Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Львів Галицький район


Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (кожен тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
спеціалізація, зона професійних інтересів
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу і реалістичну програму, що призводить до вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.
Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!
Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 12. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 8079
Теперь Вы понимаете, что заявить о своих чувствах, когда что-то не нравится, мало. То есть одних слов мало. Нужны действия. И, конечно, выбор, смотря на то, чего Вы хотите. А Вы чего хотите?
«Писав цей текст майже 4 години, і це був просто потік моїх думок, яким я вирішив поділитися з тими, кого в світі важають професіоналами.»;
Зізнаюсь, Ваше послання справило враження. Та більш цікаво - яке враження воно справило на Вас, адже наважились і спромоглися винести свої думки і почуття назовні, а це, на мою думку, вельми сміливий крок?
«Не знаю, чи знайду тут допомогу чи ні»;
Вважаю, що допомоги потребуєте ось у цих аспектах:
«живучи в місці де все мені чуже(справді все), де немає поряд нікого(навіть не поряд, немає взагалі нікого від кого я міг би отримати настанови, поради та справжню підтримку, в цьому плані я відчуваю себе повністю самотнім), де я навіть не знаю державної мови та де я працюю в місці яке я всім серцем ненавиджу»;
«постійна внутрішня біль(розпач, відчай, співчуття, переживання та ненависть до всієї русні), я впевнений, вносить також свій вклад в мій стан»;
«у мене постійно виникають екзестенціїні питання, які просто вбивають всі позитивні емоції, і все, що залишається, це: переживання, страхи та відчуття безнадійності»;
І, загалом, із цим «Я ЗАЛЕЖНИЙ, Я СЛАБКИЙ, Я ЗАПЛУТАВСЯ ТА ВЗАГАЛІ ВТРАТИВ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ ДО ЖИТТЯ»;
Коментарів від мене поки що не буде, бо вони передчасні. А от питання обов'язково буде і доволі нагальне. Воно пов'язане ось з цим - «я навіть не думаю про зміну середовища, соціалізацію та інше.»;
Тому чому б не змінити ненависне середовище (містечко, регіон, країну) хоча б на більш прийнятне? Я вже не кажу на приємне. Це було б доречно, адже треба ж з чогось починати...
Тобто хлопець намагається підірвати Вашу віру в себе. Чи саме так сприймаєте його слова?
«Сам вигорів , не хоче продовжуват»;
Отже, чого можна очікувати від людини, яка вигоріла?
« І найчастіше виннить мене.»;
З приводу таких зауважень, якої думки Ваш тренер?
«В мене батько алкоголік, він п'є кожного дня і напивається до білої гарячки. Він пив завжди, як я його пам'ятаю. Але останніми роками це вже абсолютно тотальний і безжальний рівень. »;
Сумна історія, чесно кажучи. Співчуваю, бо сам в дитинстві переживав подібне із власним батьком. Але, коли мені було років 7, мама з ним розлучилась. Ваша ситуація більш критична, проте не безвихідна. Про що я зараз?
Насамперед, про те, що Ваш нинішній стан можна сприймати як Вашу індивідуальну реакцію на події в родині. Ви така людина, так вихована. Тобто на сьогодні можете саме ТАК сприймати реальність.
В сім'ї велика проблема - батько страждає на алкоголізм. Є ще інша складова - на всю родину тиснуть і звинувачують у пияцтві батька Ваші дід і баба. І це ще не все. Ви особисто взали на себе надмірну, як на мене, відповідальність - і моральну, і матеріальну тощо.
Оцей тягар виявися Вам не під силу. Психіка, рятуючи себе, включила механізми блокування напруження. І тому маємо те, що маємо - «в мене відчуття якогось туману в голові. Не паніки, можливо є трохи відчаю, але таке враження, ніби я сиджу в кімнаті з кам'яними дверима і вони всі наглухо зачинені. Або в глухому тумані. Я хотів би на щось відволіктися, але не маю на що. Вдома я знаходжусь ніби на голках, а де нормально відпочити я не можу собі уявити, бо всі місцини навколо вже переходив і вони вже навіть набридли. »;
Тобто Ви спалюєте свою енергію у переживаннях, сумнівах і пошуках виходу, який, на жаль, знайти не можете. Нібито безвихідь. Проте я не зголошуся з таким висновком.
Вихід є.
Він містить в собі рішення відповідно до об'єктивних умов. Перш за все, Вам варто усвідомити міру своєї особистої відповідальності і відокремити її від сфер відповідальності інших членів сім'ї.
Ось дивіться, якщо батько не йде лікуватись, то Ваша мама може з ним розлучитись, щоби остаточно не загубити своє життя. Для цього їй необхідно позбавитись емоційної співзалежності.
Друге. Напевно, в сім'ї заробляти гроші на життя можете не лише Ви(!) Бо нормальна ситуація, коли в родині кожен її член несе свій вантаж, не перекладаючи його на плечі інших.
Я б ще міг навести кілька важливих аспектів, але не буду обтяжувати Вашої уваги через те, що всі вони - і названі, і не вказані - так чи інакше торкаються Вашого характеру і властивостей особистості в цілому. Тому їх варто підіймати в ході індивідуального спілкування з психологом. Без цього, імхо, навряд чи вдасться зрушитись з місця.
Ответ отредактирован автором 14-11-2022 10:15:40
До потери мотивации монолог с самой собой строился типа: "Так классно у тебя все получается, ты так быстро учишься, молодец, к концу года сможешь даже найти первую работу в этой сфере".»;
Это в начале, а потом, когда пошел саботаж?
«Сейчас он никак не строится. Я не знаю какие слова к себе подобрать.»;
Иными словами, поговорить не получается. Кто сопротивляется диалогу? Кто тупит?
Во-первых, перестать задавать вопросы посторонним людям, в том плане, что они не занимаются Вашим лечением.
Во-вторых, возобновить терапию с лечащим специалистом. Или обратиться к другому по своему выбору. Обратиться индивидуально. Лечение чохом, за глаза - мало того, что не эффективно, оно еще и опасно. Зачем Вам ко всему имеющемуся еще и дополнительные проблемы?!
А как Вы говорили с собой до того, как поняли, что ничего хорошего не получается?
Неизвестно ведь, как проходит этот диалог (а, может, монолог по типу, ты почему, гадина, не даешь реализоваться моим планам, саботируешь учебу и тому подобное). Я, конечно, утрирую, но все же ... Ласково пробовали?
«нужен ментор»;
Скорее, не ментор - учитель, который не будет заниматься Вашей мотивацией (ему это зачем?), он просто поможет учиться, поможет выстроить логическую последовательность процесса и поможет разобраться в особо трудных моментах.
Света, может, своей нерешительностью и соблазняет? Точнее, Вы этим соблазняетесь.
«может он пока присматривается ко мне, а потом будут отношения , может война его останавливает он ведь служит, не знаю что думать»;
Почему не хотите всерьез отнестись к его словам «просто с девушкой приятно пообщаться»;?
«стоит ли на чтото надеяться?»; если «гулять он меня не зовёт, конкретных намеков нет с его стороны»;
И каким будет Ваш ответ?
«Я знаходжуся в емоційній ямі. Погано сплю, майже не їм, все, що мене раніше радувало ( н-д, читання книжок) не приносить жодних емоцій, апатія, розгубленість...»;
Мабуть, для Вас така реакція абсолютно природня, як між іншим і для багатьох людей, опинившихся перед фактом зради. Так, що, по-перше, своЇ емоціїї варто прийняти і не дорікати собі, мовляв, якісь вони не такі. Могли бути іншими й таке подібне.
Що означає прийняти? Поясню, адже чимало людей плутаються, бо вважають, ніби потрібно включити розум і подивитись на те, що трапилось, лише раціонально. Я особисто цього не заперечую, але не одразу (що, взагалі, неможливо), а згодом - коли зможете прожити усі почуття - і шок, і образу, і супротив та інші. А їх, до речі, зазвичай багато.
По-друге. От Ви написали, ніби книжки раніше давали радість, а тепер не дають. Та звідки вона візьметься та радість?! Адже Ви втратили рівновагу, переживаючи високу (ледь не цунамі) хвилю почуттів. Тому поки що відкиньте ідею про джерела радості, тимчасово, не на завжди. Шукайте те, що дає ПІДТРИМКУ і ОПОРУ - в людях, заняттях, справах... І давайте хід для плину емоцій, ідентифікуючи їх, називаючи за ім'ям кожну.
При цьому робіть те, що маєте робити в буденному житті - догляд за собою, житлом, домашнім улюбленцем, якщо маєте і тому подібне.
Звісно, варто знайти психолога і звернутись до нього індивідуально. Вам конче потрібен діалог, розуміння з боку чуйної людини, увага і повага.
Чем же ценны для Вас эти отношения? Неужели только тем, что Вам предоставлена жилплощадь и возможность отдалиться от родителей?..
«Менять я его не хочу, но чаще в постоянных сомнениях, нужна я ему и вообще любит ли он меня...»;
Постоянные сомнения нам говорят о том, что Вам неспокойно. И в этом плане одно цепляется за другое, а потом этим другим цепляется в ответ - его резкие и негативные реакции на Ваши попытки выразить чувства рождают сомнения, а после уже сомнения вынуждают искать им подтверждение в других словах и поступках мужчины. Замкнутый круг в итоге.
"Я не переделаю человека, но сгладить острые углы ведь могу."
Сгладить для себя, в своей голове - да, а для отношений в целом? Ведь автор острых углов, по Вашей версии, он. Как быть с ним? Захочет ли округлиться, срезая острые углы? Ответ отредактирован автором 13-11-2022 11:48:43
Ответ отредактирован автором 13-11-2022 11:49:35
Ось Ваша проблема. Не хвороба, а проблема. Тому нею варто і потрібно зайнятись, аби виправити своє життя. Ви існуєте в лещатах суворих обмежень і страхів "зрадити" батьків. Голова переповнена викривленими установками і шаблонами.
Отже, потрібно звільнятись з "полону". Там не життя, там несвобода, адже немає ВИБОРУ.
Психолог Вам у поміч. Обирайте спеціаліста і починайте процесс змін)
Саме другий чинник і варто ретельно дослідити.
«Тому мене і хвилює як це все надолужити»;
Працюючи з психологом, розбираючи на складові Ваш теперішній спосіб і стиль життя, а також рішення в минулому...
«2. Як налагодити особисте життя (знайти адекватних та правильних друзів і дівчину) і поєднати його з науковим? Чи все-таки наявність наукового життя це автоматично крах особистого? Раніше мене не цікавили дівчата та друзі, а тепер, незважаючи на отриманий науковий ступінь, мені цього чомусь захотілося.»;
Чи розумієте Ви, що задля вирішення цих потреб доведеться надолужувати пропущене і втрачене у свій час? А там річ іде, загалом, про досвід. Про зміну установок, цінностей, пріоритетів, навичок спілкування і побудови стосунків, про мотивацію й таке інше.
«1. Як влаштуватися викладачем до вузу?(це питання, мабуть, не тільки до психологів, але все-таки задам і вам, може щось порадите, важливий свіжий погляд на ситуацію).»;
Разом з психологом дослідити суб'єктивні чинники відмов з боку керівництва ВНЗ. Вважаю, що вони мали місце і тому потребують корекції. Щоправда, форум для цієї мети не найкращий варіант. Інша річ - індивідуальна взаємодія з психологом. Скористайтесь можливістю. Результат того вартий)
Зверніться до психолога індивідуально і за його допомогою почніть виправляти своє життя. Онлайн формат теж підійде.
«Мне 35 лет, внешне я очень привлекательная женщина, не замужем. »;
Полагаю, у Вас есть какое-то свое собственное видение и объяснение, почему до сих пор не замужем. Поделиться можете?
«Но в последние несколько лет появилась нехорошая тенденция в отношении мужчин, с которыми я знакомлюсь. Например, мужчина может привлекать физически или нет, но мы с ним общаемся, на любые темы, от бытовых до моральной помощи.»;
Тут кое-что, имхо, было бы полезно уточнить.
Во-первых, к чему привели прежние тенденции? Или как, вообще, было в прошлом?
Во-вторых, чего Вы хотите на самом деле от мужчин: отдельно от привлекательных физически - ? и от тех, что не цепляют - ?
«Но в итоге на такое общение подсаживаешься»;
Что значит подсаживаешься? Наверное, Вы что-то получаете, в чем испытываете дефицит. Так что это?
«а вдруг из этого что-то получится»;
Иными словами, чувств у Вас нет, зато головой начинаете строить далеко идущие планы?
«это общение не переходит в отношения, а мужчина знакомится с другой девушкой, которая действительно становится его девушкой, а со мной продолжается обсуждение бытовых проблем и жалобы на жизнь.»;
Может, у Вас есть установка, согласно которой, приятельское общение ДОЛЖНО перерасти в любовные отношения?
«В итоге я начинаю чувствовать себя морально использованной. »;
Вполне логично, что именно так Вы себя и чувствуете, поскольку вкладывали в общение один смысл и свою цель, а мужчины - другие смыслы и цели.
«Что делать чтобы исправить ситуацию, чтобы начать привлекать другой тип мужчин? »;
Вносить коррективы в свой стиль построения близости. В индивидуальной работе с психологом эта задача решается весьма успешно.
Публикації психолога 24

Відео психолога 21
Почуття, емоції
Особистісне зростання та корисні поради
Робота з психологом, психотерапевтом
Залежності (від речовин та співзалежність)
Психологія відносин
Психотерапія
Батьки та діти
Самооцінка
Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.