Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Запоріжжя лише онлайн


Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта аж до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
спеціалізація, зона професійних інтересів
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу програму, що забезпечує вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.
Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!
Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 12. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 7837
«Существуют ли способы как с этим бороться и если да,то какие ?»;
Конечно, существуют. Главное из них - формирование высокой степени УВЕРЕННОСТИ в себе(!) Что позволяет обозначать в пространстве отношений свои личностные границы. И умение их отстаивать. Если надо - жестко.
Это я так быстро и кратко написал. На практике - это весьма тонкий и не простой процесс. Он предполагает выяснение причин образования дыр и белых пятен, которые, сливаясь в материки, ослабляют чувство самоценности. То есть ощущение своей ценности и уважение к себе со всеми выткающими правами личности.
Такое внимание к своему Я позволяет увидеть зону ближайшего развития. При помощи и поддержке психолога этот процесс может быть системным и поступательным. Идя этой дорогой, постепенно приобретете новый опыт уверенного поведения.
Ведь, что, по сути, происходит? Другим людям, о которых Вы написали, кажется, что им виднее, в чем Ваше счастье. Очевидно, они чувствуют и замечают Вашу слабинку, вот и лезут со своими представлениями в Ваш "огород." Но и Вы позволяете.
Как оно в жизни устроено? - если не ты Хозяин своей судьбы, не ты решаешь, как тебе жить, обязательно найдутся командиры, советчики, доброхоты...
Предложу Вам видео на актуальные для Вас темы
УВЕРЕННОСТЬ В СЕБЕ. КАК ЕЕ ПОВЫСИТЬ
https://upsihologa.com.ua/audio-video-461
УМЕНИЕ СКАЗАТЬ «НЕТ»
https://upsihologa.com.ua/audio-video-557
«4 Так , я і сама можу захистити себе , але іноді морально важко протистояти «цілому натовпу родини з 8 людей , які проти мене однієї ) В такій ситуації дуже важко зорієнтуватись і щось відповісти
Іноді страшно, бо на емоціях можна наговорити багато всього, але так не має бути . Все жце родина чоловіка, і має бути повага ( не тому що така установка в мене, а тому що мені самій не приємно відповідати іх тією ж монетою -
хамством )»;
Вважаю, що швидко і радикально проблему навряд чи вдасться вирішити. Проте собі допомогти зможете, якщо:
- спробуєте не вимагати від себе неможливого(!)
- продовжите діалог з чоловіком і підтримку в його намаганні захищати вашу сім'ю від недоречних втручань
- почнете поступово діяти, виходячи з власних бажань і переконань, тим самим даючи зрозуміти усім навколо, що Ви самостійна і смілива людина
- поміркуйте, може, помірна порція хамства краще "зайде" родичам чоловіка.
«Так же недавно развилась аутофобия, с которой мне нужна от неё поддержка но к сожалению я её не получаю. »;
Печально, когда, при дефиците самоподдержки, у человека всего ОДИН источник поддержки извне.
Мне показалось, будто Вы склонны воспринимать девушку как спасательный круг. И это, увы, про эмоциональную зависимость. То есть про не совсем здоровые отношения.
Кстати, Вы упоминали о печальном опыте общения с девушками в прошлом. С теми случаями разобрались? Какие выводы сделали?
Мне кажется, для Вас актуально налаживать контакт с самим собой. Причем уважительный, заинтерсованный, искренний, заботливый... ведущий к укреплению и развитию чувства самоценности.
Да, это тонкий и весьма сложный процесс, но возможный. Вместе с психологом (плюс самостоятельные усилия) одолеть этот путь наверняка удастся.
«Чи можна взагалі пробачити віртуальну зраду і як?»;
Теоретично і практично - так, можна. Але в кожному випадку вирішує сама людина відповідно до свого бажання. А також уміння пробачати.
Погодьтесь - має значення, чи просив вибачення зрадник? Чи подальша його поведінка демонструє жаль з приводу того, що сталося?
«Просив вибачення, помирились. Але пройшло вже 3 місяці і мене накриває. »;
Розкажіть, що саме накриває - які почуття? Які думки?
«Що може краще розірвати стосунки, раз він шукав когось краще. »;
Припускаю, що в такий спосіб намагаєтесь у власній уяві знайти вихід з важких переживань. Може, Вам навіть здається, що не витримаєте їхнього тиску. Проте, від зради і образи не втечеш географічно, роз'їхавшись з чоловіком, хоча іноді такий крок побічно допомагає.
Я б радив Вам поставитись до ситуації, як до випробування на міцність ваших стосунків і сім'ї в цілому. В будь-якому випадку для теперішнього життя і на майбутнє буде корисно розібратись, що вас тримає разом? Що ви обидва цінуєте? В чому розбіжності? Чи спроможні долати виклики і перешкоди, а вони, до речі, не оминають усі сім'ї без виключення.
Отже, не тікайте від почуття образи. Дайти змогу усім почуттям протекти природнім шляхом. Живіть тим, що вимагає Вашої уваги і в чому знаходите цінність і радість. І вчіться помічати, в який бік рухаються ваші взаємини.
Ответ отредактирован автором 03-02-2023 09:48:28
Вы думаете, кто-то знает ответ на этот вопрос? Говоря кто-то, я имел в виду вообще всех психологов на планете. Или даже все мыслящее человечество.
Не кажется ли Вам, что некоторые вопросы не имеют ответов в принципе, поскольку далеки от какой-либо сущностной основы? А некоторые по причине разорванности связи между означаемым и означающим?
Що Вам притаманно в разі, якщо інші люди створюють нестерпну ситуацію? І добре б було усвідомити, від чого саме нестерпно. Тому спитаю, ким Ви себе відчули в той момент? На які почуття спровокував Ваш сімейший "благодійник"?
"Чому він себе так поводить?"
Дійсно, цікаве питання. Одна з відповідей криється в розкритті його мотивів. Напевно, зваблює. Користується своїм вигідним положенням. Чекає на "віддячення" від Вас. Сприймає себе удавом, а Вас кроликом. Можуть бути й інші варіанти. Та вони, як на мене, не настільки вагомі, наскільки важливі Ваша здатність усвідомлювати усі спектри реальності в цілому - свої почуття, наміри і можливості їх втілити, а також зовнішні впливи, тобто гру Пана Анатолія(!)
Виходить, що було, але ж спливло.
До речі, Ви з якихось причин не даєте відповіді на питання «Чи не здається Вам, що за словами "я люблю його" ховається не любов - у кращому випадку звичка? А в гіршому - співзалежність?
І якщо так, то потрібно розібратись, що до неї призвело? Яка така потреба жертвувати собою і отримувати в зворотній бік байдужість? Часом ця модель не нагадує Вам щось з періоду дитинства? З того. як ставились до Вас батьки або інші близькі люди? »;
Означені аспекти ведуть до вирішення проблеми, навіщо ж їх ігнорувати?
Це має бути профі, який вміє допомагати клієнтам з ОКР. Є, наприклад, спеціалісти, що деякий час працювали в психіатрії, мають освіту лікаря, а зараз допомагають людям як терапевти/психологи.
Це можуть бути два окремих фахівця - психіатр і психолог.
Достеменно не можу нічого з цього приводу сказати, бо не лікар-ендокринолог. Проте, мабуть, Ви й самі знаєте/читали, що та хвороба супроводжується різкими змінами настрою та іншими негативними симптомами. Можливо, не завадить звернутись для уточнення стану до іншого ендокринолога.
«Я єдина дитина в родині, через це мене намагалися контролювати, ось це єдиний мінус, мабуть. Не наказували фізично, але могли сказати, що розчаровані в моїй поведінці, якщо я поверталася додому трохи пізніше, ніж обіцяла і тд. Наполягали, щоб я закінчила музичну школу, яка мені не подобалася, і ходила на інші кружки. Але разом з тим за успіхи в навчанні дарували хороші подарунки і пишалися. Меня здається, доволі типово все, з плюсами і невеликими мінусами, але в нас хороші стосунки і зараз»;
Напевно, для Вас звично і зручно важати саме так - доволі типово, "з плюсами і невеличкими мінусами" було у Вашому дитинстві. Проте навіть поверховий погляд на Ваш допис дає змогу для певних сумнівів, адже там йдеться (нехай і не акцентовано) про контроль, про примус займатись тим, що не подобається... Десь тут, здається, сховані корені проблеми «Лет в 6 у меня появились свои ритуалы, когда я боялась споткнуться или упасть, я делала определенное движение руками и мне казалось, что вот теперь я не упаду. Чтобы не снились кошмары или неприятные сны, я говорила сама себе перед сном определенную фразу (до сих пор так делаю, и с руками, чтоб не упасть, тоже).»;
«Трясу руками, коли нервую, ще з дитинства раннього. »;
Тобто тривога була. І були причини для її появи. Нізвідки таке збудження не береться. Тому потрібно дослідити Ваші ранні адаптивні стратегії, які закріпились і продовжують Вами використовуватись сьогодні, на жаль, на велику шкоду собі, погіршуючи якість життя.
Його реакція була для мене не очікуваною, в нього так очі забігали, такого я його ще не бачила.»;
Схоже, Ви здатні зривати маску з обличчя негідників.
Мені це набридло,я почала йому казати своє невдоволення, постійні сварки з будь-якої теми. Зароблені його гроші він не витрачав на сім'ю,не витрачав на мене,бо вважав що я заробляю,навіщо ще він буде давати кошти. При будь-якій сварці лякав розлученням. Не хотів розмовляти і вирішувати питання.завжди і в усьому звинувачував мене. Ну і після такої сварки я зібрала речі і пішла. Тепер він шкодує , хоче щоб я повернулася,але своєї помилки не визнає»;
От тепер зрозуміло. Так що ми маємо зрештою?
Жінку, відповідальну за дітей, за добробут сім'ї.
І чоловіка, залежного ігромана, який, мало того, що не дбає про близьких, так ще й не визнає своєї провини. Так він і не визнає, бо він хвора людина. А ігроманія - це хвороба, такий різновид залежності.
Отже, поясніть мені, ну так, щоб було зрозуміло, що між вами може бути спільного?
Чи не здається Вам, що за словами "я люблю його" ховається не любов - у кращому випадку звичка? А в гіршому - співзалежність?
І якщо так, то потрібно розібратись, що до неї призвело? Яка така потреба жертвувати собою і отримувати в зворотній бік байдужість? Часом ця модель не нагадує Вам щось з періоду дитинства? З того. як ставились до Вас батьки або інші близькі люди?
І чи не являється це тим, що Анатолій хоче якимось чином доказати,що немає міцних стосунків і всі жінки заради грошей і готові покинути чоловіка»;
Окрім цих питань, є, на мою думку, більш важливі питання. Вони стосуються Ваших з чоловіком взаємин, того, на які жертви ви обидва готові йти заради матерільної вигоди(!)
Там обов'язково буде і про довіру одне одному, і про гідність чоловічу та жіночу, про здатність оберігати ваше спільне від нахабних і відвертих зазіхань "господаря життя", що дає роботу. І при цьому спокушає.
Цікаво, чому про один бік ситуації Вам начебто все зрозуміло, а про інший якось полуда на очах заважає?
Над тим чи пробачила байдужість раніше не думала, і, мабуть, що не до кінця пробачила.»;
Тож які почуття досі активні? До чого вони спонукають Вас?
«Я не думаю, що зраду можна забути, але, можливо, є вірогідність це пережити, а з часом вдасться потрошки відновлювати довіру, хоча як це має відбуватися не знаю»;
Важливо робити те, що відвповідає Вашим внутрішнім цінностям (не страху втратити розумного і тому подібне хлопця), не користуючись розумом інших людей, бо то їх розум і досвід. А у Вас має накопичуватись свій(!) В тому числі досвід помилок, пошуків, знахідок і висновків... Робіть це щиро і по-своєму, адже, запозичуючи методи інших, з'являється ризик самій залишитись на тому рівні усвідомлення, який і призвів до теперішньої кризи.
Оптимально отойти в сторону и дать возможность девушке разобраться в себе. Все остальное будет давлением, медвежьей услугой, манипуляцией, демонстрацией и прочей ацией. Оно Вам надо?!
Попробуйте уважать себя и не навязываться к той, кто не первый раз колеблется нужны Вы ей или нет.
Аліно, по-перше, добре, що Ви не усамітнились наодинці зі своїми переживаннями. Намагаєтесь знайти підтримку і отримати допомогу від психологів. Це я так припускаю, адже про свої очікування і питання на форумі Ви не повідомили.
По-друге, гострі почуття зазвичай драматизують сприйняття своєї здатності витримати їх напругу. І тому Вам здається, саме здається, що не впораєтесь, зламаєтесь й таке інше. Підозрюю, що Ви й гадки не маєте, який тиск почуттів можете витримати.
По-трете, потрібно буди вчитись поважати свій вибір і проживати увесь потік емоцій, не руйнуючи власне почуття самоповаги.
А тепер розкажіть, навіщо пішли від чоловіка, якого любите? Що сталося?
Публикації психолога 18
Відео психолога 21
Почуття, емоції
Особистісне зростання та корисні поради
Робота з психологом, психотерапевтом
Залежності (від речовин та співзалежність)
Психологія відносин
Психотерапія
Батьки та діти
Самооцінка
Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.