У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Алла Володимирівна Романенко Київ лише онлайн

психолог    Алла Володимирівна Романенко
07-06-2011 Алла Володимирівна Романенко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 29 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
психолог
Освіта
КНУ імені Тараса Шевченка, факультет психології.
Спеціалізації по роботі з організаціями (Євгеній Медреш).
Спеціалізація по роботі з психосоматикою (Світлана Гущина).
Міжнародний-супервізійній курс юнгіанської терапії (керівник Інна Кирилюк).
«Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході» (Інна Кирилюк, Сергій Теклюк).
«Нарцисизм як дзеркало душі» (Анжела Мартиненко, Валентина Самусь).
Майстерня по роботі в Еріксоновському гіпнозі (Євген Тичковський).
Участь в міжнародних лекціях та в конференціях.
Досвід психологічної практики
- досвід психотерапевтичної практики з 2011 року;
- психолог в центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району;
- психолог "Концепт ТЫ";
- психолог в центрі "Травматерапія».
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПрацюю як аналітичний психолог.
Робота з самооцінкою.
Подолання страхів, складнощів в особистих стосунках.
Підтримка при переживанні криз і складних ситуацій.
Допомога в розкритті особистого потенціалу.
Працюю зі сновидіннями та з психосоматичними проблемами.

Психотерапія - це глибинний довготривалий процес, тому я запрошую тих, хто готовий досліджувати та змінювати свої набуті роками механізми поведінки.
Я працюю в аналітичній рамці на регулярній основі!

Прохання не писати мені на пошту і в соціальні мережі свої питання/проблеми з форуму! Я відповідаю на форумі і не продовжую цього в особистих переписках!!!
1800 грн


Основне
диплом перевірено
Перебуває в: Іспанія

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 1975
Як зірвати стосунки з хлопцем у якого була спроба самогубства?
Я сумніваюсь, що існує форма як це зробити так, щоб він не образився чи мирно погодився. Якщо у людини є проблеми з психікою, то будь яка фрустрація це травма для нього, тому я писала, що вам потрібен супровід психолога. Єдине, що можу порадити, це говорити за себе, а не про нього і його особливості. Типу, що ви зараз не можете бути в стосунках, вам важко, ви настільки заплутались в собі і ви йому так вдячні за все, але зараз у вас немає, що йому дати. Подякувати за все і сказати, що навіть розглядаєте психотерапію, бо хочете розібратись у своїх станах, відчуттях. Проте гарантій нема, що це допоможе!
Що робити, коли думаю що після сексу людина не зможе до мене відноситись серйозно?
Доброго дня! Чи було приниження вашого тіла в дитинстві через значущих родичів? Треба виключити травматичні історії, бо якщо їх нема, то можливо підіймається тривога перед власною сексуальністю та довірою до чоловіків.
Оголена людина - відкрита, вразлива і ви хочете бути прийнятою такою. Це здорова потреба!
У вас страх неприйняття вашої тілесності та знецінення вас як особистості. Цікаво а як ви самі до себе відноситесь, до свого тіла? Можливо самоосуд себе і проектується на майбутнє.

Бесплатная рассылка интересностей!

Интересная и непонятная ситуация с девушкой
Добрый день! Вы ищите ответ и хотите что-то сделать, но только тут дело в вашем отвержении, которые вы испытали. А это надо прожить! Вы были очень желанны и нужны, а сейчас вас не любят. И даже если это стадия тревожной избегающей тип привязанности, вы все равно попадаете в эту зону. Ваша девушка отображает и вам какую-то сторону вас. Она вам стала более интересна, когда вы попали в отвержение. Почему это произошло надо исследовать через вашу родительскую историю, поэтому рекомендую работу с психологом! Сейчас вы хотите ее понять и предугадать, а я бы рекомендована себя понять и разобраться с собой!
Як зірвати стосунки з хлопцем у якого була спроба самогубства?
Доброго дня! Співчуваю і це дійсно лякає. У вашого хлопця якийсь межовий стан, але це його відповідальність, не ваша.
Вам потрібна підтримка та супровід психолога у проживанні розриву та завершення стосунків, бо ви досить довго перебували з ним в близькості.

Треба прожити свої страхи та не відчувати провину за своє автономне життя. Для цього залучайте активну уяву. Уявіть що він таки зробив те, чого ви боїтесь? Підіть у свій страх! Ви дійсно там винні і причетні?
А також уявіть, що ви все життя будете його рятувати від цих станів? Як вам така ноша?
Уявіть, що ви ще 10 років з ним живете і народили дитинку?
Ці вправи дозволяють піти в страхи і прожити вже їх.
Рекомендую роботу з психотерапевтом, можливо краще з медичною освітою та психіатричним профілем!
Что мне делать?
Доброго дня! Ви сильно зосереджені на вашому хлопцеві. І в мене склалось враження, що ви хочете щоб він підтвердив вашу цінність та особливість для нього. А ви як самі до себе відноситесь? Як ви захищаєте свою цінність? Бо таке враження, що вам можна сказати болючий знецінюючий посил, а ви ще будете його аналізувати.
Треба не грати в цю гру, а питати: «Нащо ти мені це кажеш? Що ти хочеш отримати? Не розказуй, що мені робити, я доросла людина!» А також ділитись почуттями, що у вас це викликає лють, біль, сум, відразу тощо. Тобто потрібна реакція, бо ніби і хлопець чіпляється за вас і хоче від вас вірності та власної цінності, що лише він вам потрібний. Спосіб отримання цього дійсно маніпулятивний.

Ваші стосунки вийшли з квітково-цукерної стадії і ви зустрічаєтесь з реальним положенням речей. У хлопця зараз домінують якість його пригнічені стани, озадаченість реалізацією, а у вас як я припускаю невпевненість та тривожність. І це те, що просто розгортається в стосунках, бо ви стаєте близькими. Вам потрібно вчитись переживати невдоволеність, розчарування та сум. Гарні і міцні стосунки, це коли я витримую всі свої почуття і почуття іншого, не критикуючи його за це. А у вас зараз гра «я хочу щоб було як раніше», а він щось своє теж вам пропонує.
Рекомендую роботу з психологом!

Процитую слова відомого юнгіанського аналітика Джеймса Холіса: «Справжня сутність близьких відносин полягає в тому, що вони ніколи не бувають кращими за відношення до самого себе.

Те, як ми ставимося до себе, визначає не тільки наш вибір Іншого, а й якість наших відносин з ним.

Таким чином, всі відносини симптоматично відображають стани нашого внутрішнього життя, і жодне з цих відносин не може бути кращим від нашого ставлення до свого несвідомого».
Важкі стосунки.
Тетяна, доброго дня! Співчуваю вам. За описом ваш чоловік нарцисичного типу, а це значить, що неможливо добитись від нього співчуття та емпатії. Такі люди хочуть лише як вони хочуть… Розвиток таких людей подібний дитячому, де вимагають увагу до себе та виконання лише його потреб. Ви страждаєте і у вас навіть не вистачає ресурсів на себе, а тут ще він «подарунок» зверху. Вам потрібно вибудувати емоційні кордони, він ображається, а ви не обробляйте його почуття, залишайтесь з вашою позицією.
Рекомендую вам виписати список - «як з вами не можна». Зробіть власну особисту конституцію. Прикро, що ви терпите таке відношення і здогадуюсь, що десь таке було у вашому дитинстві.
Я вам процитую відомого сучасного юнгіанського аналітика Джеймса Холіса: «Справжня сутність близьких відносин полягає в тому, що вони ніколи не бувають кращими за відношення до самого себе.
Те, як ми ставимося до себе, визначає не тільки наш вибір Іншого, а й якість наших відносин з ним.
Таким чином, всі відносини симптоматично відображають стани нашого внутрішнього життя, і жодне з цих відносин не може бути кращим від нашого ставлення до свого несвідомого».
Вам потрібно працювати з відчуттям своєї цінності, самоповаги та любові!

Мысли о красивых девушках вызывает грусть печаль
Добрый день, Андрей! У вас накопленная агрессия и череда претензий к своей девушке. Это все нужно проговорить возможно даже лучше с психологом. Она вас не удовлетворяет только как физический партнер? Как происходят ваши отношения помимо сексуальных? Есть ли у вас близость в ценностях, общие планы? Есть ощущения, что в переполнены какой-то еще неудовлетворенностью помимо сексуальной и от этого нету мотивации и тоска по удовольствию. Сочувствую и рекомендую работу с психологом!
Не знаю що зі мною.
Дякую, що поділились. Співчуваю вашій історії. У вас правда мама, яка знищує морально і не дарує безпеки і звідси ваші проблеми. Тотальне знецінення ваших почуттів та відсутність поваги, а я вже не кажу про любов… Вам дійсно треба вирватись з дорослішанням з цього пекла і пройти довготривалий курс психотерапії. Зараз ви можете пошукати психолога на лініях довіри, в школі та в соціальних центрах.
Как выйти и с зоны комфорта
Славик, здравствуйте! Вы по возрасту вступили в совершеннолетие и это ваша задача развития становится автономным. Сейчас вы на пороге изменений и вам страшно, это нормально. Неизвестное всегда пугает и нужно время чтобы его сделать своим.
В вашем тексте просьба чтобы мы решили как вам быть, но тогда вы будете оставаться зависимым и ведомым и возможно вам это еще нужно. Вы несете ответственность за себя и свой выбор, даже если он не взрослый и неправильный или взрослый, все равно он ваш! Так формируется собственный опыт и становление самостоятельности. Ваши родители вас не держат и поддерживают ваш любой выбор, но вы за них держитесь. Вам страшно быть взрослым?
Давайте исследовать этот страх, ведь Харьков от ракет вы не можете защитить.
Не знаю що зі мною.
Дем‘юр, вітаю! Читаючи ваш текст, ловила себе на думці, що ви обрали собі бути антигероєм - такий зворотній полюс нарциса, своя значущість підкріплюється відчуттям, що я самий жалюгідний і самий недостойний з нотками мазохізму. Прикро, що так! Вам важко бути в контакті з людьми і ви відсторонюєтесь всіма можливими і неможливими способами. Вам притаманна висока чутливість і ви переповнені деструктивними почуттями, які неможливо направити в світ і ви атакуєте себе ж. Таке враження, що це лише верхівка айсбергу, а хотілось би дізнатись що було передумовою таких станів. Треба також перевірятись на наявність депресії у психіатра.
Розкажіть про себе трошки більше. Як народжувались чи є у вас брати і сестри? Як протікало ваше дитинство? Які стосунки з батьками? Чи були колись друзі? Втрати близьких людей?

Відредаговано автором 02-02-2024 12:08:15

Страх розлучення
Ви як птаха з одним крилом, без підтримки і цінності батька. Батьки рідко бувають люблячими та теплими у тих людей, хто тут задає питання. В психотерапії ми проживаємо почуття, які людина носить все життя і навіть не здогадується, що їх можна прожити і стати вільними. У вас образа на батька, яка проектується і на чоловіків.
Нові програми - це нові переконання, установки, які ви будете самі собі створювати та закріплювати. Це як пункт призначення, куди б ви хотіли потрапити. А зараз треба працювати і розвінчувати закріплений досвід і з приводу себе, який може звучати як «я не цінна і не важлива для рідних людей», так і з приводу чоловіків «вони зраджують і обманюють, і мама була права». Ваша історія потребує роботи і розуміння проблеми, це ще не вирішення. В терапії сама головна робота - це проживання почуттів.
Страх розлучення
В вашому досвіді як раз і є відповідь. Ви займали позицію мами і були відсторонені від тата, але тато завжди залишався вашим татом.
Стосунки між батьками це їх діло і часто діти залучаються на підтримку когось з потерпілих партнерів, що не є нормою. Прикро, що мама передала таку спадщину.
Травма робить розщеплення на хороше і погане і втрачається цілісність образу сім’ї. Мама - хороша, папа - поганий. Це закріпилось у вас на несвідомому рівні. В подальшому ваші досвіди підтвердили це. Чоловікам не можна вірити і всі зраджують - це певні програмування, за якими ви живете.
В замін цим які програми ви хотіли б собі? Подумайте, що можна зробити, щоб вони були робочими та дієвими для вас.
Також можна повернутись в своє дитинство і собі маленькій з дорослої позиції щось сказати, що не зробили ваші батьки, бо ви тоді втратили довіру як до мами так і до папи, бо батькам, як я розумію, було не до вас. Саме там коріння вашої самотності.
Страх розлучення
Співчуваю такому відкриттю як зрада. Це правда боляче, огидно та сумно… Чи була зрада з боку рідних у дитинстві, де вас обманювали та брехали?
Віє також одинокістю від вашої відповіді, бо у всіх ваших переживаннях не було підтримки та розуміння людського. Ви зневірились і це правда схоже на горювання та втрату надії, сім’ї, яка не склалась. Це потребує часу та оплакування, зараз ви в таких почуттях і здається, що нічого не вийде. Це нормально відчувати такі переживання і я розумію ваш відчай. Так прикро, що з вами так вчинили.
Рекомендую вам все ж таки роботу з психологом. Ви можете прожити ці розчарування в присутності емпатійного кваліфікованого спеціаліста, а також дослідити витоки дитячої історії.
Доречі, а які були стосунки у батьків і яку модель чоловічу-жіночих взаємодій ви спостерігали?
Страх розлучення
Доброго дня! В мене є припущення, що відносини з вашим чоловіком актуалізували давню непрожиту травму. Ви пишете, що весь час обирали не тих чоловіків. Як ви пережили ці досвіди і з чим залишились на виході?
З прочитаного також бачу тенденцію, що ви і своїм почуттям не довіряєте і хочете підтримки від авторитету. Порушена базова довіра до світу і з цим треба працювати. Стосунки завжди мають етап розчарування, бо спадають ідеалізації і ми бачимо реальну людину, яку ми знову маємо обрати чи ні. Чи є у вас досвід, коли ви пережили розчарування?
Публикації психолога 29

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Тренінги 5

05-07-2017 - 05-07-2017
Киев
Психологическая игра "Воплощение мечты"
Психологическая игра - прекрасный способ прояснить запрос, продвинуться в его понимании, увидеть ресурсные и нересурсные стратегии. Можно играть на лю...

09-11-2016 - 31-05-2016
Київ
Терапевтическая группа "Грани отношений"
Наша жизнь пронизана отношениями, но нет такого института, книги, учителя, который бы научил этому мастерству всецело. Предлагаю проживать свой опыт, ...

26-03-2016 - 26-03-2016
Киев
Социальная женщина
26 марта состоится третья встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня". Тема нашей встречи "Социальная женщина". Выявления своего места в об...

11-03-2016 - 11-03-2016
Київ
Женские роли
12 марта состоится вторая встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня ". Тема нашей встречи будет посвящена изучением ролей женщины. В каж...

26-02-2016 - 26-03-2016
Киев
Женщина внутри меня
Тренинг включает в себя цикл встреч. Каждая наша встреча тематическая и направлена на внутренние ощущения себя, своих чувств, моделей поведения, уст...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr