Психологиня Ирина Константиновна Зубиашвили Київ


- Тбилисский педагогический институт им. А.С. Пушкина ("Педагогика и психология");
- ЦИППО АПН Украины ("Психология");
- Институт психотерапии и медицинской психологии им. Д.Б. Карвасарского ("Когнитивно-поведенческая терапия").
Работала практическим психологом в школе (консультирование детей, родителей, учителей).
Психолог в организации (консультирование персонала и администрации).
Частная психологическая практика.
спеціалізація, зона професійних інтересів
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 3. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Відповіді 1519
Чоловіки, яких Ви вважаете нудними, - це часто серйозні люди, які дуже повільно йдуть на зближення. Щоб вони Вам відкрилися, почали розповідати щось особисте – треба встановити довіру. А довіра з ними встановлюється довго.
Дивіться, перш за все, на їхнє ставлення до Вас і дайте їм шанс, якщо вони виявляють інтерес.:
Люди з багатим внутрішнім світом просто так у цей внутрішній світ нікого не пускають. Вам же стає нудно шукати до цього світу ключі.
Якщо фізично людина подобається, і вона йде на контакт – варто спробувати її розкрити. Просто повірте – глибокі, цікаві люди дуже рідко чудові комунікатори. .
Важливо перестати орієнтуватися лише на «метеликів у животі».
Метелики – вони звідкись з дитинства – перший потяг до людини навіть не вимагає самої цієї людини. Це ваші фантазії про неї. Пропоную критерій того, що чоловік подобається фізично – це не «метелики в животі», а чи можете його просто уявити в ліжку.
Кохання – це не миттєвий спалах. Подивіться будь-який романтичний фільм. Наприклад, Бріджет Джонс теж першого хлопця обрала по «метеликам». А другий пробивався через занудство та светри з оленями.
Найсильніше вміють подобатися, зачаровувати, комунікувати легко та красиво нарциси і. гіпертими. Вони вроджені комунікатори. Чарівні, креативні. Їх Ви полюбите .швидко.
Але вони діти усередині. Їм все швидко стає нудно,
Можливо, і у Вас багато цього психотипу, і Вам стає нудно, тому перш ніж шукати партнера, так важливо розібратися в собі. У цьому Вам допоможе психологє
С помощью психологической поддержки и самоанализа, вы можете преодолеть возникшие сложности и построить новые, стабильные отношения.
Важно понять, что каждая ситуация индивидуальна, и нет универсального решения для всех. Есть несколько основных принципов, которые помогут Вам разобраться в этой ситуации..
Примите факт, что отношения с бывшим мужем закончились. Признайте потребность в изменении своего отношения к прошлому.
Проанализируйте отрицательные аспекты отношений с бывшим мужем. Если уже забыли, то вспомните, что отношения были токсичными.
Возможно, Вы испытываете чувство вины из-за окончания предыдущих отношений. Важно понять, что это нормальные эмоции, и чувства, связанные с бывшим партнером. Осознавая и принимая эти чувства, Вы сможете перейти к новому этапу в своей жизни.
Чётко представьте то, что Вам нужно от новых отношений. Необходимо понимать, какие качества в новом партнере Вам важны, и на основе этого делать выбор.
Опишіть, будь ласка, детальніше ситуацію.
Но сначала нужно устранить проблемы со здоровьем, которые у Вас по-видимому возникли на фоне хронического стресса.
Наше самочувствие и настроение во многом определяет активность щитовидной железы. Так, если в ней есть какой-то сбой, наступают хандра, грусть. Но и сама железа зависит от нас: если мы ощущаем гармонию и спокойствие, то тогда гормоны — серотонин, эндорфин, дофамин, норадреналин — тоже будут в порядке. Чем активнее их выработка, тем счастливее мы себя чувствуем.
На уровень гормонов влияет все происходящее: при депрессии уровень снижается, при позитивных событиях подскакивает.
Заменять негативные мысли на позитивные не всегда эффективно. Если думать "Я люблю свою раБоту", возникнет внутриличностный конфликт. Эффективно мыслить рационально.
Вместо того, чтобы думать о том, как Вы ненавидите работу, порадуйтесь, что, во-первых, она у Вас есть, а во-вторых, что существует транспорт, который позволяет не ходить километры пешком.
У Вас клубок проблем. Одно цепляется за другое. По переписке Вы их не решите.
Выберите психолога, ответе которого Вам понравились и записывайтесь на консультацию..
Во-первых, "хочу" — это про желания, а желания как правило ощущают. Желания происходят из области чувств и эмоций. Во-вторых "знаю" — это про мысли.
Поэтому как минимум более правильная формулировка была бы:
"Я не чувствую своих желаний".
Тут можно еще раз уточниться: почему я их не чувствую? Возможны варианты:
№1. У меня нет желаний, нечего и ощущать.
№2 Я не умею осознавать, формулировать свои желания, но они все-таки есть.
Большинство из нас испытывает хотя бы примитивные желания: поесть, поспать
Конечно, это не те желания, в поисках которых Вы сюда написали, но тем не менее это — желания. Мы про них даже так и говорим "Хочу есть", "Хочу спать". И хотя бы в момент, когда мы очень шоколадку, мы точно знаем, чего хотим.
Итак, предлагаю Вам такую формулировку.
Я НЕ УМЕЮ ЧУВСТВОВАТЬ СВОИ ЖЕЛАНИЯ.
А дальше вместе с психологом надо провести исследование. И начать придется с детства.
А дальше придется отслеживать самые маленькие желания и удовлетворять их.
А также надо будет убрать утечки энергии. Потому что критически важное условие для реализации чего угодно — это наличие свободной энергии.
Желание — это то, что я хочу сделать, а не получить от других.
Відредаговано автором 02-08-2024 23:32:42
Из того, что Вы написали, нельзя сделать вывод о наличии депрессии.
Вам уже сказали коллеги, что диагноз может подтвердить или опровергнуть только врач.
Скорее всего, как заметил Владимир Анатольевич, у Вас апатия (часть депрессивного состояния) и тому есть причины (не нравится работа, неблагоприятные отношения с мужем, проблемы со здоровьем). И все это взаимосвязано.
Это особенное состояние - болеют одновременно и душа, и тело.
С этим всем надо последовательно разбираться и лучше с поддержкой психолога.
Например, если у Вас проблемы с щитовидной железой, то нарушен гормональный баланс в организме и это тоже может влиять на Ваше состояние.
Затем необходимо проанализировать отношения с мужем и проблемы, связанные с работой.
Чтобы нормализовать состояние, скажите себе: «У тебя апатия. Со всеми бывает. Это нормально. Каждый может находиться в таком состоянии». "Но выход есть и я его найду".
Проте життя на цьому не закінчується. І хоча зашкалюють емоції, треба впоратися з ними і перевернути цю сторінку
Проаналізуйте ваші стосунки. Які помилки Ви зробили? Можливо, їх ще не пізно виправити, щоб відновити стосунки? В крайньому випадку завжди корисно зробити висновки, прожити своє горе, змиритися з втратою і почати все з чистого аркуша.
У цей період вам потрібен об'єктивний аналіз стосунків і причин, які спонукали хлопця кинути Вас. Зробити це Вам допоможуть близькі – подруга, сестра чи мати, якщо у вас склалися довірчі взаємини. Крім того, можна звернутися до психолога.
Давайте подумаємо.
Навіть якщо Вам вдасться повернути хлопця, довго такі стосунки не продовжаться — душею він уже не з Вами, а з іншою дівчиною. Для чого Вам такий партнер? Настав час відпустити його на всі чотири сторони, оплакати втрату і вирушити на пошуки нового кохання.
Дозвольте собі висловлювати емоції. Бажаєте плакати? Плачте.
Діліться своїми переживаннями із близькими людьми. Іноді достатньо спілкування із подругою. Є психологічна техніка під назвою «вентиляція емоцій», коли людина просто промовляє свої почуття, іноді кілька разів поспіль, поки її не почне відпускати. Скинувши зайві емоції, вона заспокоюється і починає мислити розумно.
Напишіть листа, де будуть викладені всі Ваші претензії та почуття до хлопця. Відправляти його не треба - ви його пишете тільки для себе. Після цього лист можна відкласти, щоб потім прочитати в більш спокійному стані, або відразу знищити.
Отримуйте нові враження, займайтеся навчанням, спілкуванням з друзями, шопінгом, хобі - чим завгодно, аби не залипати в похмурих думках.
Відредаговано автором 02-08-2024 02:11:08
Тревога чаще всего бывает достаточно неопределенной – мы опасаемся непонятно чего или сразу многих вещей одновременно.
Такая тревога – это достаточно нормальная реакция организма.
Но когда тревога становится постоянной, отнимающей силы, то психологи называет такое состояние тревожным расстройством или повышенной тревожностью. Она буквально изматывает, человек начинает чувствовать тревогу по любому поводу или даже вообще без повода.
Есть разные взгляды на тревожность. С одной стороны, тревожность может быть врожденной.
Но в то же время тревожность - это еще и приобретенное качество. Если в течение жизни, а особенно в детском и юношеском возрасте, человек сталкивается с серьезными психологическими или физическими травмами, потерей близких людей, физическими наказаниями, одиночеством, то у него формируется определенная негативная картина мира, недоверие миру, ожидание опасности. И здесь уже мы говорим о приобретенной тревожности. Иногда эти паттерны передаются от родителей или близких взрослых людей, когда ребенка слишком оберегают и внушают ему множество запретов и ограничений.
Но не по переписке. Нужно записаться на консультацию к психологу.
И сразу хочу предупредить, что за одну консультацию проблема не решится.
Відредаговано автором 01-08-2024 21:43:03
Бояться их не надо. Скажите себе - "Паническая атака - это не опасно"
Запомните правило - "чем сильнее я что-то не хочу, отталкиваю, тем больше мой страх этого".
Первая помощь - важно спокойно, ровно дышать. не хватать ртом воздух.
ВНИМАНИЕ! Вдох - через нос. плавный выдох через рот.
Внутри все дергается - успокойте дыханием.
Начните ходить, разминаться, чтобы переработать адреналин. который выбрасывается надпочечниками во время панической атаки.
Відредаговано автором 01-08-2024 22:03:29
А причина осталась и проявляется теперь уже в виде апатии.
Все это следствие невроза. Правильнее сказать - невротического расстройства личности.
Есть смысл обратиться к психологу.
Звичайно, Ви маєте повне право на своє жіноче щастя. Але в цій ситуації син абсолютно не готовий до того, що мама та її обранець житимуть разом.
Син може відчувати ревнощі та демонстративне ігнорування — це доступний інструментарій, за допомогою якого він намагається вплинути на ситуацію. Ваше завдання — доброзичливо, з розумінням поставитися до почуттів сина: "Я бачу, що ти засмучуєшся… Через що ти найбільше переживаєш, чого боїшся?". "Мені з цією людиною комфортно, а що тебе насторожує?"
Але якщо син категорично. не сприйматиме нового чоловіка, то тоді Вам потрібно буде вирішувати - що для вас важливіше. Дитина або обранець. Можете запропонувати йому гостьовий шлюб на невизначений термін, до речі, буде можливість перевірити його почуття.
Відредаговано автором 01-08-2024 16:46:22
Тот, кому изменили, начинает сомневаться, сможет ли я он снова доверять своему партнеру.
Возвращение доверия – это процесс, чаще всего, не быстрый. Поговорить один раз о случившемся не значит вернуть доверие.
Даже если извинитесь, будете обещать так больше не делать, у мужа боль останется, а отношения, как прежде, не станут.
Доверие возвращается постепенно, когда каждый проживает свои негативные чувства, двигаясь навстречу друг другу, обсуждая происходящее и прикладывая усилия. Постепенно – это может быть полгода, а может год и больше. У каждой пары своя скорость.
Вам важно понять, какие Ваши действия могут способствовать восстановлению доверия, как и благодаря чему муж снова может почувствовать себя любимым.
Вместе с мужем надо разобраться, что происходило в ваших отношениях до и после измены. Лучше это сделать с помощью психолога
Вам придется .выдерживать сильные эмоции своего мужа и понимать, что они будут возвращаться какое-то время снова и снова.
Также необходимо проанализировать, какие потребности не удовлетворялись в браке, которые могли подтолкнуть к измене.
Но хочу предупредить, что Вы изменили не один раз - в этом случае даже работа с психологом может не помочь вернуть утраченное доверие
Дайте синові час звикнути до нової ситуації та пережити нові емоції. Не нав'язуйте йому спілкування з новим чоловіком. Починайте з того, що Ваш чоловік буде не батьком, а старшим другом для сина.
Поясніть синові, що Ваш вибір не означає, що Ви любите його менше або що Ви забули про його батька.
Підкресліть, що Ви завжди будете для нього люблячою мамою і що він завжди буде головним для Вас.
Запитайте, що Ваш син відчуває, дізнайтесь про побажання. Покажіть синові, що Ви його слухаєте та розумієте,
Відсутність сексуального бажання – це не вирок. а скоріше, медична проблема. пов'язана із гормональними порушеннями в організмі.
Відомо, що на статевий потяг та бажання можуть впливати певні види медикаментів, наприклад гормональні протизаплідні засоби або антидепресанти. Також негативно можуть впливати такі стани, як депресія, стрес чи тривожність.
Але й сексолог. і психолог спочатку порекомендують Вам звернутися до лікаря, щоб нормалізувати гормональний фон..
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.