У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Самопізнання

У Психолога » Самопізнання » Сторінка 2


стаття про самопізнання Про страх відторгнення

Якщо ви схильні змовчати, погодитись, пристосуватись до бажань інших, значить у вас є страх відторгення. Інтереси й почуття інших людей завжди в пріоритеті, а свої - на другому плані.

стаття про самопізнання Ми всі родом із дитинства

На своїх консультаціях я часто зустрічаю запити, які дуже тісно пов'язані з реакцією на те чи інше переживання, з яким зіткнулася доросла людина, з позиції саме цієї самої внутрішньої дитини. Особливо коли у дитини не було підтримки або опори...

стаття про самопізнання Не зазирай за мої паркани: як захиститись від порушень особистих меж

Якщо ви впевнені в своїх рішеннях та межах, то це допоможе вам бути більш впевненими в собі та своїх відносинах з іншими людьми. Будьте послідовними та дотримуйтеся своїх меж, щоб ваш паркан був непроникним.

коментарів: 1
стаття про самопізнання Відображення істини: як перестати проектувати свої проблеми на інших.

У нашому житті часто виникають ситуації, коли ми проектуємо свої почуття, думки та поведінку на інших людей. Це немов би ми запускаємо фільм на проекційному екрані і передаємо управління нашим внутрішнім світом оточуючим.

стаття про самопізнання Self для життя, гештальт для буття.

Сэлф - це концепція, яка використовується в гештальт-терапії для опису цілісної особистості. Згідно з цією концепцією, Сэлф - це не щось більше, ніж просто сума наших частин - наших думок, почуттів та поведінки. Це центральний орган, який об'єднує в

стаття про самопізнання Про систему вибудовування прокрастинаціі.

Купую книгу, бо хочу її прочитати, і ця книга лежить вже п’ять років, все відкладаю на потім. В магазині імпульсивно скуповую , все що сподобається. Послухаю лекцію, потрібного для мого фаху викладача, візьму книгу в бібліотеці, вона пролежить три місяці, я її не прочитаю і поверну. І так, все зроблю потім.

стаття про самопізнання Деякий секрет нашого мозку та психіки

Чому нам хочеться повернутися до того, що гарантовано призведе до погіршення емоційного, фізичного та, в цілому, ментального стану? В усьому винен наш мозок, а якщо точніше, нейронні зв'язки.

стаття про самопізнання Я автор или жертва?

Автор активен, и даже проактивен. Жертва пассивна, реактивна. Автор требователен к себе и снисходителен к окружающим. Жертва требовательна к другим и жалеет себя.

стаття про самопізнання Что мешает нам чувствовать себя лучше?

Отчего ухудшение настроения, когда в целом в жизни ничего такого не произошло? Первым значимым фактором снижения настроения является руминация. Попробуйте вспомнить , самые горячие мысли за последние пару недель, мысли при которых вы чувствовали негатив

стаття про самопізнання Тут і зараз! Самопізнання.

У твоїх силах спробувати самостійно впоратися з потоком негативних думок, дезорієнтацією, зневірою, апатією та іншими мікробами, що знищують твій живий організм та тіло. Нічого нового не скажу - "пізнай себе", однак, ти це зробиш сам - віч-на-віч.

стаття про самопізнання Жизненные роли, которые мы выбираем

Весь мир — театр.В нем женщины, мужчины — все актеры.У них свои есть выходы, уходы,И каждый не одну играет роль.                   Вильям Шекспир   "Я"-состояния Эриха Бёрна

стаття про самопізнання Соломинка, вуглик та біб

Казка від Якоба і Вільгельма Грімм. Притча про жабу і скорпіона. Жертовність. Чи вмієте ви сказати «Ні». Людина все життя вчиться приймати власну природу, її циклічність та ритм, і водночас агресивно бореться з нею або втікає.

стаття про самопізнання Ориентированность на других

   Встречали ли вы в своей жизни людей, которые в своих поступках ориентируются на других, во избежание наказания, чувства вины, или движимые желанием подстроится под других, чтобы заслужить одобрение или восхищение?

стаття про самопізнання Родитель внутри нас

Родители... Они нам подарили жизнь, воспитывали нас, были с нами с первых дней, и останутся в памяти нашей навсегда. И не только в положительном смысле...

стаття про самопізнання Ребенок внутри нас

   Детские режимы являются врождёнными и универсальными, так как есть в каждом из нас. Фактически они есть ответной реакцией ребенка на те события, которые происходят с ним в детстве. Не смотря на то, что они называются "детские", взрослые тоже их испытывают.Самопізнання: інтерв'ю психологів

психологія Цвет как инструмент диагностики и воздействия

Насколько надежны цветовые психологические тесты? Можно ли использовать цвет в терапевтических целях (цветотерапия)?

психологія Самопринятие

Суть самопринятия и его отличия от нарциссизма. Приводит ли безусловное самопринятие к остановке развития, отсутствию мотивации к росту?

психологія В поисках принца

Ожидание принца - это последствия детских сказок, или ещё чего-то? Стоит ли надеяться "перевоспитать" своего избранника после свадьбы, вылепив из него мужчину своей мечты?

психологія Психология риска и экстремального спорта

Правомерно ли деление людей на "рисковых" и не склонных к риску людей? О чём может свидетельствовать любовь к экстремальным видам спорта?

психологія Успех и успешность

Что мы вкладываем в понятие успеха в жизни, и что стоит подразумевать под этим понятием? О страхе перед успехом.

психологія Пассивная агрессия

Как проявляется пассивная агрессивность? Сарказм и угрозы в шутливой форме - всегда ли признак скрытой агрессии?

психологія Интуиция

От чего зависит уровень интуиции у человека? Насколько человеку стоит полагаться на свою интуицию в принятии решений?

психологія Одиночество

Почему появляется (или усиливается) чувство одиночества? Правда ли, что страшнее одиночества может быть только "одиночество вдвоём"?


Самопізнання: Психологічні тести

психологический тест Насколько вы конфликтны?

Конфликтный ли вы человек или же более миролюбивый, избегающий острых углов? Покажет этот тест.

психологический тест А нервишки не пошаливают?

Данный тест покажет, в порядке ли ваши нервы. Уравновешены ли вы или же часто срываетесь на людях.

психологический тест Насколько вы довольны жизнью?

Предлагаемый тест -- на удовлетворенность жизнью. Устроивает ли вас настоящая действительность или не приносит радости.

психологический тест Общительный ли вы человек?

Коммуникабельны ли вы? Легко ли вы вступаете в контакт с незнакомыми людьми, любите ли вы общаться в целом.

психологический тест Развита ли у вас интуиция?

Интуитивный ли вы человек? Прислушиваетесь ли вы к своему «внутреннему голосу»? Проверьте, пройдя этот онлайн тест.


Психологи, які пишуть на тему Самопізнання
Алена Витальевна Головина Чернівці
Алла Резниченко Київ
Андрей Ластовляк Запоріжжя
Ангелина Валерьевна Зезик Одеса
Анна Луначарская Київ
Дар'я Анжаурова Одеса
Анна Поправка Запоріжжя
Елена Константиновна Ермоленко Київ

Розумні слова

мысль ()

мысль ()

мысль ()


Питання психологу

Здравствуйте. Я постоянно куда то бежу и не могу остановиться. Мне сложно стоять на одном месте и не быть в прогрессе. Из-за этого мои психические ресурсы изнашиваются. Эту зиму я очень много работала, при этом я переехала на другой материк одна и делала шаги тут одна. Я получила очень много стресса на работе, очень много переживала, что меня уволят. Но я осталась и прошла " бурю". Параллельно я защитила диссертацию, ходила много в спортзал, практиковала один вид медитаций и прошла тренинг по личностному росту. Этот февраль я отказалась полностью от сладкого, красного мяса, алкоголя и сигарет. В общем. Моя нервная система стала работать хуже. Я сильнее чувствую что меня не ценят, я больше не хочу стараться на работе, ведь когда я изо всех сил старалась, никто ничего доброго мне не сказал, одни стрессы. У меня пропало желание здесь работать и мне кажется что все что мне надо было здесь получить, я уже получила и мне надо идти дальше. А сил и вдохновения искать новую работу не хватает. Короче я как белка в колесе. Влияет еще то что я по много часов работаю (это не физическая работа). Отпуск мне здесь не дают, но я начала быть равнодушная, иногда плаксивая. Я себя даже жалею в какой-то мере, потому что друзей у меня нет тут особо, семья далеко. Поэтому я могу выговориться почти незнакомому человеку. Короче мне сложно. Я очень много сделала, а надлежащего эффекта не получила (может пока что). Да, на работе стало спокойно, но я вспоминаю их нечеловечное отношение и все равно не хочу тут оставаться.
В общем, я не понимаю как мне дальше быть. И от одной мысли, что я вот столько всего делаю,но не живу на 100% так, как хочу, мне становится не очень. Из-за этого я хочу бросить ту же работу, но не могу, пока что

Я не poзуmію cебе.Я постійно говорю про успіх та хочу бути кращим за інших,але як доходить до діла я вибираю гірший з варіантів і той в якому нічого робити не потрібно. Я легко вигоряю, а моментами коли інші вказують мені на мої невдачі і я дивлюсь на них через призму усвідомлення й хочу себе вбити. В мене складається враження наче я нічого не вартий, а всі мої друзі та знайомі навколо живуть з успішним успіхом. Все своє життя я стараюсь зрозуміти та знайти себе але з кожним роком більше розчаровуюсь і відчуваю себе тупішим

Коли люди помирають через обстріли, я думаю краще б я помер замість них. Коли на свята мені дарують подарунки, я думаю краще б це мали інші. Я завжди залишаю останню порцію їжі комусь іншому бо мені соромно її доїдати. Я розплакався від сорому через те, що запізнився на зустріч на 10 хвилин і підвів людину, хоча вона сказала що все в порядку. Мені взагалі часто соромно...У мене бувають думки 'хай всі будуть щасливі крім мене'. Я не люблю ділитися своїми речами, виконувати прохання і допомогати іншим, уникаю фізичного контакту, коли комусь потрібна підтримка я роблю вигляд що не помічаю або зайнятий аби інші допомогли замість мене. Іноді мені хочеться ображати і критикувати інших просто через поганий настрій. Якщо я вчиню самогубство, мені буде байдуже як це вплине на інших. Матір часто казала, що я егоїст, безсовісний і люблю тільки себе. Але я не люблю ні себе, ні інших. Я бачу у своїй особистості тільки недоліки. Думаю, що я жахлива людина, зловмисний і від мене одні проблеми. Я роблю самоушкодження через злість, провину, страх, відчай. Мені останні декілька місяців здається, що я приречений на самовбивство і все йде до цього, що це точно станеться. Що все моє минуле нікчемне, більше не бачу там нічого хорошого. Що я заслуговую страждати. Думаю про це кожен день і мій настрій завжди поганий незалежно від смачної їжі, прогулянки, сну і того, що нічого поганого в мене не стається. Але для мене все погано і огидно. Я розчарований у всьому.
Мені здається я роблю надто великі зусилля задля звичайних справ, особливо при тому, що не хочу нічого робити. Нещодавно я здавав аналізи із думкою, що там усе погано, але все в нормі. І я був у відчаї, бо сподівався знайти там виправдання свого самопочуття. Це тільки мені здається, що нічого у мене не в нормі. Таке відчуття, що я помираю.


Відео на тему

психолог Книга Долі та Призначення | Розвиток Особистості

Для тих, кому цікава тема Долі та Призначення. Як ви вважаєте Доля – це незмінність чи вона залежить від Людини? Як ставитеся до Таро – це містика та ворожіння чи щось інше? Яка інформація закладена насправді у Таро і як це пов'язано з розвитком особистості, долею та призначенням. А знаєте, скільки призначень у кожного? Відповіді на ці питання торкнемося на нашій зустрічі.

психолог Что такое Гармония? | Гармония в общении | ПРАКТИКА

Практично кожну людину цікавить тема стосунків, мріємо про кохання та радість… а отримуємо те, що отримуємо. «Не можу перебувати вдома, коли батьки постійно лаються» - поговоримо про важливість нашого стану у спілкуванні. Що заважає одержати бажане? Не знаємо Себе, своїх бажань, не вміємо робити вибір і найважливіше не вміємо спілкуватися. Вміємо обурюватися, вимагати, ображатись… немає гармонії у спілкуванні. Розкрию великий секрет - цьому можна навчитися, треба лише захотіти! Зробимо практики: на гармонізацію та відповідальність, практику на стійкість

психолог Эгоизм | Как Вы понимаете его значение?

Як ви сприймаєте коли вас називають "Егоїстом"? Як себе почуваєте? Багато хто знає це поняття лише як принизливе висловлювання і не бачить іншої сторони. А це закон дуальності нашого світу, все має свою протилежність. Тоді у нас з'являється цілісне розуміння. Пропоную розглянути з різних боків. Ще егоїсту не можна "хотіти" - тоді виконуватимете чужі бажання.

Рекомендуємо

Коротко и просто о психических защитах Коротко и просто о психических защитах

Для чего нужны механизмы психологической защиты? В чем минус? Самые частые автоматические защитные реакции. + ТЕСТ и интерпретация.

Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления

Методы борьбы и способы преодоления внутреннего сопротивления. Что такое психологическое внутренне сопротивление человека? Найдите свою скрытую выгоду от вашего сопротивления и откажитесь от нее.

5 причин одиночества 5 причин одиночества

Для каждого человека в жизни важна любовь, душевная близость и поддержка. К сожалению, вместо этого все больше людей переживает чувство одиночества...

Сила прикосновений... Сила прикосновений...

Я хочу поделиться с Вами несколькими интересными, на мой взгляд, фактами, раскрывающими значимость прикосновений для любого из нас и помогающими осознать их истинную ценность...

Размышления о спонтанности Размышления о спонтанности

Спонтанность нужна каждому человеку, всем, кто хотел бы чувствовать себя уверенным и счастливым, в личной и профессиональной жизни...

Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления

Методы борьбы и способы преодоления внутреннего сопротивления. Что такое психологическое внутренне сопротивление человека? Найдите свою скрытую выгоду от вашего сопротивления и откажитесь от нее.Повернутись до ...
qr