У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ирина Константиновна Зубиашвили Київ

психолог    Ирина Константиновна Зубиашвили
06-09-2021 Ирина Константиновна Зубиашвили додати у вибрані

коментар
Сьогодні онлайн
Років досвіду психологом Років досвіду: 22
Освіта
Кандидат психологических наук
- Тбилисский педагогический институт им. А.С. Пушкина ("Педагогика и психология");
- ЦИППО АПН Украины ("Психология");
- Институт психотерапии и медицинской психологии им. Д.Б. Карвасарского ("Когнитивно-поведенческая терапия").
Досвід психологічної практики
Опыт психологической практики - 20 лет.
Работала практическим психологом в школе (консультирование детей, родителей, учителей).
Психолог в организации (консультирование персонала и администрации).
Частная психологическая практика.
Працюю з запитами
Тревожные расстройства (страхи, фобии), панические атаки, бесплодие, финансовые проблемы, воспитание детей, межличностные отношения, помощь при депрессиях и психосоматических заболеваниях.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 1519
Чувство как будто схожу с ума
Ничего страшного с вами не происходит. Умение радоваться мелочам - этого многие не умеют делать и хотели бы научиться.
У вас высокий эмоциональный тон. Но почему вы пишете про депрессию? Повышенное настроение часто сменяется пониженным?
Страх стать геем ( как отличить ОКР от подавления сексуальной ориентации)
Вы сами создает проблемы и потом пытаетесь их преодолеть. С чего вы решили, что у вас ОКР? Этого нет, а вот есть тотальная неуверенность, которая и создает другие проблемы.
Вам обязательно нужно обратиться к психологу, по переписке сложно что-либо рекомендовать.
Зависть и неуверенность в себе. Что делать?
Мария, вы много чего себе напридумывали. Ну как вы могли достичь многого в жизни, когда вам всего 17 лет. И бедность - это тоже не на всю жизнь. Начнете работать. зарабатывать и все наладится.
У вас полная путаница в голове. И надо разбираться с вашими мыслями.
Зависть - это обычное чувство и не надо этого бояться. Но, если бы вы знали, как невыгодно завидовать, вы бы никогда этого не делали.
Когда человек завидует и злится, он отодвигает от себя желаемое и ничего не достигнет.
В зависти должна быть не злоба, а восхищение - "Как это прекрасно, я тоже так смогу!". Тогда у вас жизнь начнет складываться по-другому.

Бесплатная рассылка интересностей!

Складно прийняти рішення щодо майбутнього
Добрий день! А на основі чого ви зробили висновок, що рівень вищої освіти в Україні значно нижчий ніж у країнах Європи?
І чому в Україні немає перспектив?
Після перемоги країну потрібно буде відновлювати і дуже потрібні будуть різні фахівці. Вони й зараз потрібні.
І не будь-який європейський диплом дозволить вам працювати в Україні. Наприклад. європейський диплом юриста не дозволить. Тому що потрібно знати тонкощі українського законодавства.
Не треба мучити себе, Прислухайтеся до своєї інтуїції. Вибір за вами. У нашої країни, безумовно, чудове майбутнє і в цьому немає сумнівів.

Рпп, страхи, тревожность
Такие проблемы встречаются у людей разного возраста. Причиной могут быть и финансовая нестабильность, и проблемы личной жизни, проблемы с родителями, одноклассниками, война и так далее… Дело в том, что далеко не на каждую подобную ситуацию мы можем активно реагировать – чаще глотаем обиду, молча переживаем дискомфорт. Накапливаясь, невыраженные эмоции приводят к срыву механизмов адаптации организма – развивается тревожность, страх и т.д.
В этом случае может помочь психолог, разобравшись с особенностями Вашей личности, особенностями социального окружения.
Не зная Вас, не видя, сложно давать какие-то конкретные рекомендации.
Страх
Вікторія, страх - це прояв тривожного розладу. І я згодна з колегою, що вам потрібна індивідуальна консультація психолога.
Але спочатку зверніться за консультацією до лікаря- гастроентеролога.
Стресова ситуація могла спровокувати захворювання жовчного міхура. Дуже часто проблеми з жовчним міхуром викликають немотивований страх.
Интимные отношения с матерью
Знакомый текст. Если не ошибаюсь, вы уже об этом писали. Вам уже коллеги не раз все объяснили.
Инцест в нашем обществе не приветствуется. Но вы с мамой взрослые люди и это ваше решение. Когда вы вступали в интимные отношения, вы же не спрашивали как вам поступить. Ну и дальше - выбор за вами. Может быть просто останетесь друзьями. Во всяком случае, она уже вам не мама.
Что делать дальше
Нет, Вы не сумасшедшая. Способность сомневаться - это свойство здоровой психики. А вот почему Вы решили выйти замуж за нелюбимого уже человека - надо разбираться. Ведь Вы же думаете о другом мужчине, с такими мыслями Вы будете счастливы в браке?
Очевидно есть у Вас какие-то неосознанные убеждения, которые подталкивают к браку с человеком. в котором Вы сомневаетесь. Но выявить эти убеждения невозможно по переписке.
Представьте себя и свою жизнь через 10-20-30 лет с тем, за кого Вы собираетесь выйти замуж - как она будет выглядеть, как Вы будете себя чувствовать, что это будет - и то же самое представьте с мужчиной, о котором постоянно думаете. И вообще представьте жизнь без них.. А теперь у вас есть возможность выбирать ту жизнь, которую хотите Вы и которую кроме вас никто другой не проживет.

Відредаговано автором 14-04-2023 04:35:45

Як перестати червоніти
Почервоніння обличчя – це природна реакція організму на хвилювання. Найчастіше вона проявляється у молодих людей та дівчат у юному віці. Різке почервоніння пояснюється особливостями нервової регуляції дрібних кровоносних судин. Це особливість нашої нервової системи, яка не свідчить про будь-які порушення здоров'я.
До речі, з віком така ситуація з почервонінням обличчя трапляються все рідше. Це пояснюється тим, що з роками значно зменшується інтенсивність судинної реакції. Але це зовсім не означає, що від цієї проблеми ніяк не можна позбутися раніше і потрібно чекати роками.
Насамперед слід звернутися за допомогою до невропатолога. Він допоможе розібратися, чи справді головна причина криється у нестійкості нервової системи. Якщо це припущення виявиться вірним, то буде призначено відповідне лікування.
Якщо ж основна причина тут психологічна, то потрібно буде починати працювати над підвищенням власної самооцінки, а також боротися із комплексами. Це можна робити за допомогою професійного психолога.
Ищу психолога
Катарина, коллеги уже дали Вам полезные рекомендации. Насколько подходит Вам психолог, Вы узнаете только в процессе консультации. Многое зависит от того, насколько Вам комфортно будет с ним общаться, важен благоприятный психологический контакт.
Изменить реалии за один день нельзя, но пересмотреть мировоззрение на происходящие события можно. Вам нужно будет осознать, что для восстановления душевного равновесия вам придется заново научиться жить, наслаждаясь событиями прошлого и предвкушая предстоящие хорошие события.
Вам нужно запастись терпением и настроиться на изменение привычного образа жизни, осознать тот факт, что жизнь состоит из «белых» и «черных» полос.
Важно уже то, что Вы хотите изменений.
Невже єдиний вихід то розлучення?
Людмило, розлучення - це, звісно, крайній варіант. Коли інші шляхи вже не допомагають. У ваших стосунках потрібно розібратися детально. Як відбулося, що Ви втратили значущість для чоловіка? Коли Ви дозволили порушити Ваші власні межі? Все це потрібно проаналізувати та виробити план дій. Те, що Ви почала працювати - це правильний крок. Але це лише 5% для того, щоб підвищити Вашу значущість в його очах. Треба зробити й інші кроки.
Що робити?
Ваш стан типовий для тревожного розладу. Не хвилюйтеся, контроль Ви втратити не зможете, навіть якщо дуже побажаєте. А подолати панічні атаки можна так, щоб вони більше не поверталися. Потрібна допомога психолога, який уміє працювати з ПА.
А що відбувається у Вашому житті? Які події викликають переживання?
Як боротись з тривожністю та панічними атаками?
Тетяно, не переживайте. З ПА можна впоратись, тільки не треба їх боятися. ПА – це не хвороба, а здорова реакція емоційно перегрітого організму. Психологи, які вміють працювати з ними, пояснюють фізіологію їх виникнення і як треба поводитись під час їх появи. І одразу людині стає легше. А потім необхідно з'ясувати та опрацювати причину їх появи у Вас.

Відредаговано автором 09-04-2023 04:04:29

Невже єдиний вихід то розлучення?
Складно щось рекомендувати з листування. Але інколи. розлучення буває найкращим виходом із ситуації.
Кінець чогось одного – це завжди початок іншого. Але все ж таки треба з Вами поговорити.
Чи нормально це?
Такі думки можуть з'являтися після певних подій у житті. Але потрібно з Вами поговорити, хоча вже можна припустити, від чого виник Ваш такий стан.
Боятися не треба. Ви ніколи не зробите того, про що думаєте. А от до психолога треба звернутися. Він пояснить причину Вашого стану та допоможе впоратися з проблемою.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr