Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Львів лише онлайн


Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (ккожен тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
спеціалізація, зона професійних інтересів
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу і реалістичну програму, що призводить до вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.
Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!
Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 12. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 8063
«Теперь я думаю стоит ли написать ему самой что-то, отправить что-то интересное или задать вопрос в тему? Потому что хочется с ним пообщаться, но стесняюсь теперь»;
А стесняетесь чего - рассказать можете здесь?
«Я постоянно пытаюсь ему что-то объяснить. Но прогресса 0.»;
Я удивлен, почему вы до сих не убежали из этой неволи?!
«Отношениям 2 месяца.»;
Прямо скажем, начало многообещающее. Если он сумел впихнуть столько претензий, требований, неоправданных ожиданий, контроля и запретов в эти два месяца, то не трудно себе представить, что вас ожидает впереди.
«Но чем больше мы встречались, тем больше я стала понимать, что он никак не успокоится на счет прошлого: он хочет знать все детали про мои все мои прошлые отношения. »;
Если средства позволят, он еще и частных детективов наймет, чтобы раскопать все детали и подробности вашего прошлого. А заодно и настоящего. Похоже, парень жутко не уверен в себе. Отсюда и тотальное недоверие к девушке.
Відредаговано автором 26-04-2023 11:44:33
«Я устала пытаться. Семейную терапию сейчас финансово не можем позволить и я не знаю что делать.»;
Вроде знаете - «Мнк тяжко от мыслей всех этих, развод был дал мне спокойствие и отдых от этого. »;
То есть родилось представление, будто бы развод является тем универсальным средством, который снимет усталость, принесет облегчение и откроет возможности для нового этапа в жизни.
Но, как известно, представление об опыте не являются опытом реальности. Так что после развода могут быть и неожиданные на данный момент последствия, например, сожаление о предпринятом шаге и тому подобное.
Вы признаете, что «Но тем не менее, я ее знаю как к этому подступится. Боюсь.»;
Получается, и не знаете, и боитесь. А чего, собственно, боитесь? Поделитесь своими опасениями.
И еще несколько вопросов.
«Замужем почти 7 лет за мужчиной старше меня на 11 лет.»;
Выходили замуж по любви или ...?
«Где-то два года назад пришло осознание, что возможно он не мой человек. »;
Из каких аспектов сложилось это убеждение?
«Все эти два года брала курсы по улучшению отношений, сама в терапии больше 3 х лет. Но прогресса в отношениях нет.»;
Если топлива в баке нет, то сколько угодно тюнингуй авто, улучшай характеристики, она все равно никуда не поедет. Эта метафора для вас про что?
Відредаговано автором 26-04-2023 11:37:02
«Скоро 27 і ти розумієш, що не досягнув нічого і саме гірше не знаєш чого хочеш від життя.»;
Вами можна пишатись, бо ви смілива і відповідальна людина. Бороните Україну ї не ховаєтесь десь закордоном, як чимало кремезних чоловіків, що за хабарі і підроблені довідки повтікали подалі. Однак, не впенений, що мої слова будуть прийняті вами повною мірою - аж занадто ви себе недооцінюєте.
Та й мова, власне, не про досягнення. Найважливіше, на мій погляд, це те, що ви себе досить добре усвідомлюєте і бачите усі чинники, що сприяли формуванню вашого характеру і особистості в цилому. А це багато чого вартує.
Інша справа - що з цим розумінням тепер робити? Куди його прикласти? От з цим може допомогти психолог, аби ви змогли вийти з-під впливу батьківскої моделі виховання і винайшли свою власну автентичність(!)
Мушу спитати. «В період дитинства та напевно зараз був під жорстким кортолем матері»;
Про дитинтсво мені зрозуміло, а от про "зараз" - не зовсім. То, може, поясните, яким чином мама вас жорстко контролює у теперішній час?
Чому дозволяєте? Що вас тримає під її наглядом?
«І розумію, щоб я не зробив і не досягнув цього завжди буде мало - перфікціонізм який змушував ніколи бути задоволеним своїми досягненнями»;
Коли маємо справу з перфекціонізмом, то про бажання можна забути взагалі. Бо що таке перфекціонізм? Це залежність від потреби викривленим шляхом компенсувати свою меншовартість, недолюбленість і таке інше. Там немає свободи ВИБОРУ.
Отже, позбавлення від залежності передбачає перепроживання тих подій, завдяки яким цей викривлений спосіб свого часу виник. І формування іншого ставленння до минулого, а також усвідомлений вибір жити своїими бажаннями. Тут знову ж таки знадобиться допомога психолога.
«Что мне думать ?как мне быть ?»;
Ответы на эти вопросы поскажет взгляд внутрь себя - кем вы себя чувствуете, когда парень, как в порядке вещей, пускает ветры в вашем присутствии?
Хотите ли и дальше подобное чувствовать? Вдыхать? Слышать?
«Подскажите, есть ли вероятность, что мне пропишут антидепрессанты?»;
Психитар обязательно пропишет препараты, задача которых стабилизировать ваше эмоциональное состояние. Их нужно будет принимать по схеме указанное время и не спрыгивать раньше скрока, почувствовав в какой-то момент облегчение и ложное ощущение, мол, дальше справлюсь сама(!)
Он же, психитар, порекомнедует психотерапию. Вам нужно будет искать специалиста - того, кто вам подойдет и кому сможете довериться. Вместе с ним будете разбираться в своей истории, своих взглядах и установках, привычных моделях отношения к себе и другим людям. Будете искать и преодолевать причины зависимости от травы, как средства убежать от тяжких переживаний, собственно, убежать от реальности, с которой сложно совладать.
Постепенно обретете устойчивость внутри себя и научитесь себя поддерживать. Все это и еще многое другое, о чем пока говорить преждевременно, приведет к изменению качества вашей жизни. То есть не только удовлетворенности, как чувству, но и реальным переменам - знакомству, замужеству и т.д., если, конечно, сами того захотите.
Мне кажется, вы на верном пути. Начинайте действовать и силы появятся))
«Я хвилююсь за психологічний стан першої дитини. »;
Вважаю ваше хвилювання природнім, якщо воно не завдає шкоди особисто вам.
З огляду на звернення до психологів, можна припустити, що все ж таки завдає. Було б інакше, ви б уже спробували самі якось вирішити це питання, однак адекватного способу, судячи з усього, не знайшли.
Тому давайте по суті.
По-перше, про запитання сина тієї близької знайомої можна поговорити з його мамою. Висловити свої емоції і напряму запитати, що відповідати хлопцеві, якщо він виявлятиме цікавість? Яким чином ви особисто можете йому пояснювати?
Головно, щоби ви не брали на себе зайву відповідальність.
По-друге, бажання дитини поєднати батьків, які вирішили розлучитись, абсолютно закономірне і доречне. І хвилювання з цього приводу - теж. Водночас відповідальність за її психологічний стан несуть виключно батьки(!) Цей складний період рідні люди мають пройти разом, бажано без критичних втрат.
Натомість важливо усвідомити, яке місце і значення у вашому особистому житті займають стосунки з цією сім'єю. Ви одружені? У вас є діти?
Я розумію що для цього стосунки не будують, але якшо бути чесним, то це ключова причина »;
Тобто є бажання використати іншу людину, щоби завдяки стосункам з нею штовхати себе вперед? Нею закрити дірку всередині себе?
Разбираться со своми перфекционизмом - или идеально, или вообще никак!
Несколько сессий у психолога помогут пролить свет, а при благоприятном течении терапии так и вовсе решите проблему. И, кстати, гораздо дешевле, чем тот распиаренный курс.
«Все почалося після поїздки в Карпати, до того почував себе добре»;
Чи справді добре, чи умовили себе, що добре?
«Мене переслідує думка, що якщо в мене будуть стосунки мені буде легше, я не буду почуватись одиноким (друзі в мене є),»;
І що - раніше цієї думки не виникало?
«Потім почалась як депресія: мені не хотілось нічого роботи, весь день тіки їв і спав, контактувати з людьми завжди було важко, а зараз це важче в квадраті, мені не хочеться виходити кудись, я себе змушую це роботи аби зовсім не стати асоціальним.»;
Поділіться, будь ласка, якими думками супроводжується цей стан? Що ви собі говорите? Як себе налаштовуєте?
«Я дійсно хочу знайти хорошу людину, але поки це абсолютно безрезультатно, нема стимулу до якогось саморозвитку, просто існую»;
Ви зараз про дівчину? душевного друга? наставника? про кого? І, головно, для чого?
«Что со мной?»;
Вы тревожитесь. Потеряли спокойствие и эмоциональное равновесие. Сейчас раздражаетесь, накручиваете себя негативными мыслями и додумыванием за других людей, мол, они как-то враждебно к вам относятся.
Такое бывает, когда истощение ресурсов, вызванных, например, войной, обостряет коренившиеся внутри предпосылки - тревожность, неуверенность в себе, подозрительность, всевозможные страхи осуждения, критики и тому подобного.
«Почему стает хуже?»;
Ответ очевиден - потому что вы не принимаете мер. Не занимаетесь проработкой причин, обусловивших нежелательное течение событий.
Несколько проясняющих вопросов.
На сколько процентов из 100 возможных оцениваете уровень уверенности в себе?
Описать себя 10 прилагательными сможете, разместив их в столбик и в том порядке, как приходят на ум?
Відредаговано автором 25-04-2023 15:26:31
Мне не кажутся его придирки и давление пустяками. Человек так себя ощущает и так выражает.
«Ну и почему-то возникло в голове теперь самое интересное-что я не нужна человеку, когда я больная, расстроеная, когда не важно себя чувствую. Я должна быть каким-то солдатиком для него, который исполнит все команды.»;
Ваш выбор - кем быть и чувствовать в отношениях. Вы что выбираете? Солдатика или что-то другое?
По-моему, жирнющий маркер самовлюбленного и при этом неуверенного в себе поведения. О чувстве такта и воспитанности вообще молчу.
«Тоесть складывается впечатление, что мужчина реально просто давит, вот даже в таких мелочах. Ему не интересно то, что я думаю, и как я себя чувствую. »;
Какие чувства испытывали?
«Как дальше выстраивать общения.»;
Вначале вопрос, ЗАЧЕМ? Чтобы что происходило?
М'яко кажучи, шанси мізерні. Вибачте, але проблема серйозна. Тому аматорство тут недоречне.
«Нема фінансів зараз на психолога»;
Потрібно шукати можливості. Наприклад, в ПНД, де приймають психіатри та психологи на безкоштовній основі. Також можна натрапити на доброго фахівця в державних або комунальних медичних закладах.
На рівні розуміння вирішення проблеми полягає у винайденні можливості ПРИЙНЯТИ себе(!)
Прийняти без виключень, зі всіма особливостями, неідеальною, зі своїми вадами і чеснотами. Тобто живою і справжньою. Саме таким парадоксальним чином і відбуваються трансформації людини. Шукайте такого психолога, який зможе, наче Вергілій провів Данте крізь кола пекла до раю, супроводжувати вас на цьому шляху. Не ходіть манівцями довгі роки.
Ваша завзятість викликає повагу. Разом з тим вона може зіграти з вами і злий жарт.
Публикації психолога 24

Відео психолога 21
Почуття, емоції
Особистісне зростання та корисні поради
Робота з психологом, психотерапевтом
Залежності (від речовин та співзалежність)
Психологія відносин
Психотерапія
Батьки та діти
Самооцінка
Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.