У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 5 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Пройшла курс "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РПП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну (не маю належної компетенції)
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 2959
Не могу отпустить и понять человека
Пожалуйста. )

Если хочется точности, можно спросить у парня хочет ли он общения. Как говорится, за спрос денег не берут, и Вы ничего не потеряете даже в случае отказа. И в любом случае, неопределённости не будет.

Почему боитесь разочароваться в себе?

Ответ отредактирован автором 02-02-2021 23:59:19

Психологическое насилие
Менять свою жизнь бывает очень страшно. Но вся наша жизнь состоит из перемен: они в любом случае происходят, только за человеком выбор, куда направлять эти перемены и что конкретно делать.
Если решитесь на перемены - это займёт какое-то время и придётся пожертвовать чем-то из того, что сейчас имеете. Это тяжело, но может помочь изменить своё будущее в желаемую сторону.

Ваша жизненная ситуация очень непростая, сочувствую Вам. Могу порекомендовать обратиться к опытному психотерапевту из Вашего города, чтобы разобрать проблему глубже и подробнее, чем это позволяет формат общения по переписке.
Не могу отпустить и понять человека
Спасибо за положительный отзыв. )

Не могу сказать точно, что Вам нужно в себе проработать, так как это напрямую зависит от того, что Вы считаете проблемой и что хотите с ней делать.

Как я поняла, Вам понравился этот молодой человек, но Вы с ним лично ещё не общались. Вы составили впечатление о нём по фотографии, по отзывам, но ещё не знаете, как он себя проявит в общении лично с Вами. Есть ли у Вас страх разочароваться в нём? Или в себе?

Ответ отредактирован автором 02-02-2021 23:42:44

Бесплатная рассылка интересностей!

Психологическое насилие
К сожалению, Вам нужно будет решать эту проблему потому, что она Вам вредит и сказывается на Вашем здоровье.
Партнёр, как я поняла, манипулирует Вами и не хочет брать ответственность за свои поступки в ваших отношениях, так что оставаться в них или нет - выбор за Вами.

Понимаю, что очень трудно уходить "вникуда". Какие у Вас сейчас ресурсы есть? Есть ли своё жильё или знакомые/родственники, у которых можно пожить, в случае решения уйти? Есть ли в Вашем городе кризисные центры для пострадавших от насилия, чтобы получить там психологическую и юридическую помощь? (Если да - можно обратиться туда.)
Есть ли у Вас люди, которые Вас поддерживают, любимые хобби? (Что угодно, что придаёт Вам сил, а не отнимает их.)
Школа.. Відносини з однолітками .. Тривожність
Шкода, що психологом у школі не було проведено роботи з дітьми, але не пізно звернутись до класного керівника і психолога з проханням налагодити ситуацію в класі.

Добре, що Ви цікавитесь справами і настроєм доньки. Зараз їй потрібна Ваша підтримка. Коли вона говорить, що якась погана, можно запитувати її, чому вона так вважає, і хто їй так сказав.
Часто люди, особливо діти, таке про себе кажуть, тому що почули від інших і повірили в це. А Ви можете допомогти донці повірити у те, що вона щось може, і що вона має значення не дивлячись на те, що кажуть інші.
Не могу отпустить и понять человека
Это ситуация неопределённости, а неопределённость Вас сейчас тревожит. Вы не знаете, нравитесь парню или нет, и стоит ли снова отправлять ему запрос в друзья.

Вы раньше не проявляли инициативу в отношениях с противоположным полом, так что ситуация, где парень не проявляет инициативы в Вашу сторону, для Вас новая и необычная, что тоже может усиливать беспокойство.

Если у Вас есть желание решить проблему с неопределённостью, можно попробовать поговорить с тем человеком и узнать, хочет ли он с Вами общаться (потому что мы не можем залезть к нему в голову и определить, он хочет этого или "просто посмотреть пришёл").
Психологическое насилие
Добрый вечер.

В ситуации психологического абьюза самым верным решением является забота о своём здоровье и своей психике, и Вы уже сделали первый шаг в этом, обратившись сюда за помощью.
Хорошо, что Вы вовремя распознали манипуляции со стороны партнёра. Что бы Вы хотели предпринять сейчас? Почему Вы считаете, что Вас что-то "держит"?
Не могу отпустить и понять человека
Здравствуйте.

А что Вы хотите сделать? Вы пробовали спросить у того человека, почему он удалил Вас из списка друзей и хочет ли общаться с Вами?

И как у Вас ощущаются навязчивые мысли?
Школа.. Відносини з однолітками .. Тривожність
Добрий вечір.

Якщо мова йде про булінг (цькування з боку однолітків), то для Вас має сенс поговорити про ситуацію у класі доньки з класним керівником, зі шкільним психологом, директором школи. Бо то - системне явище, де психологічна допомога потрібна всім учасникам (і вашій донці, і її образникам, а вчителі та батьки дітей мають активно долучатись до процесу становлення здорових відносин у школі).

Має сенс сказати вчительці, що донька боїться звертатися по допомогу. Сподіваюсь, вона зрозуміє Вас.

Ответ отредактирован автором 02-02-2021 22:32:27

отношения
Здравствуйте.

Вы не можете помочь партнёру "научиться любить", поскольку то, как ему распоряжаться своими чувствами - это его ответственность.
Вы можете предложить ему вместе сходить на парную психотерапию к опытному специалисту, но он вправе не захотеть и отказаться.
Как себе помочь и стоит ли?
Здравствуйте.

Имеет смысл записаться на приём к психиатру (это можно сделать, приехав или позвонив в ближайший психоневрологический диспансер) для обследования. Потому что проблема может лежать в области психического здоровья.
Я хз сама
Доброго вечора.

Чому Вас дратують люди? І про яких саме людей іде мова?
Коли у Вас почався конфлікт з однокласницею, і хто казав, що Ви "психічка"?
Доверие
Здравствуйте.

Не знаю, как можно помочь Вашему парню, поскольку не общалась с ним лично и не получала от него запроса на помощь.
Но знаю, что Вы можете помочь себе, раз обратились сюда с вопросом.
Ошибки прошлого могут влиять на восприятие нас близкими людьми, особенно если эти люди сами сталкивались в прошлом с чем-то, что их ранило. Но Вы не несёте ответственность за восприятие парнем Вас нынешней на основании Вашего прошлого, поэтому не виноваты в том, что он не может его принять.
Вы - это не Ваше прошлое, и выбор, сделанный 3 года назад, не определяет Вас как личность сейчас.

Ответ отредактирован автором 02-02-2021 20:59:28

как избавиться от привязанности
Здравствуйте.

Понимаю Ваше стремление сохранить дружбу с дорогим для Вас человеком, не смотря на невзаимную влюблённость в неё.
Мы часто не выбираем, какие чувства испытывать к людям, мы выбираем только как проживать эти чувства и как выражать их. Не всегда получается, что отношения с людьми соответствуют нашим желаниям, но и в Вашей ситуации есть свои плюсы. Например, что подруга принимает Вас как личность и, как я поняла, не против продолжать общение, хотя и не испытывает ответных чувств.

Вы пробовали обсуждать с подругой то, что испытываете в период после признания?

Ответ отредактирован автором 02-02-2021 20:40:07

Как правильно вести себя в подобной ситуации?
Здравствуйте.

Сочувствую, неприятная ситуация получилась. К сожалению, в такой ситуации задействовано слишком много внешних факторов (настроение девочки и её отношение к учёбе, стиль воспитания её родителей и отношения внутри её семьи, разные стечения обстоятельств), и из-за этого произошёл инцидент с ученицей, что не показатель Вашей состоятельности как педагога.

Вам стоит позаботиться о себе, в первую очередь.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr