У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3428
Это подростковый возраст или проблемы?
Сочувствую с семейной обстановкой. Действительно, то что Вы стали свидетелем насилия отца над матерью и ссор между родителями, а также претерпевали абьюз со стороны матери, и то что Вас одновременно гиперопекали и возлагали на Вас ответственность за семейное благополучие, а также вовлекали в созависимость с алкогольно зависимой матерью, очень тяжело влияет на психику.

Видимо, раздражение на брата связано не с отношением собственно к нему, а с тем конфликтом, в ходе которого Вы эмоционально пострадали.

А селфхарм, в Вашем случае, - это способ справляться со своими эмоциями, получая облегчение от физической боли, не имея возможности напрямую выразить эмоциональную боль в обстановке, от которой же и пострадали. Это действительно требует помощи психиатра и психотерапии.
Это подростковый возраст или проблемы?
Если Вам удобно об этом говорить в формате форума, можете пожалуйста рассказать, какие события происходили в Вашей жизни последние полгода, с чем связываете ухудшение состояния?
Это подростковый возраст или проблемы?
Страх перед обществом - єто социофобия, скорее всего. Тоже диагностируется психиатром, симптомы купируются медикаментозно, а сам страх преодолевается при помощи психотерапии и постепенным включением себя в социальную жизнь (без самонасилия, но с практикой навыков общения и получением позитивного социального опыта, который поможет увереннее себя чувствовать в дальней перспективе).

Дереализация-деперсонализация может быть как симптомом какого-либо расстройства, так и реакцией организма на стресс. Это тоже нужно будет узнать у психиатра.

Бесплатная рассылка интересностей!

Як виживати психічно хворому, якщо він лишиться без підтримки?
Чесно, аутотренінгом тут не обійдеться. Треба допомога психіатра і психотерапевта.
Можливо, варто пошукати шляхи отримання медикаментозного лікування безкоштовно? Наприклад, денний стаціонар у психоневрологічному диспансері, якщо такий варіант можливий. Також у психоневрологічних диспансерах можна знайти варіанти психотерапії безкоштовно, в тому числі грппової. І є молоді спеціалісти (психологи) які працюють безкоштовно з кейсовими клієнтами (набираються досвіду).
Это подростковый возраст или проблемы?
Добрый вечер, Максим!

Если у Вас апатия, суицидальные мысли, а также селфхарм - то это симптомы проблем с психикой, в частности, депрессии. Но точно сказать, что это, может только психиатр. К психиатру нужно будет обратиться в психоневрологический диспансер Вашего населённого пункта или области, взяв с собой документ, удостоверяющий личность (паспорт или свидетельство о рождении), чтобы сделать там карточку.
Проблемы с психикой лучше всего решать, совмещая медикаментозную терапию (у психиатра) и психотерапию (у психотерапевта). К психотерапевту Вы можете попасть с согласия родителей, пока Вам ещё нет 18. Поэтому рекомендую поговорить с родителями насчёт психиатра (обязательно) и психотерапевта (если у семьи есть возможность оплачивать), и убедить их, что только с профессиональной помощью Ваше состояние может измениться. И что у Вас серьёзная проблема со здоровьем, а не просто возраст такой.
Я б хотіла знати що у мене за проблеми та яким чином з ними боротись
Доброго вечора, Діано!

Співчуваю, що Вам довелось стикнутись з булінгом та несерйозним ставленням до Вас з боку ровесників та родичів. Важливо пам'ятати, що ми - це не те, як нас сприймають інші люди. Інші люди проектують на Вас щось своє, самостверджуються, сприймаючи Вашу емоційність за слабкість. Але насправді це зовсім не слабкість, а просто Ваша особливість характеру і, в деяких випадках - навіть перевага. По Вашій розповіді видно, що Ви дуже емпатійна людина (раз погано переносите жорстокі сцени у фільмах) з багатим емоційним світом. Вам просто ще не зустрічалось такого колективу, де б з розумінням та прийняттям поставилися до Ваших особливостей.

При цьому, у Вас багато внутрішньої тривоги та страхів, які варто опрацювати в психотерапії. Поки Ви неповнолітня, записатися до психотерапевта можна зі згоди батьків. Також Ви маєте право самостійно звертатися за екстреною психологічною допомогою на цей форум, гарячі лінії психологічної підтримки, і звертатися до психологів у громадських закладах, таких як школи та лікарні. Бажаю сил з усім впоратись і успіху в пізнанні себе!
Подколы на работе
«люди такие, что всех почти, но у меня обострение пошло»;
Если люди такие, значит дело не в Вас, а в их манере общаться.
Что Вы имеете в виду под обострением? Из-за чего Вы стали остро воспринимать подколы?
Постоянно снится умершая бабушка
Здравствуйте!

Расскажите, как давно Ваша бабушка умерла? Какие у Вас с ней были отношения?
В таком сне могут проявляться подавленные эмоции, оставшиеся в подсознании после смерти бабушки. А вопрос "Почему Вы ещё не в могиле?" - указывает на возможный страх перед смертью, для человека вполне естественный.
Сон не стоит трактовать, как предсказание будущего, но стоит - как сигнал психики о том, что она тревожится и хочет указать на наличие у Вас внутренних конфликтов. Внутренние конфликты разрешаются в психотерапии, поэтому Вы можете попросить маму записать Вас к психологу, поскольку до Вашего совершеннолетия это возможно с её разрешения.
Подколы на работе
Здравствуйте, Дэн.

Подколы на работе только в Ваш адрес, или там все друг над другом шутят? Насколько Вам важно мнение коллег о Вас? И ещё, почему Вас задевают шутки коллег? Похожи ли они на что-либо, что Вам говорили в прошлом?
навязчивые мысли
«если бы я никогда не приходил к мыслям что у меня может быть что-то не так или неправильным умозаключениям в работе то я бы просто жил спокойно»;
При этом. Вы пишете, что из-за тревоги думаете навязчивые мысли. То есть, скорее всего, Вы не вызывали у себя их сознательно.
А думать, что первично в Вашем случае - тревога или мысли, это как философский спор про яйцо и курицу. Потому как стресс может спровоцировать у человека обострение одного из тревожных расстройств, которые Вы у себя подозреваете, так и навязчивые мысли, когда появляются раз за разом, подкрепляют тревогу.

«правда хочется верить что это не окр даже не смотря на то что это реально похоже на него и на то что фактически я так же само как и больной окр бесконечно все ставлю под сомнение»;
Непременно расскажите психиатру на следующем приёме, как работает Ваше мышление, для точной постановки диагноза, чтобы знать, есть у Вас ОКР или нет.
Также (не для самодиагностики, а просто для ознакомления) рекомендую почитать такие книги, как:
Роберт Лихи "Свобода от тревоги" и Ненси Мак Вильямс "Психоаналитическая диагностика в клиническом процессе", глава 13 "Обсессивные и компульсивные личности". Есть такой тип личности, который более других склонен к тревоге и ОКР, хотя далеко не обязательно имеет такое расстройство, выраженное на клиническом уровне. Возможно Вы найдёте что-то общее с собой, но не обязательно. И тип личности - это не болезнь и не диагноз, это просто совокупность свойств Вашей нервной системы с тем, как Вы сформировались в процессе жизни.
Самооцінка
«Дякую вам велике,як я можу з вами зв‘язатись, щоб попрацювати індивідуально?»;
У мене в анкеті психолога (її буде видно якщо натиснути на моє ім'я) є номер телефону (кнопка "контакти" наприкінці анкети). За цим номером мене можна знайти у телеграм або вайбер і написати повідомлення. Я побачу і відповім.
Не знаю как помириться с парнем
«После тех текстов что я ему писала»;
А что Вы ему писали?
Может и выглядит странно, но по крайней мере повышает шансы на примирение по сравнению с тем, чтобы не писать вообще.
Самооцінка
«Я боюсь що наші відносини вже будуть не цікаві, але це мінімальна боязнь, напевно відсотків 5, а страх болю 95 %.»;
Ну, якщо ви зустрічаєтеся не тільки заради сексу, і у Вас є взаємна прив'язаність, спільні цінності і бажання бути разом, то страх, що відносини стануть не цікаві, дійсно не виправдається.
А щоб мінімізувати страх болю, варто відвідати сексолога і гінеколога, щоб фахівці саме в інтимній області пояснили Вам, як організувати процес, щоб болю не було.

«мене це теж дуже образило»;
Всі ці вислови людей про Вашу зовнішність - дійсно дуже образливі. Особливо для підліткового віку, коли самооцінка і сприйняття власного тіла ще тільки формується. Проблему я бачу в тому, що в оцінці власної зовнішності Ви досі спираєтесь на думку оточуючих, а не на свою власну, і через це можете не помічати, що дійсно виглядаєте для когось гарною (для свого ж хлоця, наприклад), Варто попрацювати над почуттям самоцінності (я цінна сама по собі не зважаючи на те, що про мене думають інші люди), щоб змінити ставлення до свого вигляду з негативного хоча б на нейтральне.
Окрім бодіпозитиву (безумовного визнання всіх людей привабливими), є ще бодінейтральність (прийняття себе таким, як ти є, навіть якщо певні риси власної зовнішності тобі не подобаються). Адже Ваше тіло, окрім того, щоб гарно виглядати, робить багато класних штук. Підтримує Вашу життєдіяльність, рухається, думає, мріє, відчуває емоції, бачить, чує, відчуває речі на доторк та на смак. А головне, воно унікальне, і ні в кого іншого нема такого самого організму і психіки, як у Вас. Тому себе важливо берегти і любити, навіть якщо комусь Ви не подобаєтесь.

Відредаговано автором 18-10-2023 19:38:42

Не знаю как помириться с парнем
«И сама не понимаю как я могла послать человека, вместо того чтоб просто разобраться в ситуации»;
Видимо, Вы были на эмоциях, а на эмоциях в принципе сложно трезво рассуждать. Можно написать что Вы хотели бы поговорить обо всём вместо того, чтобы рубить с плеча. "Ладно я передумала" сразу после ссоры действительно странно звучит. А предложение встретиться и мирно обсудить конфликт - вполне нормально.
Самооцінка
«Дякую вам за відповідь!»;
Будь ласка. )

«іноді плачу через те що я не така»;
Звідки у Вас взялось переконання, що Ви - некрасиві? Вам хтось це казав, чи, можливо, Ви порівнюєте себе з певним стандартом краси і корите за невідповідність йому? Важливо розуміти, що у соцмережах дійсність дещо прикрашена, і мало хто викладає знімки себе невідфотошоленого, з невдалого ракурсу або хворого. А Ви себе бачите кожного дня не тільки в кращому фізичному та психічному стані, від того може складатися враження, що інші люди досконаліші.

«В сексі мене лякає біль і чі зміняться моє чі його відношення після цього. Я розумію що 90% відсотків що ні, але страз певний є»;
Стосовно сексу. Він може бути не обов'язково проникний (тобто, класичний вагінальний або інший вид проникнення членом). Можна почати з петтінгу та взаємної мастурбації (якщо ще не пробували), і в процесі відстежувати свої почуття, що подобається а що ні. Якщо захочете проникнення, то Ви в процесі повинні бути максимально розслаблені та збуджені, і партнер - максимально уважним та обережним, щоб болю не було або майже не було. Бо через страх болю Ви будете напружуватися, і через м'язове напруження як раз може бути боляче. Також важливо використовувати лубрикант на водній основі (бо лубрикант на масляній основі не сумісний з презервативами). І лубрикант повинен бути без анастетика, щоб якщо будуть больові відчуття, Ви їх відчули і припинили дію яка спричиняє дискомфорт. І якщо з першого разу не вийде як хотілося - нічого страшного, життя це досвід.

Стосовно зміни ставлення хлопця - чи обговорювали Ви з ним цей момент? Чому боїтеся, що хлопець змінить своє ставлення після сексу? Що саме в його ставленні Вас може налякати?

Відредаговано автором 18-10-2023 19:14:06

Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr