У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3428
Шукаю професіонала що має досвід у вирішенні питань заниженої самооцінки
Ремарочка. Не заборонено, якщо самореклама не нав'язлива та їй передує коментар до проблеми людини, яка звернулася з запитом на форум.
Шукаю професіонала що має досвід у вирішенні питань заниженої самооцінки
«Як недивно тест насамооцінку сонерсен каже що вона «нижче плінтуса» )»;
Нарцисична травма може мати місце і в людей, чия самооцінка за тестами знаходиться в межах норми.
навязчивые мысли
Здравствуйте!

Навязчивые мысли - очень распространённый среди психологических проблем симптом, который может быть как у людей с ОКР (обсессивно-компульсивным расстройством, вместе с навячивыми действитями или сами по себе), так и у здоровых психически людей на фоне стресса и повышенной тревоги. Есть ли у Вас ОКР, может сказать только врач-психиатр. Но как психолог я могу сказать, что у Вас точно повышена личностная тревожность, и из-за этого подобные мысли лезут в голову.

Бояться их не стоит, и вот почему. Навязчивые мысли - это возможный признак невроза, да. Но невроз - это расстройство психики, при котором у человека сохраняется критика к своему состоянию. То есть, человек понимает, что с его мыслями что-то не так, и хочет от этого избавиться, а значит, он всё осознаёт и НЕ сходит с ума. И это в худшем случае! А в лучшем случае, Вы здоровы, но перестрессовали после разлуки с девушкой.

Ваши навязчиаые мысли носят название интрузивные мысли, или контрастные навязчивости. Это мысли морально неприемлемые для сознания человека или вызывающие у него резкое отторжение, по типу "А что если я порежу сейчас ножом себя/того парня?" (Это просто пример, если что.) Но не смотря на тревогу, которую испытывает думающий такие мысли, они абсолютно безвредны. Они не толкают человека совершить то, о чём он думает, в подавляющем большинстве случаев, потому что они по сути есть то, что человеку наиболее неприятно, и в здравом рассудке (в котором Вы находитесь) он не сделает того, о чём подумал.

Навязчивые мысли не нужно подавлять, иначе они будут ещё сильнее тревожить Вас. Но и зацикливаться на них не стоит. Важно попробовать дать им быть, не оценивая сами мысли как реалистичные и не осуждая за них себя. Как будто Вы смотрите на реку, по которой плывут какие-то существа, или корабли (то есть, мысли), и просто наблюдаете, не пугаясь их и не веря в то, что они Вам навредят.

Если попробовать рационально разобрать Ваши мысли, то хотелось бы спросить:
Что страшного бы произошло, если бы Вы действительно разлюбили девушку? Насколько это реалистичный исход событий?
Что страшного бы произошло, если бы Вы действительно влюбились в парня? Есть ли у Вас в реальности влечение к парням, или это тревога Вас мотивирует думать о возможном влечении, не испытывая его?

Если будет трудно разобраться самому - попросите родителей записать Вас к психотерапевту.

Бесплатная рассылка интересностей!

Шукаю професіонала що має досвід у вирішенні питань заниженої самооцінки
Доброго вечора!

Питання самооцінки складне і цікаве тим, що в різних людей одні й ті самі проблеми з самооцінкою, такі як знижена самооцінка або залежність від думки оточуючих, можуть мати дуже різні причини. Це приблизно як в медицині - з респіраторними захворюваннями. Симптоми в різних людей можуть бути однакові, а вірус, який їх викликав, тобто причина хвороби - геть різний.
Тому я відмічу Вашу спостережливість і високу усвідомленість щодо психологічних проблем, які Ви маєте, і при цьому зазначу, що задля вирішення проблем з самооцінкою треба, перш за все, виявляти та знешкоджувати причину того, як Ви себе сприймаєте (це може бути Ваше дитинство, спілкування з оточенням в пеані сензитивні вікові періоди і стресові події в житті, які вплинули беспосередньо на сприйняття себе).
Я працюю з такими запитами, то ж, якщо буде бажання і можливість, можете звернутись до мене. ^_^

Відредаговано автором 13-10-2023 21:54:14

Как расстаться с любовником-нарциссом, чтобы это не повлияло на работу?
Здравствуйте!

«Зачем эта игра? Как выйти из этих отношений, сохранив при этом нормальные рабочие?»;
В психологии есть мнение, что всё наше общение, которое является неосознанным, превращается в игру. Потому, что когда нами руководят подсознательные импульсы, мы манипулируем другими и поддаёмся на манипуляции других, вместо того, чтобы общаться с людьми открыто и прямо. Так считал, например, основатель метода транзактный анализ и автор книги "Люди, которые играют в игры и игры, в которые играют люди", Эрик Берн. Рекомендую эту книгу к прочтению, если Вам будет интересно.
Так что, зачем эта игра была нужна Вам, Вы можете, обратившись за помощью к психологу, и разобрав, какие подсознательные мотивы руководили Вами, когда вступали в игру с данным мужчиной. А зачем она нужна была тому мужчине - может знать только он, потому что он сейчас на консультации не присутствует и сказать наверняка я не могу, можно только строить догадки. Скорее всего, и у этого мужчины, и у Вас есть какие-то жизненные сценарии, которые вы проигрываете раз за разом, не имея возможности вырваться из этого круга. И эти сценарии просто пересеклись и наложились друг на друга. Про мужчину этого сказать ничего не могу, так как не он обращается за помощью на форум. Судя по всему, ему и так нормально/выгодно поступать, а если Вам нет - то стоит разобраться, почему так вышло.

Насчёт сохранения рабочих отношений - вопрос, действительно, непростой. Как Вы сами думаете, насколько Вам легко будет продолжать работать с коллегой, с которым у Вас был секс? Сможете ли Вы выстраивать с ним границы и сохранять холодность рассудка, чтобы не мешать личное с профессиональным?
не понимаю саму себя
Добрый вечер, Дарья!

«После него моя жизнь конкретно поменялась,этот человек мотивировал меня заниматься спортом,зож и т.д. Но после все пошло наперекосяк я начала курить,пить(до этого я курила,но очень мало).»;
Возможно, на Ваш образ жизни сейчас сильно влияет внешняя мотивация (другие люди и их присутствие в Вашей жизни). Поэтому Вы усиленно заботились о своём здоровье благодаря тому что у Вас был парень, и перестали - после расставания с ним. Плюс употребление алкоголя и курение может быть реакцией на стресс и способом заглушить эмоции, довольно деструктивным для организма.
Вы можете заботиться о себе не благодаря наличию или отсутствию у себя в жизни партнёра, а просто из любви к себе и желания хорошо себя чувствовать.

«когда я начала видеть взаимность я полностью закончила общение с человеком»;
Так проявляется страх сближения после прошлых неудавшихся отношений. Тут поможет время и работа с психологом.
Не хочу жить и не знаю кто я
Здравствуйте, Ярина.

Сочувствую, что Вам пришлось столкнуться с жестоким и абьюзивным отношением от парня, которому Вы доверяли всё. Должно быть, это очень больно.

Иногда желание убить себя говорит не о желании собственно смерти, а о желании избавиться от страдания, от чувства отчаяния и бессмысленности жизни. Возможно даже, у Вас и есть желание жить, но не так, как сейчас, а по-другому. А как именно по-другому, ещё не знаете, потому что сейчас трудный этап в Вашей жизни, когда старые отношения и представления о себе разрушены, а новые ещё не построены.

Вам обязательно нужно обратиться в психоневрологический диспансер к врачу-психиатру, потому что суицидальные мысли часто являются признаком депрессии. Вы можете сделать это сами, без присутствия и разрешения матери. Принудительно класть в больницу Вас никто не будет. Скорее всего, поставят диагноз и выпишут рецепт на таблетки.
Также Вам помогла бы психотерапия. Но психотерапия возможна уже с разрешения родителей, пока Вы несовершеннолетни.
Берегите себя, пожалуйста.
Тривога в стосунках
Доброго дня, Каріно!

«я тяжко переношу критику»;
Що саме Ви маєте на увазі під критикою? Чи вона була конструктивною (без переходу на особистості), чи Ви робили запит на критику, або ж вона була непрохана? Бо якщо критика деструктивна або непрохана, то її можна трактувати як порушення кордонів і реагувати відповідно (екологічно відстоювати). Тут все дуже залежить від контексту. Конструктивна критика, на яку Ви давали запит, може сприяти Вашому розвитку, вся інша ж - навпаки.

«Я працювала над собою заради здорових стосунків, і змінювала своє ставлення до багатьох речей, але на практиці усе набагато складніше.»;
До яких, наприклад, речей? А Ваш партнер теж працював над собою, чи тільки Ви змінювалися?

«Як почати знову вірити в себе, і полюбити себе так щоб не бути залежною від любові інших?»;
Психотерапія.
Нравилась ли я этим парням?
Здравствуйте!

Лучший способ узнать, нравитесь ли Вы человеку, - это спросить об этом прямо его. А улыбка действительно может значить что угодно. Нужно общаться словами и смотреть на контекст.
Як життя далі
«а він вже був у психолога) рози 3 та він сказав що психолог йому не розуміє, і більше не хоче»;
Це добре, що був. ) Але три консультації для якихось суттєвих змін в житті - це замало. І якщо той психолог не зрозумів Вашого чоловіка, то він може пошукати собі іншого, який зрозуміє. В наш час це не така велика проблема.
«Скажіть будь ласка чому він не постійно мені каже що він недостойний чоловік якщо я його не дочекалася»;
Це я на жаль не знаю. Це треба у Вашого чоловіка питати, чому він так думає.
Я думаю, у нього є якась нав'язана установка, що він повинен бути єдиним в своєї жінки, і розбиратись з коренями установки йому треба як раз у психолога.
Дивіться, він дорікає Вас тим, що Ви його не дочекалися, коли Ви певне ще не були знайомі з теперішнім чоловіком та не знали, що він існує в природі! З точки зори логіки, це абсурд. Ви ж не провидиця, щоб знати, що у Вас в майбутньому буде чоловік, який ревнуватиме до минулого, тому до нього зась з кимось спілкуватись і спати. Ви ж і під час минулих стосунків були дорослою жінкою зі своїми емоційними та фізичними потребами, а чоловік не трамвай, щоб його чекати. Можна, звісно, сказати чоловіку, що його цінність не визначається тим, чи був у Вас хтось до нього, але без психологічної допомоги навряд чи це на нього подіє.
А ще, у чоловіка до Вас хтось був? Якщо так, то це вже подвійний стандарт, бо чому йому можна мати минуле, а Вам - ні?

Відредаговано автором 12-10-2023 20:14:10

Як життя далі
Ви не можете йому допомогти, бо він доросла людина і відповідальний за свій емоційний стан і поведінку щодо Вас. Найкраще, що Ви можете зробити - це запропонувати йому звернутися по допомогу до психолога. Захоче він змінювати свою поведінку чи ні, Вам теж варто звернутися по психологічну допомогу, або хоча б порефлексувати на тему - чому Ви наразі ставите комфорт чоловіка на перше місце порівняно зі своїм, коли хочете насамперед допомогти йому, а не собі? Адже Ви теж відчуваєте дискомфорт в стосунках, але увагу звертаєте лише на страждання чоловіка.
не можу спілкуватися з хлопцями/чоловіками
«боже яка вона страшна»;
Вам колись хтось казав таку фразу? Як думаєте, звідки взялось опасіння бути відштовхнутою хлопцем через зовнішність?

«чоловіки завжди корисливі
чоловіки ніколи не зацікавлені»;
А такі установки Ви від когось раніше чули? Може, в родині чи в культурі, де Ви виросли?
Як життя далі
«іноді мене лякає його поведінка, почав мене дуже ревнувати, аж до смішного, постійно мене хоче зробити якийсь не такой,любить все котртолювати, де я і с ким я, але мене це не напружує, мені важко морально він мені іноді виносить мозок»;
Я б рекомендувала прислухатися до своїх почуттів у шлюбі і виходячи з цього робити висновок, чи комфортні Вам стосунки з чоловіком, чи влаштовує Вас відчувати на собі його контроль у випадку, якщо він відмовиться отримувати психологічну допомогу і змінювати свою поведінку. Бо в здорових стосунках у партнерів є довіра одне до одного і почуття безпеки. Так, ревнощі можуть мати місце, але коли вони переростають в контроль - це вже ознака, що щось іде не так. В даному випадку, ревнощі до Вашого минулого - це суто проблема чоловіка. Адже Ви не можете змінити своє минуле, а він ставлення до нього змінити може.
Як життя далі
«чого він хоче, може в нього щось з психікою?»;
Цього я не знаю, бо не спілкувалась із ним особисто. По-хорошому, чоловіку треба звернутися на індивідуальну консультацію до психотерапевта, щоб вирішити свої проблеми з ревнощами. Але чи захоче він це зробити - вже його відповідальність, а не Ваша.

А питання до Вас - як Ви в цілому почуваєте себе в шлюбі з чоловіком? Чи почуваєте себе безпечно поруч з ним, чи можете розказувати йому щось про себе без осуду з його боку? Чи намагається чоловік контролювати Вас в якихось аспектах життя? Як давно у ваших стосунках почались конфлікти?
Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr