Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Запоріжжя лише онлайн


Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта аж до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
спеціалізація, зона професійних інтересів
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу програму, що забезпечує вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.
Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!
Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 12. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 7932
«2. Як налагодити особисте життя (знайти адекватних та правильних друзів і дівчину) і поєднати його з науковим? Чи все-таки наявність наукового життя це автоматично крах особистого? Раніше мене не цікавили дівчата та друзі, а тепер, незважаючи на отриманий науковий ступінь, мені цього чомусь захотілося.»;
Чи розумієте Ви, що задля вирішення цих потреб доведеться надолужувати пропущене і втрачене у свій час? А там річ іде, загалом, про досвід. Про зміну установок, цінностей, пріоритетів, навичок спілкування і побудови стосунків, про мотивацію й таке інше.
«1. Як влаштуватися викладачем до вузу?(це питання, мабуть, не тільки до психологів, але все-таки задам і вам, може щось порадите, важливий свіжий погляд на ситуацію).»;
Разом з психологом дослідити суб'єктивні чинники відмов з боку керівництва ВНЗ. Вважаю, що вони мали місце і тому потребують корекції. Щоправда, форум для цієї мети не найкращий варіант. Інша річ - індивідуальна взаємодія з психологом. Скористайтесь можливістю. Результат того вартий)
Зверніться до психолога індивідуально і за його допомогою почніть виправляти своє життя. Онлайн формат теж підійде.
«Мне 35 лет, внешне я очень привлекательная женщина, не замужем. »;
Полагаю, у Вас есть какое-то свое собственное видение и объяснение, почему до сих пор не замужем. Поделиться можете?
«Но в последние несколько лет появилась нехорошая тенденция в отношении мужчин, с которыми я знакомлюсь. Например, мужчина может привлекать физически или нет, но мы с ним общаемся, на любые темы, от бытовых до моральной помощи.»;
Тут кое-что, имхо, было бы полезно уточнить.
Во-первых, к чему привели прежние тенденции? Или как, вообще, было в прошлом?
Во-вторых, чего Вы хотите на самом деле от мужчин: отдельно от привлекательных физически - ? и от тех, что не цепляют - ?
«Но в итоге на такое общение подсаживаешься»;
Что значит подсаживаешься? Наверное, Вы что-то получаете, в чем испытываете дефицит. Так что это?
«а вдруг из этого что-то получится»;
Иными словами, чувств у Вас нет, зато головой начинаете строить далеко идущие планы?
«это общение не переходит в отношения, а мужчина знакомится с другой девушкой, которая действительно становится его девушкой, а со мной продолжается обсуждение бытовых проблем и жалобы на жизнь.»;
Может, у Вас есть установка, согласно которой, приятельское общение ДОЛЖНО перерасти в любовные отношения?
«В итоге я начинаю чувствовать себя морально использованной. »;
Вполне логично, что именно так Вы себя и чувствуете, поскольку вкладывали в общение один смысл и свою цель, а мужчины - другие смыслы и цели.
«Что делать чтобы исправить ситуацию, чтобы начать привлекать другой тип мужчин? »;
Вносить коррективы в свой стиль построения близости. В индивидуальной работе с психологом эта задача решается весьма успешно.
«Почему только я должна терпеть двоих детей, которых я ненавижу, а он моё дите в виде собаки - нет???»;
Развязка может наступить, если Вы поставите вопрос по-другому - не ПОЧЕМУ? а ЗАЧЕМ???
И, действительно, РАДИ ЧЕГО Вы должны терпеть ...?
Попробуйте дать честный ответ самой себе.
Ответ отредактирован автором 12-11-2022 10:17:37
«Я звернулася до геніколога, вона мені порадила, що раз такий тяжкий психичний стан настав, треба приймати гормон, але я боюся й тих гормонів, бо в них багато шкідливих побочек.»;
Що Ви скажете на те, що багато жінок, приймаючи гормони, живуть щасливим життям 80 років і більше?
«Я вже не знаю, що мені робити. Я боюсь, а якщо я і вправду втрачу контроль. Я не знаю, чи практикувати мені далі ці прийоми з книжки ( бо все інше не допомогло) чи краще не треба.»;
Вважаю, що з цими питаннями варто звернутись до спеціалста, як, власне, порадили колеги.
І під час терапії досліджувати, що призвело до «Рік назад я одного ранку прокинулася і мені чомусь хотілося плакати, стан був пригнічений, це почалося повторятися зі дня в день і я зрозуміла, що в мене депресія»; Як Ви жили, як будували стосунки і таке інше.
Вы абсолютно в праве именно так смотреть на вещи. И благодаря такой позиции у Вас не получается увидеть и осознать все многообразие факторов, повлиявших на Ваше становление и развитие. Например, мама - она ведь сыграла ключевую роль в процессе формирования Вашей личности. Через нее Вы узнавали, что такое мир и кто Вы. Она транслировала Вам свои правила и установки, ценности и вкусы, поддерживала одни Ваши поступки и начинания и запрещала другие. Она демонстрировала модель женского отношения к мужчинам и не только.
Да и кроме мамы наверняка были и другие люди, так или иначе принимавшие участие в Вашей судьбе.
Но не это главное, имхо. Гораздо важнее научиться строить здоровые отношения.
Предложу Вам видео на эту тему. Надеюсь, поможет разобраться в столь не простом вопросе.
ЗДОРОВЫЕ ОТНОШЕНИЯ. КАК ПОСТРОИТЬ?
https://upsihologa.com.ua/audio-video-558
«Скажіть це залежність»;
Звісно, емоційна залежність. Тут Ваші побоювання справдились.
«і що мені робити?»;
Працювати з психологом. Мета - відновлювати цілісність Вашого Я, щоби нарешті стали особистістю, здатною витримувати самотність, без страху бути покинутою, упевненою в собі і не використовуючою інших (в данному випадку чоловіка) задля рятування і "добудови" себе.
Як на мене, мета варта того. А Вам як здається?
«Я сейчас думаю, что стоит просто поддерживать общение изредка. Просто как друзья, не писать часто, не проявлять любовь. Чтобы она отдохнула от всего этого. »;
Оптимально - дати дівчині спокій. Усе інші буде сприматись як нав'язування себе, тобто прояв Вашої слабкості.
Навчіться поважати себе. Це по-перше.
А, по-друге, навчіться поважати почуття інших, в тому числі дівчини, до якої у Вас є почуття. Без цієї умови будь-які стосунки не мають шансів стати гармонійними.
«ВІДПУСТИТИ ? ДАТИ РОЗЛУЧЕННЯ?»;
Як на мене, цікаві у Вас запитання - наче Ви володарка морська, яка має владу вирішувати долю простих смертних. Хочу - покараю, хочу помилую, а вдарить щось у голову - так і зовсім відпущу на волю, як свого часу вчинив граф Толстой, відпустивши своїх кріпосних.
«Хочу зберегти сім’ї»;
Сім'я - то святе. Але варто з'ясувати, навіщо Вам зберігати сім'ю? Щоби що там далі відбувалось? Невже лише, аби сучасний інтер'єр і надалі покращувався, а з часом нове авто замінили на більш нове?
«але боюся якщо не потрібно вже всього того йому»;
Озирніться назад - чи знали Ви насправді, що було потрібно чоловікові в минулому? Що дійсно цінного (не тимчасового) поєднувало вас? Можливо, почуття? А, може, повага? А, часом, цікавість?
«але я не знаю, що мені робити.»;
Вважаю, що потрібно визначитись із психологом і почати з ним співпрацювати індивідуально. Кілька напрямків наявні і очевидні:
«У березні дуже погано розійшлася з мамою та сестрою(вони в іншій країні, виїхали через війну), а я з сином і чоловіком залишилися тут. По сьогодні вони зі мною не розмовляють(сестра не взлюбила мого чоловіка), тому налаштувала проти нас і маму.»;
Що відчуваєте у зв'язку із мовчанкою рідних - сестри і мами? Аспект емоцій вельми важливий, адже в разі, коли Ви свої емоції витісняєте або придушуєте, то це негативно відбивається на Вашому стані. Емоції корисно і екологічно виражати назовні, хоча б символічно спрямовуючи їх образу близьких людей.
Хочу запитати, чи розмовляли Ви з сестрою щодо її ставлення до Вашого чоловіка? На підставі чого в неї виникли такі почуття?
«А на початку серпня помітила, що мене дратують його обійми, торкання, в ліжку мені взагалі його не хочеться, як мужчину.»;
Чи не пов'язуєте Ви таку різку зміну з негативною налаштованістю до чоловіка з боку мами і сестри?
Як Вам здається, наскільки Ви залежні від думки родичів?
«Я стала дратівлива(почалося ще з лютого - боялася будь-яких звуків), почала набирати вагу, з'явилися безсоння, поганий апетит, а іноді навпаки. Я сиджу вдома, навчаюся онлайн на денному відділенні, не працюю і відчуваю, що потроху сходжу з розуму.»;
Оця симптоматика (у поєднанні із впливом війни та інших чинників) може бути проявом страху про втрату чоловіка, а страх, в свою чергу, може пригнічувати лібідо.
До речі, як Ваш чоловік реагує на Ваш стан? Як висловлюється щодо Ваших сестри і мами?
Які між вами стосунки останнім часов?
Оптимально для Вас - обратиться в своей стране к психологу индивидуально. Переписка на форуме мало эффективна.
То, что Вы называете ссорами, на самом деле вовсе не ссоры. Речь идет о конфликте ценностей, о границах допустимого, об унижении и неверности, об отношении к Вам как объекту...
Очевидно, эти категории еще не приобрели для Вас должной значимости. А Вашем поведении доминируют пока еще скрытые от осознания мотивы, скорее всего, сформированные в детстве. Поэтому ответ на Ваш вопрос выглядит гораздо сложнее, чем может показаться на первый взгляд. Важно и нужно исследовать реализуемый Вами сценарий, о чем коллеги уже писали.
Если же глотать обиды, закрывать глаза на все вопиющие факты, то что тогда считать нормальными отношениями?
Разве что на повторение того, что уже было.
«Как вообще решить эту проблему и начать жить нормально»;
Обратить внимание на то, что Вы делаете со своей жизнью, поскольку вот эти моменты «прошлые закончились тем, что мне изменили трижды и я в отместку пошла изменять ещё больше. »; многое говорят о том, как Вы относитесь к себе, какими представлениями об отношениях пользуетесь и к чему это может привести в конечном итоге.
Думаю, нужно разбираться с помощью психолога.
На щось подібне у Вашій відповіді можна було очікувати. Це звичні почуття, пов'язані з потребою доводити близьким, що Ви гідні їхньої уваги і любові. Цей паттерн сформувався в дитинстві і з того часу переслідує Вас. Отже, потрібна корекція, адже "користуючись" тим, що є, буде постійно присутня небезпека потрапити у емоційну залежність. Що, звісно, немає нічого спільного з почуттям любові.
Співпраця з психологом допоможе позбутись негативного спадку дитинтсва і сформувати свідоме та автентичне ставлення до інших людей. Скористайтесь нагодою. Онлайн формат, до речі, вельми актуальний і ефективний сьогодні.
«Вже дійшло до того, що на уроках, навіть не на виступах, мене розбиває панічна атака і дуже б'ється серце. В мене постійно спливають картинки минулих невдач і труднощів, в голові думка "ти гірша за всіх, в тебе нічого не вийде "»;
Пропоную відео на тему ПА. Воно, звісно, ніяким чином не замінює співпрацю з психологом, проте формує більш-менш об'єктивну уяву щодо природи ПА та шляхів її подолання.
ПАНИЧЕСКИЕ АТАКИ. КАК ПРИРУЧИТЬ "ДРАКОНА"
https://upsihologa.com.ua/audio-video-460
Публикації психолога 19
Відео психолога 21
Почуття, емоції
Особистісне зростання та корисні поради
Робота з психологом, психотерапевтом
Залежності (від речовин та співзалежність)
Психологія відносин
Психотерапія
Батьки та діти
Самооцінка
Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.