У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3403
Чому мені досі сниться людина з якою не контактую півтора роки?
Доброго дня.

Скажіть чесно, що Ви відчуваєте до цієї людини?
Те, що людина Вам сниться, означає, що Ви не забули її, а витіснили спогади і почуття у підсвідомість. Витіснення і опрацювання інформації уві сні - цілком нормальне явище. Наш мозок не може обробляти стільки інформації та емоцій у стані бадьорості, тому робить це уві сні.
Але якщо Вам думки про людину заважають, потрібно опрацювати втрату контакту з нею зі спеціалістом.
тревожность
Здравствуйте.

Как ощущается Ваша тревожность? Есть ли она в каких-то ещё ситуациях, кроме попыток завязать разговор?

Вы всегда ощущали себя тревожным человеком, или после каких-то событий в жизни?
Был ли у Вас положительный опыт общения?
Як, позбавитись від жаги до ультранасильства?
Доброго дня.

Вам потрібна допомога лікаря-психіатра, тому що агресія може бути наслідком психічного розладу, прояви якого коригуються медикаментозно.

Маю для Вас дві добрі новини.

По-перше, Ви можете самостійно звернутись до психіатра у психоневрологічний диспансер, не питаючи дозволу у батьків, у Вашому віці це за законом можна. І прийом у лікаря буде безкоштовним, платити доведеться лише за медикаменти. Потрібно взяти з собою паспорт, щоб зробити в реєстратурі карточку. Далі Вас направлять до лікаря, який запитає про Ваше самопочуття та симптоматику розладу, аби поставити діагноз.
Госпіталізувати Вас не будуть, адже Ви тримаєте себе у руках і не плануєте когось вбити прямо зараз. Скоріш за все, лікування буде амбулаторним (в домашніх умовах за рецептом лікаря).
Чи поставлять Вас на облік - питання складне. У Вашому випадку, облік може полягати в тому, що треба буде раз на пару місяців-півроку приходити до лікаря і розповідати про свій стан, бо Ваш стан мені скидається на щось хронічне або на розлад особистості (але точно це може визначити лише психіатр). На працевлаштування це все не вплине, тому що роботодавець не буде знати про Ваш психічний стан, але у вас буде ряд обмежень на працевлаштування на деякі посади (військовий, поліціянт, пожежний тощо).

По-друге, у Вас збережена критичність мислення стосовно свого стану, тому прогноз терапії, скоріш за все, добрий.

Людям з хронічними психічними розладами окрім медикаментозного лікування показана ще й психотерапія, щоб знайомитись зі "своїим демонами" і приручати їх. Ви пережили знущання з боку матері, а це травма, яку теж добре було б опрацювати.
То ж, Ви можете попросити батьків записати Вас до психотерапевта, або самостійно звернутись до клінічного психолога у психоневрологічному диспансері. Ще один варіант - дочекатися повноліття і обрати психотерапевта самостійно, але краще з цим не затягувати.

Ответ отредактирован автором 09-09-2022 12:22:27

Бесплатная рассылка интересностей!

Як зберегти відносини?
Доброго вечора.

Якщо ви обидва захочете працювати над відносинами, то доцільно буде звернутися на парну психотерапію. Щоб утрьох з психотерапевтом обговорювати питання, які вас турбують, і Вам особисто не доводилось виконувати для дівчини роль її психолога.

На жаль, формат сайту не дозволяє давати прогнози стосовно людини, яка не звернулась по домопогу (тобто, Вашої дівчини), і зберегти відносини можливо лише тоді, коли всі учасники стосунків цього хочуть. У Вас із дівчиною намічається розмова. Ви уже додумали, що мова піде про розрив. Навіть якщо це дійсно буде так, можете обговорити з нею все, не тиснучи на неї, і залежно від того, яке рішення прийме дівчина, вирішувати, що робити далі зі своїм життям.
Налаштовуйтесь так, щоб незалежно від того, будете ви разом чи ні, і чи буде у ваших стосунках пауза, максимально турбуватися в цей період про себе і свою психіку, уникати зайвого перенапруження і фантазування на кшталт як усе буде погано.

Якщо самому буде важко впоратись - звертайтесь самі до психолога по допомогу.
Беременна ли я или это просто паранойя??
Здравствуйте.

«ПА был 1,5 недели назад но защищённый окончание только после того как выймет»;
Прерванный половой акт - это не защита от беременности. В смазке, которая вырабатывается у мужчин во время секса, есть небольшое количество сперматозоидов, от которых тоже можно забеременеть. Поэтому пользуйтесь презервативами.
Парень сказал что нет чувств
Здравствуйте, Настя.

А что происходило в жизни Вашего парня и Вашей жизни последнее время? Если у парня есть стрессовое состояние или депрессия, он может обратиться за профессиональной помощью, так будет проще в себе разобраться. Если вы оба заинтересованы в налаживании отношений, вы можете обратиться на парную психотерапию. Если в течение длительного времени у вас не будет получаться установить взаимопонимание, и Вас отношения не будут удовлетворять - целесообразно прекратить их.

Ответ отредактирован автором 07-09-2022 10:33:43

Как реагировать на такую связь?
Здравствуйте.

Реакцию не выбирают, это непроизвольная штука. Скажите, пожалуйста, а как Вы сами считаете нужным реагировать? Какие Ваши потребности закрывают Ваши отношения с этим мужчиной, и как Вы себя в них чувствуете? Чем вообще наполнена Ваша жизнь, кроме этой связи?
Я умираю
Здравствуйте.

Расскажите, подробнее, что с Вами происходит?
Як жити далі?
А що трапилось у Вашому житті? Після чого Ви не знаєте, як жити далі?
Тяжело
Здравствуйте, Влада.

Как давно Вы чувствуете себя никчёмной, после каких событий в жизни? Почему считаете, что купить пену и соль для ванны - абсурдно? Говорили ли Вам когда-нибудь, что делать что-то для себя и своего удовольствия - бесполезное занятие, на которое лучше не тратить время? Если да, Вы могли усвоить такую установку от окружения и испытывать стыд, когда хотите поступить ей вразрез.
Я не хочу жить
Здравствуйте.

«Вот такая у меня больная голова, которую хочется выключить, навсегда. »;
В Ваших словах есть смысл, поскольку судя по Вашему рассказу, Вы болеете депрессией. Депрессию лечит врач-психиатр. Вам необходимо отправиться в психоневрологический диспансер (ПНД) в Вашем населённом пункте или в областном центре Вашей области (если в Вашем населённом пункте психиатров нет или хочется найти другого врача).
В ПНД врачи принимают бесплатно. С собой нужно иметь паспорт, чтобы завести карточку в регистратуре. Направление от семейного врача не нужно, психиатр принимает без него.
Врач спросит о Вашем физическом и психическом состоянии, о том как у Вас со сном, с едой, с настроением. Скорее всего, назначит амбулаторное медикаментозное лечение (антидепрессанты), которое Вы будете принимать дома. ведя обычную жизнь.
Госпитализировать Вас не будут, потому что это делается с людьми, у которых только недавно была попытка суицида или есть конкретный план, а у Вас его нет.
Антидепрессанты подействуют не сразу, а через пару месяцев, но эффект будет заметен. Лечение может продлиться от нескольких месяцев до нескольких лет, до полного выздоровления или ремиссии (перерыва в эпизодах болезни). Беспокоиться на счёт возникновения зависимости от таблеток не стоит. Поскольку их Вам назначит врач, учитывая Ваши особенности и контролируя процесс лечения.

Параллельно с лечением у психиатра, Вам желательно пройти психотерапию, потому что клинически доказан более высокий эффект лечения депресии при совмещении психотерапии и медикаментов (по сравнению с тем или другим отдельно).
Психотерапевта Вы можете найти как в ПНД, где будете проходить лечение (тогда это будет бесплатно), так и на этом сайте (где-то в другом месте).
Если будут острые суицидальные мысли/намерения, пишите сюда или звоните на телефон доверия. На телефоне доверия часто сидят люди без подготовки, а просто волонтёры, но иногда хоть какая-то помощь лучше, чем никакой.
На этом сайте психологи постараются грамотно ответить на Ваши вопросы.

Это хорошо, что у Вас есть мотивация жить прямо сейчас. Осталось позаботиться о своём здоровье и разобраться с тем. что бы Вы хотели изменить в своей жизни к отъезду брата. Можете обратиться за консультацией к психологу на этот счёт.
Низька самооцінка, складність відносин з іншими людьми
Доброго вечора, Настя.

Коли саме у Вас почалися труднощі в комунікації? Після яких подій у житті?
Те, що Вам потрібен час, аби відкритися новій людині - це нормально. Всі ми маємо право на особисті кордони. Але якщо у Вас є страхи стосовно спілкування, то варто попрацювати над ними.
Чувство отрешенности
Здравствуйте, Наташа. К психиатру не помешает сходить, потому что Ваше состояние очень напоминает депрессию.
Немає подруг
Доброго дня, Таньо.

Які у Вас були стосунки з мамою? Якщо складні, то це могло вплинути на побудову спілкування з жінками в цілому.
Також можуть впливати негативні стереотипи про жінок, наприклад те, що жінки начебто більше заздрять. Насправді, заздрість - почуття, однаково властиве і чоловікам, і жінкам. Ми відчуваємо її, коли хтось інший має те, чого ми не маємо, але хочемо мати.
Якщо людина каже, що заздрить Вам, вона не обовязково хоче забрати Вашого/хлопця майно, тощо. Це означає, що людина хоче бути такою самою щасливою, якою на її думку є Ви.
Так само і Ви, якщо заздрите комусь, можете хотіти мати щось, але це само по собі не означає бажання нашкодити іншому.
что делать, если влюбилась в лучшую подругу(и она в меня), которая уезжает в другую страну и
«ещё дома ужасная атмосфера»;
Что именно происходит у Вас дома?

Расставание - это форма утраты. Утрату человек переживает, в среднем. от одного до двух лет. То есть, может понадобиться несколько месяцев и больше, чтобы прийти в себя, но надеюсь что Вы справитесь.
Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr