У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 88 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Стосунки
Доброго дня, Даша.
«Я пробувала поговорити, вияснити причину на що він відповідав все добре, це твої нактути.»;
Ви вказували йому на суперечність між його словами та поведінкою?

Загалом, зараз хлопець вирішив віддалитися від Вас і взяти час на себе, проте Вас це лякає. По перше, Ви маєте розуміти, що ми не здатні вплинути на почуття, ставлення інших людей без їхнього бажання, а лише на власні. Зараз я б рекомендувала Вам сконцентруватися на собі. Як довго Ви готові чекати, поки хлопець розбиреться в собі?
Отношения между двумя
Доброго дня, Елена.
До всього вищесказаного колегами, я б хотіла додати від себе:
«мой друг много времени проводит со своим телефоном..»;
Ви назваєте його "другом", а не "хлопцем, партнером". Як думаєте, про що це?

«это присутствие рядом родного человека,с которым хочется быть всегда заботиться и радовать,делить быт и проводить время вместе. »;
Важливо тоді запитати у партнера, що для нього означає "сім'я"? Помітно, що у Вас відсутня основа стосунків - взаємодовіра і психологічна близькість, а партнер не "горить бажанням" над цим співпрацювати.

Скажіть, будь ласка, а що Вам взагалі дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Який у Вас був попередній досвід стосунків?

Ответ отредактирован автором 20-10-2020 12:57:17

Не могу решиться на переезд.
Доброго дня, Delika.
Приєднуюся до всього вищесказаного колегами і хочу додати від себе: хоча Ви зараз і відчуваєте страх (і це нормально), проте у Вас є внутрішній ресурс для реалізації своєї мети (адже Ви написали сюди на форум, щоб розібратися). Перш за все, Ви маєте поспівчувати собі, що Вам страшно, однак це має тривати не довше 1 рік життя - 1хв емоції (23 хвилини) тому, що якщо Ви переживатимете певну емоцію довше, то це вже рекет і означає, що під страхом у Вас лежить щось інше (тоді працюєте із цим). По друге, важливо проаналізувати плюси і мінуси переїзду, ресурси, які Вам необхідні, які у Вас є, а яких Вам не вистачає і де Ви можете їх здобути. По третє, зараз для Вас важлива підтримка (друзі, родичі, психолого). По четверте, важливо детальніше проаналізувати Ваші стосунки із хлопцем, адже чомусь були ці постійні "емоційні качелі", а Ви у них перебували (припускаю це созалежність).

В будь-якому випадку найкраще для Вас - це індивідуальне звернення до психолога.

Бажаю Вам знайти хорошого спеціаліста та пропрацювати себе. Вірю у Вас і удачі!

Ответ отредактирован автором 20-10-2020 12:47:27

Бесплатная рассылка интересностей!

Давление от свекрови
Доброго дня, Зулейха.
Дуже Вам співчуваю і хочеться Вас підтримати - багато стресу у Вашому житті. Скажіть, будь ласка, кого Ви втратили і як давно? Чи є зараз люди у Вашому житті, які могли б підтримати Вас (друзі, інші родичі, чоловік тощо)?
Проблема прощения
Доброго дня, nik17f.
«я решила, что должна простить»;
"Повинні", чи "хочете"? Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Із Вашої розповіді помітно, що чоловік не співпрацював із Вами і не допомагав Вам (Ви просто елементарно виснажилися), була відсутня психологічна близькість так чому Ви хочете зберегти ці стосунки? Що для Вас у них цінного? Взаємодовіра - це крихка річ і над нею мають працювати двоє партнерів, а змусити іншу людину працювати над стосунками без її бажання неможливо.
Я очень сильно зависима от мнения окружающих, не имею собственного мнения..
«Я просто делала то, чего они от меня не ожидали.»;
Такою стратегією поведінки, у той період життя, Ви намагалися їм щось сказати. Самозвинувачення Вам нічим не допоможе, а лише погіршить ситуацію. Важливо зрозуміти, що Ви тоді їм хотіли сказати.

«они и сейчас намекают мне о том, что нужно двигаться дальше по жизни и по карьерной лестнице, развиваться, а я со своими психологическими проблемами и неуверенностью в себе застряла на месте, без работы, без жизненных целей.. »;
Зараз я чую, що Ви знову намагаєтеся виправдати очікування Ваших батьків, а батьки несвідомо обезцінюють Ваш психологічний стан. Повторю ще раз - важко кудись рухатися, коли ти не в контакті із самим собою. Крім цього, важливо зрозуміти, де починаються Ваші почуття, бажання, а де почуття і бажання Ваших батьків.

Ответ отредактирован автором 20-10-2020 12:29:16

Что делать с тем, что все лезут в мою жизнь?
Доброго дня, Настя.

«Знаете, меня это безумны раздражает. Я живу. Я достаточна умна и образована, чтоб принимать сама за себя решения. Я САМА знаю, что делать и как делать... что это моя жизнь , что мои ошибки - это мои . И что своими советами они не становятся ближе ко мне, а просто отталкивают меня... Как им объяснить то, что они не могут меня всю жизнь «оберегать» своими советами от всех проблем мира. Я хочу сама ко всему приходить. Через ошибки. Через опыт. В рамках разумного. У меня есть своя голова на плечах. И хорошее воспитание, которое не позволит меня пойти на крайности. Хочу доверия от всех. А не указов и страха о том, что я совершу много ошибок. Не вижу ничего плохого в ошибках.»;
Ось ці слова і скажіть їм. Також запитайте себе, що лежить під їхнім нав'язливим обергінанням та спробуйте зрозуміти мотиви їхньої поведінки (підвищенна тривожність, яку вони проектують на Вас; страх, що Ви спеаруєтеся; стратегія "Рятівника", яку вони засвоїли з дитинства ("Я ОК лише тоді, коли оберігаю інших і т. д.) - це допоможе Вам дитсанціюватися, під час розмови від взаємних образ, проте це не означає, що Ви не маєте права гніватися.

Рекомендую Вам почитати для психоедукації книгу В. Ламберт "Личные границы. Как их устанавливать и отстаивать".

Пам'ятайте, що Ви маєте право на свій шлях, своє життя і свої помилки - Ви на вірному шляху. Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!

Ответ отредактирован автором 19-10-2020 14:25:18

Посоветуйте книги 16+
Доброго дня, nik211.
Вперше бачу такий запит - приємно здивували ::smile::.
Зі свого боку можу порекомендувати фантастику, яка пов'язана із психологією: Д. Кіз "Квіти для Елджернона" (й інші його твори). Будь-які книги Рея Бредбері та Паульо Коельо (більше фентезі). Також хороші антиутопії Дж. Оруелл "1864", О. Хакслі "О дивний новий світ", Г. Дж. Уеллс "Війна світів".

Дж. Елліот, Ф. Хойл "Андромеда" та Дуглас Адамс "Автостопом по галактиці".

З фентезі я думаю Ви вже читали Роулінг, Толкіна і т. д.

Ответ отредактирован автором 19-10-2020 14:14:03

Как мне быть
Доброго дня, Елена.
Дуже Вам співчуваю. Пройшов лише місяць і Ваше горе свіже та велике, тому дайте собі час і дозвольте собі погорювати. Скажіть, будь ласка, чи є люди, які могли б Вас зараз підтримати? Чи є у Вас можливість звернутися індивідуально до психолога? Зараз Вам важливо говорити про свою втрату із іншими та турбуватися про себе.

При втраті, людина переживає ряд стадій: шок, заперечення, гнів, тоги, сум, прийняття. Дозвольте собі пережити конструктивно ці стадії, щоб відпустити цю людину і жити далі.

Ответ отредактирован автором 19-10-2020 13:51:26

Помощь в общение з девушками
Доброго дня, Денис.
Погоджуюся з колегою і хочу додати від себе.

«Беда в том што я при выде красивых девушек краснею и мозг просто отключаетса. »;
А що в цьому погнаного? Кожна людина індивідуальна і не варто за це себе картати, це лише ще більше сприятиме Вашій невпевненості. В психології існує ефект Претфелла - демонстрація своєї недосконалості, помилок, уразливості і слабкості підвищує рівень емпатії у інших та сприяє виникненню симпатії. Людям подобаються "не ідеальні" інші, адже це свідчить про щирість та унікальність.

«При попитке общения всьо сводитса к банальным вопросам типа как тебе погода. Также пугают неловкие моменты молчания когда не понемаеш как продолжить разговор. »;
А як би Ви хотіли?

Ответ отредактирован автором 19-10-2020 13:44:00

Муж довёл
Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а що Вам взагалі дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Що Вас у них тримає, де немає тепла, співпраці, взаємоприйняття і взаємодовіри? Що може найгірше трапитися, якщо Ви розлучитеся? На скільки я зрозуміла, чоловік зловживає акоголем, як Вам з цим?

«Но человек все наши отношения меня обманывал и по мелочам и не только»;
Опишіть, будь ласка, детальніше.
Почему люди выбирают богатых и популярных друзей?
Доброго дня, Анна.
«Хочу узнать причину данного поведения,может быть виной обстоятельства из детства?Отношения с родителями?»;
А що Вам дасть відповідь на це запитання? Ми можемо робити лише припущення (що є неефективно), а дійсну відповідь знає лише ця знайома. Ми не здантні змінити поведінку, ставлення, почуття інших людей без їхнього бажання, а лише власні.

«Как общаться с такими людьми как она,чтобы не вызывать у них презрительного поведения?Презрительное поведение,даже если к ней очень вежливо обратились.»;
А навіщо Вам взагалі спілкуватися з такими людьми? Що Вам дають конкретні стосунки із цією знайомою? Як би коректно Ви не говорили, людина Вас не почує, якщо не хоче чути + вносить свою інтерпретацію.

«Как вести себя с такими людьми и корректируется ли это поведение с психологами?Как долго?И какие используют методики психотерапии?»;
Зі свого боку, Ви можете використовувати техніку асертивної поведінки, а якщо людина не йде всерівно на контакт, ображається і обезцінює Вас, то просто виключити цю людину зі свого найближчого соц. оточення.

Вас ця "знайома" просила дізнаватися як потрібно пропрацьовувати її ситуацію? Подумайте, навіщо Ви рятуєте людей, якщо вони Вас про це не просять.
Как правильно попросить прощения у ребенка за плохие слова?
Доброго дня, Лія.
Перш за все, хочеться сказати, що Ви молодець, що звернулися на форум - це варте поваги.
Якщо говорити про Вашого сина, то він зараз поступово вступає у підлітковий вік, тому його бунт є нормальним явищем. Зараз Ваше завдання - це давати сину чіткі рамки, при цьому, не забуваючи про автономію і найкраще це робити через встановлення усних контрактів (Наприклад, "Давай домовимося, лише ти відповідальний за "робіння" уроків, проте якщо вчитель говорить, що ти не встигаєш, або твоя успішність погана, то будуть санкції. Напиклад, ти місяць прибиратимеш квартиру і т. д. Або "Які санкції для тебе були б значущими?") - це стосується будь-яких питань. Якщо говорити про "робіння уроків та самообслуговування", то тут важливо, щоб Ви давали йому "свободу" із всіма її наслідками, за які він братиме відповідальність.

«Как правильно поговорить с ребенком и попросить прощения за мои гадости, которые я ему говорю? »;
Скажіть йому щиро, що Вам шкода за сказані слова і Ви просите пробачення, що син має право гніватися на Вас і сумувати. Після цього повідомте, що Ви помітили, як Ваші стосунки погіршуються і як Вам боляче і сумно через це, адже для Вас вони цінні і Ви любите свого сина. Як наслідок, Ви готові взяти за них відповідальність та працювати над сабою та стосунками із сином. Чи не міг би син Вас підтримати у цьому (усні договори)?

