У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Львів лише онлайн

психолог Сімейний психолог.   Володимир Анатолійович Тарасенко
11-12-2011 Володимир Анатолійович Тарасенко додати у вибрані

коментар
Сьогодні онлайн
Років досвіду психологом Років досвіду: 26
психолог 👪 сімейний психолог 💑 консультування пар 👔 організаційний психолог
Освіта
Вища, Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова, психолог;
Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (ккожен тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Досвід психологічної практики
Практикую з 1999 г. Загальний досвід роботи вже понад 25 років.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колегСпілкуюсь як українскою, так і російською мовами.
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.

Зазвичай пропоную людям зрозумілу і реалістичну програму, що призводить до вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.

Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!

Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 12. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 8063
Страх жить жизнь
Здравствуйте, Liana!
«Теперь живу в страхе в постоянном страхе.Боюсь сделать любой шаг. От мелочей и до отношений. Боюсь отношений ,боюсь быть счастливой.Как мне быть ?»;
Как быть, спрашиваете? Жить дальше и работать со страхом, взаимодействуя с психологом(!) И, конечно, самостоятельно. Но для начала все же лучше с психологом, который выслушает и поймет вас, поддержит и направит ваши усилия в желаемом направлении.

Ваш страх, скорее всего, проистекает от пережитых в детстве травмирующих ситуаций, когда близкие лишали вас чувства безопасности. Вследствие чего не получило должного развития чувство самоценности и уверенности в себе. А они для всех людей являются основой будущих поступков и свершений, отношений и успехов по жизни.

Полагаю, что не все так безнадежно, поскольку каким-то образом вы справлялись с жизненными задачами до сегодняшнего дня. На что-то в себе опирались, где-то черпали ресурсы, вступали в контакты с людьми. Это все обнадеживает.
Скажите, в какой сфере жизни вам кажется страх преодолим быстрее всего? С чего бы вы начали себе помогать?

Помимо прочего, предлагаю вам видео на озвученную тему. Разумеется, оно не лечит - лишь помогает понять и представить проблему изнутри.
СТРАХИ. КАК ПРЕОДОЛЕТЬ...
https://upsihologa.com.ua/audio-video-466
Агрессивное поведение
Доброе утро!
«ПС.еще каждый кто меня встречает говорит, что я высокомерная!! Неужели я действительно такая ? Как перестать быть сук@й?»;
Попробую синтезировать Ваш запрос. Для меня он звучит так, как перестать быть "высукомерной" и выйти из состояния одиночества?
Соглашусь с коллегами - необходимо исследовать ваш путь к этому состоянию. Вскрыть причины и предпосылки. Перепрожить травмирующие ситуацуии (они, мне кажется, были). Изменить отношение к прошлому. Принять себя. И открыть для себя, а потом опробовать в опыте новые адекватные способы реализации своих желаний. В целом получается некий ПУТЬ.

«Каждый раз заводя новые знакомства начинаю терорить людей если они сделали что то, что мне не понравилось: обзываю их, кричу, матерюсь, говорю, что они пыли из моих ногтей не стоят. »;
Если вдуматься, то такой способ поведения как раз и нужен, чтобы в итоге «Остаюсь одна.»; Бессознательный мотив(!) А почему так? Наверное, птч с детства приучены/привыкли, чтобы было по-вашему. А иначе вон с пляжа. То есть вы не принимаете отличий других людей, психологически не дозрели до восприятия реальности, в которой не всегда бывает так, как хочется человеку.
Расскажите, кто из близких особенно повлиял на формирование этой модели?

«Потом плачу, что я одинока и обижена на весь мир. Всех потом ненавижу. »;
Ну, конечно, ведь мир в лице других людей не оправдывает ваших ожиданий. А спросите себя - он ОБЯЗАН оправдывать? Насколько реалистичны ваши ожидания? Что вы сами делаете и готовы делать, чтобы осуществить свои желания и потребности?

Відредаговано автором 11-05-2023 09:39:10

Дитина 11 років взяла гроші у батьків. Як реагувати?
Добрий день!
«Вони мені дуже потрібні.»;
Цілком погоджуюсь з колегами. Поради, тим більше корисні поради, а не "стандартні" і універсальні на всі випадки, зможете почути, коли поспілкуєтесь індивідуально з психологом. Зрозумійте, це не примха. Фахівцю потрібно знати і враховувати багато чинників і обставин вашої родини і ситуації, що виникла, вцілому.

На моє переконання, вчинок дочки відображає набагато більше, ніж може здаватись на перший погляд. Її дії не тілько про неї - її характер, цінності, повагу до вас..., а ще й про атмосферу в родині загалом. Про існуючи порядки і сценарії, що здебільшого реалізуються несвідомо. Про традиції і правила, про спосіб взаємодії, про довіру і авторитет старших.
Тому спитаю у вас дещо важливе.
Як вжее відреагували після викриття факту?
Як поводилась дочка? Чим пояснювала свої дії?
Що вирішили робити в подальшому?

І окремо питання до вас - на вашу думку, яке посланння родині і вам дочка відправила, вчинивши те, що вчинила? Це про сенс дії, не зміст. Зміст очевидний.

Відредаговано автором 10-05-2023 16:06:50

Бесплатная рассылка интересностей!

Умовна любов?
Добрий день, Ryta!
«УМОВНА ЛЮБОВ?»;
Тема начебто про любов, яка живе лише за певних умов, але ж насправді вона набагато ширша, адже торкається вашого внутрішнього способу існування - «Просто так, коли в мене немає конкретної цілі, я не можу робити щось більше, ніж виживати. Хоча розумію, що могла б, розвиваючи будь-яку з ніш, в яких в мене хоч щось вдавалось. Думаю що я доволі здібна, але ''лінива'', точніше розсіяна, роззосереджена, і це заважає.»;

«Мої почуття здебільшого досить сильні і щирі, коли я люблю, то не розумію, як я могла не любити. Коли не люблю, то думаю що не можу з ним бути і даремно я одружилася, думаю про розлучення. Спокійні рівні почуття в мене не часто.»;
Це ваше відверте зізнання про два полюси, про крайнощі. І, мені здається, що воно звичне для Вас. Напевно, зародилось не сьогодні. І відображає емоційну складову вашої моделі побудови близькості. Мушу зізнатися, доволі обмеженої у своїх можливостях, бо малює чорно-білий світ зі всіма вадами його категоричності. Там відсутня мінливість і прийняття різноманіття, які є невід'ємними рисами процесу життя і стосунків загалом. Або так, або ні.
Може, пригадаєте, коли зародилось оце бачення і позиція в цілому?

Відредаговано автором 10-05-2023 15:51:11

Як жити з холодним чоловіком?
Добрий день!
«Наставляти його самій скажете?»;
Можливо, але не впевнений, хтось і скаже "наставляй!" Мені навіть цікаво стало побачити/ зрозуміти, як виглядає ОТЕ наставляй.

«Що робити допоможіть , як зберегти сімʼю »;
Якщо ви на цьому стоїте, то і відповідно, маєте діяти. Які дії маю на увазі? По-перше, щиру розмову з чоловіком - без претензій, про свої почуття і пропозицію скористатись послугами сімейного психолога. В тії можливій співпраці вбачаю шанс чоловікові потім піти на індивідуальну терапію. От тоді є вірогідність пропрацювати його усталені патерни прояву емоцій, точніше "розкрити" його емоційність.

По-друге, це все реально, коли чоловік виявить бажання шукати можливості для збереження сім'ї і стосунків з вами.

«Невже з тим можна жити і терпіти заради сина , заради того що він хороша людина ?»;
Надскладне питання постало перед вами. Звісно, кожна людина дає на нього відповідь згідно власних цінностей, бажань і цілей. При тому добре, якщо усвідомлює ціну, яку платить за конформізм у своєму виборі. Чи ви готові платити по тих "рахунках"?
Как избавиться от тревожности?
«Хочу понять как можно перестать себя накручивать во время повседневных дел.Слишком много думаю»;
С этой особенностью можно и нужно работать. Как понять? С чего начать? Определенно - с внимания к себе, с поиска механизмов, запускающих тревожность.

Полагаю, что накручивание служит инструментом какого-то неосознаваемого желания/потребности. Хорошо бы исследовать, какого? Своим вероятные варианты озвучить сможете?

Для информации предложу видео на эту тему. Оно, конечно, тревогу не снимает, однако помогает сформировать целостное представление о феномене тревожности, что уже само по себе неплохо.
ТРЕВОГА КАК ПРЕРВАННОЕ ВОЗБУЖДЕНИЕ.
https://upsihologa.com.ua/audio-video-653
Как принять ситуацию?
«Как принять эту ситуацию?»;
Отнестись к ней как явлению временному. Да, совместное проживание со свекровью будет связано с рядом перемен для вас. Я сейчас сознательно не берусь говорить в категориях оценки - плохими или хорошими. Всякое может быть, как первое, так и второе Наперед точно нельзя предсказать с точностью до 100%, потому наша жизнь изобилует непредвиденными событиями и поворотами.

Не исключено, что спустя некоторое время свекровь сама захочет найти отдельное жилье, как, например, его предлагают переселенцам в сельских районах центральной Украины.
Как решить проблему?
«Я не понимаю боюсь ли я с ними общаться или просто не хочу»;
Ошибка мышления, пожалуй, состоит в том, что вы разводите по разным углам неразрывно связанные между собой феномены. Страх рождает желание не общаться. Он в свою очередь подпитывает страх. И так по кругу. Что тут "яйцо", а что "курица" - вряд ли кто-то уверенно скажет.

Рекомендую в качестве эксперимента увеличить символическую дистанцию в общении. И понаблюдать свои реакции, эмоции, мысли в привязке к действиям и словам родственников. Этот опыт обязательно принесет вам пользу.

Відредаговано автором 10-05-2023 10:08:06

Не хочется ничего делать
«Что с этим можно делать?»;
С этим НИЧЕГО! А вот с собой - многое. Например, услышать себя и почувствовать свои истинные желания. Еще обратить внимание на то, какой цели служит ваша прокрастинация? А она обязательно выполняет какую-то функцию. Как вариант, блокирует вашу способность быть живой. Не в смысле дышать, есть, ходить, разговаривать и выполнять стандартные ритуалы, а в смысле жить в соответствии со своими желаниями... проявлять свои чувства...
То есть задача - выйти из транса привычного и бесперспективного восприятия реальности и себя как части этой реальности. Словом, про-БУДИТЬСЯ!
К какому обратиться врачу
«К КАКОМУ ОБРАТИТЬСЯ ВРАЧУ»;
К лечащему маму врачу. Можете также обратиться к зав отделением и расспросить все нюансы лечения мамы, получить рекомендации по уходу или помощи ей. Это поможет вам снизить волнение и быть более спокойной.
Чому я не можу плакати???
Добрий ранок!

«Я не можу плакати,страшні емоційні відчуття,і дуже хочеться поплакати,є внутрішнє відчуття що це дуже допоможе почуватись краще,натомість виступає одна/дві маленькі сльозинки і все»;
Якби сльози могли говорити, то які слова потекли б назовні з очей?

Чому не можете плакати? Напевно тому, що ЗВИКЛИ себе затискати, щоби не вдаватись слабкою.
Що мене робити?
«Через мою безвідповідальність чуть не загинув брат»;
Добре, що не загинув. Дякуйте Богові за це.

«ЩО МЕНЕ РОБИТИ?»;
Проаналізувати свої помилки: в чому вони? які були у вас мотиви? виправити те, що можна виправити?
І не карати себе. Намагайтесь поставитись до ситуації, як до досвіду, який відкрив очі на багато речей, раніше невідомих вам.

Відредаговано автором 10-05-2023 09:40:49

Как двигаться дальше?
Здравствуйте!
«но момент в том даже что никак не могу разлюбить или полюбить кого-то другог»;
Как бы ни было трудно принять мысль - ни разлюбить или влюбиться в кого-то другого - задачи нереальные на данный момент. Вы спросите почему? Отвечу - речь идет не о любви, а о эмоциональной зависимости и привязанности, которую люди, особенно в молодом возрасте путают с любовью.
Поэтому выход из зависимости связан с чем-то другим.
А с чем ? - с восстановлением душевного равновесия и восстановлением способности любить себя. Что означает ЗНАТЬ себя, УВАЖАТЬ себя, ЗАБОТИТЬСЯ о себе, ПОДДЕРЖИВАТЬ себя в трудную минуту...
Это и будет ответом на ваш вопрос «КАК ДВИГАТЬСЯ ДАЛЬШЕ?»;. Через любовь к себе полюбить другого.

«Я влюбилась в парня в 2021 году, но он в меня нет »;
У вас есть ответ на вопрос, ЗАЧЕМ быть с парнем, который вас не любит? Приведите, пжл, хотя бы три основания.
Стеснительность и замкнутость-как избавится?
Здравствуйте, Андрей!

«Дайте пожалуйста совет что делать в данной ситуации и как бороться с этим !!!!!»;
Первое, что можно посоветовать - ПРИНЯТЬ себя со всеми особенностями. т.е. стеснительностью и замкнутостью(!) Поймите - Вы сегодня ТАКОЙ(!) И сегодня, на данный момент не можете быть другим(!)
Само по себе принятие устраняет необходимость с чем-то в себе бороться.

Что означают свойства стеснительность и замкнутость? Они означают ОТСУТСТВИЕ или слабую развитость таких черт, как уверенность и общительность/открытость.
Поэтому помощь вам будет состоять в том, чтобы раскрыть механизм формирования одних качеств и возникновения дефицита других. Это если очень упрощенно.

А пока вы примете решение, предложу видео на актуальную для тему. Оно даст информацию, но проблему по сути не решает. Да и не имеет такой задачи.
"УВЕРЕННОСТЬ В СЕБЕ. КАК ЕЕ ПОВЫСИТЬ."
https://upsihologa.com.ua/audio-video-461
Фейкові спогади
Добрий день!
«В мене така ситуація, після вживання алкоголю, маю фейкові спогади. »;
З вашого дозволу декілька питань до вас.
Навіщо вживаєте алкоголь?
В якій кількості? Наодинці чи в компанії?

«Тобто помню розмови, події в деталях, яких під час сп'яніння не було.»;
Наче в тій пісні радянских часів: "... все, что было не со мной, помню."
Якого характеру ваші спогади? Вони про що? І які відчуття переважно відчуваєте?
Можливо, наведете хоча б один приклад?

Відредаговано автором 09-05-2023 15:42:17

Публикації психолога 24
Відео психолога 21
всі категорії ...


Почуття, емоції

Особистісне зростання та корисні поради

Робота з психологом, психотерапевтом

Залежності (від речовин та співзалежність)

Психологія відносин

Психотерапія

Батьки та діти

Самооцінка

Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr