Панічне хвилювання за чоловіка
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Ірина Миколенко психолог Полтава 17-08-2023 20:46:11 |
1
Доброго вечера! Тут только один выход - довериться Судьбе! Ваш муж правильную позицию выбрал - решать проблему по мере поступления. Чтоб нервы сберечь! На нем же ответственность сейчас тройная... давит это все, на него еще больше, чем на вас... плюс он видит в каком состоянии уже вы, в расклеенном ( вам срочно надо на консультацию к психотерапевту) Желательно вам лекарства пропить - успокоительные для нервной системы - но это только по назначению врача. Вы сплошными нервами себя уже извели... аж до выкидыша... ну нельзя так! Ну хоть чучуть подумайте о себе... Такими сильными тревогами, вы делу не поможете. Возьмите себя в руки! Сейчас всем не легко! Доверьтесь Судьбе, Богу! Если надо значит пойдет... если не надо, значит не пойдет! Ну или высшие силы уберегут. Если вот такой настрой взять... может вам это поможет, снизить тревогу - как вариант. |
Оксана Юрьевна Селезнева психолог м Кам'янське 17-08-2023 22:18:15 |
2
Надія Іванівна Шулюк Вітаю, Nika. Хвилювання за свого чоловіка- це нормальна реакція дружини. Але, коли "якщо з ним щось станеться, життя для мене далі не буде ", "взагалі втратила сон і апетит", " Прокидаюсь від жахів з відчуттям нудоти і плачу" вже треба бігти до психолога ( психотерапевта). Бо, скоріше за все, є ще дитяча травма, яку " підняла" війна, та яка наклалась на сьогоднішню ситуацію. " Не знаю що робити з цією тривогою." --- Йти в терапію та працювати з тривогою, бо в Вашому випадку це може скінчитись тривожним розладом. Тоді це вже буде медикаментозне лікування у психіатра.( не виключно, що й зараз Ви вже його потребуєте). "Він єдина моя рідна людина" --- Чому так сталося? Може це й є причиною Вашою тривоги? Як це можливо було б виправити? |
Павел Леонидович Басанский психолог Київ 20-08-2023 03:40:12 |
2
Ірина Миколенко цитата:
Не знаю що робити з цією тривогою Бо це 100% дитяча психотравма ПОКИНУТОСТІ. |
Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації

Які симптоми можуть свідчити про наявність тривожного розладу? Як можна самостійно знизити рівень тривожності у повсякденному житті?

Что такое и как проявляются панические атаки (ПА)? Можно ли дать какие-то практические рекоммендации самопомощи при панических атаках?

Отчего мучают ночные кошмары? Как действовать родителям, если ребенку регулярно снятся страшные сны?
Рекомендуємо!

Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Страх смерті або танатофобія. Для кожної особистості смерть є індивідуальним феноменом. Дуже часто для психічного самозахисту особистість створює різні образи безсмертя.