У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3402
Прошлое партнёра
Здравствуйте.

Испытывать любые чувства - нормально. Скажите, пожалуйста, что именно возмущает и пугает Вас в прошлых отношениях парня? Как это для Вас характеризует его в настоящем? Как он объяснял Вам мотивы вступления в те отношения, как реагировал на Ваши эмоции по отношению к нему?
Повышенная потребность во внимание и поддержки
Здравствуйте, Саша.

Потребность во внимании и поддержке - нормальна, она есть почти у всех людей. Поэтому, подавлять её не нужно. Если Вам нужна поддержка от друзей, можете попросить их о ней.

«Когда они говорят что любят меня такое чувство что они пытаются врать но в глубине души я знаю что это правда и как будто не верю в это.»;
Почему Вы так думаете?

«И мне кажется что моя проблема неважная и это недостойно обсуждения. »;
Любая проблема - важна и достойна обсуждения. Если есть о чём писать на сайт - то пишите.
Що мені робити?
Доброго вечора. Йдіть, будь ласка, до лікаря-психіатра у психоневрологічний диспансер Вашого міста або області. У Вашому віці це вже можна зробити без дозволу батьків. Госпіталізувати Вас не будуть, просто продіагностують і, скоріш за все, випишуть медикаменти. Тому що у Вас, скоріш за все, депресія.
Якщо є змога, попросіть батьків записати Вас ще й до психотерапевта, адже Вам це не завадить.

Бесплатная рассылка интересностей!

С какими расстройствами или заболеваниями может проявляться стимминг
Идеаторный стимминг (без механических движений, чисто мысленный) - может быть при аутизме (например, синдроме Аспергера), но одного его не достаточно, чтобы ставить диагноз, должны быть ещё какие-то проявления.

Также это может быть проявлением синдрома навязчивых грёз.

Но не обязательно это всё говорит о наличии у Вас расстройства. Это может быть вариантом психологической защиты, когда у Вас хорошее воображение и/или что-то не устраивает в реальности, поэтому Вы погружаетесь в фантазии, чтобы защитить психику.

В любом случае, если Вам попадётся хороший психотерапевт, он поможет разобраться с причинами фантазий.
Мультики для ребёнка 4 года
Здравствуйте, Анастасия.

Нет какого-то объективного критерия, по которому ребёнку можно или нельзя смотреть мультики. Точно так же, как и нет чёткого критерия, сколько времени их смотреть. У офтальмологов, например, свои требования к тому, сколько времени можно смотреть на синий экран, потому что глаза устают и нужно делать перерывы. В психологии же критерии довольно-таки размыты.
Главное не то, сколько ребёнок проводит время за просмотром мультфильмов, а то, нравится ли ему просмотр (Вы написали что да - значит, уже хорошо) сколько времени он проводит с Вами, обсуждаете ли вы то, что происходит на экране, если ребёнок чем-то активно интересуется или задаёт вопросы, и т.д.
Даже если ребёнок случайно увидит какой-то не подходящий по возрасту контент (а в перечисленных мультиках его нет) - это не значит, что у него обязательно будет травма. Вы можете сесть и обсудить с ним произошедшее в безоценочном ключе, и опять же, ответить на вопросы ребёнка.

Скажите, пожалуйста, Вы только по поводу мультфильмов так беспокоитесь, или по поводу всего процесса воспитания ребёнка? Считаете ли Вы себя достаточно хорошей матерью? Как проводите время вместе с сыном?
Помогите выявить все проблемы которые есть у меня из предоставленной информации и дополнительных вопросов
Сочувствую, что Ваша мать не отреагировала на сексуальное насилие со стороны отца адекватно ситуации. То есть, не развелась с отцом, не заявила на него в полицию и не отвела Вас к психологу. Вы имеете право на такое отношение к матери, которое у Вас сейчас есть. И в то же время, Вы можете сейчас или во взрослом возрасте начать посещать психотерапевта для того, чтобы прошлые травмы не так сильно влияли на Ваше состояние в настоящем.

«избавиться от чуства никчемности которое появилось после того как я из-за смерти отца и нашей похожести начала осоциировать себя с ними»;
Вы сейчас переживаете утрату отца, а это сам по себе сложный процесс. Если прибавить к этому характер взаимоотношений в Вашей семье, то процесс становится ещё сложнее. Ассоциировать себя с человеком, нанесшим Вам психологическую травму, - это болезненно, и от этого может хотеться отстраниться. Но даже если Вы с отцом чем-то похожи в силу наличия общих генов, Вы - это не он, хотя бы потому, что не хотели бы вести такой же образ жизни, как и у него.
«так сказать впав в дипресию »;
Если так, то тогда к психотерапии ещё можно подключить фармакологическое лечение (амбулаторно, т.е. на дому), обратившись за помощью к детскому врачу-психиатру. При депрессии наиболее эффективно совмещение психотерапии и приёма антидепрессантов.
Скажите, пожалуйста, опекающему Вас взрослому из семьи, что Вы не важно себя чувствуете и нуждаетесь в профессиональной помощи.
Помогите выявить все проблемы которые есть у меня из предоставленной информации и дополнительных вопросов
«а грехи его заключались в том что он не считал физическое наказание меня и матери или секс с дочерью которой только исполнилось 9 чем-то таким но при этом в остальной жизни мы жили нормальной семьёй »;
Вот это звучит как запрос на длительную психотерапию.
Люди, пережившие травматичный опыт в прошлом, могут диссоциировать (отстраняться) от своей реальной личности, скрывая свои истинные черты и эмоции, как это произошло с Вами.
Каждый человек сам решает, что ему делать со своей жизнью и какие факты о себе рассказывать, но тотальная маскировка говорит о том, что от чего-то в психике, что влияет на Вашу жизнь, Вы диссоциируете. Что Вам даёт такое отстранение? Почему не общаетесь с людьми, которые могут узнать Вас настоящей?
Обратитесь, пожалуйста, к опекающему Вас взрослому из семьи, чтобы тот записал Вас на индивидуальную психотерапию.
Не можу говорити про власні бажання
Доброго вечора, Іро.

Кому іще, окрім подруги, Вам було важко відмовити? Чому думаєте, що першим з Вами миритись ніхто не буде?

Відмовляти - це важлива навичка, щоб ставили себе та свої потреби у пріоритет. Власне відповідь "ні" - вже повноцінна, її можна додатково не пояснювати. Але якщо стосунки з якоюсь людиною Вам важливі, то можете запропонувати альтернативу після відмови. Наприклад, "Сьогодні зустрітись я не можу, давай наступного тижня".
Якщо подруга ображається на те, що Ви не хочете гуляти, це не Ваша відповідальність. Але Ви можете пояснити їй, що Ваше небажання кудись йти не означає, що вона як людина Вам не важлива.
Мама нашла смазку,мне 18 и я уже взрослая О,Ужас!!!Что делать и как дальше действовать?
Здравствуйте, Марина.

Ваша мама нашла в шкафу лубрикант и возмутилась этим.
У меня, в связи с этим, пару вопросов.
Во-первых, почему мама рылась в Ваших вещах? Вы говорили ей, что это нарушение личных границ?
Во-вторых, как Вы себя чувствуете после этого, какие эмоции испытываете? Почему видите необходимость оправдываться перед матерью за то, что ведёте половую жизнь или покупаете товары интимного назначения? Вы правильно сказали: это Ваша жизнь, Вы взрослая, имеете право покупать на свои деньги такие вещи.

Ответ отредактирован автором 18-09-2022 02:22:13

Может ли окр быть без обсессий?
Есть два возможных варианта ответов на этот вопрос.

1. Да, бывает. Некоторые психиатры могут выделять отдельно обсессивные и компульсивные симптомы ОКР. То есть, бывают обсесссии без компульсий и компульсии без обсессий. Об этом есть в книге Ненси Мак Вильямс "Психоаналитическая диагностика в клиническом процессе".

2. Короме того, что так бывает, это ещё может быть стимминг. Стиммингом называют повторяющиеся ритуализированные, чаще всего не осознанные действия, не являющиеся симптомом ОКР. Повторяющиеся движения совершают время от времени все люди; от тревоги, нетерпения, эмоционально приподнятого состояния и т.д. Это может быть качание ногой, щёлканье ручкой, активное жестикулирование и ещё много разных вариантов.
Чаще всего стимминг можно встретить у нейроотличных людей (людей с расстройствами аутистического спектра и синдромом гиперактивности и дефицита внимания), но обычные люди тоже это всё делают.
Замкнутость, закрытость, стеснительность
Здравствуйте.

Как давно Вы начали отмечать за собой застенчивость и скованность в общении? Какие события в жизни этому предшествовали?

Какие мысли посещают Вас, когда Вы хотите поговорить, но не можете?
Девушка хочет отдохнуть от отношений
Здравствуйте, Самид.

Вы можете попробовать ещё раз обсудить ситуацию со своей девушкой, так как только она может точно озвучить мотивы своего поведения.

А как Вам самому с тем, что девушка хочет сделать перерыв? Как Вы себя чувствуете? Чего хотите от отношений и что будете делать в случае их разрыва?
Не розумію чи правильно живу
Доброго вечора.

Ви пишете, що мама спочатку сердилася через те, що хлопець буває у вас вдома, а потім звикла. Можливо, і до нового хлопця звикне?

Шкода, що Ви почуваєтеся винною через те, що у Вас є особисте життя і Ви займаєтесь сексом. Мати стосунки з хлопцем у Вашому віці цілком природно, тут нема чого соромитись.
Думаю, мама спроектувала на Вас свій токсичний сором, своє власне ставлення до сексу, і через це Ви тепер почуваєтесь погано. Серед старшого покоління бувають люди, які до теми інтимного життя ставляться з упередженням, Можливо, Ваша мама сама мала якийсь негативний досвід і намагається Вас застерегти, бо проектує власну тривожність. Але напевне знати свої мотиви може лиш вона сама, так що краще спитайте про них у неї.

Можете сказати щось на кшлалт "Мамо, дякую, що ти турбуєшся про мене. Але я дорослішаю і мені потрібен особистий простір. Я думаю про своє майбутньє навчання, але особисте життя для мене теж важливо. Якщо хочеш, можу познайомити тебе зі своїм новим хлопцем (якщо вони ще не знайомі)."
або "Я тебе люблю, і я вже достатньо самостійна, щоб жити окремо." (Коли Вам буде 18) Тощо.

Ви скоро станете повнолітньою, матимете змогу самостійно жити, навчатись у ВИШі і записатись до психотерапевта.
Поки Вам ще немає 18 років, консультування у психотерапевта за законом можливо лише з дозволу батьків, але і Ви самі можете звернутись до психолога у психологічній службі свого навчального закладу, якщо така буде.
тревожность
Если тесты показывают депрессию, то стоит на всякий посетить врача-психиатра и продиагностироваться на неё.

Касательно проблем с общением - это больше всего похоже на социальную тревожность, или лёгкую степень социофобии.
По поводу заикания - это может быть логоневроз (психогенное заикание). Так что, нужна помощь ещё и логопеда, если захотите это исправить

Плюсую к словам коллеги насчёт того, что нужна консультация психолога с разрешения родителей. Также Вы можете обратиться самостоятельно к психологу в школе или в психоневрологическом диспансере, где посетите психиатра.
Из литературы для самопомощи могу посоветовать "Свободу от тревоги" Роберта Лихи.

Ответ отредактирован автором 10-09-2022 20:11:08

Чому мені досі сниться людина з якою не контактую півтора роки?
Доброго дня.

Скажіть чесно, що Ви відчуваєте до цієї людини?
Те, що людина Вам сниться, означає, що Ви не забули її, а витіснили спогади і почуття у підсвідомість. Витіснення і опрацювання інформації уві сні - цілком нормальне явище. Наш мозок не може обробляти стільки інформації та емоцій у стані бадьорості, тому робить це уві сні.
Але якщо Вам думки про людину заважають, потрібно опрацювати втрату контакту з нею зі спеціалістом.
Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr