Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Львів Галицький район


Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (кожен тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
спеціалізація, зона професійних інтересів
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу і реалістичну програму, що призводить до вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.
Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!
Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 12. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 8079
Они могут считать рабство лучшей формой существования. Так и что с того? Это они. Они проживают свою жизнь, не Вашу. Главное, как смотрите на вещи Вы и какую цену готовы платить за то, чтобы быть собой.
«Знаю, что они хотят, чтобы я обломалась и нигде не реализовалась.»;
Типа Вы из одной стаи и не имеете права отрываться от "коллектива"?
«Да, друзья для меня намного ближе, чем моя семья.»;
Так не редко случается.
А с этим вопросом, похоже не справились. Жаль...
«Персонально для Вас есть хороший вопрос - на что надеетесь, откладывая?
цитата:
Тупо нахожу себе отговорки.
И с этим предлагаю разобраться, иначе любое движение вперед будет движением в потемках.
Напишите в столбик все свои отговорки в том порядке, как они приходят в голову.
Сможете?»;
Анжела, очевидно потому, что бессознательно, интуитивно стремитесь стать ЦЕЛЬНОЙ. А для этого нужно познакомиться со своей Тенью (по Юнгу), то есть своей "плохой" частью личности.
Хорошей Вы уже побыли и не очень-то впечатлились «до этого времени я была примерной девушкой, домашней, не посещающей дискотеки и социально изолированной »; Хорошей по принуждению, в силу запретов и ограничений, что в итоге сводится к подавлению желаний.
Теперь же Вы ищите себя «Мне интересно узнать какая я и какой ещё могу быть»;, вырываясь на просторы символической свободы. Думаю, придет время и Вы научитесь этой свободой осознанно распоряжаться))
Кроме полюсов "хорошая - плохая" (кстати, весьма условных явлений, поскольку ценности и вкусы у людей разные) есть понятие СООТВЕТСТВОВАТЬ себе. БЫТЬ собой(!) Но как это возможно, если не знаешь ответа на главный вопрос - КТО ТЫ?
«И чем больше меня ругают тем больше хочеться быть плохой. »;
Таким образом боретесь за ПРАВО выбора. Может, еще по-детски боретесь?
«Мне стыдно за своё поведение»;
Относительно стыда. Предложу Вам видео в качестве информации на столь важную тему.
СТЫД И ВИНА. КАК СОВЛАДАТЬ С НИМИ.
https://upsihologa.com.ua/audio-video-480
Его (вдохновение) еще позвать нужно правильно, иначе не придет.
«Из моей семьи в меня не верит никто (мама, папа, брат).»;
Печально. Они что же - всерьез считают Вас лузером?
«В меня верят только мои друзья.»;
Получается, эти люди ближе, чем родные.
Николай, знаете ли Вы, что царь Соломон тоже пришел к этому выводу? Ничто не вечно под Луной. Все когда-то начинается и все имеет свое завершение. Если есть страх смерти, то его можно проработать в сотрудничестве с психологом. Не избавиться, а принять факт завершения жизненного пути и идти дальше, реализуя свой замысел.
Обычно с этим страхом люди встречаются в раннем периоде жизни. А у Вас были такие вопросы к родителям? Что они Вам говорили?
«и что будет дальше»;
В смысле? В Вашей текущей жизни или что имеете в виду?
Предложу еще Вам видео. Надеюсь, будет любопытно посмотреть.
СТРАХИ. КАК ПРЕОДОЛЕТЬ...
https://upsihologa.com.ua/audio-video-466
Співчуваю і розумію Вас. І Ви зрозумійте - питання «Чи вірними є дії психологів, які за сеанс вивертають все наболіле і відпускають пацієнта з тим всім працювати.»;
настільки чутливе і делікатне, що на нього не може бути однозначно якоїсь твердої відповіді.
Багато чинників впливаєть і багато аспектів мають значення. Це і Ваш психологиічний стан, і сутність та складність запиту до психолога, і Ваші очікування, і кваліфікація спеціаліста, і ще багато чого.
Досвідчені психологи, перше, ніж "торкатись до рани клієнта", виявляють, а потім забезпечують ресурність клієнта справлятись з високим емоційним навантаженням і переживанням болю. І на будь-якій стадії терапії сесія не може завершуватись так, що клієнт полишає кабінет психолога з "відкритою раною." Тому процесс терапії потребує певної послідовності і триває іноді не один місяць, а тим більше не один день(!)
Ответ отредактирован автором 20-11-2022 10:27:02
Ответ отредактирован автором 20-11-2022 10:27:34
«Можно ли самостоятельно проработать обиду на отца которого на было»;
Во-первых, отец у Вас был, иначе бы Вы не появились на свет. Так ведь?
Другое дело, что Вы его не знали и он никак не принимал участия в Вашем развитии и становлении.
Во-вторых, ради объективности замечу, что, наверное, это Вам известно со слов мамы «знаю про отца что он был алкоголиком и изменял маме»; Возможно, что так и было. Но возможно и нечто другое... И будь у нас возможность послушать отца, то, скорее всего, его версия будет отличаться от маминой или чьей-то еще. Лично я знаю множество таких историй.
В-третьих, действительно ли Вы испытываете обиду на отца или она возникла под влиянием врача и его предположений?
Насчет обиды предложу видео в качестве информации, но не инструмента терапии(!)
ОБИДА - ДРУГ ИЛИ ВРАГ?
https://upsihologa.com.ua/audio-video-554
В остальном соглашусь с коллегами - лучшим вариантом будет индивидуальная работа с психологом, поскольку у проблемы «всю жизнь попадаются парни которые хотят только секса »; как правило много "родителей", то есть причин. Для их выяснения и проработки без личного контакта с Вами никак не обойтись. Могут играть роль, прежде всего, привычные для Вас чувства и состояния (например, одиночества, разочарования, брошенности, зависимости и т.д.), которые формируют Ваше поведение. Еще - искаженные установки и взгляды, слабые личностные границы, пример маминой судьбы и т.д.
Ответ отредактирован автором 20-11-2022 10:12:38
Обычно терапевт, после знакомства и диагностики, предлагает хотя бы примерно программу предстоящей работы с пациетом/клиентом. По идее, обоим должно быть понятно, в какую сторону двигаться, иметь представление о том, что будет происходить в их взаимодействии. На этой основе, включая условия сеттинга, заключается условный терапевтический контракт.
У Вас такое было?
Программа, естественно, может обсуждаться, в нее могут и реально вносятся коррективы в ходе лечения. Терапевт отвечает на вопросы, при этом не вдаваясь в детали своих методов и приемов.
Пользуетесь ли Вы своим правом обсуждать интересующие Вас моменты? Если нет, то по какой причине?
Ответ отредактирован автором 20-11-2022 09:51:53
Зрозумійте - лише говорити і виражати почуття замало. Потрібні дії. Послідовні, краще м'які за формою, але тверді по суті. Це неухильний прояв своєї позиції і спроможність витримувати психологічне навантаження з "того боку" і тиск своїх власних побоювань, вагань і тому подібного. Це і буде відповідь на Ваше запитання
«Зараз не можу зрозуміти як мені себе поводити далі. »;
«Свекруха не готова до повноцінного діалогу, напевно і вияснення ситуації до кінця.»;
Якщо не готова, то дайте їй час. В чому проблема? Хоча, звісно, проблема очевидна - мабуть, Вам хочеться якомога швидше подолати емоційний дискомфорт. Це зрозуміло. Проте поставтесь до нього як до податку на життя. Люди ж сплачують податки, бо це об'єктивна необхідність для існування спільноти.
«Думаю, що вона коли навіть приїде до внука, то буде намагатися робити вигляд, що усе як раніше,та для мене такий варіант - не вихід із ситуації.
»;
Обміркуйте і поділіться, в чому Ви бачите вихід? Якого результату прагнете?
Ответ отредактирован автором 20-11-2022 09:38:35
Понимаю Вас - хочется определенности и, соответственно, устойчивого равновесия. При этом замечу, психологическое здоровье в числе прочих аспектов означает способность выдерживать состояние НЕОПРЕДЕЛЕННОСТИ.
«Весь час думаю як правильно вчинити в даній ситуації, бо чоловік скоро повертається з роботи. По суті вони ж ніби і дід з бабою дитині. А з іншого боку мені жахливо боляче та образливо, що ні допомоги, ні турботи від них ніякої, стільки гидоти наговорили людям, а тут прям я зобов'язана дати їм дитя.»;
Так в чому, власне, питання? Ви й так поводите себе згідно свого бачення ситуації, своїх емоцій і своїх бажань(!)
Може, маєте сумніви щодо власного права вчиняти так, як вважаєте за потрібне? Або хочете щось змінити, але не знаєте, як? Тоді це може бути проявом втоми, відсутністю досвіду впевненої поведінки тощо.
На Вашу тему хочу запропонувати відео. На мою думку, воно допоможе дещо важливе пояснити та усвідомити.
УМЕНИЕ СКАЗАТЬ «НЕТ»
https://upsihologa.com.ua/audio-video-557
« Чем может быть вызван страх конкуренции и быть лучше других?»;
Причины могут быть типичными для многих людей и могут быть индивидуально Вашими, то есть отличными от других.
Чтобы ответить по существу, необходимо Вас знать и Вас наблюдать в процессе общения. Эти два условия есть в распоряжении вашего терапевта. Но, видимо, у Вас существует недоверие к нему. Иначе бы Вы не задали свой вопрос на форуме.
Если же с доверием все в порядке, то в чем сложность выяснить интересующее Вас на встречах с тем специалистом?
«Подчеркну, что рос в дисфункциональной семье: отец алкоголик и буян, мама жертва.»;
Неужели Вы полагаете, что этой информации о родителях достаточно?
Ответ на этот вопрос дадите сами, когда пройдете свой «Мне предстоит пройти долгий путь к умению строить здоровое общение и я это понимаю...»;
А может случиться такое, что на тот момент вопрос уже перестанет Вас интересовать, то есть утратит свою актуальность. Как говорят в народе, не надо бежать впереди паровоза.
Да, чуть не забыл. Стало любопытно, чем же была интересна для Вас эта история? - "Так это очень интересная история о том как я попыталась подружиться с человеком."
Ответ отредактирован автором 19-11-2022 10:31:29
«На протязі багатьох років я страждала від токсичного сорому, адже усе життя була під впливом людей, які намагались мене присоромити за будь-що.»;
Співчуваю Вам. На жаль, іноді дорослі, з метою "виховання" дитини чи близької людини, задіюють такий жахливиий інструмент, як сором. Звісно, так легше подкорити і примусити іншого діяти в потрібномі тобі ключі. Наслідки, без перебільшення, бувають жахливі.
В того, кого обробляють соромом, формується пригнічена самоцінність і бажання зникнути взагалі, адже витримувати надважке навантаження сорому просто вкрай тяжко. Проте зміни можливі. Вони починаються з усвідомлення проблеми. І, на щастя, свою проблему Ви усвідомлюєте.
А далі має відбутись певна тривала робота щодо усвідомлення своєї унікальності і цінності як людини, як особистості, яка має повне законне право БУТИ СОБОЮ. Що означає знати себе, приймати себе, вміти реалізовувати свої бажання і потреби у взаємодії з іншими людьми.
Я Вам пропоную переглянути відео. Вважаю, воно допоможе у Ваших прагненнях, хоча і не замінює собою співпраці з психологом. До речі, користуючись Інтернетом, маєте можливість знайти психолога, який працює на благодійній основі, такі люди є.
"СТЫД И ВИНА. КАК СОВЛАДАТЬ С НИМИ"
https://upsihologa.com.ua/audio-video-480
«Но я всё время откладываю обучение. »;
Персонально для Вас есть хороший вопрос - на что надеетесь, откладывая?
«Тупо нахожу себе отговорки.»;
И с этим предлагаю разобраться, иначе любое движение вперед будет движением в потемках.
Напишите в столбик все свои отговорки в том порядке, как они приходят в голову.
Сможете?
«Работу, на которой я опять буду несчастна, искать не вижу смысла.»;
В реальности Вы не можете знать наперед, как оно будет. Зато умело предрекаете себе неудачу, опираясь на прошлый опыт, тем самым парализуя свою активность. Какой отсюда вывод напрашивается?
«Я не верю, что у меня вообще что-то получится. »;
Кто еще из окружения (родные, близкие, знакомые), кроме Вас самой, не верит в Вас сейчас? Или выражал неверие в прошлом?
Ответ отредактирован автором 19-11-2022 10:05:18
«Дочка 10 років не проявляє інтерес до навчанння,знаходиться в невротичному стані.зовсім не цікавиться ні чим.відчуває стани схожі на панічні атаки.як їй допомогти.як я маю себе поводити.»;
Приєднуюсь до порад Наталії Павлівни - необхідно звернутись до дитячого психолога. Завдання - спочатку налагодити контакт, створити безпечні умови для відкритого спілкування, щоби дослідити і з'ясувати причини спротиву дочки до навчання.
З Вашого боку - врівноважена поведінка, любов і підтримка дитини.
Не виключаю, що знадобиться консультація сімейного психолога, бо на дитину в тій чи іншій мірі впливає буквально все - як зазначена подія (смерть бабусі), так і повсякденна атмосфера в родині, приклад поведінки батьків, стосунки між ними, ставлення батьків до дитини.
До речі, який зміст Ви вкладаєте в поняття "залюблена дитина"?
Ответ отредактирован автором 18-11-2022 18:42:39
Публикації психолога 24

Відео психолога 21
Почуття, емоції
Особистісне зростання та корисні поради
Робота з психологом, психотерапевтом
Залежності (від речовин та співзалежність)
Психологія відносин
Психотерапія
Батьки та діти
Самооцінка
Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.