У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 132 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 15
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій професійний досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1200 грн., он-лайн - 1000 грн.

Веду сторінку в Інстаграм: @tetiana.shtapova. Також маю youtube канал: @TetianaShtapova.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.
1000 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
   Сертификат о завершении курса по интерперсональной психотерапии согласно обучающих стандартов АПУ и

Відповіді 930
Ревную хлопця
«Все здається що він мене лише і найде кращу … я боюсь залишитись сама. Думаю що мені 25 вже .. що треба триматись за нього . Бо якщо піде то я вже не знайду такого і лишусь сама . 🥺»;
Марія, доброго дня. Чим саме Вас лякає самотність? Що поганого може відбуватись, якщо Ви залишитесь сама? Як вважаєте, Ваші ревнощі зміцнюють стосунки з хлопцем чи підвищують ризик, що він від Вас піде?
Мужчина манипулирует нами двумя?
«Переживаю тяжело, но помогант мысль о том, что нужно жить дальше, и что я хочу быть щасливой-независимо, с ним или без него.»;
Вы можете обратиться к психологу, чтобы была возможность рассказывать о своих переживаниях, тем самым снижая их интенсивность, получать поддержку и узнавать, что именно поможет Вам стать счастливой, и как в будущем не вступать в похожие отношения.
Мужчина манипулирует нами двумя?
«мне непонятно такое поведения, от этого очень больно. Зачём этот мужчина так поступает?»;
Елена, доброе утро. Вы разорвали отношения с этим мужчиной, но при этом все еще думаете о нем, что приносит Вам боль. Вам стоит сместить акцент с него на себя. Почему такой мужчина появился в Вашей жизни? Что с Вами сейчас происходит? Как Вы переживаете расставание с ним, что помогает справляться с потерей отношений и иллюзий? Насколько Вы справляетесь?

Бесплатная рассылка интересностей!

Токсичні батьки
«Підкажіть будь ласка, що я можу зробити, щоб переносити ці скандали легше?»;
Доброго ранку. У вас в сім'ї не просто скандали, Вас б'ють. При цьому Ви запитуєте, не як зупинити домашнє насильство, а як весь цей жах легше переносити. На жаль, психологи не зможуть Вас захистити в ті моменти, коли на Вас нападають мама чи тато. Могла б поліція, наприклад. Батьки продовжуть Вас бити, тому що знають, їм за це нічого не буде. Якщо дізнаються, що наслідком буде їх покарання, це може на них вплинути. Але все одно Вам буде небезпечно продовжувати жити з ними. Ви можете звернутись в центри, які допомагають людям, що постраждали від домашнього насильства. В будь-якому випадку Вам варто якомога швидше знайти способи, як почати жити окремо від батьків.
Відвикла від чоловіка, коли приходить у відпустку то дуже дратує, що робити?
Галя, доброго вечора. Чому Ви за нього вийшли заміж? Що змінилось у ваших відносинах з чоловіком за ці 2 роки?
Право на межі
«Так, я почуваю себе невпевнено. І почала шкодувати, що я висловила їй якісь негативні речі, покритикувала її, зробила цим боляче. Можливо вона нічого поганого не мала на меті, хоча її поведінка мене ранила»;
А вона не зробила Вам боляче, коли приділяла багато уваги Вашому чоловіку, проявляла зацікавленість до нього? Ваша реакція була у відповідь на її вчинок. Навіть якщо вона не хотіла Вас ранити, вона це зробила. І замість того, щоб вибачитись, виставила Вас винною за те, що Вам було погано після її дій, переклала на Вас відповідальність. Вам варто навчитись більше довіряти собі, своїм почуттям, щоб менше залежати від інших людей.

«Я розчарувалась в собі – як я могла повестися на таке, довіритися, відкритись іншій людині і в результаті отримати те що вийшло, як я могла не передбачити, що таке може бути...»;
Ви отримали досвід, хоч і такою ціною. Ви не телепат, не знали досить добре свою подругу. Після цього випадку, коли вона показала свою нову сторону, краще зрозуміли, що вона може бути і така.

«В мене небагато дуже близьких людей, і вони для мене дуже важливі і цінні. Так, можливо я ще й переоцінюю і маю завищені очікування щодо них»;
Дуже Вам співчуваю. Для Вас це болюче відкриття. Можете звернутись до психолога, щоб в індивідуальному форматі прояснити, що відбувається у ваших відносинах з чоловіком та подругою, отримати підтримку та навчитись опиратись в першу чергу на себе.
Не хватает решительности уйти от мужа
«Помогите советом, я завралась и запуталась, как уйти от человека, но и остаться человеком, хотя бы в своих глазах.»;
Виола, добрый вечер. Расставаться с человеком, который когда-то был близким, часто тяжело и болезненно. Но это Ваше право, принять решение, что уже не хотите оставаться в этих отношениях, и уйти. Вы первый шаг уже сделали, сами хорошо понимаете, что Вам нужно и почему. Но второй шаг, который начинается с разговора с мужем, на данный момент для Вас является непосильным.

Чего Вы больше всего боитесь? Почему считаете, что не останетесь человеком, если решитесь на этот шаг? Какой Вы станете после этого в своих глазах?
Право на межі
«Питання: в чому я не права? Що я не правильно розумію? Що зі мною не так?»;
Доброго вечора. Вам не вистачає впевненості у собі, щоб захистити свої кордони. Подруга почала Вас атакувати, і Ви вже думаєте, що може вона дійсно права, а з Вами щось не так. Хоча цілком природньо, що Вам не сподобалась, м'яко кажучи, її поведінка.
Як допомогти синам?
«Якщо чесно, то мені старший син давно це пропонував, навіть готовий був дати гроші. Проте я сказала, що йому треба ще вчитися, робити домашнє завдання, а не шаландитись по різним секціям, де можна зустріти незрозуміло кого. Подивіться на мого старшого сина, як тільки він почав ходити на спортивні секції, то одразу з'явилась тяга до алкоголю, почав пити пиво. Я не можу цього дозволити молодшого сина і зіпсувати ще його.»;
Незрозуміло кого можна зустріти в школі з таким же успіхом, як і в секції. Вживати алкоголь молодший син може розпочати з ким завгодно і де завгодно, якщо у нього з'явиться таке бажання. Якщо він хоче стати фізично сильнішим, впевненішим в собі, перестати бути жертвою у відносинах з однокласниками, а старший син готовий оплачувати секції, це може допомогти молодшому з часом по-іншому будувати відносини з однолітками. Вам вирішувати, нехай він і далі страждає від булінгу чи спробує щось зробити для того, щоб полегшити собі життя.
Як не дозволяти поганого ставлення до себе?
«Коли мені погано я намагаюсь негайно зменшити біль шляхом згладжування конфлікту. Я не знаю як не дозволяти поганого відношення до себе, технічно не розумію як це робити. Кажуть що діти переймають модель сім'ї від батьків. Мій тато має дуже і дуже складний характер. Можу сказати що їх відносини з мамою стали гармонічними лише після 50, не знаю що цьому посприяло. Підозрюю я просто не люблю і не приймаю себе. Хочу це змінити, але не знаю з чого почати.»;
Лада, доброго дня. Доросла людина любить, приймає та знає, як захистити себе, якщо в дитинстві вона відчувала, що батьки приймають її такою, якою вона є, якщо в неї була можливість проявити своє незадоволення чимось і у відповідь отримати пояснення ситуації чи пораду, а не крик чи ігнорування. Напевно, батьківська родина для Вас не була безпечним середовищем, де Ви могли проявляти себе та відстоювати свою позицію без страху бути жорстко покараною.

Якщо звернетесь до психолога, у Вас з'явиться можливість навчитись самозахисту та новій поведінці в конфліктних ситуаціях, стати більш впевненою в собі. Ваша нинішня модель уникання конфліктів не призводить до їх вирішення, тільки зростає внутрішнє напруження.
Як допомогти синам?
«Питання наступне: як допомогти молошому синові з булінгом у школі, як зробити так, щоб у нього з'явились друзі? »;
Напевно, Ваш син не вміє себе захищати. Таке часто буває з дітьми, яких виховують слухняними, тобто зручними для батьків. Якщо у нього не було досвіду відстоювання себе в дитинстві, тому що це було дуже страшно, він не зможе це зробити й з однолітками. Ви можете запропонувати йому розглянути курси самооборони чи групи східних єдиноборств, щоб він навчився почувати себе більш впевнено.

Крім того, якщо у сина є складнощі в спілкуванні, створенні стосунків, можна порадити йому звернутись до психолога, який працює з підлітками.

«І як зробити так, щоб старший син поважав матір, був більш відповідальним у житті і теж налагодив особисте життя? »;
Ви можете спочатку своїм прикладом показати, що поважаєте його. Якщо перестанете розказувати, як йому жити, на що витрачати гроші, і т.д., можливо, він також почне більше Вас поважати.

«Я його вчила не пити алкоголю зовсім, а тепер мій старший син перетворюється на алкоголіка і випиває раз на тиждень 2 літри пива сам. Я йому кажу, що у тебе буде алкогольна залежність, він мене каже це не твоя справа.»;
Якщо у людини є залежність, то чим більше на нього тиснуть, вмовляють кинути цю звичку, тим більше приводів у нього буде зробити навпаки. Для залежної людини це часто єдиний спосіб для зняття внутрішнього напруження. І коли їй розказують, що цього не можна робити, напруження ще більше зростає, адже це неприємно слухати, і вона йде його знімати так, як вміє.
Романтизація стосунків
«Ви праві у тому, що я змінила «мінус» на «плюс». Все дійсно так і є. З одного боку я хочу бурю емоцій, а з іншого – боюся побудувати такі стосунки як у батьків, боюсь розчарувань , тому й не починаю нових стосунків. Ви все правильно підмітили.»;
Звичайно, Вам страшно навіть уявляти, як ще раз будете переживати те саме, що було в дитинстві. І один із варіантів - взагалі не вступати в стосунки, не створювати сім'ю. Але якщо бажання є мати близькі стосунки, в яких би Ви себе почували по-іншому, Ви можете зробити те, що залежить від Вас, щоб втілити його в життя. Навряд чи це буде просто, враховуючи, що не маєте досвіду проживання в здоровій родині. Але можете звернутись до психолога, щоб мати підтримку на своєму шляху.
як відпустити ситуацію
«Добрий вечір. Я після цієї ситуації не хотіла б уже розповідати щось про свої стосунки. Але як мені здається, якщо я і почала щось розповідати, вона б,або почала жартувати щось і через цей жарт намагатися образити мого МЧ,або і мене теж якось зачепити, що я все, ніби терплю, а, умовно, я все забуваю за подарунки та милі слова. Ну і думаю, що вона це сприйматиме, як виправдання чи щось подібне»;
Вам вирішувати, що розказувати подрузі, що ні. Але Ви багато чого тримаєте в собі, щоб захиститись від неприємних переживань. Хоча в результаті все одно їх маєте. Не даєте подрузі Вас образити, але відчуваєте провину перед хлопцем. Йому не розказуєте, що сталось, а самі так і продовжуєте жити з цією провиною. Ви уникаєте конфліктних ситуацій, але за рахунок внутрішнього напруження.
Як забути одруженого коханця?
«Так, я хочу пережити це і забути чимскоріше. Палкі емоції, які били в голову на початку цих відносин, минули. На зміну їм прийшла порожнеча і біль.»;
Катя, доброго дня. Вам боляче із-за втрати відносин, своїх ілюзій. Навряд чи можливо дуже швидко позбавитись цього болю. Зараз час його проживати, тобто плакати, кричати, говорити про те, із-за чого страждаєте. Поступово стане легше. Можете звернутись до психолога, щоб отримати підтримку та можливість проговорювати свої почуття, усвідомити, чому з Вами це сталось і як в майбутньому не допускати подібних ситуацій.
Хлопець почав зловживати алкоголем
«Я кохаю цю людину, а тому не хочу ставити на ньому хрест. Хочу допомогти і правильно вибудовувати діалог щоб не зробити ще гірше»;
Допомогти Вашому хлопцю міг би лікар, психотерапевт чи група анонімних алкоголіків, якби він захотів отримати допомогу. Це не в компетенції близьких людей, яким би щирим не було їх бажання допомогти. Гірше Ви можете зробити, коли будете його то рятувати, то переслідувати (тиснути), то впадати в позицію жертви. Ви вже все це несвідомо робите. Прочитайте про трикутник Карпмана, зараз багато інформації про механізми, причини залежності та співзалежності.

Зверніть увагу, що Ви запитуєте у психологів не про те, як вирішити якісь свої проблеми, а як себе поводити, щоб хлопець перестав вживати алкоголь. Тобто Ви хочете, щоб він змінився. Але ж не він про це написав на сайті. Хлопець просив Вас йому допомогти? Він хоче позбутись залежності? Що Вас не влаштовує в своєму житті? Що б Ви хотіли змінити?

Відредаговано автором 09-09-2023 11:05:13

Публикації психолога 11
Відео психолога 12
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr