Психологиня Ирина Константиновна Зубиашвили Київ


- Тбилисский педагогический институт им. А.С. Пушкина ("Педагогика и психология");
- ЦИППО АПН Украины ("Психология");
- Институт психотерапии и медицинской психологии им. Д.Б. Карвасарского ("Когнитивно-поведенческая терапия").
Работала практическим психологом в школе (консультирование детей, родителей, учителей).
Психолог в организации (консультирование персонала и администрации).
Частная психологическая практика.
спеціалізація, зона професійних інтересів
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 3. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Відповіді 1520
Якщо хлопець хоче сексу з іншими жінками, то і Ви маєте право на секс з іншими хлопцями.
Якщо він згоден, що і Ви теж підете з ким - то кохатися, тоді дайте йому і собі такий тиждень, де кожен робить те, що хоче саме цей тиждень.
.А коли тиждень закінчиться, подумайте чи варто Вам продовжувати ці стосунки, можливо хлопець насититься і ця проблема більше ніколи не підніметься.
Зазвичай чоловіки у своїй голові уявляють цей тиждень набагато яскравішим, ніж він буде за фактом.
Але прислухайтеся до себе - чи потрібні Вам такі стосунки, у яких Ви знаєте, що Вам зраджує чоловік. Мало, кого цей факт влаштовує.
Відредаговано автором 02-10-2024 01:04:02
Вы знаете свои ошибки, можно начинать их потихоньку выправлять. И это не значит быть удобной для всех, это значит — быть счастливым и уверенным в себе человеком, справедливым и уважительным к другим и себе, несущим ответственность за свои слова и поступки.
Самый первый шаг к решению проблемы — ее осознание. Если Вы .хотите что- то изменить в себе — то Вы на верном пути.
И не драматизируйте события. Ну не укладывались волосы. Бывает. Это такая мелочь по сравнению со счастливым смехом ребенка, хорошим настроением любимого и любящего мужа.
Я часто повторяю - нужно отделять .эмоциональное от рационального и выяснять перспективу отношений.
А какая у Вас перспектива в браке, если Вы не изменитесь?.
Представьте Вашу семью на своих ладонях. Вы готовы ее сбросить на пол? Уверена, что нет..
К сожалению,. это говорит о Вашей эмоциональной незрелости, о низком уровне эмоционального интеллекта.
Эмоциональный интеллект - это умение управлять своими эмоциями.
А этому нужно учиться,. чтобы контролировать свои эмоции,. нести ответственность за свое поведение.
Вы ведете себя как инфантил - когда окружающие люди и события не вписываются в Вашу картину «идеального мира», у Вас портится настроение..
У Вас наблюдается типичная картина инфантилизма, а именно - самобичевание. .Но это ни к чему не приведет.
Потому что нужен спокойный эмоциональный и поведенческий самоконтроль, умение отделять «себя» от «своей ошибки» и работать именно с последней.
Вам нужно учиться понимать, контролировать и объяснять свои эмоции, принимать ответственность и думать наперед. А сейчас Ваше поведение спонтанное - вот испортилось настроение и это главное. А муж и ребенок - это второстепенное.
Я совсем не хочу Вас обидеть. Но ведь лечение не всегда бывает комфортным,. а лекарство вкусным.. .
Довіра, на якій ґрунтувалися стосунки, розсипається вщент.
Але саме тут і зараз потрібно проявити мудрість та холоднокровність. Адже від Вашої реакції залежить доля шлюбу. Більше того, від уміння правильно поводитися з чоловіком залежить і особисте благополуччя. Важливо не втратити почуття власної гідності та самоповаги. Крики та істерики лише розпалять конфлікт, але не вирішать проблему.
Головне зараз — морально підготуватися до майбутньої розмови.
Від того, наскільки раціонально і спокійно Ви поведете себе, залежить дуже багато. Обміркуйте ключові питання, які потрібно прояснити з чоловіком.
Перш ніж розпочати розмову, визначте, чого Ви хочете від цього спілкування. Вам потрібна правда? Бажаєте висловити свої почуття? Чи шукаєте шляхи для вирішення проблеми? Приготуйтеся вислухати версію чоловіка без перебивання та оцінок.
Що сказати чоловікові? Головне правило - уникати образ та звинувачень. Озвучте факти, які маєте в своєму розпорядженні. Запитайте відверто про причини зради чоловіка,
. Не зациклюйтесь лише на самому факті того, що чоловік зрадив. Обговоріть стан ваших взаємин із чоловіком загалом до цього інциденту. Можливо, щось підштовхнуло його до цього кроку, тоді треба розібратися у прихованих проблемах шлюбу.
Після того, як буря емоцій трохи вщухне, настає час подумати про подальшу долю ваших стосунків. І тут немає однозначно правильного чи неправильного шляху.
Як жити із чоловіком, який зрадив? Чи вибачити його зраду,,чи поставити жирну крапку у шлюбі? Цей вибір буде одним з найскладніших у Вашому житті. Прощати чи ні — особиста справа та право кожної жінки.
Я рекомендую обговорити вашу проблему з психологом.
Вина — неприятное чувство, но во многих случаях она бывает полезна. Отсутствие чувства вины может быть симптомом психического расстройства.
Но в том, чтобы постоянно чувствовать себя виноватой, ничего хорошего нет. Вина всегда запускает в организме стрессовую реакцию. Это может привести к эмоциональному выгоранию , что с Вами и происходит.
Не старайтесь подавить чувство вины. Это приводит к усилению негативных эмоций. Лучше признайтесь себе в том, что чувствуете себя виноватой. Это поможет взять эмоции под контроль.
И простите себя. Для этого скажите себе: «Я сделаю все, чтобы исправить ошибку. И в будущем постараюсь ее не повторить. Поэтому я прощаю себя и позволяю себе двигаться вперед».
Чтобы вина не стала хронической, стоит помнить, что каждый из нас время от времени совершает ошибки И это не делает всех нас однозначно плохими людьми.
Более глубоко Вы сможете проработать свою проблему с психологом, можно он-лайн.
Любовь и любовная зависимость – это совершенно разные по своей сути чувства, которые многие воспринимают как единое целое.
Нужно четко осознавать, что любовная зависимость никаким образом не является тем светлым и вдохновляющим на жизнь чувством, которое мы называем прекрасным словом «Любовь».
Именно при любовной зависимости теряется смысл жизни без человека, которого нужно любить и которому Вы готовы подчиняться.
Сравните, отношение к себе в любви и при зависимости.
В любви: "Я личность, я достойна любви".
При любовной зависимости: "Зачем мне любить себя, если я люблю тебя"
Ваше состояние, конечно, лучше обсудить с психологом, потому что Ваша любовная зависимость уже несет угрозу Вашему здоровью.
Повторяйте, что Вы сильная личность и справитесь с этим.
Хочу заметить, что любовная зависимость никогда не дает настоящее полноценное счастье. Она истощает жизненные силы человека.
А Вы достойны жить полноценной жизнью с личностным и профессиональным ростом, уважая себя.
А мы можем предположить, что .мужчина просто выстраивает между Вами и собой границу в форме стены, возможно, чтобы в будущем не вернуться к отношениям с Вами.
Вашей вины в этом нет, это его способ выхода из данной ситуации.
Но почему Вы переживаете? Ну были отношения и закончились.
Скорее всего, Вы не поставили психологическую точку. И мужчина Вам не совсем безразличен.
А может быть еще осталась обида на него?
Але це розмова не для форуму.
Кожен з нас потребує позитивних емоцій. Чудово, коли джерело позитивної енергії є всередині людини, і будь-якому благополучному чоловікові приємно спілкуватиметься з жінкою, яка й сама випромінює доброзичливість, позитив.
Щоб задати позитивний тон спілкуванню, зовсім необов'язково голосно реготати, веселити чоловіка, стаючи таким собі клоуном. Саме навпаки! Це наштовхне на думку про Вашу легковажність. Ви можете досягти потрібного настрою зовсім іншим способом.
Задавайте питання, на які приємно відповідати. Наприклад, який десерт твій найулюбленіший? Що ти найбільше цінуєш у жінок? Який найсвітліший спогад завжди зігріває тебе?
Всі ці питання допоможуть не лише як слід впізнати чоловіка, а й створити в голові правильний образ. Тепер Ви будете у нього асоціюватися з найулюбленішими та найдорожчими речами в його житті.
Будьте жіночною та простою.
Докладніше Ви свою проблему обговоріть із психологом.
Вибирайте не напрям. в якому працює психолог, а того психолога. з яким у Вас буде психологічний контакт, якому Ви зможете довіряти.
Відредаговано автором 24-09-2024 05:04:33
Ви знаходитесь у двох психоемоційних станах одночасно: це стан надії, що рідна людина повернеться, і стан очікування звістки про смерть. Тому Ви постійно ретравмуєтесь і живете у стані психоемоційного завмирання. Цей процес може тривати досить довго.
Зниклу безвісти людину наша психіка зазвичай або ідеалізує, або знецінює. Причому одна крайність може швидко переходити до іншої.
.Разом з тим, у рамках особливостей цієї ситуації я хочу відмітити той щасливий випадок, коли людина знаходиться і повертається. Це ситуація зі щасливим .кінцем.
Особливість ситуації полягаї в тому. що втрата є і її немає одночасно. Що переживати?
Насправді є що переживати. Психолог допомагає проживати всі ті стосунки, які були. Це і є справжня втрата.. Стосунки, якими вони були, вже ніколи не будуть, вони вже втрачені. У них було і добре, і погане. А у разі повернення треба буде наново вибудовувати стосунки і вони можуть бути вже іншими.
.Але зараз Ви маєте право повноцінно жити.
Важливо бути реалістичною, не фантазувати., на це треба мати мужність.
Для зниклих безвісти немає загальновизнаних ритуалів, як .при відході людини з життя. Але вони потрібні та необхідні, щоб ставало легше. Тому їх необхідно створювати та здійснювати.
Попробуйте поговорить с напарником, выясните, чем Вы ему не угодили, и постарайтесь сгладить острые углы конфликта.
Соблюдайте элементарные правила: будьте вежливы, сдержанны, приветливы.
Абстрагируйтесь. Это тяжело, но попытайтесь не обращать внимание на обидчика. Возможно. у него личные проблемы и от того он так ведет себя.
До такого кохання часто схильні люди тривожні, з низьким рівнем самооцінки
Важливо вчасно зрозуміти, що Вас не цінують і Вам потрібно любити себе досить сильно, щоб не опинитися в нездоровій ситуації. Нерозділене кохання може поглинати, калічити і заважати жити своїм життям.
Подумайте про себе.
Ви нічого не отримуєте натомість, але самі повністю присвячуєте себе іншій людині;
Ви постійно почуваєтеся недооціненою.
Думки про коханого наповнюють Вас тривогою.
Ви постійно думаєте, чим зараз зайнятий ваш партнер.
Ви відчуваєте справжню залежність з усіма її атрибутами: тягою, ламкою та рецидивом. Будьте чесною: зізнайтеся собі, що це нездорове кохання, і намагайтеся відсторонитися. Це означає уникати зустрічей та спілкування, не відповідати на повідомлення та дзвінки, а краще відписатися від об'єкта кохання у соцмережах або заблокувати.
Якщо самостійно впоратися з травмою нерозділеного кохання складно, можна звернутися до психолога. Це особливо важливо, якщо Вами нехтували у дитинстві або з Вами жорстоко поводилися.
Можливість прожити життя, не відчувши почуття нерозділеного кохання, - це рідкість. Не треба боятись не зустріти взаємності. Часто це важливий етап дорослішання та особистого зростання. Важливо те, як Ви впораєтеся з почуттями та які уроки винесете.
Ми не завжди отримуємо те, що хочемо. Важливо сприймати це не як поразку, в як щось, чому не судилося збутися. Якщо ви зможете зберегти позитивний настрій, це прискорить Ваше емоційне зцілення-
Відредаговано автором 22-09-2024 15:00:40
Спочатку потрібно з'ясувати причину панічних атак, а потім можна буде їх подолати.
Потрібно поговорити з Вами, щоб Ви розповіли про себе, відповіли на запитання психолога.
Недостатньо інформації і тому важко щось рекомендувати.
Вік - це соціальний стереотип. У 19 столітті 30-річні люди вважалися старими.
Є біологічний вік (той, що в паспорті) і є психологічний (на скільки років почувається людина).
Коли людина почувається молодою, то й тіло починає відповідати психологічному віку..
Тому люди одного віку мають різний вигляд.
.Ознаки старіння проявляються лише там, де на них чекають
Зверніть увагу на швидкість оновлення органів тіла:
• Шкіра – 5-7 днів;
• Шлунок – 5-7 днів;
• Печінка – 40 днів;
• Скелет – 90 днів;
Ми заново народжуємось кожен рік!
Якщо панує свідома настанова «моє тіло оновлюється постійно», то клітини функціонують за програмою розвитку,
А якщо навколо суцільний «будинок пристарілих» (думки на тему «старість неминуча»), то й немає ніякого розвитку..
Поясніть батькам, що зміна образу мислення зробить їх молодше
Зміна образу мислення продовжить їхнє життя
Можливо, Ви зіткнулися з депресивним розладом.
Він характеризується тривалими періодами пригніченого настрою, втрати інтересу до звичних справ і життя загалом, повною відсутністю сенсу у всьому.
Але це лише припущення, діагноз може поставити психіатр.
І не треба боятися цього лікаря. Він випише ліки, щоб полегшити Ваш стан.
Вам потрібно з кимось поговорити про свою проблему – віговоритися, стане легше.
Ви можете попросити батьків відвести Вас до психолога чи психіатра?
Ви живете, але не відчуваєте активності, енергії життя, оскільки наповнені енергією знецінення себе, незадоволеності.
Якою Ви хочете бути? Чого не вистачає Вам, щоб почувати себе щасливою?
Бессонница, давно признана частым симптомом тревожного расстройства. Человек, которого что-то беспокоит, часто размышляет о своих проблемах в постели, и эта тревога ночью может помешать засыпанию. Фактически, состояние психического гипервозбуждения, которое часто сопровождается беспокойством, определено как основной фактор бессонницы.
И здесь нужна помощь психолога.
Когнитивно-поведенческая терапия является одним из самых распространенных методов лечения. Это тип разговорной терапии, которая помогает переориентировать негативное мышление и помогает снизить тревожность. Исследования доказали, что когнитивно-поведенческая терапия может снизить уровень тревожности даже у людей, страдающих от бессонницы.
Відредаговано автором 21-09-2024 19:50:43
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.