У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Алла Володимирівна Романенко Киев только онлайн

психолог    Алла Володимирівна Романенко
07-06-2011 Алла Володимирівна Романенко додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 2 дні назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 13
психолог
Образование
КНУ імені Тараса Шевченка, факультет психології.
Спеціалізації по роботі з організаціями (Євгеній Медреш).
Спеціалізація по роботі з психосоматикою (Світлана Гущина).
Міжнародний-супервізійній курс юнгіанської терапії (керівник Інна Кирилюк).
«Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході» (Інна Кирилюк, Сергій Теклюк).
«Нарцисизм як дзеркало душі» (Анжела Мартиненко, Валентина Самусь).
Майстерня по роботі в Еріксоновському гіпнозі (Євген Тичковський).
Участь в міжнародних лекціях та в конференціях.
Опыт психологической практики
- досвід психотерапевтичної практики з 2011 року;
- психолог в центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району;
- психолог "Концепт ТЫ";
- психолог в центрі "Травматерапія».
Работа с запросами
✔️ проведення тренінгівПрацюю як аналітичний психолог.
Робота з самооцінкою.
Подолання страхів, складнощів в особистих стосунках.
Підтримка при переживанні криз і складних ситуацій.
Допомога в розкритті особистого потенціалу.
Працюю зі сновидіннями та з психосоматичними проблемами.


Основное
диплом перевірено
Находится в: Великобританія

⭐ Оценка от коллег-психологов

Рейтинг среди коллег: 10 з 10ти.
Всего оценок
: 7. кто оценивал

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Ответы 1611
Почему я это не могу забыть
Здравствуйте!

Вы задаете вопрос из каких-то чувств, но сама постановка ссылается к разуму. Я не думаю что объяснение облегчит вашу боль и страдания. Я сопереживаю вашей детской истории. Очень жаль, что вы подвергались побоям и это прошлое до сих пор с вами в вопросах, в воспоминаниях, возможно даже в ощущениях…

Все же отвечу на ваш вопрос. Ваша мама травмированный человек и поэтому она так обходилась с вами, скорее всего с ней подобным образом обращались.
Я попробую задать вам вопрос? А кокой ответ вы сами можете дать на это? Вы как никто лучше других знаете вашу маму, но знаете ли вы себя? Предполагаю (могу ошибаться), что вы ищите утешения, отношения к себе, а вместо этого было то, что было… Вам нужно вернуться в это болезненное воспоминание и лучше под руководством психолога пожалеть себя и позаботиться уже с точки настоящего. Смотреть в боль и сеять тепло и любовь к себе маленькой и беззащитной девочке. Скажите ей, что вы всегда с ней и за нее даже если мама или кто-то против🙏❤

Відредаговано автором 14-06-2024 00:19:11

Моральний стан
Ольга, вітаю!

Ваш стан потребує перевірки та діагностики. Якщо вам дуже страшно, то можна на початку обрати психіатра онлайн. Може це не буде найкраща сесія з спеціалістом, але ви будете в меншому стресі ніж при живій зустрічі.

Ваші страхи заганяють у вас у полон пасивності, ви так захищаєтесь, але розвитку не відбувається. Якщо вчасно скорегувати стан чи підібрати лікування, то буде набагато легше жити. Це як болить зуб і хочеш не хочеш, а до лікаря мусиш йти. Не грайтесь в ігри зі своєю психікою, вона потребує турботи.
Не знаю как себя вести.
Здравствуйте!

Обида говорит о вашей пассивной роли и об ожиданиях, вы еще надеетесь, но сил реагировать по взрослому нету, вы только предлагаете... А что мешает вам разозлиться на него? Похоже вы теряетесь и попадаете еще больше в отвержение. Сочувствую и предлагаю вам разобраться в себе и собственных реакциях, а потом уже в парне и его привязанности.

Бесплатная рассылка интересностей!

Як прийняти себе
Ірен, вітаю!

Ваше питання вже має відповідь. Як зрозуміти що я хочу? Треба не розуміти, а відчути. Ви ж не розумієте, що голодні чи хочете в туалет. Тому можливо саме в сфері відчуттів і є напруження. Ви пишите, що любите все контролювати. Ваш партнер більш розкутий в іншій сфері і можливо це тригерить вас, бо ви так не вмієте і втрачаєте контроль? А якщо контроль буде не у вашій голові, а ви підете за бажанням, тілом та його потребами!?
Я відчуваю самотність через недовірливий і злий характер. Допоможіть!!
Альона, вітаю!

Ви сповнені агресією, яка просто є наслідком вашої травми. У вас немає здорової прив’язаності, тому відповідно і довіри. Цей клубок самотності, болю, суму та злості треба розплутувати у супроводі психотерапевта. Воно само не пройде і поради теж не діють, це глибинні переживання, які вас душать і атакують, ви вже самі до себе жорстокі. Співчуваю вам і радію, що ви хочете з цього вийти.

Вам потрібно знайти психолога, шукайте безкоштовну можливість, також раджу метод brainspotting, там на сайті іноді є волонтерські пропозиції.
Для початку ви маєте собі дати підтримку, витримати свою злість, біль і наповнити себе любов’ю. Це звісно великий об’єм роботи, але він вам по силам, бо шукати що хтось чи чоловік чи дитина дасть вам це, це не вихід, а ілюзія. Чоловіка та дитину потрібно любити, а треба мати чим…
Я щиро бажаю вам відродити своє серце ❤

Відредаговано автором 11-06-2024 11:04:49

Чи нормально бути чайлдфрі?
Доброго дня, Андрій!

Так, це нормально, ви усвідомлюєте, що ви хочете і що ні. Це ваше життя і вибір! І навіть якщо для когось це ненормально, то це його думка, а ви не забов‘язані відповідати чужим стандартам. Ненормально нав’язувати комусь щось і давити своїми життєвими орієнтирами.
Зачем я тогда скрыл правду
Здравствуйте!

Ваш стыд настолько заполонил все остальные ощущения, что аж тяжело дышать и ваш рассказ чуток спутанный в связи с этим. Вы же спустя время вините себя и ваш отец туда же. Только вопрос зачем? У вас сейчас аутоагрессия, вы не дали сдачи и мочите этой энергией себя, чтобы что? Но если быть честным, вы тогда не имели той степени злости, решимости и задора чтобы за себя постоять. Возможны вы были растеряны, напуганы и дезориентированы и только спустя время у вас появились ответные реакции на неприятную историю.

Попробуйте себя понять и простить, вы с каждым контактом учитесь осознавать себя и окружающих. Кстати, иногда лучше не кулаками бросаться, а отстраняться или интеллектуальным наполнением крыть не столь далекого собеседника. Для этого нужно взращивать ресурсы как духовные, так и физические и интеллектуальные. У вас вся жизнь впереди, еще успеете поставить на места нападающих, а сейчас найдите внутри своего сознания и психики комфортное для себя место, где вы собой довольны и посмотрите на эту ситуацию не со стыда, а с понимания.
Знову закохалась
Доброго дня!

Можливо перебування вашого хлопця в лікарні викликало дуже багато почуттів і саму цінність його як людини. Любов трансформується з роками і може переходити в інші форми прив’язаності. Ніби між вами нічого не відбувалось довго, а тут ви відчули і себе по-новому і його. Час покаже і покаже хто ви один для одного і що ви відчуваєте!

Відредаговано автором 06-06-2024 12:03:22

Як повернути хлопця
Доброго дня, Fialka!

Ваш хлопець переживає якусь свою бурхливу кризу, не бажаючи розділяти це з вами. Прикро, сумно, боляче, але це правда. Ви хочете так як хочете, але це інша людина і вона теж вирішує як їй зручно. Можливо він охолоне і вийде на контакт, зараз краще його облишити або написати, що ви були б раді відвертій розмові, коли в нього буде нагода та можливість.

З написаного, в мене є ще припущення, що вам важко дається переживання злості та гніву, ви це не витримуєте і відповідно людина не може це розділити з вами. Здорові стосунки, це коли все можна пережити та витримати один з одним. І ви, і ваш хлопець як раз вчитесь цьому мистецтву взаємодій.

Зараз сфокусуйтесь на собі. Вам треба пережити свій стан самотності, відчаю, можливо образи і пошуку нових сенсів.
Мій чоловік не хоче давати мені любов та піклування
Ольга, вітаю!

Прикро читати про відношення вашого чоловіка до вас, сумно також, що ви допускаєте таке. Ваш чоловік може просто бути не спроможним на те, що ви бажаєте, чи допускаєте ви саме цю думку? Складається враження, що ви надієтесь і шукаєте причини, але причини його, не ваші і винити вас, ваше тіло і опиратись на образи минулого - це абсолютно інфантильна позиція з нотками садизму. Ви хочете відносин, а з його боку лише задоволення його потреб. Співчуваю, тут відчуваю біль, безсилля та ярість. Ваша образа мені зрозуміла і з війною лібідо теж зменшується, бо великий стрес і тіло думає про виживання, пригнічуючи задоволення.

Ця ситуація підіймає і вашу історію, зеркалячи таке відношення. Які відносини були в родині між татом і мамою? Яку модель ви спостерігали? Як у вас з самоцінністю (з прийняттям себе безумовно), як з кордонами?
Як наважитися на роботу, або що робити?
Ірина, вітаю вас!

Співчуваю вашій історії та відчуваю ваш відчай. Не дивлячись на весь перелік травматичного досвіду, між рядками відмічаю, що ви турботлива мама, яка має свої труднощі. Зараз у вас немає ресурсів, ні грошових, ні моральних і потрібно відроджувати силу. Ваш текст наповнений негативом по відношенню до себе (це ваша травма), спробуйте ще раз тут про себе розказати, фокусуючись на тому цінному і прекрасному, що ви маєте (це ваші ресурси).

Я хочу вас підтримати в розвитку, а не в звинуваченнях. Тому пропоную відроджувати здорові звички. Спробуйте кожного дня відноситись до себе так як би ви цього хотіли. Помічати свої стани і співчувати їм, не засуджувати, турбуватись про себе і рухатись до пошуку роботи у свому темпі та ритмі.
Також рекомендую вам медитувати, очищати свою підсвідомість. Це не потребує коштів. З цього можна почати, а далі будуть нові орієнтири і можливості, які ви зможете побачити.

Щиро бажаю відродити свою гідність, любов та ресурси!
Как решиться пойти на практическую работу?
Вы не доросли еще до готовности и ответственности, поэтому ваш страх вас защищает. Университет - это система, которая вас удерживает и где вы учитесь, вам еще страшно перейти на работу, там нет системы образования, которую вы хорошо освоили, там зона ответственности и зрелости (а это задача вашего развития).

Я рекомендую вам дорастить себя и накопить ресурсов для дальнейшего перехода, развития. Для этого лучшим вариантом будет психотерапия, ведение дневника по саморефлексии и маленькие шаги по силам (к примеру, просто ходить на собеседования, без ожиданий и притязаний на работу, ходить для хождения, для опыта, просто наблюдая).

Для вас сейчас самое главное - это принятие своего страха, растерянности и поддержка себя в этом и сопровождение ( Мне страшно, я еще не готов, я нуждаюсь в поддержке, я у себя есть, я буду учиться и я дорасту до важных и нужных изменений).
Сейчас так как есть, стыдить и унижать не надо, от этого ничего хорошего не произойдет. Вы же когда учились ходить, падали, падали много раз, ошибались, но научились же:)
Як подолати агресію
Ліза, вітаю!

Агресію не треба долати, нею треба навчитись управляти та використовувати по призначенню. Не відмовляйтесь від цих живих проявів, а для цього раджу при відчутті сильної збудливості рефлексувати.

Спробуйте будувати зв’язки з собою і не вилітати в травматичний досвід, задаючи собі 3 питання:
- хто я зараз? Скільки мені років? (Повернути собі самоідентифікацію і відчуття реальності).

- що я відчуваю? (злість, безсилля, образу, втому тощо. Потрібно просто назвати речі своїми іменами і не оцінювати).

- як я можу про себе зараз попіклуватися? (Утримувати зв’язок з собою і давати турботу, бо саме цього ви не отримали в дитинстві, бо з вами не рахувалися).

Дуже прикро, що ви пережили таку огидну історію з боку вітчима. Я раджу вам по можливості звернутись до психотрепевта і прожити ці нестерпні відчуття. Це можна залишити в минулому і забрати себе звідти, але для початку треба це обробити і прожити. Як наслідок буде шрам, а не рана, що кровоточить.

Ваші образи - це ваші дефіцити. Вам хочеться отримати зовнішню безпеку, але треба будувати внутрішню. Я бажаю вам гармонійних стосунків з собою, ви вже на шляху до них!
проблема в отношениях с парнем и депрессия
Здраствуйте!

Сочувствую вашему состоянию. Вам нужно найти возможность обратиться к психотерапевту. Формат сайта - это вопрос, на который можно получить ориентир для дальнейших действий, но здесь не решаются глубинные проблемы. Знают ли ваши родители о вашем тяжелом состоянии?
Ваш запрос требует более чуткого сопровождения и внимания!

Відредаговано автором 03-06-2024 12:36:21

Как решиться пойти на практическую работу?
У меня красный диплом и никто никогда не обращал на него внимание, смотрели как я работаю, как выполняю обязанности.
Самое сложное в практике - практика, т.е. делание. Размышлять можно долго, объяснять все в угоду своих страхов и комплексов, только продвижения мало будет.
У вас глубинная проблема и она требует глубиной работы. Ваша самоценность практически на нуле, а дипломы и диссертация не спасают.
Публикации психолога 29

ОБЗОРЫ КНИГ и ФИЛЬМОВ

Тренинги 5

05-07-2017 - 05-07-2017
Киев
Психологическая игра "Воплощение мечты"
Психологическая игра - прекрасный способ прояснить запрос, продвинуться в его понимании, увидеть ресурсные и нересурсные стратегии. Можно играть на лю...

09-11-2016 - 31-05-2016
Київ
Терапевтическая группа "Грани отношений"
Наша жизнь пронизана отношениями, но нет такого института, книги, учителя, который бы научил этому мастерству всецело. Предлагаю проживать свой опыт, ...

26-03-2016 - 26-03-2016
Киев
Социальная женщина
26 марта состоится третья встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня". Тема нашей встречи "Социальная женщина". Выявления своего места в об...

11-03-2016 - 11-03-2016
Київ
Женские роли
12 марта состоится вторая встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня ". Тема нашей встречи будет посвящена изучением ролей женщины. В каж...

26-02-2016 - 26-03-2016
Киев
Женщина внутри меня
Тренинг включает в себя цикл встреч. Каждая наша встреча тематическая и направлена на внутренние ощущения себя, своих чувств, моделей поведения, уст...

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr