакою М18 № 083143. Закінчив у 2018 році Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» за спеціальністю «Кризова психологія».
Додаткова освіта. Закінчив у 2016 році Тренінг по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку ПТСР. Навчання проходило в системі тілесно-орієнтованої терапії за підтримки інституту «Bodynamic International» (Данія).
Післядипломна освіта, зараз навчаюсь: Інтернатура та супервізія у ДВНЗ «Міжнародний Інститут Післядипломної Освіти» на спеціалізації «Травматерапія і психологічне консультування».
Тренінг «Фокусоване консультування та психосоцiальна пiдтримка ветеранiв i членiв їxнix сiмей» 2019р
Опыт психологической практики
Працював ко-тренером від ГО «Побратими» на проекті «Повернення» з родинами ветеранів (2017 р.)
Працював ко-тренером на тренінгу «Посестри». Перший в Україні тренінг для ветеранок по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку ПТСР за принципом Peer-to-Peer був організований та проводився ГО «Побратими». Тренінг проходив в системі тілесно-орієнтованої терапії за підтримки інституту «Bodynamic International» (2018 рік).
З жовтня 2019 року і по цей час працюю консультантом-психологом кризової гарячої лінії для ветеранів з превенції суїцидів.
Работа с проблемами
Проведение тренинговПерша психологічна допомога, кризове консультування. Військова травма, інші види психологічних травм. Працюю з ветеранами та їх близькими. Займаюсь проблемами адаптації та попередження розвитку ПТСР.
Ориентировочная цена консультации
800 грн.
Контактный e-mail
Телефон:

Киев, Залізничний вокзал Киев, Залізничний вокзал
Область, регион:
Средняя стоимость консультации: От: грн До
Работает с проблемой:
Пол:
Лет практики не менее:

Используемые подходы и техники...

Если Вы - практикующий психолог, и хотите разместить информацию о себе, Вам необходимо зарегистрироваться на У ПСИХОЛОГА.

В конкретных районах мегаполисов бывает непросто найти специалиста. Вас интересует психолог недалеко от Залізничний вокзал из города Киев? Тогда здесь вы найдете информацию и контакты практикующих психологов, психоаналитиков, психотерапевтов в данном местоположении.
Мы предоставляем данные об образовании, опыте работы, специализации и ориентировочной стоимости консультаций украинских психологов, отзывы от коллег специалиста отображены в виде рейтинга.

Наши психологи

qr