Психолог Володимир Анатолійович Тарасенко Львів Галицький район


Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України;
Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС);
Психотерапевтичні інтенсиви (кожен тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших.
За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
Займаюсь приватною психологічною практикою: індивідуальний прийом, робота з парами та сім'ями.
Надаю підтримку, допомогу і, що особливо, супровід клієнта до отримання ним бажаного результату.
Проводжу особистісні тренінги.
Веду групу особистісного розвитку, а також психологічний кіноклуб.
спеціалізація, зона професійних інтересів
- проблеми сім'ї та подружнього життя,
- особистісні та вікові кризи,
- труднощі та конфлікти у взаєминах,
- тривога та страхи,
- панічні атаки,
- депресивні стани,
- залежності,
- проблеми самооцінки,
- складнощі з прийняттям важливих решень,
- самотність, пошук партнера,
- емоційні розлади,
- втрата сенсу життя, пошук себе та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу і реалістичну програму, що призводить до вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.
Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти бажаного для Вас результату!!!
Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 12. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 8075
Вы умалчиваете самое главное - свои эмоции. То есть выражение того, что вам не нравится. И в этом подходе проявляется ваше умаление себя.
А позиция "наблюдателя на голандских высотах" только оттягивает прояснение сценария.
Выше вы отметили "Причина-хотелось поверить в романтику, любви и т.д. Цель-цель быть счастливой, любой ценой."
Это значит в том числе и без любви, по расчету, как удобно?
Відредаговано автором 21-04-2023 09:34:00
«А я не з тих хто хоче так вигинатись я особистість в якої є гідність. Я міняюсь і йду на поступки він не хоче, або як і зміниться то не надовго. Що робити вде незнаю.»;
Ви разом з чоловіком створили певний сценарій подружнього життя. Вже накопичилось чимало завалів і перешкод на шляху до порозуміння і спільного щастя.
Наприклад, «тема ревнощі та побут, з моєї сторони іде тема ревнощі тому що була ситуація коли я була вагітна чоловік їздив до іншої »;
Що означає "їздив до іншої"? Чоловік вам зраджував, а ви? ... терпіли? він просив прощення? Ви простили?
В чоловіка, з огляду на давні події, є сумніви щодо вашої вірності. Тому він перебуває в очікуванні цієї зради.
До того ж, дорікає вам, мовляв, погана хазаяйка, погано готуєш, зате багато часу витрачаєш на розваги.
Тобто клубок з багатьох нерозплутаних проблем, які, на мою думку, спричинені через певну особистісну незрілость.
«Що робити вде незнаю.»;
Які варіанти можуть бути взяті до розгляду, відповідно до того, чого ви прагнете? З цього все починається - з вашого бажання. А потім готовності і уміння рухатись в обраному напрямку.
«Заметила, что последующие несколько дней из нашего разговора исчезли какие-то интересные темы для разговора, кроме секса. Все разговоры мужчина сводятся к нему, при последнем разговоре мужчина вообще пустил в мою сторону неуместную шутку интимного характера, и мало того, начал опосле звонить мне пьяным, причём достаточно пьяным, говорить чепуху и при мне наговаривать на близкую подругу. Но и самое-разговоры стали исключительно 20 минут-пока. Раньше могли разговаривать и по 1,5 часа и более. В чём причина такой подмены»;
Фактом являются перемены в поведении мужчины. И также фактом является ваше удивление и состояние неизвестности. Кроме того, для меня очевидно, что вы сами почему-то не пытается выяснить причины резких изменений в поведении знакомого. Хочу спросить, что вам мешает задать свои вопросы непосредственно ему?
Могу лишь предположить, что не решаетесь отважиться на открытый разговор по причине страха потерять начавшиеся отношения. Но так ли они важны для вас? Особенно, когда парнер говорит преимущественно только о себе, звонит в состоянии сильно под шафе и тому подобное?
Насколько вы в себе уверенный человек?
«НЕ МОЖУ СЕБЕ ЗНАЙТИ, І ДУЖЕ ЧАСТО Я БУВАЮ НЕ ВІДПОВІДАЛЬНА»;
Так вийшло, що свою проблему ви заявили, а от питання до психологів не поставили. Тому виправляти ситуцію можна почати з першого актуального кроку - сформулювати свій запит.
Спробуєте?
«І даже коли я розповідала своїм родичам , що я буду освоювати нову професію, вони як завжди в мені сомнівались і в мене уже пропало бажання навчатись»;
Виходить, ви така вразлива і залежна від думок оточуючих. Виходячи з цього, головний аспект у ваших майбутніх змінах слід починати з побудови упевненості в собі, аби ви мали власну точку зору, свої переконання, довіряли собі, стали незалежною від оцінок інших людей...А це все про співпрацю з психологом. І, звісно, про ваші особисті зусилля.
«Ви готові?»;
Питання ось про це «Поки що як вмієте, бо по-іншому не можете.»; - розвивати свою здатність жити по-іншому.
Погоджуюсь з вами - тиск "Потрібно" на власне "Хочу" провокує тривогу і страх. До речі, тривогу в даному випадку можна сприймати як сигнал, що сповіщає свідому частину особистості, тобто її "Я" про кривий спосіб збудження психіки. Ось так. Тому ігнорувати цей сигнал шкідливо і небезпечно.
Якщо далі продовжувати себе пригнічувати і утискати свої бажання, то сигнал стане ще голоснішим. Зрештою, виникають більш важкі наслідки. Природа людини та її організм не пробачають нехтування собою.
Отже вам потрібна визначеність. Потрібне рішення і доведення його до логічної реалізації, адже невирішений внутрішній конфлікт, що триває довго, тільки виснажує.
Відредаговано автором 20-04-2023 09:38:31
Корені цих проблем сидять глибоко всередині вас. Переписка на раціональному рівні їх не дістає. Потрібне пропрацювання на емоційному рівні, що дозволяє зробити індивідуальне спілкування з психологом очно або онлайн - не має значення.
Коли тягне до того, хто тебе не кохає, то це не про любов - це про емоційну залежність, в якій реалізується потреба з дитинства отримувати увагу і теплоту від холодного і недоступного когось з батьків. Своєрідна програма, закладена в ранні роки життя. Вона підсвідомо активується і спотворює здорове ставлення до людей.
Вічна вина родом звідти ж.
Тому можна витрачати роки на листування і розмови, а віз проблем залишиться там, де і був. Вирішити проблему не одне і те ж, що розмовляти про неї.
Напевно, можливі. А чи буде в них радість і спокій? Тривога і нервування точно будуть, якщо чоловік не почне змінювати свій стиль життя. Але я особисто в це мало вірю.
Ви ж - інша справа.
«Як зберегти стосунки?»;
Робіть, власне, те, що зараз робите - хвилюйтесь, тривожтесь, ізводьте себе...Такі, які є, стосунки обов'язково збережуться.
А життя саме по собі ніколи не змінюється, тим більше на краще. Його змінюють люди - своїми вчинками, діями у відповідності до своїх бажань і потреб.
Що помітно з ваших дописів - маховик знервованості розкручується все сильніше. Стан погіршується. Цей процес обов'язково потрібно перервати і зрештою зупинити. І не вагатись зі зверненням до лікаря психіатра або невролога, щоби призначив протитривожні препарати. Коли емоційний стан нормалізується, тоді на терапію до психолога - за відбудовою почуття самоцінності.
«Підкажіть будь ласка що мені робити, чи це зараз норма»;
Відповідно до зазначеного, можна припустити, що вам дошкуляють панічні атаки. Через що, спитаєте ви, адже у близьких і знайомих такого нема? Так, в них може й не бути, а у вас є, тому що ви вразлива і ваш спосіб реагування на кризове явище, яким і є, по суті, війна, тривожний.
Війна підсвітила і загострила певні побоювання, що жили всередині вас раніше. За себе, за дитину, за близьких і рідних, за безпеку і благополуччя в цілому. Сучасна ситуація зачіпає цінності, розхитує звичні уявлення про безпеку і звичний перебіг подій мирного часу, де є прогнозованість і передбачуваність. Що з чим всим зараз? Все захиталось. Ні в чому немає впевненості.
Тому реальна допомога буде полягати, окрім прийому ліків, у співпраці з психологом. У пошуку причин тривоги, у напрацюванні єфективних способів вираження своїх емоцій, проживанні їх без шкоди для здоров'я і настрою. У розбудові спроможності перебувати в моменті "тут і зараз" і тим самим у нівелюванні схильності до катастрофізації подій, дійсно, складного життя.
Напевно ж, через страх залишитись самій. А також через невпененість в собі, яка стала наслідком «В сім'ї мої вчинки засуджували, висміювали, заставляли робити не так як я хотіла. Вибір хлопця теж не такий. »;
Невпевненість в собі призводить до поведінки покори старшим (з продовженням у дорослому житті) і бажання підлаштовуватись, аби не втратити їхню прихильність.
Все тягнеться з дитинства, з того, що сформувалося тоді або не встигло сформуватись.
От через це відповідь на ваше питання «І що з цим робити?»; лежить в площині співпраці з психологом. Саме вона дозволить відродити віру в себе, допоможе вирівняти самооцінку, а також віднайти ефективні способи реалізації власних бажань... без страху і пригнічення себе.
Обирайте фахівця і починайте з ним взаємодіяти. На цьому сайті багато досвідчених спеціалістів.
Я так понимаю, что от переживания грусти вы можете перейти к созиданию своей новой жизни!
«Это как бы не мешает моей повседневной жизни, ну фантазия и фантазия, ну так почему-то она вращается у меня в голове. »;
Настоящему фантазеру, то есть писателю-фантасту или сказочнику, точно не мешает. Относительно вас, пожалуй, не соглашусь, поскольку, чем больше фантазий, тем МЕНЬШЕ реальной жизни(!)
Бегство, компенсация, подмена - вот чем на самом деле служат для вас фантазии. Конечно, живя внутри них и живя ними, вам уютно и безопасно. Но как известно, песок плохая замена овсу.
Сказано резковато, но что поделать - суровая реальность того требует. Иначе в будущем Олега ожидает такая картина, которую я себе навоображал...
Живет себе Олег. Ему уже где-то 50 с хвостиком. Живет в той же родительской квартире вместе с папой и мамой, дай им, бог, здоровья. Свою квартиру не покупал, потому что ЗАЧЕМ?! Ведь придется окунуться в "жестокий и несправедливый" реальный мир, где героя будут по-прежнему преследовать непроработанные тягостные воспоминания об унижениях в школьные годы. Живет Олег бобылем. Женщин не знает. Но не беда. Он себя тешит неестественно молодым внешним видом. И дают-то ему максимум 25. А что? Вечно молодой.
Но чем он живет? Конечно, изощренными фантазиями все с тем же старым сюжетом - расследование убийства в школе.
А теперь, ВНИМАТЕЛЬНО, ваш вопрос«Это как бы не мешает моей повседневной жизни, ну фантазия и фантазия, ну так почему-то она вращается у меня в голове.»;
И еще один «Что означают такие фантазии?»; с моей версией ответа - они означают железный занавес от пульсирующего потока эмоций, событий, встреч, именуемого в народе ЖИЗНЬЮ.
Відредаговано автором 19-04-2023 11:06:38
«Як тоді почати довіряти?»;
Довіряти зможете в теорії тоді, коли для цього з'являться підстави. А якщо їх нема, то звідки візьметься довіра?! Вона ж виникає не сама по собі. Вам має бути безпечно фізично і психологічно у стосунках з цією людиною. А на сьогодні ви ж цього позбавлені.
На мій погляд, для вас актуальним буде питання з іншої площині - чому ви обираєте бути в постійній тривозі з чоловіком, який поводить себе зазначеним чином??? І не дає ані крихти надії на спокій в майбутньому.
Судячи з цих двох слів«Заплутався у собі»;, не схоже, що бажаєте розібратись.
«Как вы думаете на что это похоже и как я могу себе помочь?»;
Это похоже на полное фиаско жизненной концепции, которую пытались реализовать. Теперь переживаете реальный кризис.
Термин "концепция" в данном случае обозначает целый набор установок, взглядов, целей, ценностей, смыслов и способов их реализации. Все это выливается во вполне реальные действия. Также в переживания, связанные с действиями и результатами этих самых действий. Ну, и, конечно, со способностью себя поддерживать в трудные минуты.
Поэтому несколько практических вопросов.
Вы удовлетворены учебой в этой стране?
А самой страной?
Семейной жизнью довольны?
Работа приносила вам радость?
Как далеко заглядывали в будущее, намереваясь переехать в другую страну?
Мамой себя видите?
В этой стране с кем у вас выстроены устойчивые эмоциональные связи?
Відредаговано автором 19-04-2023 10:04:53
Публикації психолога 24

Відео психолога 21
Почуття, емоції
Особистісне зростання та корисні поради
Робота з психологом, психотерапевтом
Залежності (від речовин та співзалежність)
Психологія відносин
Психотерапія
Батьки та діти
Самооцінка
Страхи, тривоги
Тренінги 1

27-05-2017 - 27-05-2017
Запоріжжя
Скажи конфликтам Спасибо!
Тренинг - это возможность не только открыть для себя привычные способы поведения в конфликтных ситуациях, но и через моделирование, экспериментировани...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.