Працюю з дорослими чоловіками та жінками у різні періоди життя. Зазвичай це криза середини життя, коли рушаться всі опори, і власних ресурсів не вистачає.
Супроводжую людей в період процесу розлучення чи після розриву стосунків. Консультую пари.
Люблю і кажуть, що вмію знайти спільну мову з підлітками. Працюю в період підліткової кризи, соціалізації і пошуку друзів.
В ко- терапії веду терапевтичні групи для ДДА- дорослі, що виросли в сімях де хтось з батьків страждав алкоголізмом. Це закриті терапевтичні групи, де ми працюємо з патернами поведінки, що заважають бути щасливим сьогодні, але мають початок в алкозалежній системі.
Консультую співзалежних клієнтів.
З 2019 року приймаю і онлайн. Добре орієнтуюсь в теорії, багато читаю професійної літератури. Використовую в роботі лише наукові методи. Є членом спілки "Психотерапевти України, що практикують гештальт- підхід" Дбаю про конфіденційність, відвідую супервізійну і інтервізійну групи.
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
✔️ проведення тренінгівЛичностные проблемы,
сопровождение в период и после развода,
детско- родительские,
женско- мужские,
работа с подростками,
депрессия,
панические атаки,
смена профессии,
работа с родителями подростков,
работа с горем и потерями
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Добрий день
Одна із характеристик якісних характеристик існування пари- це домовитись. Для цього потрібно поговорити, вислухати і бути готовим іти на компроміс.
Ви написали, що це вже не вперше. Ви говорили з дружиною, про це? Як думаєте, ви даєте їй можливість вирішити конфлікт без втечі?
Як відбувається ваше примирення?
Чи хочете зберігати сім’ю? Чому?
Добрий день
Парентифікація- це коли діти починають бути батьками своїм батькам. В сімейній системі зміщаються ролі і обовязки. Це питання стосується особистих кордонів.
Ви добре аналізуєте і розумієте причини проблеми. Але це не допоможе її вирішити.
Додаткова вигода- почуття всесилля.
Відмовитися від такої «цукерки» самотужки важко. Потрібно сформувати нову вигоду. Ваша проблема вирішується в індивідуальній терапії.
Добрий вечір
Я не дєвочка), але скажу.
«не судите строго»;
В компетенцію психолога не входить засуджувати вибір людини, її почуття і дії. На цей рахунок можете бути спокійною.
Ваші питання:
«Кстати он часто говорит о будущем, мол очень хотел бы от меня ребенка, строит планы когда мы будем вместе. Скажите, девочки, он обманывает меня?( Я же ему взамен ничего не даю, зачем я ему, почему он не отпускает(. Что мне делать?( »;
Відповіді на ці питання знає лише він. Ми можемо лише вгадувати, але це ніяк вам не допоможе.
Чи задавали ці запитання йому? Пробували поговорити про свої страхи і все, що вас хвилює?
Як він уявляє ваше спільне майбутнє? Куди діне дружину?
Вік вашого обранця, форма сескуальних стосунків, залучення вас третьою в пару, робота з батьківською фігурою- ось перелік питань, з якими потрібно розібратись, щоб ви для себе зрозуміли ситуацію і чого ви хочете. Зверніться на індивідуальну консультацію
Добрий день
В більшості сімей, батьки відповідальні дорослі, які піклуються про дітей і розставляють кордони. Інколи, в силу якихось обставин ролі в сімі зміщаються. І діти починають, не зі своєї волі звичайно, виконувати ролі дорослих. Алкогольні сімї відносяться сюди. Це називається парентифікація. По- простому, коли дитина виконує роль дорослого. Далі, така поведінка закріплюється. Пізніше така людина знаходить собі партнера з такою самою потребою- бути дитиною, щоб ним опікувалися і вирішували все за нього.
Ваша роль в сімї, впізнаєте? Проблеми вашого чоловіка не через свекруху і ваш крик. І не ви маєте спеціально щось зробити, щоб побороти його залежність.
Ваша задача- виконувати свою роль, дружини а не мами. Зрозуміти, що ви співзалежна. Ваші старання і бажання відправити його на лікування, без його активного бажання мінятись, не допоможуть. Допомога потрібна вам. Є різні безкоштовні програми, центри, де є безоплатна допомога. Пошукайте у вашому місті, чи онлайн.
Добрий день
ПА це цілий комплекс емоційних і фізичних переживань. Від того, які симптоми супроводжують ПА залежить лікування. ПА це видимий і відчутний прояв того, що відбувається з вами всередині. Лікування ПА- це робота з психотерапевтом. Не має технік щоб позбутися самостійно. Можна лише полегшити перебіг. Але це не позбавить від причини.Це індивідуальна робота. Психотерапія досить ефективно працює з таким симптомом
Добрий день
Який відгук на вашу історію ви би хотіли отримати тут? Просто виговоритись, пожалітись, щоб вам поспівчували, вислухали- це нормально, і така потреба буває. Чи можливо, хочете отримати відповідь на якесь своє питання? Якщо так, то попробуйте сформулювати запитання.
Добрий день
«Мне непонятен эта ситуация с перепиской. Что с этим делать? Ждать? Продолжать выяснять? Зачем это ему надо? За все время нашей совместной жизни он нико»;
Для початку дайте відповідь собі на ці питання. Подумайте, яку правду ви готові почути.
Чи є у вас відкрите спілкування? Чи можете ви поговорити про все, що вас хвилює? Чи раніше брехав вам чоловік?
Добрий день
Є така класифікація « Синдром надмірної тривоги за здоровя». Це розлад.
Любий розлад проявляється в зовнішніх діях, як-то ходити по лікарях, ПА.
Це все наслідок. Можна приймати ліки, знати як все влаштовано. Але це не виключить причину. А причина завжди психологічна. Потрібно працювати з причиною. Це лише індивідуальна робота з психотерапевтом.
Інакше одна фобія змінюватиметься іншою, як у вас. Не втрачайте часу.
Добрий день
Коли люди створюють сім’ю, дуже важливо сформувати відносини в парі. На цій стадії проговорюються всі вподобання, плани, правила. Так закладається основа чоловічо- жіночої підсистеми сімї. Далі піде батьківська.
Про ваше бажання стати мамою зрозуміло. Чи хоче бути батьком ваш чоловік? Звідки ви про це знаєте? Чи обговорюєте ви відкрито все, що хвилює кожного? Чи задовільняє вас відношення чоловіка в іншому, окрім питання фінансів?
Те, що ви написали, що до психолога він не хоче іти. Це не причина, щоб не піти вам. Зміна одного члена системи, розхитує гомеостаз системи. Також варто розібратися спочатку зі своїми бажаннями. Тоді вже приймати будь- яке рішення стає легше.
Добрий день
Робота- це лише одна із сфер нашого життя. Безумовно, що від неї залежить наша безпека, особливо якщо потрібно утримувати дітей, оплачувати ком. послуги... Але не єдина сфера, яка є в житті. Як у вас з хоббі, чи є друзі, чи є час для себе?
Ви описуєте череду тривожних подій, які з вами сталися. Для того щоб справитись вашого ресурсу не вистачає. Тому і почуття втоми, страху і тривоги. Вони вказують, що ваші потреби не задовільняються. Щоб розібратися які- це формат індивідуальної роботи. Виберіть собі психолога для консультації.
«больницу не хочу идти ,чтоб не посчитали что я ненормальная.»;
Психолог проведе діагностику і при потребі направить вас до спеціаліста.
Добрий день
Ви написали:
«Дети у меня недавно, но в мае уже декрет заканчивается. »;
Хоча далі по тексту- дитині 7 років.
А 7 років- це купа часу, зусиль і роботи.
Якою мамою ви себе вважаєте?
Від вашої розповіді скрізь віє « должествованиями». І тут, і там повинна.
Ви ніби «ма- па». Такий собі гібрид і мами і тата. І обов’язки за маму і за тата. Для кого так стараєтесь?
Добрий день
Як ви себе почуваєте в інших сферах життя? Чи є у вас хоббі? Чи відчуваєте себе компетентною в професії? Як відноситеся до свого тіла, чи задоволені зовнішністю?
Якщо уявити, що сексу не буде, яка поведінка принесе вам задоволення?
18-10-2023 - 07-08-2024 онлайн«Заручники чужої залежності», група для ДДА
На те, ким ми є зараз, повпливали події минулого. Ми формувались там в дитинстві. Там закладалась наша безпека- головна базова цінність. Там ми навчил...
14-04-2021 - 14-04-2021 онлайнВосстановление после развода и расставания
Вы находитесь в процессе расставания с любимым человеком?
Страдаете и часто плачете?
Не можете сосредоточиться на домашних делах и работе? Все валит...
14-04-2021 - 14-04-2021 онлайнВосстановление после развода и расставания
Вы находитесь в процессе расставания с любимым человеком?
Страдаете и часто плачете?
Не можете сосредоточиться на домашних делах и работе? Все валит...