У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Батьки й діти

У Психолога » Батьки й діти » Сторінка 2


стаття про батьківсько-дитячі стосунки Вплив мами на дитину та її подальше життя

Мама - це людина, яка має величезне значення і вплив на нас, але на жаль, не кожна мама є Мудрою Мамою своїй дитині.. іноді, мамі не вистачає знань, ресурсу, власної зрілості для формування такого надійного зв'язку.

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Реакції батьків на вибухи агресії дитини

Коли дитина ВИБУХАЄ емоціями роздратування, злості, агресії, - іноді дорослим так і кортить відреагувати на це словами по типу: "Досить! Що це ти така нервова?? Ми нічого такого тобі не сказали, все було нормально, а ти починаєш тут портити всім нас

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Покрокові підказки, що робити з дітьми, які постраждали від війни!

Покрокові  підказками, що робити з дітьми, котрі постраждали від війни. Багато українців поїхали за кордон з сім’ями з дітьми. Діти втратили безпечне, постійне місце. Як говорити з дитиною, про психологічну допомогу.

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Мама як подразник, мама як токсин.

Через стосунок з мамою, травматичний контакт психіка витісняє події. Перерваний контакт з мамою створює буквальні хвороби в тілі. І такі нелюбимі діти першими відгукуються на допомогу мамі, доглядають до смерті, а майно переходить дітям любимим.

коментарів: 4
стаття про батьківсько-дитячі стосунки Про смерть мами в ранньому віці.

Дорослі стараються уникати розмов про смерть мами при дитині, переважно, бо самі не знають, як переживати цю смерть, та як подати дитині, про що говорити з дитиною, коли помирає її мама.

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Чайлд фри або свідома бездітність

Як зрозуміти, що хочу мати дітей. Чи не хочу. Коли постійно говорять чи питають, «пора б вже й дитинку завести», «а чи хочете вже дитинку», що ви відчуваєте? Перед тим, як приймати якесь рішення, потрібно розуміти, що ...

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Що робити, якщо дитина не сприймає батьків як авторитет?

Якщо ваша дитина раптово почала вередувати і суперечити, зверніть увагу на те, яка атмосфера складається в сім'ї зараз. Психологом така ситуація може бути розглянута з різних боків.

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Про комерціалізацію дитячої травми

Небагато роздумів, що виникли під враженням від прочитання книги соціологіни Ганни Шадріної "Дорогі діти, або скорочення народжуваності та зростання «ціни» материнства в XXI столітті", і спроба перевести їх у психологічну сферу.Набагато...

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Діти майбутнього: яким навичкам слід навчати дитину вже сьогодні?

Як слід навчати дитину. Найбільш затребуваними в майбутньому виявляться не знання в будь-якій галузі, а особливі навички, яким неможливо навчити за допомогою лекційю...

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Не іграшка: як іграшки впливають на розвиток дитини

Секрет важливості вибору іграшок для дитини лежить у особливостях дитячого розвитку. Які ж характеристики іграшок є важливими в контексті розвитку дитини?

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Навчання в умовах війни, особливості та реалії. Поради батькам

Як діти себе поводять та навчаються зокрема залежить від багатьох факторів. Насправді, війну в Україні українські діти проживають глибоко і болісно, здебільшого вони все розуміють. Багато хто вимушений був раптово та терміново подорослішати.

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Активность и гиперактивность у детей - одно и то же?

Активность и гиперактивность у детей – одно и то же? «Мой малыш на месте не сидит и двух минут, даже когда кушает за столом, все стремится убежать куда-то. И так до самого вечера, а потом никак не уложишь спать» 

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Важность игры для детей

Большинство взрослых считают, что игра – это пустая трата времени. «Бедный» дошкольник в наше время так занят, что у него просто нет времени просто поиграть. А ведь игра – это ведущая деятельность ребенка, т.е. такая «деятельность, в связи с развитие

стаття про батьківсько-дитячі стосунки Рисунок ребенка

Часто родители путают обычные детские рисунки с проективными рисуночными методиками. И то, и другое выглядит как рисунок. В чем же разница? Обычный рисунок, который нарисовал ваш ребенок, или серия подобных рисунков о чем может рассказать психологу?

стаття про батьківсько-дитячі стосунки "Дети, а также их родители"

Совсем не секрет, что дети похожи на нас, своих родителей не только внешне. Они ко всему прочему ещё и учатся у нас тому, как: • взаимодействовать с окружающим миром; • общаться и выстраивать свои отношения с людьми; • находить се



Батьки й діти: інтерв'ю психологів

психологія Дети и вооруженный конфликт

Как вести себя с детьми, живущими в местах военных действий. Как распознать травматизацию психики ребенка.

психологія Выезд родителей на заработки

Выезд родителей на заработки за рубеж - забота о ребенке или предлог начать новую жизнь вдали от него? Как можно минимизировать негативные последствия долговременной разлуки?

психологія Воспитательные меры воздействия

Что делать раскаявшемуся родителю, который "сорвался" на ребенке, наговорив в ярости обидных оскорблений или распустив руки?

психологія Лето, дети и домики в деревнях...

Каков оптимальный возраст, когда можно отправлять ребенка в оздоровительные лагеря? Как подготовить ребенка к первой длительнй разлуке с родителями?

психологія Если ребенок не хочет учиться

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

психологія Сексуальное насилие над детьми

Стоит ли рассказывать детям о сексуальном насилии для их же безопасности. Например, объяснять, какие прикосновения нормальны и ненормальны? Как помочь ребенку, пережившему сексуальное насилие.

психологія Подростковая влюбленность

Что нужно рассказать подросткам о первой любви? В каких случаях родителям стоит пытаться препятствовать первым романтическим отношениям своих детей?

психологія Снова в школу...

Должен ли авторитет учителя быть безусловным (как во времена СССР: "Не спорь с учителем!")? Стоит ли поощрять успеваемость материальными стимулами.


Психологи, які пишуть на тему Батьки й діти
Александра Анатольевна Воропаева Київ
Ангелина Валерьевна Зезик Одеса
Ангеліна Миколаївна Слободенюк Київ
Анна Георгиевна Бельдий Київ
Maрианна Наумовна Лапина Дніпро
Анна Михайловна Луценко Запоріжжя
Ольга Анатольевна Артеменко Житомир
Олеся Чувальская Одеса

Психологічні фільми та книги про батьківсько-дитячі стосунки

Питання психологу

Доброго вечора, настррожує ситуація у відносинах із мамою, наче завжди були подругами, завжди ділились потаємним, вже не один раз в ловила що мама плаче і коли спитала шо трапилось, чую у відповідь що це вона про своє. Неприємно, стала дуже скритною, не один раз на цьому іі ловила. Порадьте, як мені поводитись, навіть не питати, коли заплакана, і скривати від неі також?

Добрый вечер. Нужен совет как правильно поступить. Есть ребенок 8 лет, который считал своим папой мужчину, с которым я развелась . И так получилось , что сошлась и стали жить вместе с биологическим отцом ребенка. Мужчина настаивает , чтобы мы сказали ребенку , что он его настоящий отец. Как это правильно сказать ребенку я не знаю. Бывший муж категорически не разрешает мне это рассказывать ребенку. В разводе уже два года. Посоветуйте как мне правильно поступить.

Здравствуйте. У меня сын, 3 года , пошел в сад в сентябре. Сначала все было хорошо, после месяца в саду начал писяться в кровать. Но ! Только в саду на обеденный сон! Когда остается дома на выходных, или какие-то сопли , я его оставляю, он писяет на горшок . В постель ни раз не было промаху . От памперса ушли в 1.6 года. Когда спрашиваю у сына , как дела в саду - отвечает всё хорошо, никто не ругает , не бьет ( не дай Бог) . В сад ходит с удовольствием !
Хотела бы узнать, что может быть такое ? В чем может быть причина ?
Дома обстановка прекрасная , никто не ругается .


Відео на тему

психолог Чому дитина не хоче вчитись? 2 причини

В цьому відео буду розказувати про небажання дітей вчитись. Чому одним дітям цікаво дізнаватись щось нове на уроках, а інші там нудьгують? Що викликає супротив дитячої психіки до навчання? Що відбувається з дитиною, яка не хоче вчитись? Як батьки можуть їй допомогти?

психолог Незавершена сепарація. Фінансова залежність

Що значить сепаруватись від батьків психологічно? Чому людина, яка не пройшла сепарацію, залежить від інших, в тому числі і матеріально? Які є ознаки незавершеної сепарації? Як процес сепарації впливає на збільшення фінансових можливостей людини? В цьому відео відповім на ці та інші питання, пов’язані з незавершеною сепарацією та фінансовою залежністю.

психолог Гіперопікаючі батьки. Якщо турбота шкодить відносинам

Стосунки з гіперопікаючими батьками. Причини та наслідки гіперопіки. Чому надмірна турбота заважає дитині розвиватись. З якими труднощами стикаються діти, яких занадто сильно опікали. Як вибудовувати відносини з батьками, якщо їх присутності в Вашому житті занадто багато.

Рекомендуємо!

ls= Папина любовь. О роли отца в жизни каждой девушки. Папина любовь. О роли отца в жизни каждой девушки.

В обществе сложилось мнение, что роль матери, по сравнению с ролью отца, гораздо важнее в воспитании ребенка. Если мы вернемся к нашим дальним предкам, то ...

ls= Защититься от ребенка? Как? Защититься от ребенка? Как?

Дети требуют, ноют, обманывают, дерутся, плачут, дергают, обзывают. Они умеют манипулировать нами, знают слабые места. 10 советов, которые помогут нам оставаться собой, сохранить спокойствие и главное, любовь к нашим детям.

ls= Обида на родителей Обида на родителей

За всю мою практику мне почти не попадалось людей, которые бы не обижались на своих родителей. Наверное, это одна из самых сложных тем нашего времени...

ls= Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга? Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга?

Любого ребёнка, начиная с первого класса нужно предупредить, что его могут дразнить, высмеивать одноклассники, возможно даже ударить. Если что-то такое произошло...

ls= Сепарация, или отпусти меня, мама!  Сепарация, или отпусти меня, мама!

В действительности не каждый из нас принадлежит самому себе. Как бы это странно не звучало, но многие, если не большинство, живут не своей жизнью...

ls= Дочки-матери. Игра длиною в жизнь. Дочки-матери. Игра длиною в жизнь.

Оказалось, что дочь имеет свои желания, свои возможности, и свой характер, которые порой совсем не совпадали с Моим гениальным планом –БЫТЬ ХОРОШЕЙ МАМОЙ. Поразмыслив я поняла, что быть хорошей мамой можно только ПОСРЕДСТВОМ СВОЕЙ ДОЧЕРИ.

ls= Як правильно хвалити дітей? Як правильно хвалити дітей?

Всупереч думці про те, що «стусан народжує крила», набагато більш потужним стимулом для людини розумної в будь-якому віці є все ж похвала - якщо, звичайно, її не зіпсували «силовим» вихованням, і добре слово для неї вже

ls= Як боротися з дитячими ревнощами? Як боротися з дитячими ревнощами?

Коли стосунки ваших дітей не радують: вони весь час сваряться, хоч люблять їх начебто однаково?? Увага увазі не рівня: їм хочеться не тільки повсякденної турботи, не перевірки «чи поїв, чи погуляв», не «розвиваючих заходів», а щільної емоційної близькості, що, на жаль, не всі батьки можуть дітям забезпечити

ls= Мать-дочери: «Уважение, которого я заслуживаю…» Мать-дочери: «Уважение, которого я заслуживаю…»

Бывает, родители поначалу списывают пренебрежительное отношение чада на юный возраст… Но, несомненно, позже возникает вопрос об уважении. Часто родители жалуются на грубость своих детей, но сами не замечают, что...

ls= Недолюбленные дети… богатых родителей… Недолюбленные дети… богатых родителей…

Дети богатых родителей, растут в достатке (иногда даже в излишестве), с мамой и папой, няньками, горами игрушек ...



Повернутись до ...
qr