«С его отцом в разводе...Я в порыве гнева не выдерживаю и начинаю на него нести всякие обидные слова, которые иногда уже не контролирую... но сил иногда просто нет, теряю интерес к жизни вообще, когда он себя так отвратительно ведет. Хочется иногда даже его бросить на папу, который амеобный совсем, пассивный, и уехать в другую страну, где я буду жить в свое удовольствие и не сходить с ума каждый день.»;
Щасливі діти - це щасливі батьки, тому дуже важливо, щоб Ви зараз "вдягнули кисневу маску на себе, а потім на іншого". Із Вашого опису ситуації помітно, що у Вас існує гнів на чоловіка, який Ви можете проектувати на сина + Ви втомилися і у Вашому житті чогость не вистачає і ця фрустрація, відповідно, впливає і на Ваші стосунки із сином. Важливо проаналізувати, як Ви і Ваш син пережили розлучення, що зараз є у Вашому житті окрім сина. Тому рекомендую Вам індивідуальну співпрацю із психологом.

Ответ отредактирован автором 19-10-2020 13:14:06

Я очень сильно зависима от мнения окружающих, не имею собственного мнения..
« Они намучались со мной.»;
Знаєте, от читаю ці слова і мені стає сумно не за Ваших батьків, а за Вас, адже людина "капризує" не просто так - це її реакція на ту ситуацію і середовище, в якому вона перебуває (неприйняття і нерозуміння з боку сім'ї і т. д.). Співчуваю Вам. Таке враження, що Ви хочете "радувати всіх", щоб заслужити право на існування, при цьому, Ви булерете саму себе. Крім цього, не зовсім зрозуміло, що Ви вкладаєте у поняття "капризна дитина", можливо, коли Ви не відповідаєте очікуванням інших та є незручною для них (як це зараз проявляється у Вас з іншими людьми).

« Тревожной была с детства. Но вот так сильно меня это начало мучать где-то з 15-16 лет. Когда пошла учиться, переехала от родителей в общежитие.»;
15-16 років - це пік сепарації та бунту, тому не дивно, що Ваш стан тоді погіршився, адже у Вас стоїть заборона на бунт та гнів.

« Отношения с родителями вполне нормальные...Со сверстниками отношения были нормальные.»;
"Нормально" - поняття суб'єктивне і необхідно аналізувати детальніше. Зі свого боку, хочу сказати, що вони вже є "не нормальними", адже у стосунках із іншими Ви не є самою собою.

Ответ отредактирован автором 19-10-2020 12:53:07

Ревность и обида за отказы в сексе
Доброго дня, nikdfd.
Я правильно Вас зрозуміла, теперішня дружина подала на розлучення, а з колишньою Ви вже розлучилися?

У Вашій ситуації необхідно детальніше проаналізувати: Що Вам давали попередні стосунки, а чого у них не вистачало? Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Як саме проявляється Ваш "гнів"? Що для Вас "відмова"? Які у Вас були стосунки із батьками і батьків між собою як пари тощо

Якщо говорити про секс, то це не лише фізіологія, але і психологія, а саме - психологічна близькість і припускаю, що у стосунках саме із цим компонентом можуть бути проблеми.

«По моему сценарию, если я делаю человеку хорошо (дал денег, сводил в кафе, разрешил вебкамить), мне обязаны отплатить тем же и немедленно и если я этого не получаю, впадаю в ярость и мщу общением с другими женщинами, забираю у жены ключи от дома, хочу развестись.»;
Те, що Ви описуєте схоже на якийсь травматичний досвід минулого, який зараз "болить" таким чином. Можливо Ви бачили таку стратегію поведінки у Вашій сім'ї, або були випадки, коли Вас дуже сильно ранила жінка.

Як бачите, найкраще - це індивідуальне звернення до психолога-психотерапевта.
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr