У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Павел Леонидович Басанский Київ Поділ

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Павел Леонидович Басанский
16-06-2009 Павел Леонидович Басанский додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 28 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 28
Освіта
Киевский Национальный Университет им. Т.Г. Шевченко, факультет социологии и психологии, отделение психологии - 1995-2000гг.

Курсы повышения квалификации для психотерапевтов и психологов от Харьковского медицинского института последипломного образования «Виды психотерапии и их практическое использование» (Киев, Украина)
Год окончания: 2000

Европейский институт психодрамы PIFE(Германия) - 2003-2010гг.
Досвід психологічної практики
Общий стаж работы по специальности – 28 лет. Из них 25 лет частной практики.
Практический опыт самый обширный и разносторонний. Работал и с детьми, и с подростками, и со взрослыми. С зависимостями (алко, нарко), с психиатрией (большой и малой), с семейными проблемами (в том числе и проблемами в воспитании детей), личностными и проблемами духовного порядка (экзистенциальными). А также многократно занимался профориентацией и творческим самоопределением.

Сильные стороны:
- Диагностику провожу быстро и довольно точно
- Эмпатичен и человечен
- Хороший аналитик (ситуаций, отношений, конфликтов - внутренних и внешних, личностной структуры)
- Творческий и индивидуальный подход к каждому
- "Волшебный пендель" в развитии клиента получается сам собой, непроизвольно)
- Помогаю человеку проявить все свои и ЛУЧШИЕ, и ХУДШИЕ качества, то есть способствую более полному САМОПОЗНАНИЮ человека и овладению своим ПОТЕНЦИАЛОМ, сознательному контролю себя
- Честен и порядочен, не корыстолюбив

1.5 года - опыт работы в наркодиспансере 1997-98 г.г. (еще во время учебы в ВУЗе): индивидуальная и групповая психокоррекция алко- и наркозависимых, проведение тренингов.
На последних курсах (4-5) проходил практику в Павловской городской психиатрической клинике, после этого в частной практике неоднократно работал с психически больными людьми (шизофрения, МДП, депрессии, фобии). Разбираюсь в психопатологии.
1998 - тренинги личностного роста для студентов.

С 1999 г. по 2014 г. - психолог-консультант в Психологическом кризисном центре "Городской телефон доверия" при психоневрологическом диспансере: работа и в телефонном режиме, и очно в кабинете с самым широким кругом проблем - от суицида и различных психических заболеваний до обычных психологических проблем (отношения, семья, воспитание детей, неуверенность в себе, страхи, смерть близких, глубокие кризисные состояния).
С 2002 по 2007 - психолог-консультант на "Детском телефоне доверия": работа с детьми и родителями.

С 2015 по 2019 - психолог Центра социально-психологической реабилитации детей: работа с детьми, попавшими в сложные жизненные обстоятельства и их родственниками (мамы-папы-бабушки-дедушки-тети-дяди-сестры-братья)

7 лет проведения психотерапевтических групп методом психодрамы
С 2010 по 2013 год - психологические тренинги + туризм по авторской методике "Природа-Преображение"

Сотрудничество со СМИ: журналы "Ева", "Зимняя вишня", "Генеральный директор", "ЖЖ Здоровье"; газеты "Факты", "Сегодня"; телекана
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колег- Работа с нарциссической травмой и ее последствиями.
- Психологическая реабилитация пострадавших от деструктивных отношений и патологичных личностей (асоциальных психопатов, токсичных нарциссов и "пограничников"). Обучение приемам психологической защиты от подобных "разрушителей".
- Индивидуальный анализ: детские психотравмы, неуверенность в себе, внутренние противоречия и конфликты, неприятие себя, проблемы с ощущением самоценности, повышенная или заниженная самооценка, тревожность, патологические вина и стыд, тяжелые обиды, страхи, перфекционизм.
- Трудности в общении: одиночество, стеснительность, замкнутость, неумение общаться и строить отношения.
- Психокоррекция при СДВГ.
- Духовные проблемы: поиск смысла жизни, работа с системой ценностей, духовное самоопределение, немотивированная агрессия, негативное воздействие окружающих и пр.
- Психосоматика (физиологические нарушения, вызванные психологическими причинами и НЕ связанные с соматическими заболеваниями): различные боли (в голове, животе, груди, сердечные и т.п.), телесные блоки и зажимы, панические атаки, тремор конечностей, чувство напряжения в теле, повышенная потливость, покраснение лица, аритмия, бессонница.
- Различные острые кризисные состояния (серьёзная болезнь или травма, смерть близких, катастрофа, сильный стресс, психологическая травма, ПТСР, постабортный синдром, переживание развода, суицидальные настроения или попытки суицида, чувство беспомощности и потерянности).
- Любовные взаимоотношения: конфликты, размолвки, обиды, отсутствие гармонии в отношениях.
- Детско-родительские проблемы: конфликты с детьми или с родителями, отсутствие взаимопонимания, сложности с воспитанием детей.
- Разнообразные зависимости: алкогольная, наркотическая, игровая и пр.
- Профориентация школьников и всех желающих, поиски своего призвания, профессиональная и личностная самореализация.

Провожу онлайн-консультации и психотерапию в Zoom и по Skype.
Их стоимость: по Украине - 1600 гривен (для людей в сложных финансовых обстоятельствах возможна скидка); для тех, кто живет или работает в любой другой стране - 48 евро или 50 долларов в час.
По правилам работы онлайн - оплата предварительная.
Связаться со мной можно по телефону и в Телеграм.
Використовую підходи та техніки
Аналітична психотерапія
Психоаналіз
Транзактний аналіз
Екзистенційна психотерапія
Символдрама

Психодрама и монодрама. Геносоциограмма (родовое дерево). Дыхательные и телесно-ориентированные методики. Авторские методики.
1800 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. в Київ, Поділ , ул.Братская 10

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 27. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   Сертификат "Психодрама-терапевта"
Psychodrama-Institut für Europa e.V. PIfE (Berlin)
місяців: 90 годин: 803
Психодрама

Відповіді 14621
Психотравма близької людини після розлучення
Вітаю!
Думаю, що до психолога треба вам обом окремо. Дівчині лікувати свою травму, а Вам розібратися зі своїми образами та відчуттям знецінення. Може це щось із Вашого дитинства?
Сімейні стосунки
Доброго дня!
100% нарцис. Навіть без припущень та сумнівів.
Як і більшість людей, Ви купилися на його яскраву оболонку, він Вас зачарував. А тепер показав своє справжнє обличчя, з яким Вам і жити. Готові прожити все життя з ним таким? Бо казкових перетворень не буває і нарцисизм НЕ зникає.
Зрозуміло, що зараз Ви від нього залежні, бо з малою дитиною. Але ж дитина росте...
Більш того, як підросте - чоловік візметься й за неї. Також почне критикувати, знецінювати, висміювати, як і Вас. Нарцисична травма дитині забезпечена. І тепер як Вам спокійно жити з усвідомленням цього всього?
Як сепаруватись від батьків?
Захотілося трохи епатажу?))
А то життя нудним здається?)
Сепарація тут ні до чого. Бо це ВРОДЖЕНЕ. І корекції майже не підлягає.
А щодо типу...то першого взагалі не існує - міфологія. Нарцисизм і психопатія - так.
Обоє вкрай егоїстичні - це спільне. Та з захмарною гординею.
Різниця між ними в тому, яке ставлення до оточення. Ні той, ні інший не поважає оточуючих. Але нарцис залежний від свого оточення та від його схвальної реакції на свої дії, полюбляє театральний успіх, овації тощо.
А психопату на це начхати з високої вежі.
Нарцис залежний від соціальних правил та рамок, хоча й виконує їх часто ліцемірно, формально, а психопат - ні. В нього свої правила, які він і нав'язує всім іншим. Він абсолютно аморальний.
Нарцис - самозакоханий нахал та егоїст.
А психопат - хижак, від якого підсвідомо відчувається небезпека.
Нарцис може бути дуже розумним, але при тому є й таким же поверхневим.
Психопати більш глибокі за своїм мисленням. Хоча розумовий рівень теж може бути не дуже високим.

Звісно, що крутіше виглядає психопат))

Ще момент.
Існують і змішані типи. Нарциси з психопатичними рисами та психопати з нарцисичними в залежності від того, чого більше.

То хто ви, зрозуміли?)

Відредаговано автором 07-09-2024 02:52:17

Бесплатная рассылка интересностей!

Впевненість у собі
«Знаєте, в мене також іноді закрадалася така думка, що вона якось і не дуже хоче, щоб я подорослішала. З одного боку вона часто каже: «я вже хочу, щоб ти вийшла заміж, щоб у тебе була своя сім’я», з іншого - не дає мені кроку ступити. Але я думала, що вона просто боїться самотності і тому дуже до мене прив’язана»;
Подвійні послання - нарцисична фішка. Як і страх самотності, який НЕБЕЗПІДСТАВНО мають всі нарциси (хто буде довго їх терпіти?!)
«Звучить дуже заманливо (навіть здається нереалістично) відслідковувати і присікати такий тип поведінки»;
Зовсім ні. Досить реально. Майже всі без виключення мої клієнти мають подібний до Вашого досвід зростання в нарцисичних родинах і через певний час в терапії не тільки відслідковували та присікали, але й навіть повністю відсікали від себе друзів та знайомих, схожих на їхню токсичну рідню. Повірте, в Вашому оточенні теж такі є - яких Ви несвідомо притягнули в своє життя і які використовують Вас в якості ресурсу та самостверджуються за Ваш рахунок.
«Просто дивно, що коли в неї були авторитарні батьки, які виховували її в страху, створивши свою власну сім’ю, вона все ж таки запозичила цю модель і мене також виховувала в страху( я все дитинство її боялася). Вона мала б розуміти, що це неправильна модель і так не робити , але ж ні...»;
100% так. Ви праві. Тому й виправдовувати маму не слід, як дехто дає поради. Бо так можна виправдати і маніяка, бо в нього було таке важке дитинство. Пояснювати можна, але НЕ виправдовувати. Це психологічно шкідливо.
«Коли заходить тема її дитинства, то вона неохоче щось розповідає, бо відразу починає плакати»;
А це дуже схоже на маніпуляцію - щоб спеціально викликати у Вас жалість. Це удар нижче пояса. Дитина може плакати перед мамою, а мама перед дитиною - як міняється з нею ролями. "Дивись яка я нещасна, як дитина, пожалій мене".
«Просто, якщо до прикладу взяти мою маму. Інколи вона нормально спілкується і здається, що все добре, а інколи якось дивно реагує, робить дивні вчинки і здається, що ти говориш з іншою людиною. І ти не знаєш, як вона може відреагуватина щось, бо на аналогічну ситуацію вона часто реагує по-різному. В ній ніби вміщується дві особистості і інколи це лякає, тому я і припустила теорію, що можливо це певний розлад. Я не буду стверджувати напевне, бо я в цьому не розбираюся, та і наговорювати на рідних не хочеться»;
А хіба Ви наговорюєте на них? Не побачив такого. Але це роздвоєння якраз і збиває з толку близьких та дітей, тому й складно усвідомити, що з ними щось не те - то нормальні, то ні.
«А й справді, чомусь я завжди боюся реальності, завжди собі вигадую як хто відреагує, як складуться обставини і т.д. і напевне себе тим самим програмую на негативний результат»;
Це один з наслідків нарцисичної травми, яку Ви отримали. Вона є в усіх, хто мав таких родичів. Знаю зі свого досвіду роботи.
«Не те щоб я їх виправдовую і захищаю, але я стараюся на ситуацію подивитися неупереджено. І хоча я бачу багато недоліків у їхньому вихованні мене у дитинстві, але вони не такі як бабуся з дідусем, тому я не можу їх за все тільки критикувати. В деяких важливих моментах у моєму житті вони мене підтримували і навіть перед тими самими бабусею і дідусем відстоювали»;
«Мама багато у чому поблажливіша до мене, ніж бабуся з дідусем. Вона багато у чому мене підтримує, але її методи виховання багато в чому були схожі із бабусиними»;
Це тому, що ступінь нарцисизму може бути різною - від максимальної та супердеструктивної як у бабусі, до помірної (як можливо у мами). Є ще поняття "нарцисичного радикалу" - коли в людини не вроджений, ядерний нарцисизм, а частковий-набутий від батьків та інших.
Тому, щодо батьків, які Вас інколи відстоювали перед бабусею з дідом, то це може бути варіантом помірного або часткового прояву. Або чи ще ситуацією, коли батьки вирішили повоювати зі своїми батьками - щоб не стільки Вас відстояти, скільки себе. Це теж інколи буває.
«Просто у мене майже всі члени сім’ї прихильники думки, що якщо чогось не вмієш, не можеш, то і не берися за це. Або роби ПРАВИЛЬНО, або НЕ ТРЕБА було братися за цю справу/пхатися у цю сферу і т.д. І це постійно проскакує в розмовах і робить якийсь підсвідомий психологічний тиск»;
Це типовий і суто нарцисичний підхід, яким вони обрубають крила своїм дітям, знецінюючи будь-які їхні досягнення. І це відбувається з двох причин:
1) заздрість, яка завжди присутня у нарцисів - в ситуації, коли вони не вміють-не можуть щось, а Ви - вмієте і можете. В цьому випадку Ви для них - ЗАГРОЗА їхньої величі, тому Вас обов'язково треба знецінити, висміяти та зупинити.
2) страх засудження з боку оточуючих. Бо якщо Ви - не ідеальні в чомусь, то як представниця родини таким чином підставляєте всю сім'ю - за їхніми нарцисичними уявленнями. І кидаєте тінь на них - батьків і бабусь з дідусями. А вони цього дуже бояться, бо найголовніше для них - тримати марку. От таке збочення. Яке Вам вилазить боком.
ГВ та образ тіла
Доброго дня!
Порадами в цій ситуації не впоратись. Може тільки тимчасово - як вже й було.
Потрібна психотерапія з психологом, на якій Ви зможете:
1) розчути нарешті той ГОЛОС, який критикує Вас за "уявну" вагу та гідно йому відповісти;
2) усвідомити свою залежність від думок деяких рідних та оточуючих - та впоратись із нею;
3) навчитись приймати та любити себе такою, яка Ви є.
Меня игнорируют и я не понимаю почему
Здравствуйте, Nika!
Любому человеку неприятно, когда его игнорируют. И некоторые люди (например нарциссы) специально это делают, чтобы обесценить другого, а свою цену условно "повысить". Может это как раз тот случай?
Еще может быть вариант того, что он взболтнул лишнее - предложил ради вежливости или еще чего, а сейчас испугался и не знает как отказать - а смелости не хватает.
Или не хочет обидеть - потому прячется, типа "не прочитал".
В любом случае для Вас это сигнал, что с подобным человеком нормальных отношений, даже дружеских, не построить. Зачем тогда он Вам?
Кстати, не было ли у Вас подобных случаев и ранее, например с родственниками - когда Вас игнорировали?
И если да, то как себя чувствовали тогда? И как себя вели?
Как реагировать на таких людей
Здравствуйте, Катя!
«но чувствую себя не очень»;
Как именно? Какие чувства испытываете? Обиду? Страх? Унижение? Что-то другое?
«ответила я ей на украинском мол что я вам сделала такого зачем при ребенке такое говорить»;
Неужели Вы всерьез думаете, что ее и таких как она заботит это?
Ее задача ПРИНУДИТЬ Вас жить по ЕЕ правде, той которую она выбрала для себя. И на Вашу правду ей плевать.
Вряд ли она будет сожалеть о своем поступке. Подобные люди свято верят только в СВОЮ правду и понимают ТОЛЬКО свои аргументы. Вас слышать они НЕ собираются и НЕ будут. Такие люди - это беда Украины. Хотя себя они искренне считают "великими патриотами".
«как в таких ситуациях себе лучше всего вести с такими людьми,попадаются не первый раз …»;
Потому, защищайте себя ТАК, как можете и считаете нужным, но! в рамках закона. И вести себя с ними нужно УВЕРЕННО, но НЕ агрессивно. Как бы агрессивно не вели себя они. И только в случае явной физической угрозы с их стороны - проявляйте свою агрессию и твердость, в том числе и физически. Имеете на это право.
При обычно наезде - просто игнорируйте их, не замечайте их слов. Делайте свое дело спокойно. И ни в коем случае НЕ ОПРАВДЫВАЙТЕСЬ - они этого только и ждут - слабой позиции от Вас.
Почему меня раздражают другие красивые девушки?
Все до банального просто. Это однозначное проявление нарциссичности, для которой характерны предельный эгоцентризм, ощущение повышенной собственной важности и исключительности, сравнений себя с другими и вытекающих из этого всего сжирающих изнутри ревности-зависти и желании обгадить того, кого сами же и посчитали ЛУЧШЕ себя - чтобы не чувствовать себя каким-то ничтожеством на их фоне.

А вот врожденная она или приобретенная от мамы-бабушки-тети, так сразу и не ответить. Нужно исследовать.
Допомога
Доброго дня!
«дуже турбує мій душевний стан та фізичний,зʼявляється ком в горлі,не можу дихати,прискорене серцебиття»;
Вас переповнює злість та роздратування на брата та його сина, але Ви НЕ наважуєтесь їх проявляти - і ЗАМІСТЬ ТОГО намагаєтесь бути "гарною вихованою дівчинкою" та люблячою-підтримуючою сестрою.
І якщо свою психіку обдурити цілком можливо, то тіло - НІ. В результаті у Вас з'явилася психосоматика, яка говорить Вам про неправильність вищеописаного підходу.
Ось і думайте, ЯК Вам проявляти свої СПРАВЖНІ почуття до брата та його сина?
Як тільки чесно їх проявите - неприємні психосоматичні прояви одразу ж зникнуть.
Непринятие реальности
Здравствуйте!
Основная причина тошноты:
«Боялся плохих оценок, так как дома мама била за это и называла меня не самыми лучшими словами. Часто сравнивала меня с кем-то, что вот дети такие умные, учатся хорошо, маму радуют а ты нет»;
Нарциссично-психопатичная мама вызывает тошноту от страха и неприятия ее, но происходит бессознательный перенос этого чувства на весь окружающий мир, который ни в чем подобном не виноват.
«Я не знал как стать тем, кем хотела видеть меня мама»;
Естественно не знали. Этот ее нездоровый идеализированный образ вряд ли был до конца известен и ей самой.
Но если бы Вы стали этим человеком, то точно перестали бы быть СОБОЙ. Это были бы уже не Вы.
Поэтому и хорошо, что не знали. Это Вас и спасло.
«У меня появлялась ненависть к тем, с кем меня сравнивали. Даже сегодня если я по каким-то соображениям считаю что человек лучше меня, то у меня появляется невольная ненависть к нему»;
Дрессировка мамы не прошла даром. К сожалению. Плохо быть настолько послушным.
«То что я любил - это фантазировать, в своих фантазиях я мог проводить часами, и это вошло в привычку. Я дальше жил в реальности, украшая ее своими фантазиями»;
Это защитная реакция психики - чтобы не сойти с ума в тех условиях. По-другому выжить было сложно.
«Сейчас пришло осознание что жизнь идет в реальности, но меня от нее тошнит и пугает»;
Осталось осознать, что тошнит НЕ ОТ ВСЕЙ реальности, а от окружающей лично Вас в детстве. От мамы с папой и некоторых других людей. Произошел ПЕРЕНОС отношения на всех остальных, невиновных по сути.
Ваш вопрос - это запрос на полноценную психотерапию с психологом.
Моя мати аб\\\'юзер
На цьому сайті є стаття про фільм, в якому є героїня, схожа на Вашу маму -
ПОХОРОНИТЕ МЕНЯ ЗА ПЛИНТУСОМ (ПОВЕСТЬ ПАВЛА САНАЕВА, РЕЖИССЕР СЕРГЕЙ СНЕЖКИН):
https://upsihologa.com.ua/obzor/film-15
Я на днях його подивився. Фільм досить важкий. Але правдивий в описі поведінки людини з НРО - нарцисичного розладу особистості. Ще й з психопатично-садистичними рисами. Вважаю, що це близько до психотипу Вашої мами.
Чому я про це? Тому що, люди, які мають подібних батьків отримують специфічну психологічну травму - нарцисичну травму, яка потребує глибокого та досить тривалого лікування в психотерапії. Головне, щоб психолог вмів з цим працювати.
До речі в цьому фільмі показаний і руйнівний вплив нарцисичної бабусі на дитину цієї мами. І те, як ця бабуся налаштовувала онука проти своєї мами, що один в один збігається з:
«дитина розповіла , що баба вчить його , що маму любити не треба»;
Щоб Ви трохи розуміли, Ваша мати таким чином ВІДБИРАЄ у Вас дитину. Тож і думайте, чи довіряти сина бабусі хоча б на годину?...
І ще, нарцисизм - НЕ лікується і НЕ проходить. Тож першим кроком може бути саме "вбивство" своєї надії на зміни мами. Бо інакше ця надія Вас вб'є. Точніше мама, через цю дурну надію. Тому Ваше прийняття сумної реальності дуже важливе - гарно, що Ви намагаєтеся це зробити вже зараз.
Максимальна дистанція від мами, причому не стільки фізична, скільки психологічна - це те, що просто НЕОБХІДНО.
І ще. Після проходження психотерапії мамини маніпуляції більше не зачеплять Вас. Тільки викличуть сумну посмішку. Не більше. Чи взагалі нічого.
Отношения
Здравствуйте!
Согласен с коллегой, с ПРЛ трудно строить здоровые и стабильные отношения. Не говоря уже о других проблемных местах: нестабильном образе себя, суицидальных тенденциях, склонности к созависимости, импульсивности, эмоциональных качелях и пр.
Вам в любом случае нужно проходить психотерапию. Да и парню разобраться со своей агрессией не мешало бы.
Так что терапия показана обоим.
Нервы у ребенка
Здравствуйте, Катерина!
Думаю, Вы хорошо понимаете, что без причины ничего не происходит. Просто причины бывают ЯВНЫЕ и видимые, а бывает неявные и скрытые. В данном случае, очевидно наличие вторых. Чтобы их отыскать и по возможности исправить без личного контакта психолога с ребенком не обойтись. И если за границей по какой-то своей причине Вам было отказано (что возможно и хорошо, чтобы они случайно не поставили на ребенке клеймо ненормальности - такое нередко случается в Европе, к сожалению - достоверно знаю о таких случаях от клиентов), то есть смысл Вам найти психолога самостоятельно. Онлайн тоже вполне подойдет. А может сможете найти соотечественников-психологов и по месту своего жительства. Многие психологи тоже ведь выехали из страны.
Тривожність через звуки від сусідів, причина в іншому?
«Дякую Вам за відповідь»;
Будь ласка.
«Ви згодні з колегами, що мені треба почати з антидепресантів? А потім вже психотерапія?»;
Це в залежності від стану. Наскільки він важкий. Якщо відчуваєте, що взагалі не можете впоратись з емоціями - то краще починати з ліків. Насправді гарний і кваліфікований психолог бачить стан клієнта, який до нього прийшов і часто сам пропонує спочатку пройти медикаментозну терапію. Але кращій варіант: проходити психотерапію паралельно с медпрепаратами. Тим більше на самому початку прийому вони ще тільки-но починають накопичуватись в організмі і як слід ще не діють - тож і терапії заважати не будуть. Бо певна емоційна чутливість просто необхідна для результативної психотерапії.
«Як думаєте, наскілька важка моя проблема, і скільки приблизно потрібно сеансів психотерапії?»;
Впевнений, що Ви і самі гарно розумієте ступінь важкості. Власне я вважаю, що це навіть не одна проблема, а цілий комплекс проблем і доволі непростих. І тривожність, і недостатня сепарованість, і емоційна залежність, і психологічна травмованість батьками, яка завжди є основою залежності.
Кількість же сеансів підраховувати не слід, бо так Ви ніколи не почнете роботу. Головне почніть - а там самі побачите. Роботи буде багато. Тому точну кількість сеансів підрахувати доволі складно. Бо вона ще залежить від того, наскільки віддано Ви будете співпрацювати зі спеціалістом.
Что делать с перфекционизмом?
Здравствуйте, Павел!
Корни проблемы намного глубже, чем это может показаться. Возможно, что Вы и сами об этом догадывались, но дело вовсе НЕ в девушке (или не только в ней). Возможно, что и не дотягиваете до ее планки (если она такая же по своей сути как и Ваша мама), но В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ Вы не дотягиваете до маминой планки. И не дотягиваете хронически, всю жизнь. Скажу больше: и НИКОГДА не дотянете.
И знаете почему? Совсем НЕ потому, что Вы какой-то "не такой". С Вами-то как раз, я уверен, ВСЕ В ПОРЯДКЕ. С мамой не в порядке. И с подобными ей девочками (да и мальчиками тоже). Скорей всего Ваша мама имеет ярко выраженный нарциссический характер. А при таком характере у родителей у их детей ВСЕГДА присутствует перфекционизм. Так как такие родители с самого детства выставляют детям непомерные требования, которые им не только не по силам, но и вообще НЕ НУЖНЫ. Но нарциссы ведь так устроены и искренне считают, что истиной и правдой (самыми правильными) обладают только они-великие, а все остальные - ошибаются, ибо глупенькие и маленькие (по их мнению, но НЕ в самом деле).
Имея подобную психологическую травму все время будет казаться, что ИМЕННО Вы сделали что-то не так. И что Вы "хуже" кого-то.
Выход только ОДИН. Пройти глубокую психотерапию с психологом, умеющим работать с нарциссической травмой и перфекционизмом.
И данный недуг Вас оставит. Навсегда.

Відредаговано автором 01-09-2024 20:36:36

Публикації психолога 11
Інтерв'ю 83
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
психологічне   
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

visa или mastercard Приват

оплата [email protected]

оплата MoneyGram, Meest, Unistream, Western Union, RIA


Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Только для пострадавших от военных действий. В случаях потери близких, тревожности, панических атаках, страхах, проблемах с адаптацией на новом месте (вынужденные переселенцы), общей потерянности в жизни из-за ВОЙНЫ. От одного до трех сеансов (при необходимости). Онлайн полностью бесплатно. При очной работе - оплата только за аренду кабинета (200 грн.).

Офлайн: Україна, м Київ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr