У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 11 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Чому я не можу любити?
«адже за його словами це просто може бути страх від попередніх відносин. »;
Вам відгукується його гіпотеза? Можливо це дійсно рана яка кровоточить з попередніх відносин?

«Ті емоції, які він мені приніс, не передати словами. Такою щасливою як з ним я ще не була ніколи...За час відносин мені не потрібно було нікого окрім нього, як і йому нікого окрім мене. І ми перестали спідкуватися майже з всіма друзями.»;
Таке враження, що ви "розчинилися" один в одному, щоб пропрацювати свої внутрішні конфлікти (созалежні стосунки). Можливо саме це "розчинення" і заблокувало Ваші почуття, можливо Вас це і лякає. Ви замінили партнером все своє життя (друзів, особистісний розвиток) і його втрата для Вас як втрата опори.

« З батьками відносини хороші але розказати їм цього я не хочу, боюся не зрозуміють) »;
Якщо відносини хороші, то чого Ви боїтеся? Що найгірше трапиться, якщо Ви їм розповісте?

Загалом, у Ваших словах багато суперечності: Ви, з одного боку не уявляєте своє життя без нього, а з іншого - не можете бути з ним, проте мало про те, чого Ви "хочете".

Скажіть, будь ласка, якої допомоги Ви б хотіли від психологів?

Ответ отредактирован автором 09-11-2020 12:50:46

Сожаление
Доброго дня, Эмирлан.
Погоджуюся з колегами і хочу додати від себе: таке відчуття, що це не Ваші істинні бажання, а бажання якихось інших фігур і Внутрішній Критик, який сидить зараз всередині Вас - це та батьківська фігура, яка нав'язала Вам цю надто високу планку до самого себе. Підлітковий вік - це період формування Вашої ідентичності і це цілком нормально, що Ви шукаєте самого себе та продовжуєте це робити.

«Но сожаление о том что я больше не смогу показать свои навыки в школьные годы сьедает меня.»;
Кому саме Ви б хотіли їх показати?
Чому я не можу любити?
Доброго дня, Йцукен.
Скажіть, будь ласка, скільки Ви перебували у стосунках з хлопцем, хто був ініціатором розлучення і яка причина (те саме стосується і попередніх стосунків). Що Вам давали ці стосунки, а чого у них не вистачало? Що Ви вкладаєте у поняття "любов"? На якому етапі стосунків Ви помітили, що не любите хлопця (можливо за цей час почали виникати якісь конфлікти)? Які у Вас стосунки з батьками?

«Але я буду, бо як затверджує він, йому від цього легше. »;
А Вам як з цим?

«На Вашу думку потрібно продовжувати спілкування(ми до відносин були найкращими друзями і зараз він хоче ними бути), чи краще припинити спілкування? »;
Це вирішувати лише Вам. Орієнтуйтеся як Вам з цим, чи не буде Вам боляче і складніше від цього. Із Вашого запиту помітно, що Ви дуже багато розмірковуєте про почуття і бажання хлопця і мало про власні - можливо у цьому проблема.

Ответ отредактирован автором 09-11-2020 12:09:33

Бесплатная рассылка интересностей!

О влюблённости
Доброго дня, Роза.
«Встречалась с одним человеком,не долго,и по началу бы счастлива,хоть и не долго.»;
А хто був ініціатором розлучення і яка причина?

«,хотя скорее всего это больше эгоистичное чувство»;
Що Ви вкладаєте у поняття "егоїзм"? Вам хтось казав про це? Які у Вас стосунки з батьками (особливо татом)? Батьків між собою як пари?

«Потому что чувства у меня обычно под контролем и никаких бабочек я не ощущаю.»;
Можливо саме через те, що Ви не приймаєте свої почуття, "подавлюєте" їх, Вам важко зрозуміти що Ви дійсно почуваєте.

«Скорее просто радость и после привязанность »;
А що тоді Ви вкладаєте у поняття "любов" і "закоханість"?
Как перестать завидовать?
Доброго дня, Борис.
«Я всеми силами пытаюсь этого не делать, но что то меня постоянно возвращает к этим мыслям »;
Як це не парадоксально, проте чим більше Ви намагаєтеся щось контролювати, тим більше це виходить з-під контролю. Вам необхідно прислухатися до своєї заздрості і зрозуміти про що вона Вам говорить: фрустрація в деяких сфрах Вашого життя, заниженна самоцінність, батьківська установка порівнювати себе з іншими, невирішені ситуації з однокласниками (булінг, образи і т. д.) + наближення кризи 30 років, коли ми переосмислюємо своє життя і дивимося на різницю між тим, чого хотіли досягти і чого досягнули тощо.

Ви можете спробувати зробити цей аналіз самостійно, поте найкраще для Вас - це індивідувальне звернення до психолога.
Вперёд назад
Добрий вечір, Маша.
«Я не могу построить отношения. Чем ближе ко мне, тем дальше я и наоборот »;
Те, що Ви описуєте схоже на контрзалежну модель стосунків (втеча від психологічної близькості). Скажіть, будь ласка, які у Вас були стосунки із батьком? Якого чоловіка бачите поряд із собою? Яким був попередній досвід стосунків? Що для Вас означає увага? Найкраще досліджувати Вашу ситуацію на індивідуальній консультації зі спеціалістом.
Навязчивые страхи
Доброго дня, Lerr.
У Вас запит на індивідуальну психотерапію. Будь-які техніки для самостійного пропрацювання, на жаль, будуть для Вас малоефективними: це як накладати самодільну шину на відкритий перелом - ймовірність низька і можливі ускладнення.

«Когда в жизни был какой-то негативный опыт, видимо оставивший след в восприятии, повлекший переживание негативных эмоций и тревогри в схожих ситуациях »;
Скоріш за все, у Вас психотравма, а деякі ситуації є своєрідними тригермами, які емоційно відтягують Вас у травматичне минуле.
Как освободится от пасивной агресии?
«Да, это так. Я не хочу навредить окружающим. Как то задеть их.»;
Проблема в тому, що Ви не приймаєте свій гнів і не виражаєте його конструктивно одразу, що призводить до його накопичення, роздратування і, як не парадоксально, ще більшої безконтрольності.

«Скорее, держать свои эмоции под контролем. В подростковом возрасте я гордилась этой своей чертой. Считала ее показателем взросления. Как же я ошибалась…)»;
Чим більше Ви тримаєте "під пресом щось", тим швидше воно вистрілює.

«Думаю, потому что у меня завышеные ожидания и требования к себе. И когда я их не реализовываю - расстраиваюсь.»;
Завищенні очікування щодо чого? Тоді це ще одна зона Вашого розвитку - дозволити собі бути не ідеальною та ділити глобальну ціль на "підцілі" + винагороджувати себе за досягнення кожної підцілі.

«Это сложный вопрос для меня, и я пока что ищу ответ. »;
Можливо він лежить у тих високих вимогах, які Ви поставили до самої себе.

«Я знаю что должна быть благодарна.
Не понимаю что меня ест. Точнее, почему? Почему я не чувствую безудержного счастья и всепоглощающей благодарности? Ведь я хочу чувствовать это.»;
Хочу Вам сказати, що у Вас цілком нормальна реакція, адже Ваша мама, несвідомо, порушує Ваші особистісні кордони, а Ви, через гнів, намагаєтеся їх відстояти. Це та сепарація, якої Ви зараз начебто не хочете.

І хто сказав, що Ви постійно маєте бути "благодарною"? Звідки це у Вас? Припускаю, що в дитинстві Ваш гнів не приймали і зараз Ви не приймаєте весь свій спектр переживань, що і призводить до того, що Ви не знайєте чого хочете від свого життя і куди хочете рухатися.

«Как вести себя подругому? »;
Для цього Вам необхідно, перш за все, психологічно сепаруватися від батьків.

«Может потому что хочу поменять что то в жизни, но не хватает духу. Может лень.»;
Або Вам так зручно + у Вас стоїть внутрішня заборона насепарацію і дорослішання + Вам страшно, проте Ви написали сюди на форум, що вже означає, що у Вас є внутрішній ресурс до змін.

Ответ отредактирован автором 06-11-2020 14:05:28

Как разобраться в своих чувствах к человеку?
« нет, я была почти все 2 года одна, я по натуре интроверт и мне комфортно наедине с собой, наоборот, это даёт толчок к моему саморазвитию. Я не хочу разбрасываться отношениями, хочу быть с одним партнером до конца и жить счастливо. »;
Важливо не з ким Ви провели ці 2 роки, а як Ви їх перепроживали.

Ответ отредактирован автором 06-11-2020 12:22:44

Не знаю что со мной
Доброго дня, Cuncurum.
У Вашому випадку будь-яка допомога в режимі переписки, на жаль, неефективна. У Вас запит на індивідуальну психотерапію + співпрацю із психіаторм (діагностика ПА та медикаментозна підтримка).

Скажіть, будь ласка, як давно Ви перебуваєте у такому стані та чи ставлися, за цей час, у Вашому житті якісь стресові події чи кардинальні зміни?

«С моей стороны присутствует не здоровый контроль за всеми аспектами её жизни и всё это мешает на быть счастливыми.»;
Не дивно, що Ви її постійно контролюєте, адже у Вас підвищенна тривожність та відсутнє базове відчуття безпеки.
Как разобраться в своих чувствах к человеку?
«как я уже сказала, а зализывать раны невозможно до бесконечности, итак прошло более 2х лет.»;
Ви не дали собі можливості їх "зализати" через страх, що Ви будете робити це "вічно" (не погорювали як слід), тому рана досі сочиться і болить.
Панические атаки, неудовлетворённость жизнью , эмв
Доброго дня, nikf9d.
У Вашому випадку найкраще - це індивідуальне звернення до психолога-психотерапевта, адже, як Ви написали, у Вас вже дійшло до ПА (хоча це необхідно детальніше аналлізувати) + присутні ознаки депресії. Будь-які рекомендації в режимі переписки будуть для Вас неефективними.

«Присутствует тревога за то, что ничего не смогу добиться. »;
А що б Ви хотіли досягнути?

«Заметила ,что стала токсичной. »;
В чому це проявляється?

Як давно Ви помітили у собі такі зміни у Вашому стані? Чи сталися, у Вашому житті, за цей час якісь стресові події чи кардинальні зміни?
Обидит парень
Доброго дня, Lera.
Ви маєте право гніватися на хлопця і сумувати, адже ситуація справді неприємна. Важливо не тримати цей гнів у собі через образу (мисленнєвий рекет), а конструктивно виразити його. Що станеться найгірше, якщо Ви йому зателефонуєте і скажете про свій гнів і сум? Скажіть, будь ласка, а що Вам взагаі дають ці стосунки, а чого у них не вистачає?

Якщо говорити про "пораду", то психологи не дають їх, а допомагають Вам зрозуміти, що Ви дійсно хочете та що почуваєте.
Проблеми в стосунках, важко почути один одного
Доброго дня, Аделіна.
Коли Ви помітили загострення сварок (можливо після переїзду)? Що Вам дають ці стосунки, а чого не вистачає? Опишіть, будь ласка, детальніше свій останній діалог під час сварки.

«Поговорити про наші проблеми ми не можемо спокійно тому що одразу починається спір.»;
А які саме проблеми?
Зачем парень так делает?
Доброго дня, Ольга.
Як і з Вашого боку, так і з боку хлопця я бачу невизначеність у поведінці: він Вам подобається, проте Ви демонструєте "холодність" (незацікавленість), а хлопець - має дівчат, хоча говорить, що Ви йому також подобаєтеся (можливо його влаштовує сам факт мати безліч дівчат без стосунків). Єдиний вихід - це відверта розмова, щоб ми не "додумували" що і як, адже це неефективно. Вкажіть хлопцю на суперечність в його поведінці та слова, зазначте йому про власні почуття та який формат стосунків Ви б з ним хотіли, а після цього дайте йому слово.

Ответ отредактирован автором 06-11-2020 11:45:22

Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr