Психологиня Уляна Іванівна Казмірчук Івано-Франківськ
EAGT сертифікований гештальт- терапевт,
спеціалізація «Вікові кризи і травми»,
Супроводжую людей в період процесу розлучення чи після розриву стосунків. Консультую пари.
Люблю і кажуть, що вмію знайти спільну мову з підлітками. Працюю в період підліткової кризи, соціалізації і пошуку друзів.
В ко- терапії веду терапевтичні групи для ДДА- дорослі, що виросли в сімях де хтось з батьків страждав алкоголізмом. Це закриті терапевтичні групи, де ми працюємо з патернами поведінки, що заважають бути щасливим сьогодні, але мають початок в алкозалежній системі.
Консультую співзалежних клієнтів.
З 2019 року приймаю і онлайн. Добре орієнтуюсь в теорії, багато читаю професійної літератури. Використовую в роботі лише наукові методи. Є членом спілки "Психотерапевти України, що практикують гештальт- підхід" Дбаю про конфіденційність, відвідую супервізійну і інтервізійну групи.
спеціалізація, зона професійних інтересів
сопровождение в период и после развода,
детско- родительские,
женско- мужские,
работа с подростками,
депрессия,
панические атаки,
смена профессии,
работа с родителями подростков,
работа с горем и потерями
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 3. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
годин: 140
годин: 180
Відповіді 556
Звернула увагу на швидкість вашого зближення. Чи достатньо вам такого короткого часу щоб пізнати іншу людину, побудувати довіру і створити пару? Що для вас сімʼя?
Чи обговорювали ви з партнером втрату? Як проживаєте її ви?
Також моє враження від прочитаного, що лише від нього залежить дальший хід ваших стосунків, це він вирішує, а ви вже пристосовуєтеся? Чи знаєте ви як вам хочеться? Які стосунки вам хочеться?
Також бачу у вашому питанні «склеїні» дві потреби, які ви сприймаєте як одну:
«Як побороти страх зради, страх втратити його?»;
Страх, що ви не є цінною і вами знехтують і страх, що вас покинуть.
Вітаю. Дуже добре, що ви вже усвідомлюєте, що відбувається насилля і з вами так не можна. Це важливий крок, щоб почати щось змінювати.
«Це жах, як таке могло статися зі мною, я розумна, порядна, людина - а сім’я моя виглядає, неблагополучною.»;
Ви не винні, що вас принижують. У вас висока толерантність до насилля, адже кажете що це продовжується 10 років. Такий патерн поведінки сформувався у вашій батьківській сімʼї. Треба розбиратись чому так важливо мати сімʼю, які інтроекти транслювало середовище.
Коли ви повністю залежна від чоловіка, то звичайно дуже страшно залишитись самій, бо здається що сама не справлюся. Для початку потрібно брати відповідальність за формування своєї незалежності. Наприклад, це може бути навчання якоїсь професії. Це буде створювати опору і підкріплювати самостійність. Далі повертати собі автономність у інших сферах, шляхом роботи з самооцінкою: що я можу? що є моєю супер- силою? Далі створювати підтримуюче середовище: соціальні контакти людей які можуть мене підтримати. Весь цей напрацьований матеріал і стане вашою платформою автономності і підтримки.
Ви описуєте період складнощів у вашій парі, так буває. Запитуєте, що робити, бо розгубилися. Я би порекомендувала сказати дівчині, що ви готові піти з нею до лікаря чи підтримати, якщо потрібно. Цим самим дати знати, що ви поруч. Цього буде достатньо, не потрібно вгадувати її бажання. Вона доросла.
Зверніть увагу на свій стан і свої переживання. Як почуваєте себе ви? Чи маєте з ким поговорити при потребі?
На вас справді лежить велике навантаження по догляду за дітьми і веденню господарства. Це важко в одні руки. Тим паче, що чоловік воює і це теж підсилює тривогу. Стрес і втома накоплюються і з часом перетворюються в хронічні. Також ви пишете про агресію і головні болі- коли довго стримувати свої емоції, то вони знаходять вихід всеодно. Піклування про себе- це необхідна справа, щоб могти піклуватись про дітей. Чи є у вашому дні час для себе? Це може бути зовсім маленький ритуал, як наприклад ви завели дітей до садка і купуєте собі каву, сідаєте на лавочку у осінньому парку та насолоджуєтесь.
Ви описуєте ранні підйоми, збій графіку сну. Це може бути симптомом гормональних змін, та інших захворювань. Зверніть будь ласка до терапевта. Ваше здоровʼя зараз найголовніше.
Які відносини були між вами з чоловіком до того, як ви розїхались? Чи узгодили ви разом рішення жити в різних країнах? Як ви домовилися про комунікацію?
Чи влаштовувала вас така форма проживання сімʼї до цих слів чоловіка?
Намагатися щось прояснити з людиною, яка не їде на контакт не можливо. Сконцентруйтеся на своєму стані? Чи маєте ви подругу, яка може вас вислухати, побути поряд?
Як ви відноситесь до самого себе? Чи вмієте прощати свої помилки? Як ви відноситесь до критики? Чи порівнювали ваші батьки вас з іншими дітьми? Чи хвалили за успіхи?
Ви описуєте факт булінгу. Співчуваю, що ви мусіли справлятись з таким негативним досвідом. Ваша подруга стала для вас єдиною людиною, що вас підтримувала. Тоді стає зрозуміло наскільки вона цінна і важлива для вас. Також ви усвідомлюєте, що спеціально віддаляєтесь від соціуми, і це зрозуміло маючи досвід цькування. Але контакти з людьми завдають не лише болю, а мають інші позитивні сторони. Спробуйте подумати з ким ви б могли познайомитись, проводити час для спілкування. Для початку це можуть бути знайомства за інтересами чи хоббі, спортивними захопленнями, які не потребують саморозкриття і тісного контакту.
Також важливо, які стосунки з батьками, чи відчуває довіру і підтримку, чи має опікуюче середовище, де може поділитися своїми проблемами.
Ваш страх як мами зрозумілий, але залякування і соромлення не допоможуть. Також ви пишете про осуд ваших знайомих і своє почуття провини, що не справились як мама. Розумію вас. Але це ще більше віддаляє дитину від того, щоб поділитися своїми переживаннями.
Робота з селфхармом починається з консультації у психіатра, або клінічного психолога. Далі психотерапія із залученням батьків для налаштування довіри і комунікації.
Як ви почуваєтеся у стосунках? Чи відчуваєте себе щасливою? Красивою? Чи робить партнер компліменти? Чи вистачає вам близькості і тепла? Чи є у вас довірливі розмови?
Звернула увагу, що ви не довіряєте його словам, підозрюєте що каже неправду.
Як ви би могли охарактеризувати свою самооцінку? Чи задоволені ви своєю зовнішністю? Собою як особистістю? Чи говорили ви з партнером про свій стан, який описали тут?
Ще рекомендую робити для себе речі, яких ви чекаєте від стосунків вже. Піклуватись про свій комфорт , робити собі приємності і компліменти, водити себе в красиві місця і кафе. Розібратися для чого мені стосунки, який чоловік має бути поруч, якою буду я з цим чоловіком? Це можна зробити самостійно, описавши відповіді письмово на папері. Зазвичай, такий аналіз підкидає неочевидні висновки і дозволяє побачити нові грані себе
Підтримую колегу В.А.Тарасенко.
При умові, що зовнішні стресо фактори виключили: фіз.активність, кофеїн, режим сну, їжа наніч.
Публикації психолога 22
ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ
Тренінги 3
18-10-2023 - 07-08-2024
онлайн
«Заручники чужої залежності», група для ДДА
На те, ким ми є зараз, повпливали події минулого. Ми формувались там в дитинстві. Там закладалась наша безпека- головна базова цінність. Там ми навчил...
14-04-2021 - 14-04-2021
онлайн
Восстановление после развода и расставания
Вы находитесь в процессе расставания с любимым человеком?
Страдаете и часто плачете?
Не можете сосредоточиться на домашних делах и работе? Все валит...
14-04-2021 - 14-04-2021
онлайн
Восстановление после развода и расставания
Вы находитесь в процессе расставания с любимым человеком?
Страдаете и часто плачете?
Не можете сосредоточиться на домашних делах и работе? Все валит...
Інтерв'ю 2
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.