У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Алла Володимирівна Романенко Київ лише онлайн

психолог    Алла Володимирівна Романенко
07-06-2011 Алла Володимирівна Романенко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 29 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
психолог
Освіта
КНУ імені Тараса Шевченка, факультет психології.
Спеціалізації по роботі з організаціями (Євгеній Медреш).
Спеціалізація по роботі з психосоматикою (Світлана Гущина).
Міжнародний-супервізійній курс юнгіанської терапії (керівник Інна Кирилюк).
«Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході» (Інна Кирилюк, Сергій Теклюк).
«Нарцисизм як дзеркало душі» (Анжела Мартиненко, Валентина Самусь).
Майстерня по роботі в Еріксоновському гіпнозі (Євген Тичковський).
Участь в міжнародних лекціях та в конференціях.
Досвід психологічної практики
- досвід психотерапевтичної практики з 2011 року;
- психолог в центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району;
- психолог "Концепт ТЫ";
- психолог в центрі "Травматерапія».
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПрацюю як аналітичний психолог.
Робота з самооцінкою.
Подолання страхів, складнощів в особистих стосунках.
Підтримка при переживанні криз і складних ситуацій.
Допомога в розкритті особистого потенціалу.
Працюю зі сновидіннями та з психосоматичними проблемами.

Психотерапія - це глибинний довготривалий процес, тому я запрошую тих, хто готовий досліджувати та змінювати свої набуті роками механізми поведінки.
Я працюю в аналітичній рамці на регулярній основі!

Прохання не писати мені на пошту і в соціальні мережі свої питання/проблеми з форуму! Я відповідаю на форумі і не продовжую цього в особистих переписках!!!
1800 грн


Основне
диплом перевірено
Перебуває в: Іспанія

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 1975
Боюсь идти на собеседование, постоянно кажется что я мало знаю и т.д
Добрый день! У вас есть страх несоответствия и именно это запускает цепочку действий - доучить, доделать и т.д. Вы делаете много действий, чтобы этот страх не проживать. А если пойти в него? Да, вы что-то точно не знаете и поэтому важно быть искренним с собой и с работодателями. Когда мы что-то не знаем мы ощущавшем себя маленькими и зависимыми. И это нормально, ведь у детей все впереди! Вопрос готовы ли вы учиться после того как кто-то заметит не только ваш талант, но и зону вашей некомпетентности. Тут ощущается много стыда, который как и страх важно прожить. Кто внутри вас стыдит? И как вы воспитывались? Есть предположение, что вы всегда должны быть лучшей, но также можно в невроз себя загнать.
Рекомендую вам работу с психотерапевтом!
Я проигрываю...
Здравствуйте! Очень много обесценивания ощущаю в вашем тексте. Вы описываете себя как проигравшего, только не понятно какой приз вы пропустили. Предполагаю, что вам бы хотелось быть первым или лучшим, верно? Это своего рода желание признания, значимости, которых у вас недостаточно.
Вы осознали, что нуждаетесь в помощи и теперь важно в себя вложиться ресурсами и временем. Выберите себе психотерапевта и начните себя узнавать изнутри, потому что есть ощущения, что вы раздавлены внешними событиями и личными огорчениями. Не понятно какой вы, что ищете, что хотите? Эти все темы прорабатываются в длительной постоянной психотерапии. Желаю возродить огонь познания и веры в себя!
Чувствую апатию и грусть, убеждаю себя что все хорошо, боюсь с кем-то поделиться этим
Алиса, сочувствую вашему состоянию. Жаль, что вы стыдитесь своих чувств и пытаетесь быть солнцем, когда в душе дождь. Если очень долго подавлять что-то, оно накроет еще с большей силой. Вам важно научиться проживать свои труднопереносимые переживания и относиться к ним легче. Этому возможно научиться в психотерапии. Согласна с коллегами, что важно исключить депрессию, пройдите тест на депрессию Бека и необходимо также обратиться к специалисту-психиатру. Когда у нас болит зуб - мы идем к стоматологу, когда нам сложно и плохо ментально важен также врач.
К слову о той части, что вы прячете, она знакома всем психологам и она нуждается в принятии, в чуткости и в человечеством сопровождении. С этим работают и это можно прожить!

Відредаговано автором 25-01-2024 14:11:26

Бесплатная рассылка интересностей!

Контроль дыхания
Добрый день! Сочувствую вам! А когда началась эта проблема? Что ей предшествовало? Важно найти первопричину, ведь что-то запустило стресс, тревогу и возможно уже доходит до панической атаки.
Контроль связан с вашим страхом, который переводится у вас в действия, а важно разобраться с вашими чувствами и переживаниями! Рекомендую вам пройти курс психотерапии и прожить свои опасения и сложнопереносимые чувства!
Постійний смуток.
Вітаю! Співчуваю Вам. Ваші емоційні стани можуть бути різними і якщо домінують важкопереносимі, то їх слід розділити чи зв’язати з певними подіями. Почуття, подія та розуміння - це три прошарки будь-якої ситуації, і саме почуття зв’язують 2 інших. Дітям це роблять батьки, вчителі, наставники, а також психологи. Спочатку дитину витримують батьки, а потім вона вчиться сама себе витримувати.
Самому важко, але частково можливо якщо слухати лекції, читати книги, але це буде в більшій мірі впливати на розуміння, а вам важливо прожити та розділити свої почуття. Це сфера почуттів та емоційного інтелекту, він розвивається на практиці через досвід спілкування.
В терапії сама головна робота - переживати своє життя. Люди шукають рішень чи розумінь, але вони не працюють якщо почуття розпирають чи давлять… Ваша задача зараз - попросити про допомогу і знайти її.
Можливо в закладі де ви навчаєтесь є психолог? І можна свою родину розвивати і казати, що ви не справляєтесь з почуттями, залучаючи їх в допомогу та вирішення цих питань.
Якщо не прийнято було щось, можна вчитись приймати!
Что делать, я запуталась
Добрый день! Жизнь ставит перед вами взрослую задачу развития - обучение, а уже затем профессия. Сочувствую вашим переживаниям и себя помню растерянную и пугливую, но по истечению времени я вижу, что многие мои однокурсники не работают психологами и нашли себя в других отраслях. Любое высшее образование учит человека учиться в первую очередь, а у вас нету понимания ценности обучения и вы рисуете страшные картины самоистязания. Даже по профилю порой бывает трудно обучаться. Но трудно - это часть жизни, ее все равно надо будет пройти.
Я ощущаю много страхов, бессилия и ненависти от вашего текста. Именно эти чувства мешают вам разобраться в себе, вы попадаете в жертву, которая ни на что не способна. Но у вас есть и ваша агрессия, только вы хотите лечь под рельсы, а это аутоагрессия. Но это не решение, а коллапс. То есть вы сами себя убиваете своими же чувствами. Хотелось чтобы ваша агрессия служила для вас поиском вашей дороги! Вам нужна помощь и пространство, где вы сможете поделиться своими переживаниями. Попросите родителей о встрече с психологом! Это нормально просить помощь!
Желаю вам справится с этим периодом в вашу пользу и вам во благо!
Що робити коли постійно соромишся своїх емоцій?
Доброго дня! Ваші емоції - це ваші різноманітні дитячі стани, це життя, яке б’є ключем. Ви описуєте ситуації, де інші не сильно витримували переживання і у вас сформувалась така сама поведінка до себе.
Сором - це захист, щоб не переживати відторгнення. Від сорому нам хочеться кудись себе подіти і не бути. А вам важливо бути та мати підтримку. Це можна розвивати з психологом, в психологічних групах, де основним дослідженням будуть саме емоції та переживання. Бути живим - це відчувати все і не тільки радощі та ейфорію, а також сум, біль, сором… Вам треба навчитись проживати ці стани і відноситись до них як до погоди, з якою рахуються навіть якщо вона не подобається. За кожною емоцією стоїть потреба і саме наші переживання нас зв’язують з іншими і з собою в тому числі.
Бажаю навчитись користуватись цим даром - почуттів собі та іншим на користь і в задоволення!
Парень перестал выставлять общие фото,с чем это может быть связано?
Добрый день! Со временем людям свойственно меняться и их предпочтения трансформируются. Потребность показать свою жизнь - это жажда признания и нарциссическая потребность, возможно его большое сейчас привлекать потребность в безопасности - шизоидная часть личности. Это надо узнать у него непосредственно. Иногда мы хотим разных вещей, хорошо когда они совпадают, но бывает и нет… и тогда нужно учиться слышать и принимать другого. Скорее вы обижены, что он не хочет и ищите причину. А причина может быть просто не хочет и это не отвержения вас и ваших отношений. Это его потребность в уединении и сохранении энергии. Важно это прояснить и услышать его.
Проблеми з чоловіком
Доброго вечора! Чоловік як я зрозуміла ранений попередніми стосунками і страх болю шлейфом тягнеться за ним. Ви для нього настільки ідеальна, що він вас заблокував. Дивно і м’яко кажучи напружує, що ви не можете злитись, не маєте змогу відмовити в спілкуванні і маєте бути в його доступі 247. Тобто маєте бути ідеальною, а з реальною стороною речей чоловік зустрічатись не хоче. Мені здається, що ця ситуація для вас тільки до кращого, ви можете побачити і його реальним, без того ореолу, який він напускав до. Якщо людина реактивно реагує на труднощі, то як з ним будувати життя та виховувати дітей?
Мне 11 лет и мой родители занимаются секскам
Сожалею, что вы напуганы и растеряны. Вы еще очень юнны чтобы объять и понять происходящее, но вы можете сказать родителям о своих чувствах и о том, что не можете спать, когда они шумят. Также не ваша задача понимать что между ними происходит, это их отношения. Ваша фантазия рисует страшные истории, но это всего лишь фантазии. У взрослых людей свои развлечения, у детей - свои. И каждому своё.
Страх, який заважає жити
Співчуваю вашому гіркому досвіду. Ви ніби тут просите дозвіл не йти в ту клініку, де дешевше і на яку так сильно наполягають батьки. А якби ви були собі люблячими батьками якби ви вчинили? Сробуйте піти іншою дорогою, обираючи себе. Зуб треба лікувати і питання просто як і де? Той досвід в минулому і зараз вам потрібно пережити новий і від вашого настрою і вибору залежить яким він буде. Ви вже можете робити те, що ви вважаєте за потрібне і не віддавати на тортури себе поганим дешевим лікарням, де немає гідного відношення. І так можете не подобатись батькам зі своєю позицією і своїм вибором! Ви вже доросла людина!
Как изменить свое отношение к человеку?
Ваши чувства важно прожить. Если не хотите с психологом, есть техники специальные. Пишите каждый раз письмо этому человеку как поток мыслей и чувств, до того момента пока не почувствуете, что остыли. Затем, через какой-то зазор времени, представьте, что вы и есть этот человек. Открывайте письмо, читайте и пишите ответ от его имени… возможно необходимо сделать несколько заходов! Вы сами почувствуете когда хватит!
Эта техника решает внутриличностный конфликт и дает возможность всем частям проявиться. Когда внутренние воды утихомириться, то внешние события не будут выступать триггером.
Желаю вам сил и терпения ❤
Хлопець вночі посадив одну на таксі
Доброго дня! У вас є певні потреби, очікування та страхи. Саме все це наплуталось і вилилось в таку історію. Ви хочете, щоб хлопець про вас думав і обирав. Але чомусь самі себе не обираєте і ще є ображаєтесь. Почніть відслідковувати свої потреби і задовольняти їх, не перекладаючи відповідальності. Це буде таким критерієм усвідомленості.
Випишіть свої страхи, що блокують вашу активність. Подивіться на це як на вашу внутрішню роботу, яку за вас ваш хлопець не зробить. Якщо я боюсь відмови, то я все буду робити щоб з нею не зустрітись. Тому можливо страхи сильніші за бажання?
Страх оцінки і критики
Добрый день! Оценка - это орудие мозга, ему важно сопоставить красиво/некрасиво, хорошо/плохо, правильно/неправильно. Вам нужно отношение, а это работа сердца. Нужно безусловное принятие себя! Принять нужно себя, в том числе ту, которая опасается оценок, критики и зависима от других людей. Очень много страхов, которые нужно прожить. Если в семье была критикующая атмосфера, то трудно живя, выстраивать новую, поэтому вам нужна психотерапия. Это длительная работа и советом здесь не обойтись.
Есть замечательные книги о принятии себя «К себе нежно», «Ребенок в тебе должен обрести дом».
Ріжу руки
Доброго вечора! Так шкода, що ваш біль психологічний виливається в такі тілесні тортури проти вас. Включається внутрішній механізм деструкції, а потрібне співчуття та теплота до себе. Таке відношення ви отримаєте від кваліфікованого спеціаліста, тому його потрібно шукати та просити допомогу! Біль - це частина нашого життя, і наша задача навчитись справлятись з нашими почуттями. Почуття треба переживати, а не переводити в дії. У вас зараз нема такого досвіду, але з часом ви маєте навчитись регулювати та проживати різні свої стани без шкоди для себе.
Я бажаю вам відродити любляче турботливе самовідношення до себе! Бажаю стати сильнішим ніж ваш біль❤
Публикації психолога 29

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Тренінги 5

05-07-2017 - 05-07-2017
Киев
Психологическая игра "Воплощение мечты"
Психологическая игра - прекрасный способ прояснить запрос, продвинуться в его понимании, увидеть ресурсные и нересурсные стратегии. Можно играть на лю...

09-11-2016 - 31-05-2016
Київ
Терапевтическая группа "Грани отношений"
Наша жизнь пронизана отношениями, но нет такого института, книги, учителя, который бы научил этому мастерству всецело. Предлагаю проживать свой опыт, ...

26-03-2016 - 26-03-2016
Киев
Социальная женщина
26 марта состоится третья встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня". Тема нашей встречи "Социальная женщина". Выявления своего места в об...

11-03-2016 - 11-03-2016
Київ
Женские роли
12 марта состоится вторая встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня ". Тема нашей встречи будет посвящена изучением ролей женщины. В каж...

26-02-2016 - 26-03-2016
Киев
Женщина внутри меня
Тренинг включает в себя цикл встреч. Каждая наша встреча тематическая и направлена на внутренние ощущения себя, своих чувств, моделей поведения, уст...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr